FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.327.784
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ter Stegen sve bolji, sad je sigurno među 3 najbolja na svijetu. 

Umtiti mašina, od Puyola nismo imali takvog igrača.

Suarez opet loš. Šteta što igramo uto/sri te sub/ned pa je trener primoran previše rotirati.

I na kraju Messi. On kad završi karijeru to će biti dan žalosti na cijelom svijetu. Fali mu Suarez u boljoj formi te Dembele sad kad se oporavi.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Tere Stegen je znao primati svakojake pacerske golove, međutim u zadnjih par utakmica je obranio nemoguće ne znam koliko puta. Paulinho je talisman Barce.

Barca je odigrala u vrlo visokom ritmu, daleko od savršenog, ali da su samo malo popustili, Bilbao bi ih samljeo. Osim Piquea i već tradicionalnog Suareza, ostali su po meni odigrali ok. Nema puno mjesta za kritike u ovakvoj pobjedi koja vrijedi 6 bodova. Pozz.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
danny_2 kaže...


Nisam gledo prvo poluvrijeme pa ne mogu reci, ali sto se drugog tice. Mislim da Velverde ima vise srece nego pameti. Ovo sto on radi nema smisla ni veze sa nogometom. 
Vezna linija Busquest, Rakitic, Paulinho i Gomes, Roberto na boku, Semedo na klupi. Barca ne moze loptu iznet kak treba, Athletic prijeti i samo je pitanje vremena kad ce zabit.
Rakitic ne moze vise biti prvotimac Barce, Gomes mora van, Valverde mora iz kluba ili prestati raditi ove gluposti. Unistava Roberta na boku, unistava Semeda na klupi, unistava Denisa na klupi. 
A igra mu gomes. Sramota.

 Pretjeruješ i to jako. Gomes/Dennis tu si u pravu. Ja mislim da je puno toga popravio. Ono najbitnije ne prima Barca puno golova. Igra je u K al opet ta igra nas i drži na prvom mjestu a ne sreća.

 ne pretjeruje, bilbao se posrao po nama u drugom poluvremenu.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

 Pretjeruješ i to jako. Gomes/Dennis tu si u pravu. Ja mislim da je puno toga popravio. Ono najbitnije ne prima Barca puno golova. Igra je u K al opet ta igra nas i drži na prvom mjestu a ne sreća.

 

Igra nas drzi na prvom mjestu?? Danas nismo izgubili zahvaljujuci ter stegenu i sreci (greda)  ili nesposobnosti Athleticovih igraca da zavrse akciju s golom (izaberi sta god hoces).
Kazes ne primamo puno golova. Opet ter stegen i sreca, jer protivnici stvaraju jednako prilika protiv Barce kao i prosle sezone. Sta je on to puno popravio?? I jos jedna jako vazna stvar,
Messi. On nas najvise vuce naprijed. Danas je igra u drugom djelu izgledala smjesno. Gubljenje lopti, veza nesposobna povezati igru kako treba. 
Forsirati Gomesa na krilu ili napraviti veznu liniju bez ijednog agilnog, pokretljivog igraca. Forsirati Roberta na boku, Semeda na klupi. Nema smilsa.

Mozda je Barca nesto popravila igru naspram pšrosle sezone, ali to je dosta slabo.
Barca nije puno popravila igru, priznao ti to sebi ili ne. Barca i dalje igra na messiev pogon, barca i dalje se pati sa kreativnoscu u vezi. Razlika je sto nas za sada sreca mazi vise nego prosle sezone.
Danas smo lako mogli izgubiti, ter stegen u nekoliko nav rata i greda. Ne znam sta da kazem za V alverdea, pokazao je da ima znanja, ali od dolaska u barcu kao da je blokirao.
Ne znam jel ima u klubu kakvih pritisaka da neko mora igrat, da neko ne smije puno igrat i slicno, ali ovo sto on radi nema puno smisla. Slazem se da s vremenom treba rotirati momcad,
ali i to treba raditi sa nekom logikom. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.10.2017 22:48 (danny_2).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

 

Gomez odigrao najbolju utakmicu od dolaska u Barcu. Siguran sam da ostaje u januaru i da ce biti jedan od bitnijih igraca u Valverdeovoj Barci. Veceras se vidio veliki napredak u njegovoj igri.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

 

Gomez odigrao najbolju utakmicu od dolaska u Barcu. Siguran sam da ostaje u januaru i da ce biti jedan od bitnijih igraca u Valverdeovoj Barci. Veceras se vidio veliki napredak u njegovoj igri.

 Koji to napredak si vidio? 2 dobra dodavanja prema naprijed? Gomes je spor ko traktor, slabiji je u duelu od Albe, ima očajan udarac, i nogometni iq mu je nizak. Uvijek stoji iza protivničkih igrača da mu se nemre dodati, nezna utrčavat u prostor, da remiziram gomes je teska panjina. A Valverde je također kreten (makar pobjeđuje), pa majmune stavi mrtvog semeda da igra na beku a roberta gurni u vezu. A čime je uopće gomes zaslužio igrati, pogotovo pored Denisa Suareza, koji je bio odličan do one stanke i od tad ga kreten više ne stavlja. Vidjet ćemo koliko će još Messi moći nositi ovu barcu sam na svojim leđima.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Gomes mora igrati da bi se prodao u Januaru. Inače cijena ode dolje i neće dobit ništa za panjinu.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
el pistlero123 kaže...
Barcelonista kaže...

 

Gomez odigrao najbolju utakmicu od dolaska u Barcu. Siguran sam da ostaje u januaru i da ce biti jedan od bitnijih igraca u Valverdeovoj Barci. Veceras se vidio veliki napredak u njegovoj igri.

 Koji to napredak si vidio? 2 dobra dodavanja prema naprijed? Gomes je spor ko traktor, slabiji je u duelu od Albe, ima očajan udarac, i nogometni iq mu je nizak. Uvijek stoji iza protivničkih igrača da mu se nemre dodati, nezna utrčavat u prostor, da remiziram gomes je teska panjina. A Valverde je također kreten (makar pobjeđuje), pa majmune stavi mrtvog semeda da igra na beku a roberta gurni u vezu. A čime je uopće gomes zaslužio igrati, pogotovo pored Denisa Suareza, koji je bio odličan do one stanke i od tad ga kreten više ne stavlja. Vidjet ćemo koliko će još Messi moći nositi ovu barcu sam na svojim leđima.

 Nisi ti osoba za iole ozbiljniju raspravu. Kompleksas i negativac klasicni sa izrazitim neznanjem koje rado pokazujes.

10 godina
offline
FC Barcelona

Katalonci naguzili kastilju

 

hvala GIRONA

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evil Access na rehabilitaciji!

 

Bice u januaru +20 :D :D :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
el pistlero123 kaže...
Barcelonista kaže...

 

Gomez odigrao najbolju utakmicu od dolaska u Barcu. Siguran sam da ostaje u januaru i da ce biti jedan od bitnijih igraca u Valverdeovoj Barci. Veceras se vidio veliki napredak u njegovoj igri.

 Koji to napredak si vidio? 2 dobra dodavanja prema naprijed? Gomes je spor ko traktor, slabiji je u duelu od Albe, ima očajan udarac, i nogometni iq mu je nizak. Uvijek stoji iza protivničkih igrača da mu se nemre dodati, nezna utrčavat u prostor, da remiziram gomes je teska panjina. A Valverde je također kreten (makar pobjeđuje), pa majmune stavi mrtvog semeda da igra na beku a roberta gurni u vezu. A čime je uopće gomes zaslužio igrati, pogotovo pored Denisa Suareza, koji je bio odličan do one stanke i od tad ga kreten više ne stavlja. Vidjet ćemo koliko će još Messi moći nositi ovu barcu sam na svojim leđima.

 Nisi ti osoba za iole ozbiljniju raspravu. Kompleksas i negativac klasicni sa izrazitim neznanjem koje rado pokazujes.

 Možes se ti složit ili ne ali ovo sve što sam rekao je činjenica. Gomes je panjina, Roberto ne igra gdje bi i trebao, semedo je zvijer bio (pogotovo protiv Juvea) i ovaj ga više uopće ne stavlja, denis suarez grije klupu a ispred njega igraju panjine gomes i delufeu, volio bih pogledati barem jednu utakmicu barce u kojoj messi neće biti zaslužan za pobjedu. Pobjeđujemo ali igra nam nije kakva bi trebala biti.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

di si evile sreco moja,moze neki komentar na utakmicu? suci? mamic? separatisti? komunisti? ovi oni?

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...

di si evile sreco moja,moze neki komentar na utakmicu? suci? mamic? separatisti? komunisti? ovi oni?

 Real je izgubio? 

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
offline
FC Barcelona

Girona 2 - 1 Real

 


Posjed 38 - 62

Udarci 15-15

 

I onda dode Alac i Ivica Medo i kazu Zidane je bolji od Pepove tiki take, a Ronaldo na osnovu takvih novinara uzme FIFA PoY i Ballon D Or.

 

 

Ne treba se zivcirat momci, tablica i brojke pokazuju svoje kad se sve stavi na mjesto...

 


Ovo je vjerojatno najgora Barca jos od 2013 sto se rostera, igre i uprave tice...a opet vidi vraga.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

:D :D :D :D

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Umtitija doktora 

9 godina
offline
FC Barcelona

Može link netko dat?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

Može link netko dat?

 http://www.totalsportek.com/barcelona-live-stream/

artuditu
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mora to bolje, u fazi napada pogotovo. Olympiakos ima opasnu kontru i to im je snaga u ovoj utakmici, Barca nekoliko prilika ali Proto je odličan. Semedo mora dosta poraditi u igri prema naprijed, Roberto je trenutno doktor tu za njega.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Fali nam krilni igrac i gotovo...Da je bar Dembele zdrav...

 

Uglavnom teska tekma Suarez i Deulofeu igraci manje...

Napadac krilo i vezni nam trebaju.

 

Bit ce transfera na zimu vec se najavljuju.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...
Mora to bolje, u fazi napada pogotovo. Olympiakos ima opasnu kontru i to im je snaga u ovoj utakmici, Barca nekoliko prilika ali Proto je odličan. Semedo mora dosta poraditi u igri prema naprijed, Roberto je trenutno doktor tu za njega.

 
Da bi napredovao, Semedu treba kontinuitet igara. Na zalost on to nema. I Roberto je napredovao jer je igrao.
Isto tako Robertu ce trebati igre u sredini, da bi pokazao svoj maksimum sto moze dati. 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sve će to doći na svoje. Dok nam je Valverde trener, u sigurnim rukama smo. 4 primljena gola ove sezone u svim takmicenjima. Fascinantno.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Sve će to doći na svoje. Dok nam je Valverde trener, u sigurnim rukama smo. 4 primljena gola ove sezone u svim takmicenjima. Fascinantno.

Polako s brojkama prije nego si ucio zbrajati u skoli.

16 godina
offline
Re: FC Barcelona
3 u La Lizi i 1 u Ligi prvaka, nije to teska matematika.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Pero Dinamit kaže...
3 u La Lizi i 1 u Ligi prvaka, nije to teska matematika.

+5 u superkupu

 

Pero i matematika ko Kitalonija i neovisnost.

 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...
Pero Dinamit kaže...
3 u La Lizi i 1 u Ligi prvaka, nije to teska matematika.

+5 u superkupu

 

Pero i matematika ko Kitalonija i neovisnost.

 

  ono kad misliš da sve znaš a nemaš pojma o ničemu. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...
Barcelonista kaže...

Sve će to doći na svoje. Dok nam je Valverde trener, u sigurnim rukama smo. 4 primljena gola ove sezone u svim takmicenjima. Fascinantno.

Polako s brojkama prije nego si ucio zbrajati u skoli.

 opet si tu

 

kako bi rekao boixus, ajde popravit zubiće i odvest onu malu na tortu

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

TOT, op op

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Reala izgleda xuzi ko stigne. A za vikend dolazi hrabri Las Palmas. Bice zanimljivo pratit.

15 godina
offline
FC Barcelona

Pa nije bas.

 

 

Tottenham je vrhunska ekipa, oni bi lagano da nema Citya uzeli naslov. Ako ostanu kompletni iduce sezone, a mi ne promijenimo Suareza ili dovedemo ga u red, lako Tottenham uzima i LP po meni.

 

Okrenula se lopta, EPL je bolja liga ove sezone. Top 4 EPL moze lagano u polufinale. Eventualno Chelsea je u uzasnom padu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice