Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.974
|
čitano: 3.247.600
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mimo Horner sranja i gluposti, posjetio sam ovaj vikend F1 Vienna izlozbu.

 

Mogu samo reci da je sranje i da (imo) ne trosite vrijeme i novce dolazit na ovo pogotovo ako samo zbog toga bi dosli do Beca. Od svih mogucnosti koje F1 ima, oni dovedu 3-4 bolida, par kaciga i hrpu projektora, pa prodaju to kao nekakvu wow izlozbu.

Vecina ljudi oko mene je takoder bila razocarana sa svime, od 80 godina F1 povijesti skoro, oni su to sazeli u realno veoma malo.

I onda kao da cijela izlozba nije dovoljno razocaravajuca, za kraj slijedi "show" u prostoriji gdje se objasnjava sve kao sa pitwalla, meni je iskreno pozlilo jer od 9 zaslona u krugu, 6 vrti jedno, 3 drugo, pa ne znas ni gdje gledat.

 

Meni osobno bacena lova, vise se vidi u nekakvom Ferrari ili McLaren muzeju. Ali je bilo usput, pa eto.

 

Vise bih volio vidjet malo vise bolida, malo vise starih utrka (snimki), nekakvih prica ili zanimljivih evenata kroz godine, pogotovo prije 2000ih, Mika i MSC, Prost vs Lauda, Fangio, poceci Brabhama, poceci McLarena i tako...

 

Jedino fora je sto eto, mogu se vidjeti komponente modernijih bolida, sto u teoriji ne znaci puno jer je iovako sve kompaktno.

 

+ cijene u fan shopu su horor, privjesci 30-40€, majice od F1 i par od RBR, Mercedesa i Ferrarija, ostalo kao da ne postoji. VIP ulaznica omogucuje slikanje s pobjednickim sampanjcem, wow...

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2024 19:32 (ivanoile).
14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...

Mimo Horner sranja i gluposti, posjetio sam ovaj vikend F1 Vienna izlozbu.

 

Mogu samo reci da je sranje i da (imo) ne trosite vrijeme i novce dolazit na ovo pogotovo ako samo zbog toga bi dosli do Beca. Od svih mogucnosti koje F1 ima, oni dovedu 3-4 bolida, par kaciga i hrpu projektora, pa prodaju to kao nekakvu wow izlozbu.

Vecina ljudi oko mene je takoder bila razocarana sa svime, od 80 godina F1 povijesti skoro, oni su to sazeli u realno veoma malo.

I onda kao da cijela izlozba nije dovoljno razocaravajuca, za kraj slijedi "show" u prostoriji gdje se objasnjava sve kao sa pitwalla, meni je iskreno pozlilo jer od 9 zaslona u krugu, 6 vrti jedno, 3 drugo, pa ne znas ni gdje gledat.

 

Meni osobno bacena lova, vise se vidi u nekakvom Ferrari ili McLaren muzeju. Ali je bilo usput, pa eto.

 

Vise bih volio vidjet malo vise bolida, malo vise starih utrka (snimki), nekakvih prica ili zanimljivih evenata kroz godine, pogotovo prije 2000ih, Mika i MSC, Prost vs Lauda, Fangio, poceci Brabhama, poceci McLarena i tako...

 

Jedino fora je sto eto, mogu se vidjeti komponente modernijih bolida, sto u teoriji ne znaci puno jer je iovako sve kompaktno.

 

+ cijene u fan shopu su horor, privjesci 30-40€, majice od F1 i par od RBR, Mercedesa i Ferrarija, ostalo kao da ne postoji. VIP ulaznica omogucuje slikanje s pobjednickim sampanjcem, wow...

 

Je li ova druga slika Grosjanov izgoreni bolid izvađen iz ograde lol?

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Je, paradiraju s tim sad okolo...

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako naleti tko da je na akciji F1 TV Pro, javite ovdje. 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...

Mimo Horner sranja i gluposti, posjetio sam ovaj vikend F1 Vienna izlozbu.

 

Mogu samo reci da je sranje i da (imo) ne trosite vrijeme i novce dolazit na ovo pogotovo ako samo zbog toga bi dosli do Beca. Od svih mogucnosti koje F1 ima, oni dovedu 3-4 bolida, par kaciga i hrpu projektora, pa prodaju to kao nekakvu wow izlozbu.

Vecina ljudi oko mene je takoder bila razocarana sa svime, od 80 godina F1 povijesti skoro, oni su to sazeli u realno veoma malo.

I onda kao da cijela izlozba nije dovoljno razocaravajuca, za kraj slijedi "show" u prostoriji gdje se objasnjava sve kao sa pitwalla, meni je iskreno pozlilo jer od 9 zaslona u krugu, 6 vrti jedno, 3 drugo, pa ne znas ni gdje gledat.

 

Meni osobno bacena lova, vise se vidi u nekakvom Ferrari ili McLaren muzeju. Ali je bilo usput, pa eto.

 

Vise bih volio vidjet malo vise bolida, malo vise starih utrka (snimki), nekakvih prica ili zanimljivih evenata kroz godine, pogotovo prije 2000ih, Mika i MSC, Prost vs Lauda, Fangio, poceci Brabhama, poceci McLarena i tako...

 

Jedino fora je sto eto, mogu se vidjeti komponente modernijih bolida, sto u teoriji ne znaci puno jer je iovako sve kompaktno.

 

+ cijene u fan shopu su horor, privjesci 30-40€, majice od F1 i par od RBR, Mercedesa i Ferrarija, ostalo kao da ne postoji. VIP ulaznica omogucuje slikanje s pobjednickim sampanjcem, wow...

Nadao sam se da neće zaključak biti čitajući tvoj post - razočaranje. Al dobro.

Ja idem u 3. mjesecu (isto planirani vikend u Beču) pa onda ću uklopiti to kinda.

 

Možda (yeah, right) zbog lošeg feedbacka nešto ubace više.

Ali svejedno, hvala za ovo što si me pripremio.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Maranello vam je mrvicu dalje nego Beč (cca 4 sata do Beča vs 6 sati do Maranella), a muzej je vrhunski. Također, imate u blizini i Muzej Enzo Ferrari, pa 2 u 1 obiđeš. 

Bonus - u blizini je i muzej (odnosno njegova kuća koja je pretvorena u muzej) Pavarottija i pored kuće vrhunski predobar (a ne preskup) restoran u koji je i on sam često išao.

Doduše, naravno, imate samo Ferrari.

 

Od svih momčadi F1 Mercedesov u Stuttgart mi je najbolji muzej u kojem sam bio, no do tamo ima jahanja autom.

 

S druge pak strane, one cijene iz gore navedenog fan shopa pomnožite - čak ću reći da su i jeftine naspram ovih "tvorničkih muzeja".

 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Da..bio u Mercedesovom muzeju..odlican..planiram u Ferrarijev sa cilom family!
AUDIOFIL
14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
sudy_freak kaže...
GranDaddo kaže...

Nekako mi se čini da je Andretti podržan od Arapa ili Kineza, da se ne bi previše gledalo da se bore za pobjedu od prve utrke. 

Možda Gene dođe k sebi i riješi to s nekim partnerstvom.

Gene bi najviše dobio (proda udio više nego što je platio, team ima više potencijala, infrastrukture i postane još više američki).

 

Sainz u Audi, Hamilton u Ferrari?

You have forseen it!

 

Ne znam što bih mislio.

Ne znam što bih rekao.

 

Hej i ja sam (ako ne forseen it, onda forwished it :P)

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1
Od sada DRS u F1 postaje aktivan od 2. kruga utrke.
Isto vrijedi i za restart nakon faze sigurnosnog automobila.
Jedina iznimka: tijekom kišne utrke DRS-a odlučuje direktor utrke.
Sada tko je prvi bude imao malo zabave, nebu lagano odmaglio.
XBOX-PS-Steam: TiToBodyBaq
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ove godine crna boja svih bolida. Brandovi si ubijaju brand.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Ove godine crna boja svih bolida. Brandovi si ubijaju brand.

 osim Visa-e

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Ove godine crna boja svih bolida. Brandovi si ubijaju brand.

 I Ferrari?! Čisto sumnjam u to. 

XBOX-PS-Steam: TiToBodyBaq
9 mjeseci
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Bukva kaže...

Maranello vam je mrvicu dalje nego Beč (cca 4 sata do Beča vs 6 sati do Maranella), a muzej je vrhunski. Također, imate u blizini i Muzej Enzo Ferrari, pa 2 u 1 obiđeš. 

Bonus - u blizini je i muzej (odnosno njegova kuća koja je pretvorena u muzej) Pavarottija i pored kuće vrhunski predobar (a ne preskup) restoran u koji je i on sam često išao.

Doduše, naravno, imate samo Ferrari.

 

Od svih momčadi F1 Mercedesov u Stuttgart mi je najbolji muzej u kojem sam bio, no do tamo ima jahanja autom.

 

S druge pak strane, one cijene iz gore navedenog fan shopa pomnožite - čak ću reći da su i jeftine naspram ovih "tvorničkih muzeja".

 

 Galleria Ferrari... to je bio moj uvjet supruzi za tour automobilom po Italiji. Predivan osjećaj dirati te bolide, iako je zabranjeno.

9 mjeseci
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Odavna... možda i nikad nisam vidio ljepše bolide od novih Ferrarija i Mercedesa.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari ima solidan livery and mi je ljepši bolid iz 2022. godine. Ona "kada za dijete" je bila baš lijepa na bolidu.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

F1 TV Pro na akciji (do kraja tjedna mi piše) - 63.74 eura prva godina i 74.99 eura nastavak.

 

Ako hoćeš krenuti s EON pretplatom već idući tjedan, to bi onda bilo 9 mjeseci (prvi mjesec EON je besplatan) i 6.90 x 9 mjeseci = 62.10 odnosno 1.64 eura uštede s EON.

 

Do sada dosta malih tehničkih zanimljivosti. 1 dan je bio dosta dosadan jedino je Max možda preuranjeno dao gas. Sigurno ima još dosta "lufta".

In vino veritas
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Zašto je prva utrka u Bahreinu sad u subotu?? Jel to neka greška ili? Piše i na GP1 i na službenoj F1 stranici, od kojih GP1 kontam i pokupi.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...

Zašto je prva utrka u Bahreinu sad u subotu?? Jel to neka greška ili? Piše i na GP1 i na službenoj F1 stranici, od kojih GP1 kontam i pokupi.

 Veli Internet da: "It has to do with the start of Ramadan and the rescheduling of the Saudi Arabian Grand Prix, which is why the opening race takes place on Saturday instead of Sunday. As a result, the race weekend runs from Thursday to Saturday."

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
GranDaddo kaže...

F1 TV Pro na akciji (do kraja tjedna mi piše) - 63.74 eura prva godina i 74.99 eura nastavak.

 

Ako hoćeš krenuti s EON pretplatom već idući tjedan, to bi onda bilo 9 mjeseci (prvi mjesec EON je besplatan) i 6.90 x 9 mjeseci = 62.10 odnosno 1.64 eura uštede s EON.

 

Do sada dosta malih tehničkih zanimljivosti. 1 dan je bio dosta dosadan jedino je Max možda preuranjeno dao gas. Sigurno ima još dosta "lufta".

 Ja platio prije 5 dana 55,24 eur....

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Ferrari ima solidan livery and mi je ljepši bolid iz 2022. godine. Ona "kada za dijete" je bila baš lijepa na bolidu.

 Nadam se da će biti i solidan bolid, konačno

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Posmatrač kaže...
GranDaddo kaže...

F1 TV Pro na akciji (do kraja tjedna mi piše) - 63.74 eura prva godina i 74.99 eura nastavak.

 

Ako hoćeš krenuti s EON pretplatom već idući tjedan, to bi onda bilo 9 mjeseci (prvi mjesec EON je besplatan) i 6.90 x 9 mjeseci = 62.10 odnosno 1.64 eura uštede s EON.

 

Do sada dosta malih tehničkih zanimljivosti. 1 dan je bio dosta dosadan jedino je Max možda preuranjeno dao gas. Sigurno ima još dosta "lufta".

 Ja platio prije 5 dana 55,24 eur....

 Gdje ima za 55 eura? :)

5 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...
Posmatrač kaže...
GranDaddo kaže...

F1 TV Pro na akciji (do kraja tjedna mi piše) - 63.74 eura prva godina i 74.99 eura nastavak.

 

Ako hoćeš krenuti s EON pretplatom već idući tjedan, to bi onda bilo 9 mjeseci (prvi mjesec EON je besplatan) i 6.90 x 9 mjeseci = 62.10 odnosno 1.64 eura uštede s EON.

 

Do sada dosta malih tehničkih zanimljivosti. 1 dan je bio dosta dosadan jedino je Max možda preuranjeno dao gas. Sigurno ima još dosta "lufta".

 Ja platio prije 5 dana 55,24 eur....

 Gdje ima za 55 eura? :)

 Na njihovim stranicama. 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

A ti si bio onda u toj nekoj promociji. Ja sam uzeo lani i bilo je 65 eura, ali prva godina je kao bilo 51 euro ili tako nešto na akciji. I meni se sad nudi da produljim po cijeni od 65 eura a za nove korisnike je sada 75 eura. Pa to onda valjda očito ide da kako je tko uletio u koju promotivnu cijenu.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Baš sam išao gledati i meni sad daje "Intro price" za 55.24 eura. 

Btw. prošle godine sam imao isto popust, samo sam prekinuo prije mjesec dana obnovu. 

 

Sad mi je cijela matematika otišla... :) Bolje meni nego Ferrariju.

In vino veritas
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Gdje i kako 55 eura? Jesam li ja slijep ili ?

 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Kad se logiram na F1 Pro i odem na subscription tamo mi nudi 55 eura cijenu. 

In vino veritas
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ne znam što trebam napraviti. Na glavnoj sam stranici f1.com i ne vidim tih 55 eura za prvu uplatu
11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

što se tiče tog F1 TV PRO, jesu li komentatori ovi glavonje sa Sky-a, ili je bez komentatora?

14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...
Ne znam što trebam napraviti. Na glavnoj sam stranici f1.com i ne vidim tih 55 eura za prvu uplatu

 

Možda niste u istoj državi.

14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
TheAnswer023 kaže...

što se tiče tog F1 TV PRO, jesu li komentatori ovi glavonje sa Sky-a, ili je bez komentatora?

 

Budu dva streama na engleskom sa dva različita seta komentatora, i ima još na raznim drugim jezicima..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice