FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.319.521
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Dzabe im, niti igraju lijepo kao nekad Barca niti zabijaju lako jakim momcadima. Juppov je bio 3x jaci.

Jaci sigurno no bas 3x ne , hebiga RM igra kao i protiv Barce brane se  i cekaju kontru prvih 20 min nisu dotaknuli loptu sjevnula je jedna kontra i gol barem cemo gledati dobru utakmicu za razliku od onog govanca jucer.

twice the pride double the fall
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
dad0r kaže...
N3N0 kaže...
Dzabe im, niti igraju lijepo kao nekad Barca niti zabijaju lako jakim momcadima. Juppov je bio 3x jaci.

Jaci sigurno no bas 3x ne , hebiga RM igra kao i protiv Barce brane se  i cekaju kontru prvih 20 min nisu dotaknuli loptu sjevnula je jedna kontra i gol barem cemo gledati dobru utakmicu za razliku od onog govanca jucer.

Ako ćemo iskreno, Real ovdje glumi Chelsea i puka sreća da su zabili gol inače bi gledali reprizu..

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
darko.kuzmo kaže...

             ter stegen

 

alves(cuardado)  pique   thiago silva   luiz

 

gabi      xavi      busquets    iniesta

 

reus       messi       neymar

Ahahaha popravilo mi dan

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Imaju posjed kao Barca, sl nista vise od tog. Real se zna nositi protiv takve igre. Mislim da je Bayern imao srece.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
13 godina
offline
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Neznam,ja imam neki osjecaj da se Barca nece previse rastrositi na ljeto,uz dolazak Ter Stegena mislim da ce kupiti jos stopera jednog,nekog ce povuci iz B momcadi i to je to...takoder ce prodati/posuditi neke igrace i mislim da nece tu biti prevelikih promjena,nadam se da se varam...kako god samo da ne prodaju ni Alexisa ni Fabregasa,Alvesa moze...

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
FC Barcelona na Facebooku. Alen Halilovic wins Croatian league http://bit.ly/1pqtk1Q ... Sve se prati pa tako i Alen ^^
1911 /\/\/\/\/\ 1899
13 godina
offline
FC Barcelona

Ovu su dvije najgore utakmice polufinale LP-a kaj sam ikad gledal jedni igraju dok drugi cekaju da im se posreci neka kontra nadam se da ovo nije neka nova era nogometa jer ovo je za mene sramota jucer ono smece od Cheslea a danas RM od kojeg sam puno vise ocekival bar oni imaju kadar i znanja igrati nogomet , a ne ovo sranje od kampiranja u 16m.

twice the pride double the fall
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Real je bolja momcad. Kakvo kampiranje, nije protivnik Atletico nego Bayern koji igra na posjed, igra losu Barcinu igru, skoro pa bez brzih dodavanja, Robben je wannabe Messi i preskrt igrac. Real je opalio flaster na njemu i presjekao sve ubacaje, pogotovo prema Mandzi, usput zabili gol i imali 2-3 zicera. Nemojte hejtat previse.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Real je bolja momcad. Kakvo kampiranje, nije protivnik Atletico nego Bayern koji igra na posjed, igra losu Barcinu igru, skoro pa bez brzih dodavanja, Robben je wannabe Messi i preskrt igrac. Real je opalio flaster na njemu i presjekao sve ubacaje, pogotovo prema Mandzi, usput zabili gol i imali 2-3 zicera. Nemojte hejtat previse.

 

Nije to nikakvo hejtanje nego utakmice nisu dostojne polufinala LP-a i jucer i danas cista dosada.

twice the pride double the fall
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Tu se slazem i bilo bi napetije gledati Barca-Chelsea nego ono jucer, makar zbog rivaliteta i naboja medu ekipama (a imali bi i Barca vs. Mou, Real vs. Pep xD). A ovo dns znalo se kako ce izgledati, Real je prakticki imao trening protiv Barcelone i to je iskoristio i ovdje, malo teze ali je upalilo.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Guardiola vracaj se,nema tebi posla u Bayernu. {#} Za razliku od Bayerna veceras,mi smo protiv Chelsea stvarali odlicne sanse.Real bolji,odlicno ih zatvorio.

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Da, i ja se slažem, osim povremenih kontri ništa nisu napravili, za mene nije baš neki nogomet. Stvar je u tome što Real ima preskupe igrače da bi na kontre igrao, zato je to čudno. 

Ono što Mourinho nije uspio sad će vjerojatno uspit Carlo, na isti sistem igre, skoro isti. Jaka obrana (nećemo reći bunker) i brze kontre, to im odgovara jer kad imaju posjed onda su nesposobni, osim protiv manjih ekipa iako sam dosta puta vidio da real tako igra i protiv slabijih od sebe.

Sve u svemu nikakav upečatljiv nogomet, i dosadna dva polufinala, iako je ono jučer bilo gore. Samo neznam baš kako će to sjest Realovim navijačima, znamo da oni vole pobijeđivanje i to sa vrhunskom igrom, sjetimo se Capela. Iako nakon godina i godina suše izgleda da su malo smanjili kriterije. {#}

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nidzo95 kaže...

Guardiola vracaj se,nema tebi posla u Bayernu. {#} Za razliku od Bayerna veceras,mi smo protiv Chelsea stvarali odlicne sanse.Real bolji,odlicno ih zatvorio.

Bayern da nema onog sugavog Robbena i da je koja lopta zavrsila postenim ubacajem drugacije bi to izgledalo. Barcelona nebi ovako okomito igrala. Oni bi se dodavali rukometno u krug do besvjesti.

Mada mi je drago ako ce Bayern ispast, ona silna dodavanja, ubiju nogomet.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
Nidzo95 kaže...

Guardiola vracaj se,nema tebi posla u Bayernu. {#} Za razliku od Bayerna veceras,mi smo protiv Chelsea stvarali odlicne sanse.Real bolji,odlicno ih zatvorio.

Bayern da nema onog sugavog Robbena i da je koja lopta zavrsila postenim ubacajem drugacije bi to izgledalo. Barcelona nebi ovako okomito igrala. Oni bi se dodavali rukometno u krug do besvjesti.

Mada mi je drago ako ce Bayern ispast, ona silna dodavanja, ubiju nogomet.

Barcelona ne bi igrala okomito,ako bi im trener bio Tata Martino,a sad da dodje Guardiola,bila bi druga prica,nemam sta da ti objasnjavam,nadj i pogledaj video sazetak Chelsea 1-0 Barca i uporedi. Barca jeste izgubila,al je bila bolja ekipa,dok to nije situacija veceras.

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nidzo95 kaže...
SimeKZ kaže...
Nidzo95 kaže...

Guardiola vracaj se,nema tebi posla u Bayernu. {#} Za razliku od Bayerna veceras,mi smo protiv Chelsea stvarali odlicne sanse.Real bolji,odlicno ih zatvorio.

Bayern da nema onog sugavog Robbena i da je koja lopta zavrsila postenim ubacajem drugacije bi to izgledalo. Barcelona nebi ovako okomito igrala. Oni bi se dodavali rukometno u krug do besvjesti.

Mada mi je drago ako ce Bayern ispast, ona silna dodavanja, ubiju nogomet.

Barcelona ne bi igrala okomito,ako bi im trener bio Tata Martino,a sad da dodje Guardiola,bila bi druga prica,nemam sta da ti objasnjavam,nadj i pogledaj video sazetak Chelsea 1-0 Barca i uporedi. Barca jeste izgubila,al je bila bolja ekipa,dok to nije situacija veceras.

Ma ta utakmica nema smisla... to je prevara stoljeca... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
Nidzo95 kaže...
SimeKZ kaže...
Nidzo95 kaže...

Guardiola vracaj se,nema tebi posla u Bayernu. {#} Za razliku od Bayerna veceras,mi smo protiv Chelsea stvarali odlicne sanse.Real bolji,odlicno ih zatvorio.

Bayern da nema onog sugavog Robbena i da je koja lopta zavrsila postenim ubacajem drugacije bi to izgledalo. Barcelona nebi ovako okomito igrala. Oni bi se dodavali rukometno u krug do besvjesti.

Mada mi je drago ako ce Bayern ispast, ona silna dodavanja, ubiju nogomet.

Barcelona ne bi igrala okomito,ako bi im trener bio Tata Martino,a sad da dodje Guardiola,bila bi druga prica,nemam sta da ti objasnjavam,nadj i pogledaj video sazetak Chelsea 1-0 Barca i uporedi. Barca jeste izgubila,al je bila bolja ekipa,dok to nije situacija veceras.

Ma ta utakmica nema smisla... to je prevara stoljeca... 

Ne znam da l' mislimo na istu utakmicu,ja mislim na onu 2012,a koliko vidim ti mislis na onu 2009.

15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

U onoj iz 2009. je Barcelona pokradena. 

Da je danas živ imao bi 169 godina.
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
VirtUoso kaže...

U onoj iz 2009. je Barcelona pokradena. 

Nadam se da nisi ozbiljan...

 

@ Ocito smo na krive tekme mislili... 

Mada je tuzno sta je danas nogomet postao. Jedni se zatvore, drugi igraju... posjed lopte ide preko 70%, nema igre, nema niceg. 

Kad se sjetim onog Finala Liverpool - Milan u Istanbulu, to je bio nogomet. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 23:12 (SimeKZ).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
VirtUoso kaže...

U onoj iz 2009. je Barcelona pokradena. 

Nadam se da nisi ozbiljan...

 

@ Ocito smo na krive tekme mislili... 

Mada je tuzno sta je danas nogomet postao. Jedni se zatvore, drugi igraju... posjed lopte ide preko 70%, nema igre, nema niceg. 

Kad se sjetim onog Finala Liverpool - Milan u Istanbulu, to je bio nogomet. 

Da, baš tako.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Realno zamjene za Alvesa nema...

De Sciglio nije standardan ni u Milana.

Cudrado vrhunski prema naprijed a obrana upitna.

Spominju se Danilo iz Porta i jos neki anonimusi...

Svi bolji bekovi su vec angazirani:

Lahm,Ivanovic,Zabaleta...

 

Netko je napisao za Luiza da nije pravo rjesenje i stim bi se slozio

jer i on je kikser...Ali trenutno je najbolja opcija zbog

tog sto T.Silva,Kompany,Mangala sigurno nece doci.

 

Neznam zasto se nebi probalo sa nekim manje poznatim igracem.Kako su pogodili sa Yayom Toureom i Abidalom?

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Jaci je Alves prema naprijed od trenutnog Robbena :'-). Al stvarno je malo odlicnih desnih bekova, lijevih ima dosta...
1911 /\/\/\/\/\ 1899
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ma treba dovest M.Richardsa

Visok,jak...Ali je okretan kao ranjeni nosorog.

 

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Jaci je Alves prema naprijed od trenutnog Robbena :'-). Al stvarno je malo odlicnih desnih bekova, lijevih ima dosta...

To je istina... Milan nije imo desnog beka jos od Cafua kako treba. Abate je nesto ali nije klasa, De Sciglio je tu da ga zamjeni i decko je odlican, stvarno ce biti rjesenje za par godina.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
FC Barcelona

Ma ima tih bekova koji imaju potencijala. Walker iz Tottehama je poprilično dobar bek. Van der Wiel neloš i mlad.  Richards iz Citya  slabo igra, možda se može vratiti u formu, a Seamus Coleman je najbolji bek engleske lige prema ocjenama whoscored.

Stopere ima roma dosta dobre samo pitanje dal su na prodaju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 0:35 (Jack Sparrow).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nebi mi smetalo da ove godine nekupe desnog beka ako nema nekog tko odgovara uvjetima.

Mislim da bi Adriano to mogao sasvim solidno odigrat a Montoya moze bit zamjena.

Ipak treba malo povjerenja u Adriana koji po meni u uvijek odigra solidno i neradi stvari koje nezna.

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Sparrow kaže...

Ma ima tih bekova koji imaju potencijala. Walker iz Tottehama je poprilično dobar bek. Van der Wiel neloš i mlad.  Richards iz Citya  slabo igra, možda se može vratiti u formu, a Seamus Coleman je najbolji bek engleske lige prema ocjenama whoscored.

Stopere ima roma dosta dobre samo pitanje dal su na prodaju.

Nakon sta su jednog poslali u PSG... sumnjam da ce Roma ista prodavat, Jedvaj je doso on se mora jos pokazat i tako. Roma je napokon dobila friski kapital tako da ona samo kupuje. 

COleman je zvjer, pogledao sam par tekmi i lik igra svjetski. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Expected to leave: Alves Song Oier Afellay Cuenca Tello. Could leave if good offer and if they want: Mascherano Cesc Alexis Pedro. [sport]
1911 /\/\/\/\/\ 1899
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Expected to leave: Alves Song Oier Afellay Cuenca Tello. Could leave if good offer and if they want: Mascherano Cesc Alexis Pedro. [sport]

Cesca i Alexisa ne smijemo prodat!

O le le, O la la, Ser del Barca es, el millor que hi ha
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice