FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.319.149
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Dani Olmo je 11. najbolji mladi igrac na svijetu, a Mbappe 13. Ove nagrade stvarno vise nemaju smisla.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Dani Olmo je 11. najbolji mladi igrac na svijetu, a Mbappe 13. Ove nagrade stvarno vise nemaju smisla.

 Pa kaj nije Mbappe dobio balon dor za najboljeg mladog igraca?

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Da, dobio je. Ovo je nagrada Golden Boy koju dodjeljuje La Gazzeta. Al pazite koja je to ogromna razlika, jedna organizacija ga smatra najboljim, dok druga 13. Smijesno.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 11:37 (kexzoR).
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Sve to stoji, ali zamisli da Leo igra na beku? Njihovom krilu bi proturao kroz noge!? Slabo, anemično, preplašeno i odsutno mi djeluje, a 150 milja cijena? Ja ne volim nosonju, ali on ga vidi na treningu svaki dan? Pa nije valjda takva budala trener Barce da ne bi stavio nekoga tko briljira na treningu? Nešto sa malim nije dobro, a ja ne vjerujem da je baš pozicija? Pratio sam cijelu agoniju oko transfera, pratio svaki njegov mig, izjavu,  ali ovo ne, jednostavno ne štima?! 

13 godina
offline
FC Barcelona

SP - Hrvatska-Argentina 3:0, di je bio Messi? Dok mu je klupski suigrač Rakitić koji ga toliko cijeni ležao ozlijeđen ni on ni njegovi kompanjoni nisu htjeli izbaciti loptu izvan terena, fair play nula bodova ali to su Argentinci, prljavci bili i ostali. Messi pobjegao u svlačionicu na kraju tekme ko zadnja pizda a da je ikoga pozdravio, jako je mali kad gubi i nije prvi ni zadnji put viđeno. Činjenica je da su obojica utajivači poreza i lažljivci na kraju krajeva. Modrić je ove godine zaslužio sve što je osvojio i to je većina trenera i stručnjaka vidjela i nagradila ga. Uzeo LP i igrao finale SP s momčadima u kojima je imao ključnu ulogu. Ove nagrade su kulminacija njegovih zadnjih 5 godina i ova zadnja sezona je bila samo točka na i, samo rijetki to očito vide ili ne žele vidjeti. Nije sve u golovima i asistencijama i ko samo tako gleda na nogomet taj ga baš i ne shvaća i srećom pa o tome odlučuju stručnjaci a ne anonimusi sa nekih tamo foruma. Lijep pozdrav od osobe kojem je Messi najbolji nogometaš ikad  ali samo nogometaš.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Iako ga ne volim, Ivan Rakitic je najbolji igrac Hrvatske na SP. Bas me zanima koji bi Modric bio na listi da Ivan nije zabio one penale. Al jbg, ne igra za Real i nije trcao po Velebitu dok su padale granate i zbog toga nije dobio nikakve nagrade. Messi se nalazi pod pritiskom 40milijuna Argentinaca. Oni ocekuju da Leo uzme sam loptu i zabija golove, a to je nemoguce. Leo je nakon poraza bio isfrustriran i zato nije cestitao. Nakon sto se ohladio poslao je 30 potpisanih dresova hrvatskim reprezentativcima. Leo je Bog i najbolji igrac na svijetu. Ljudi ga ne vole jer je normalan obiteljski covjek. Da farba kosu u zeleno, da place po novinama kako mu je djed stradao u ratu, da siluje zene, da kupuje djecu tek onda bi bio zanimljiviji javnosti.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 12:09 (kexzoR).
13 godina
offline
FC Barcelona

Tjednima cendraš već, odrasti, tako je kako je. Znam da ti je teško palo kad smo razbili Messija i prljave Argentince ali imaj dostojanstva. Da nisi jedan od onih intelektualaca iz ''dabogda sve izgubili''?

Messi je za tebe bog očito po svemu i vidim tvoje malo veće znakove zaljubljenosti u njega, malo zabrinjavajuće.... znači objektivnost je za tebe totalno stran pojam.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 12:11 (vrinho).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ti pricas o objektivnosti? Ubij se. Ovaj lik je sve rekao. Kopirano s Barce Balkan. Nakon večerašnjeg meča, igrač Alavésa Ibai Gómez je preko Twittera na sljedeći način prokomentarisao igru Lea Messija:

"Razumijem da postoji puno ljudi koji to ne mogu reći javno. Kada bi svako ostavio po strani boje kluba kog brani i bio objektivan, nemoguće je zamisliti da postoji neko ko misli da Messi nije najbolji."
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tebi je jasno da je Ballon d Or nagrada koja znaci MVP?

Nema smisla govoriti tko je najbolji igrac na svijetu na temelju jedne sezone i upravo to nije ni poanta te nagrade.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Muka mi je od nekih ljudih s ovog foruma. U skoli su na tjelesnom igrali granicara s djevojcicama i sada ovdje pricaju o nogometu. Smijesno.
13 godina
offline
FC Barcelona

Je najbolji ali ne ove sezone :D Do sljedećeg puta moraš otrpjeti Hrvata na tronu kad su ti Argentinci očito bliži.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Ovim prvim patetičnim djelom posta si mi natjerao suze na oči i podsjetilo me to na "Stojanku majku Knežopoljku"........valjda neka tamo Srpska pjesma/bajka iz njihove dobro poznate mitilogije o vlastitoj veličini/herojstvu/patnji?! Nešto slično kao ovi naši "stvoritelji Hrvatske" danas? Davno je to bilo, ali godine prolaze i takav mentalni sklop se uvijek ponavlja (a odlikuje se kvocijentom negdje oko 65?). Ne volim nacionalizam i nacionalnu opijenost jer je širom svijeta donijela previše zla, a i ljudi te vrste su uglavnom ograničeni i teško im je nešto objasniti, utuviti u glavu. Znači - ranjeni Rakitić leži, dok neprijatelj sa krvavim nožem...bla,bla , trać, srać, kenj......ajmo činjenice- Messi/Modrić - golovi 45/2ili cijela 3 (nisam siguran(e je ih Luka nakupio??), asistencije 18/8????, uspješni driblinzi 253/73??????, kreirane šanse 121/60?????? Nakon ovakvih podataka Luka proziva Lea što nije došao odati počast lopovima koji mu ukradoše Zlatnu loptu, ponovno ukradoše?! Nakon ovakvih parametara se ti javljaš i imaš obraza nešto pametovati? Koliko sam rekao za inteligenciju - 65.....prije 55?! P.S. jedini parametar koji meni pada na pamet, po kom je Luak bolji, to je veličina nosa, ali nisam siguran jel može po tome?

13 godina
offline
Re: FC Barcelona

A tko si ti da proturječiš keksoru, bogu i znalcu kakvog nogomet ne pamti :) 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
7 godina
offline
FC Barcelona

Lyon - Barcelona, dobar ždrijeb za nas. 

13 godina
offline
FC Barcelona

Evo i banana zna bolje od većine na svijetu, ma ovo je fenomenalna tema. Zabava zagarantirana 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ne volim statistiku, al je li moguce da ovakav igrac dobije nagradu za najboljeg igraca na svijetu? Ne razumijem. Na drugoj slici je statistika Artura Vidala koji je u duplo manje minuta imao bolji ucinak. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 12:26 (kexzoR).
15 godina
offline
FC Barcelona

Najbolje mi je kad netko tko uopce nije pogledao ijednu utakmicu RM osim El Classica, ide vadit brojke Modrica i Messija...

 

 

Jer da, normalno je inace za zadnjeg veznog vadit podatke o golovima...i onda taj isti pise o znanju nogometa 

Ajmo mozda za Busquetsa ili Xavija vadit podatke o golovima ili pak obranama na golu...

 

 

 

 

Messi je GOAT, ali prosle godine je stvarno u svim malo bitnijim trenucima bio manje bitan i od Luke i od Kristine. To je neosporiva cinjenica. Covjek ne igra dobro pod pritiskom i obicno je okruzen igracima koji ne mogu kreirat svoj sut.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 12:25 (Mitch).
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Muka mi je od nekih ljudih s ovog foruma. U skoli su na tjelesnom igrali granicara s djevojcicama i sada ovdje pricaju o nogometu. Smijesno.

 Ma kakav graničar, to je viteška igra za takve, a ni djevojćicama ništa ne fali?! Vitke, brze, izmaknu se, sagnu, a ovakvi su bili oslobođeni tjelesnog i kenjaju o nogometu?! Da mu baciš loptu i daš 1000 $ ako žonglira 10 puta....kako da ne? Jučer je Messi zabio 3 komada, a mi pratimo hoće li Lukica to stići (samo ta tri) do svibnja mjeseca? Sumnjam , ali ipak je to najbolji koji proziva Lea što mu se nije poklonio?! Progutali smo gorku pilulu svi mi ljubitelji pravde, lijepog nogometa, ali pred nama su divni mjeseci gledanja kako se Messi sere iz dana u dan po FIFI i njenim stručnjacima koji su onako sramotno odlučili?! Zamisli svi znaju što si glasao, a Messi 3 komada, 2 asistencije, kreirane prilike,driblinzi, nogometna rapsodija i ti moraš na kavu gdje će te svo posrati i jebati u zdrav mozak? Leo, opleti, "mikrofon je tvoj"!

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Najbolje mi je kad netko tko uopce nije pogledao ijednu utakmicu RM osim El Classica, ide vadit brojke Modrica i Messija...

 

 

Jer da, normalno je inace za zadnjeg veznog vadit podatke o golovima...i onda taj isti pise o znanju nogometa 

Ajmo mozda za Busquetsa ili Xavija vadit podatke o golovima ili pak obranama na golu...

 

 

 

 

Messi je GOAT, ali prosle godine je stvarno u svim malo bitnijim trenucima bio manje bitan i od Luke i od Kristine. To je neosporiva cinjenica. Covjek ne igra dobro pod pritiskom i obicno je okruzen igracima koji ne mogu kreirat svoj sut.

 Kakve veze ima što je Modrić zadnji vezni? Messi zadnjih par sezona igra vise u vezi nego na krilu i opet zabije 50 golova i podijeli 20 asistencija. I nemoj vise nikada uspoređivati nekog Modrica s Xavijem. To je veliki grijeh.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 12:34 (kexzoR).
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Najbolje mi je kad netko tko uopce nije pogledao ijednu utakmicu RM osim El Classica, ide vadit brojke Modrica i Messija...

 

 

Jer da, normalno je inace za zadnjeg veznog vadit podatke o golovima...i onda taj isti pise o znanju nogometa 

Ajmo mozda za Busquetsa ili Xavija vadit podatke o golovima ili pak obranama na golu...

 

 

 

 

Messi je GOAT, ali prosle godine je stvarno u svim malo bitnijim trenucima bio manje bitan i od Luke i od Kristine. To je neosporiva cinjenica. Covjek ne igra dobro pod pritiskom i obicno je okruzen igracima koji ne mogu kreirat svoj sut.

 Jebeš golove, zanemari ih jer oni u nogometu nisu bitni (???????????)....eto pogledaj driblinge, asistencije, kreirane šanse???  Vidiš, pak ostaje kako rekoh, samo je u veličini nosa Modrić bolji od Lea! Messi ne igra dobro pod pritiskom?? Gluplje od glupljeg...gdje on igra, u našoj županijsko ligi ili u najuspješnijem svjetskom klubu zadnjih 10 godina??? Isuse bože pa za tebe je Celzijusova Tesla i to Nikola!?

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Razlika izmedju mene i drugih forumaša je ta što se ja divim svakom Messijevom potezu dok su drugima ti potezi postali kao "normalno". Messi u svakoj jebenoj utakmici napravi nešto nemoguće, protiv Villarreala izbaci cijelu obranu jednim dodavanjem, protiv Espanyola zabije 2 nenormalna slobodnjaka, jučer uzme loptu na centru, predribla par igrača i još malo zabije gol, u prvoj utakmici protiv Tottenhama zabije 2 majstorska gola uz bezbroj nemogucih dodavanja i driblinga. Taj čovjek sve to radi više od DESET GODINA. Pretprošle godine kada smo ispali od Juventusa, sjećam se još jedne nenormalne asistencije za Iniestu kojem je šut obranio Buffon, ali eto o takvim stvarima nitko ne priča jer Messi šuti i igra nogomet. Da Luka Modrić, Griezmann, Ronaldo ili Pogba naprave jednu od spomenutih stvari barem jednom po utakmici, o tome bi se pričalo tjednima samo zato što je to za njih čudo ili slučajnost, a za Messija rutina.

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Čitam -  5 gol Piquea u ovoj sezoni (centarhalf - stup odbrane), a 3 u La ligi...jel ja to vidim dobro? Ah da, golovi nisu bitni?!  P.S. dobrog smo izvukli za LP!

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Razlika izmedju mene i drugih forumaša je ta što se ja divim svakom Messijevom potezu dok su drugima ti potezi postali kao "normalno". Messi u svakoj jebenoj utakmici napravi nešto nemoguće, protiv Villarreala izbaci cijelu obranu jednim dodavanjem, protiv Espanyola zabije 2 nenormalna slobodnjaka, jučer uzme loptu na centru, predribla par igrača i još malo zabije gol, u prvoj utakmici protiv Tottenhama zabije 2 majstorska gola uz bezbroj nemogucih dodavanja i driblinga. Taj čovjek sve to radi više od DESET GODINA. Pretprošle godine kada smo ispali od Juventusa, sjećam se još jedne nenormalne asistencije za Iniestu kojem je šut obranio Buffon, ali eto o takvim stvarima nitko ne priča jer Messi šuti i igra nogomet. Da Luka Modrić, Griezmann, Ronaldo ili Pogba naprave jednu od spomenutih stvari barem jednom po utakmici, o tome bi se pričalo tjednima samo zato što je to za njih čudo ili slučajnost, a za Messija rutina.

 Zamisli kako netko kaže - jedva čekam vikend da gledam Modrića?! Možda mama i tata i nitko više? A pola svijeta čeka vikend zbog Lea! Tako da te razumijem, praznik za oči. 

16 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Tebi je jasno da je Ballon d Or nagrada koja znaci MVP?

Nema smisla govoriti tko je najbolji igrac na svijetu na temelju jedne sezone i upravo to nije ni poanta te nagrade.

 Waaat? Ne kužim, objasni. Koja je poanta te nagrade?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Razlika izmedju mene i drugih forumaša je ta što se ja divim svakom Messijevom potezu dok su drugima ti potezi postali kao "normalno". Messi u svakoj jebenoj utakmici napravi nešto nemoguće, protiv Villarreala izbaci cijelu obranu jednim dodavanjem, protiv Espanyola zabije 2 nenormalna slobodnjaka, jučer uzme loptu na centru, predribla par igrača i još malo zabije gol, u prvoj utakmici protiv Tottenhama zabije 2 majstorska gola uz bezbroj nemogucih dodavanja i driblinga. Taj čovjek sve to radi više od DESET GODINA. Pretprošle godine kada smo ispali od Juventusa, sjećam se još jedne nenormalne asistencije za Iniestu kojem je šut obranio Buffon, ali eto o takvim stvarima nitko ne priča jer Messi šuti i igra nogomet. Da Luka Modrić, Griezmann, Ronaldo ili Pogba naprave jednu od spomenutih stvari barem jednom po utakmici, o tome bi se pričalo tjednima samo zato što je to za njih čudo ili slučajnost, a za Messija rutina.

I je li sada zbog tih nagrada koje te očito jebu u zdrav mozak koje je Modrić osvojio ove godine Messi manje vrijedan? Nije, Messi je najveći ikad, samo ove godine eto, nije najbolji. Modrić, Liga prvaka i uz srebro je najbolji igrač svjetskog, Messiju prvenstvo i kup. Što je veće dostignuće? Ako već gledaš samo statistiku ko koliko zabija i asistira onda gledaj i trofeje koje je koji podigao. Svjetsko je bilo ključ a taj ključ je uzeo Modrić dok je Messi s Argentinom podbacio jer očito ne može ni on sav teret nositi na leđima. Ko zna dokud bi došli da nisu naletjeli na budućeg prvaka. A i onaj njihov izbornik je ispao tupan kakvog nema zbog nekih poteza koje je vukao. Da je Argentina dogurala do kud je Hrvatska onda bi Messi sve nagrade pokupio, bez dileme.

Ma uostalom čemu pišem uopće kad tvoj Bog mora sve nagrade poosvajati pa kad i njegove momčadi budu razgužene od nekih anonimaca iz neke tamo Hrvatske pa i Rome. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
vrinho kaže...
kexzoR kaže...

Razlika izmedju mene i drugih forumaša je ta što se ja divim svakom Messijevom potezu dok su drugima ti potezi postali kao "normalno". Messi u svakoj jebenoj utakmici napravi nešto nemoguće, protiv Villarreala izbaci cijelu obranu jednim dodavanjem, protiv Espanyola zabije 2 nenormalna slobodnjaka, jučer uzme loptu na centru, predribla par igrača i još malo zabije gol, u prvoj utakmici protiv Tottenhama zabije 2 majstorska gola uz bezbroj nemogucih dodavanja i driblinga. Taj čovjek sve to radi više od DESET GODINA. Pretprošle godine kada smo ispali od Juventusa, sjećam se još jedne nenormalne asistencije za Iniestu kojem je šut obranio Buffon, ali eto o takvim stvarima nitko ne priča jer Messi šuti i igra nogomet. Da Luka Modrić, Griezmann, Ronaldo ili Pogba naprave jednu od spomenutih stvari barem jednom po utakmici, o tome bi se pričalo tjednima samo zato što je to za njih čudo ili slučajnost, a za Messija rutina.

I je li sada zbog tih nagrada koje te očito jebu u zdrav mozak koje je Modrić osvojio ove godine Messi manje vrijedan? Nije, Messi je najveći ikad, samo ove godine eto, nije najbolji. Modrić, Liga prvaka i uz srebro je najbolji igrač svjetskog, Messiju prvenstvo i kup. Što je veće dostignuće? Ako već gledaš samo statistiku ko koliko zabija i asistira onda gledaj i trofeje koje je koji podigao. Svjetsko je bilo ključ a taj ključ je uzeo Modrić dok je Messi s Argentinom podbacio jer očito ne može ni on sav teret nositi na leđima. Ko zna dokud bi došli da nisu naletjeli na budućeg prvaka. A i onaj njihov izbornik je ispao tupan kakvog nema zbog nekih poteza koje je vukao. Da je Argentina dogurala do kud je Hrvatska onda bi Messi sve nagrade pokupio, bez dileme.

Ma uostalom čemu pišem uopće kad tvoj Bog mora sve nagrade poosvajati pa kad i njegove momčadi budu razgužene od nekih anonimaca iz neke tamo Hrvatske pa i Rome. 

Uključi mozak. Modrić je dobio nagradu za NAJBOLJEG IGRAČA SVJETSKOG PRVENSTVA. Za to mu toliko ne serem. Samim time uspjeh na svjetskom prvenstvu ne treba imati toliki utjecaj na zlatnu loptu iz razloga što postoji zasebna nagrada za najboljeg igrača SP. Tvojom logikom je Fernando Torres zaslužio zlatnu loptu 2012. godine samo zato sto je osvojio ligu prvaka i europsko prvenstvo. Ako je nagrada za najboljeg igrača na svijetu onda je daš najboljem igraču. Ovo je isto kao da na fakultetima ljudi s prosjekom 4.0 dobiju dekanovu nagradu, a oni s 5.0 ne.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 14:17 (kexzoR).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona

Dobro, onda da izostavimo nagradu za najboljeg igrača svjetskog opet imaš Modrića u prednosti jer je na najbitnijem reprezentativnom natjecanju uzeo srebro a klupsko osvojio i bio jedan od najvažnijih igrača za svoje momčadi. 100% sam siguran da smo ispali na penale od Danske ili Rusije sigurno nebi osvojio sve što je osvojio. Koliko znam sve individualne nagrade je pokupio s većom prednošću u glasovima, ništa na knap pa to valjda nešto govori koliko ga cijeni nogometni svijet, novinari a pogotovo treneri i da su te nagrade kulminacija zadnjih nekoliko sezona, ne samo prethodne. Osvojio je sad i više nikad vjerojatno jer mu se sve poklopilo ove sezone kao i reprezentaciji. Sljedeći je Messi, već dugo nije.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Znaci, da je Messi Kosovar, on nikada ne bi osvojio zlatnu loptu u godinama kada se igraju SP/EP samo zbog reprezentacije? Nema logike. Pustimo sad Modrića, branite ga samo zato što je "naš". Po tebi su i Griezmann i Ronaldo i Varane bolji igrači od Messija jer su ih "stručnjaci" i "znalci" izabrali ispred Lea?

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 14:59 (kexzoR).
8 godina
offline
FC Barcelona

Isuse ova tema je vrh!!

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Glup i gluplji...necu nista pisat samo cu citat od sad :)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice