FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.319.616
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FC Barcelona

to je onaj lik koji je htio da se sruši avion barcelone, znači da ima ogromne komplekse od messija i ekipe prošlih sezona

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Djelovanje dominacije je utjecalo na lakoumne i maloumne ljude,njihova psiha je unistena,zbog tog sad prilkom registriranja rijeci Barcelona ili Messi,njihov je obramabeni refleks Uefalona ili Lessi,ili recenice slicne onima koje si naveo.

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
decki, meni je stvarno zao sto podrzavate slabiju stranu... Zbog toga ste nakon vecine utakmica tuzni, ali zato kad pobijedite (jos se na to ceka), budete sretni kao mala djecica... Iz vasih recenica vrvi mrznja, ljubomora i jad... I tek nakon jada ide bijeda iz vas, podanici nasi, nase donje rublje... Smijem vam se, i zalim vas. Lijep pozdrav
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Nemoj se skrivati iz rijeci sazaljenja,vidim da bih ti htio napisati nesto zesce ali se suzdrzavas kako nebi pokazao da sam te iznervirao.Znam da te boli tvoje dusevno stanje ali medicina napreduje tako da vjerujem da ce osim 

konopa i vezanja za krevete naci neke bolje lijekove za psihicki oboljele osobe.

 

Toliko je Barca dominatna da si moze priustiti poraz od rivala i dalje je prva na ljestvici.

Kako je mocna ta Barcelona,najbolji i najuspjesnji klub 21.stoljeca.

 

 

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 0:31 (Boixus Nois PS).
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
puste price neprijatelju, na terenu to izgleda jadno, a svremenom se tablica mijenja... Bas me zanima sto ces reci kada Real prestigne barcu u narednih nekoliko kola... ?
smisljas li vec izliku ?
ja odmaram i smijem se tvojoj neodgojenosti, poistovjecujem te sa vijetnamskom svonjom. Lijep pozdrav
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
circle kaže...
puste price neprijatelju, na terenu to izgleda jadno, a svremenom se tablica mijenja... Bas me zanima sto ces reci kada Real prestigne barcu u narednih nekoliko kola... ?
smisljas li vec izliku ?
ja odmaram i smijem se tvojoj neodgojenosti, poistovjecujem te sa vijetnamskom svonjom. Lijep pozdrav

 

Zasto si napisao neprijetelju?Nije valjda da sam te iznervirao...

Forma je prolazna klasa je vjecna.Kad dode to umora,Modrica ili Kroosa nema ti od Reala nista.Real ce pobjedivati dok ih prati sreca i penali a kasnije...

Barca ove godine ima 10 novih igraca i bovog trenera tako da se neocekuje puno u prvom dijelu sezone,a u drugom nece biti kiksa kad  Luis Suarez najbolji napadac na svijet se u potpunosti uklopi sa momcadi

 

Govoris kako odmaras...Kad si umoran od rada sa kolazom i glinamolom mislim da je vrijeme za pocinak.Ali tiho na prstima da te roditelji necuju jer nesmiju znati da su u ovo vrijeme budan...

Ajde laku noc,nismo na istom levelu....

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 0:44 (Boixus Nois PS).
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
to je samo tvoje misljenje, a nadam se da si do sada skuzio da ga malo tko ovdje cijeni, jer nikada nije ispravno. Trebao si ranije poceti krizaljke rjesavati, sada se vidi da spasa nema. Amateru lijep pozdrav.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

netreba mi podrska ljudi koje neznam i koje nepokusavam impresionirati.

Ja vas pokusavam izvesti na pravi put,da vidite svojim ocima ali doci ce taj dan...

 

Pozdrav

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Jučer smiješne dodjele nagrada od strane LFPerez. Atletico osvojio ligu i niti jedan njihov igrač nije dobio nagradu niti je uvršten u najboljih 11 (!). Ramos najbolji obrambeni igrač, pored Atleticovih Godina i Mirande prošle sezone koji su osvojili ligu i imali najbolju obranu lige (Godin zabio i odlučujući gol za naslov). Navas najbolji golman pored Courtoisa.

Pa onda dalje, a ovo je najsmješnije, prošle sezone Messi je dobio nagradu za najboljeg igrača lige. Cristiano je počeo plakati da neće doći na dodjelu, pa je za njega posebno izmišljena nagrada (MVP prvenstva) i dobio ju je bez glasanja (!). Ove godine, vidii čuda, ta nagrada je nestala.

Da ne spominjemo da je Vela nominiran ispred Messija za najboljeg napadača. A Messi čak nije niti nominiran za najboljeg južnoameričkog igrača. Ipak pored vanserijskog igrača kakav je Carlos Bacca, Messi nije imao šanse.

Politika tu igra jako veliku ulogu. Žao mi je što vi vidite samo stvari koje idu na ruku Realu, a ostalo kao da se ne događa. 

Kako objašnjavaš to da su u izboru za zlatnu loptu nominirani Iniesta i Mascherano, a Modrić nije? 

Čime je Msche to zaslužio? Sa dvije-tri dobre partije na sp-u? Iniesta da ne govorim... Jedva da uspjeva zadržati mjesto u prvih jedanaest u Barci. 

Isto tako, kako objašnjavaš to da su u izboru Benzema i Gotze, a Suarez nije? 

 

14 godina
offline
FC Barcelona

Za Mascherana je jasno, ipak je godina svjetskog prvenstva, a on je tamo bio jedan od najboljih igrača. Cannavaro je i osvojio Zlatnu loptu na temelju svjetskog prvenstva 2006. Ne mora svaki put biti tako, ali u uži izbor je definitivno zaslužio ući. Nije samo Mascherano, na toj listi ima i još dosta drugih igrača koji su tu samo na temelju SP, kao James Rodriguez recimo ili Neymar. Za Iniestu se slažem, on niti je imao dobru sezonu inidivudualno, niti je briljirao na SP.

Za Suareza sramota da nije na listi, bez obzira na njegovu suspenziju. Daleko najbolji igrač u Engleskoj prošle godine, a nema ga ni na listi, dok su tamo Hazard, Pogba i još nekoliko igrača od kojih je on zaslužio puno više.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
FC Barcelona

I opet je Iniesta, unatoč tomu, najbolji ofenzivni veznjak lige prošle godine? To je isto Perez namjestio? 

 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Nakon kradje moras malo i drugima ostaviti da nebi bilo sumnjivo...Mislim da je Illaramendi trebao to osvojiti ali ipak je to UEFALONA

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 11:38 (Boixus Nois PS).
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Stvarno je glupost što nema Godina.Ja mislim da je taj čovjek zaslužio ovu nagradu, ali nema veze, Perez je premočan čovjek i tu se niš ne može.

I always tell the truth.Even when I lie.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
14 godina
offline
FC Barcelona
Sad i onaj stari mafijaš Blatter sere po Messiju. Kaže da nije zaslužio nagradu za najboljeg igrača SP. On se našao pričati o tim nagradama, a prošle godine je produžio glasovanje za Zlatnu loptu nakon što je već bilo završeno, i od te nagrade napravio najveću sramotu.

Najtužnije od svega je što se na Messijevo SP sad gleda u negativnom kontekstu, jer je eto izgubio s Argentinom u finalu. U medijima se piše o njegovom nastupu na SP u negativnom kontekstu samo zato što ga nije osvojio. Nevjerojatno da čovjek odvede svoju reprezentaciju do finala SP, cijeli turnir igra fenomenalno i tamo izgubi od sile kakva je Njemačka u zadnjim minutama, i na kraju toga svega umjesto da mu se to uzima kao uspjeh, o tom istom SP-u se priča u negativnom kontekstu. Prije SP-a su svi ismijavali Argentinu, apsolutno nitko nije očekivao sa će dogurati do finala. Sad se Messiju prebacuje što nije osvojio jer je eto izgubio u FINALU.
Nekako kad sve to gledaš, imaš dojam da bi za njega bilo bolje da je ispao u skupini SP, eto tako to danas funkcionira.

Više je svima dosta tih usporedbi Messija i Cristiana, ali eto to je najbolji primjer. O Messijevom SP se više piše u negativnom kontekstu nego o Cristianovom, njegov nastup nitko ni ne spominje (ne blatim tu Cristiana da se razumijemo). Iako je Messi igrao u finalu, a ovaj ispao u skupini. Strašno nepravedno.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Di Maria ih je odveo u finale, ne Messi.

Losing all hope was freedom
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
piksic kaže...

Di Maria ih je odveo u finale, ne Messi.

To može biti samo po tvojoj logici, logici Messi hejtera, tj. Cristiano fanboya i navijača Reala. Svaka čast Di Mariji da se razumijemo, i on je bio odličan na prvenstvu. Ali to što tvrdiš je glupost.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 20:05 (antimadridista).
10 godina
offline
FC Barcelona

di maria ih spasio protiv švicarske, ali tko mu je sve na pladanj stavio - messi

i koliko znam di maria je bio ozlijeđen u polufinalu protiv nizozemaca

11 godina
offline
Re: FC Barcelona
piksic kaže...

Di Maria ih je odveo u finale, ne Messi.

ziher da nije Rojo?

vidi se da je on bio pokretač svega, ko sad u Man utd.

aj ne serite.

 

zna se da je SP ono koje odlučuje tko osvaja Zlatnu loptu.

i kad je Messi(i po meni koji pratim barcu i on mi naj nije zaslužio to) po tome bi on digao nagradu ove god bez beda,

s obzirom da je barca bila 2 primeri, ispala u polufinalu LP i on s arg.2 na svj.

 

a to što se sve opet ove god namješta ronaldu to nema veze.

meni svejedno,ja time ništa ne dobivam, ali realno je tako, zna se osvajanje čega se gleda.

ako su oni dva svugdje izjednačeni, a onda na glavnoj smotri(SP) jedan svoj tim ne odvuče iz skupine a drugi sav jadan i nikakav kako kažete da on je dovuče momčad do finala...

samo treba bit realan.

 

cr7 rastura ali tim igra za njega, on čeka samo da zabije, dok messi razigrava ekipu, ne čeka samo da mu se doda za gol, radije stvori šansu za ekipu(podredio se momčadi, što cr7 nezna što znači).

&Black_Sheep
15 godina
offline
FC Barcelona

Vraga je SP to koje odlučuje o zlatnoj lopti, kao što ni trofeji ne znače baš ništa jer da je tako one godine bi je osvojio Sneijder, a nije bio niti među prva 3 izbora. 

14 godina
offline
FC Barcelona
Nije bitno toliko dali SP odlučuje ili ne, ali poanta je u tome da mediji danas natjeraju ljude da razmišljaju onako kako te oni navedu i nema dalje, to se uzima za gotovo.

Jer toliko se bombardira sad o Messijevoj "lošoj godini". A čovjek zabio 50-ak golova, podijelio najviše asistencija od svih igrača i odveo svoju reprezentaciju u finale SP.
A ono, čitajući sad o Messiju u zadnjih par mjeseci u medijima, rekao bi čovjek da je zabio možda 5 golova u godini, ispao u skupini SP i imao najgoru godinu u karijeri. A da ne pišem o glupostima poput one da jee najveći "diktator" svemira, određuje tko smije igrati, a tko ne, ne dopušta treneru da ga zamijeni i slične puste priče.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Messi krade.

Losing all hope was freedom
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Barça: Masip, Adriano, Alba, Piqué, Bartra, Samper, S. Roberto, Rafinha, Pedro, Luis Suárez, Munir
Real eyes realize real lies...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
piksic kaže...

Messi krade.

Zašto provociraš? Zar ti nije dosta?

 

 

Edit: Pique G. u 15. min glavom zabija za 1-0. Luis Suarez asistirao.

http://freebitco.in/?r=624635
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 21:58 (x18x05x).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

1-0 lijep potez Suareza za Piquea,koji glavom na praznu branku zabija.

Na desnoj strani zapeo žeton.

 

LINK

http://wtflive.tv/stream7.html

This time next year we'll be millionaires
14 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Suarez dosta loš, jako mu je pauza štetila.

Losing all hope was freedom
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Utakmica blago receno dosada...Drugo poluvrijeme necu ni gledati ako se neubrzaju do 50-te minute

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evo videa, majstorski je Suki odradio.

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Evo videa, majstorski je Suki odradio.

 

Dobar potez , osobno ocekujem jako puno od Suareza nadam se da ce se brzo uklopiti i trpati.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
piksic kaže...

Suarez dosta loš, jako mu je pauza štetila.

Pusti ti Suareza, više me brine da ti kao navijač Reala gledaš Barcu u utakmici katalonskog superkupa {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 23:54 (antimadridista).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice