MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.329.832
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sta vi pricate da bi Conor izdrzao 12 rundi sa Floydom? Bi jedino ako bi se tako dogovorili, a vjerojatno bi jer je velika lova u igri i nebi bilo toliko "napeto" da se zavrsi za 5-6 rundi...

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
zoharbizo kaže...

Conor ne može izdržati 12 rundi sa rukama gore bez da boksa.

Floyd ne može izdržati 5 rundi u MMA bez da prima udarce.

 

Drugi sportovi, ekipa. Ogromne razlike.

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Tako je danny, uzmite i u obzir razliku u veličini rukavica. Conoru sigurno bi bilo užasno teško se naviknuti na velike rukavice, ako se bude borilo po boksačkim pravilima, i Floyd bi ga sigurno na tim sitnicama izdominirao.

Conor bi mogao izdržati protiv njega nekih 4-5 rundi, ali sigurno ne više od toga. S druge strane, Floyd u oktagonu nebi preživio prvu...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Dovoljno je da ga Conor pritisne uz kavez i visi na njemu tri minute, to bi bilo otprilike to što se izdržljivosti tiče.

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
rooswelt1991 kaže...

Tako je danny, uzmite i u obzir razliku u veličini rukavica. Conoru sigurno bi bilo užasno teško se naviknuti na velike rukavice, ako se bude borilo po boksačkim pravilima, i Floyd bi ga sigurno na tim sitnicama izdominirao.

Conor bi mogao izdržati protiv njega nekih 4-5 rundi, ali sigurno ne više od toga. S druge strane, Floyd u oktagonu nebi preživio prvu...

 Mislim da ne bi, Floyd je brži od svoje sjene dok baca udarce. Isto kao što bi se Moneyweather sklupčao u kavezu, tako bi se i Connor samo pokrio rukavicama dok bi drugi zadavao udarce.

 

Najpoštenije bi bilo da odu zajedno piti pa tko dulje izdrži.

(moj glas tu ide za Irca čisto zbog mentaliteta)

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sutrašnji ufc-ov event izgleda predobro...Maia - Condit se možda čak može gledati iz konteksta title eliminatora (ali tek nakon što Thompson dobije svoju priliku), pogotovo ako Maia pobjedi...Pettis dolazi u ftw u očajničkoj potrazi za starim sjajem kojeg će tražiti protiv Oliveire koji je posljednji pravi poraz upisao još prije tri godine, kažem pravi jer je poraz od Hollowaya posljedica neke čudne ozljede u ranoj fazi meča...

Miller - Lauzon...ako meč bude i približno zanimljiv kao onaj s kraja 2012. biti će odlično...

Još su tu i Paige - Rawlings, Alvey - Casey...jako, jako zanimljivo.

14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ako pobijedi condit zasluzuje title shot , da napokon uzme i taj pojas
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Imam dosta toga za pogledat, nadam se da će Condit dobit, iako mi je i Maia drag, sve eventove ću gledat nakon idućeg tjedna u miru :)
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ne mogu vjerovati da je condit tako lako izgubio ,steta
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pettis me iznenadio definitivno. A Condit, jbg. Baš me zanima tko će uspjeti zaustaviti Maiu.

 

Paige potez večeri definitivno. Sve u svemu zabavan card.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...

Pettis me iznenadio definitivno. A Condit, jbg. Baš me zanima tko će uspjeti zaustaviti Maiu.

 

Paige potez večeri definitivno. Sve u svemu zabavan card.

 A ne znam što mi je impresivnije od ta tri na kraju.
Pettisova flashy giljotina koja je završila Charlesa Oliveiru, ponajboljeg bjj borca svijeta i definitivno najboljeg u perolakoj. No očito Pettis je genijalac i ima poteze koje izvodi savršeno te je opasan protiv bilo koga.
Onda Maia koji je takom lakoćom ostvario pobjedu nad Conditom koji nije jedno cijelo desetljeće bio završen na submission, a znamo da je tough guy i totalno zajeban iz svih pozicija, ali Maia umjetnik u grapplingu, dok je Conditova najslabija točka u širokom repertoaru ta obrana od grapplinga.
I treća PVZ sa sjajnom akrobacijom protiv podosta čvrste i odlučne Bec Rawlings.
Zabavan card definitivno.

8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Maia prelako dobio Condita, (očekivao sam više od Conditovog grapplinga).

Pettis pozitivno iznenadio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 9:09 (Glavas_ZG).
12 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jel ima koja dobra dusa da mi malo poblize objasni UFC-ov fight pass?

Zanima me, ako uzmem taj subscription, jel to znaci da preko njihove str. mogu gledati live eventove ili se ti ppv eventovi posebno placaju?

I jel se pretplata naplacuje odjednom ili na mjesecnoj bazi?

16 godina
moderator
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

PPV (pay per view - plati po gledanju) eventovi se posebno plaćaju. Nisam posve siguran kako se Fight Pass plaća - mislim da se pretplatiš pa onda plaćaš na mjesečnoj bazi tako dugo dok ne otkažeš pretplatu, a ako se obvežeš da ćeš biti pretplaćen 6 ili 12 mjesec, onda te manje košta.

 

Što točno dobivaš s Fight Passom, to će ti netko drugi morati objasniti. Koliko sam skužio, možeš gledati Fight Night prijenose i druge live eventove i imaš pristup brojnim drugim sadržajima - ali ne PPV eventovima.

 

http://www.ufc.com/fightpass

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

S Fight Passom dobivaš pristup kompletnoj kolekciji borbi svih organizacija koje su završile pod UFC-jem. Znači UFC, Strikeforce, Pride itd.

Osim toga, postoje određene ekskluzivne emisije i slično.

 

Kao što kaže Baksa, PPV se plaća dodatno (Fight Nightovi su uvijek free), ali ako si strpljiv možeš pričekati cca 2-3 tjedna kada ionako završi na Fight Passu.

 

Osim toga, na Fight Passu možeš gledati Glory, Invictu i slične organizacije.

12 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Hvala na odgovorima. 

Uzet ću onda, ionak se na početku dobije 7day trial pa stignem proučit kaj nudi i kak funkcionira 

Da se vratimo na temu, jel ima fanova Arlovskog? Živo me zanima kaj će ovo bit u subotu.

Čovjek mi je legendaran, pratim ga odkad pratim i borilačke sportove i obožavam ga gledat, ali kolko se s njim iznerviram to je strašno.

Za njega apsolutno nikad neznam oće li izdržat do kraja, oće li sam sebe nokautirat ili će pak baciti takav udarac da ukomira i protivnika i cijelu mu ekipu.

10 godina
protjeran
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kupiš android box i mislim da si rješio problem. Nisam nikad gledao na takvim kanalima ništa ali mislim da bi se moglo i to naći

This time next year we'll be millionaires
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Što kažete na debi Punka idući tjedan?

Mislio sam da ću žestoko navijati protiv ''tog kečera'', ali čitajući o njemu, pa i gledajući one klipiće u vezi njegovih priprema, moram priznati da sam potpuno promjenio mišljenje i iskreno bih volio da uspije, mada, mislim da su mu šanse mizerne i realno ne očekujem da izdrži i 2-3 minute.

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Zin8 kaže...

Hvala na odgovorima. 

Uzet ću onda, ionak se na početku dobije 7day trial pa stignem proučit kaj nudi i kak funkcionira 

Da se vratimo na temu, jel ima fanova Arlovskog? Živo me zanima kaj će ovo bit u subotu.

Čovjek mi je legendaran, pratim ga odkad pratim i borilačke sportove i obožavam ga gledat, ali kolko se s njim iznerviram to je strašno.

Za njega apsolutno nikad neznam oće li izdržat do kraja, oće li sam sebe nokautirat ili će pak baciti takav udarac da ukomira i protivnika i cijelu mu ekipu.

 Ako pogodi to je to, jako jednostavno. Jak je udarač i to je više puta pokazao (KO Nelson, Rothwell...). 

 

Ali mora se jako paziti i čuvati tu staklenu bradu, Josh iako u godinama i vidno zapušten i dalje nije zezancija totalna. Solidna brada + potencijalno opasan klinč i parter. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Punk ima šanse, jako male, al ima. Prvo nek uspije spustit kilažu na 170 pa ćemo vidit dalje :)
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Punk ima šanse, jako male, al ima. Prvo nek uspije spustit kilažu na 170 pa ćemo vidit dalje :)
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Punk ima šanse, jako male, al ima. Prvo nek uspije spustit kilažu na 170 pa ćemo vidit dalje :)
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
12 godina
odjavljen
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ranko Kukumar kaže...

 Ako pogodi to je to, jako jednostavno. Jak je udarač i to je više puta pokazao (KO Nelson, Rothwell...). 

 

Ali mora se jako paziti i čuvati tu staklenu bradu, Josh iako u godinama i vidno zapušten i dalje nije zezancija totalna. Solidna brada + potencijalno opasan klinč i parter. 

 Ovo definitivno. Samo kad se sjetim borbe protiv Fedora i onog KO-a u zraku...

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Zin8 kaže...

 Ovo definitivno. Samo kad se sjetim borbe protiv Fedora i onog KO-a u zraku...

 Čak mislim da je tada i imao kakvu takvu bradu, dok je danas jako slaba (pogotovo nakon dva TKO-a zaredom - Stipe i Overeem). Inače gledam malo ove najave i nos mu je totalno u banani. Kao i cijela faca od svih silnih batina tijekom godina. 

 

Ako izgubi pretpostavljam da je to kraj karijere za njega, a i mislim da bi bilo najpametnije, Josh također. Teško se danas boriti u samom vrhu sa slabom tolerancijom na udarce. Overeem možda to i najbolje radi trenutno (čuvanje brade), iako ćemo vidjeti za tjedan dana je li Overeem zaista majstor u tome ili je ona borba protiv JDS-a bila više posljedica loše izvedbe Juniora. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ranko Kukumar kaže...

 Čak mislim da je tada i imao kakvu takvu bradu, dok je danas jako slaba (pogotovo nakon dva TKO-a zaredom - Stipe i Overeem). Inače gledam malo ove najave i nos mu je totalno u banani. Kao i cijela faca od svih silnih batina tijekom godina. 

 

Ako izgubi pretpostavljam da je to kraj karijere za njega, a i mislim da bi bilo najpametnije, Josh također. Teško se danas boriti u samom vrhu sa slabom tolerancijom na udarce. Overeem možda to i najbolje radi trenutno (čuvanje brade), iako ćemo vidjeti za tjedan dana je li Overeem zaista majstor u tome ili je ona borba protiv JDS-a bila više posljedica loše izvedbe Juniora. 

 To je svakako sport u kojem treba biti samouvjeren, siguran u sebe i svoje mogucnosti, ali isto tako mislim da treba zadrzati prisebnost i jednostavno znati kad je vrijeme da se podvuce crta i zavrsi karijera.

Iako sam veliki fan Cro-Copa i stvarno imam veliki respekt prema njemu i ko prema covjeku i ko prema borcu, mislim da definitivno pretjeruje s ovim ponovnim vracanjem, u Rizin.

S obzirom na njegovu popularnost u Japanu i na godine i dosadasnje odluke (o povlacenju) jasno je da je ovaj potez zadnji trk za lovom, ali mislim da je stekao preveliki respekt i status da bi ga narusavao ovako, na neki nacin, jadnim potezom.

Slicno i za Arlovskog. Vec sam prije rekao da je covjek apsolutna legenda, ali cinjenica je da su godine tu (37-38 neznam sad napamet) i samim tim i kondicija i sposobno primanja udaraca itd. nije vise na zavidnoj razini.

Po meni mu je ovo veceras vrhunska prilika, da fizicki manje spremnog Barnetta pospremi na spavanje i u stilu, s pobjedom, zavrsi karijeru.

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ranko Kukumar kaže...

 Čak mislim da je tada i imao kakvu takvu bradu, dok je danas jako slaba (pogotovo nakon dva TKO-a zaredom - Stipe i Overeem). Inače gledam malo ove najave i nos mu je totalno u banani. Kao i cijela faca od svih silnih batina tijekom godina. 

 

Ako izgubi pretpostavljam da je to kraj karijere za njega, a i mislim da bi bilo najpametnije, Josh također. Teško se danas boriti u samom vrhu sa slabom tolerancijom na udarce. Overeem možda to i najbolje radi trenutno (čuvanje brade), iako ćemo vidjeti za tjedan dana je li Overeem zaista majstor u tome ili je ona borba protiv JDS-a bila više posljedica loše izvedbe Juniora. 

 To su govorili i nakon ovog...

 

 

... pa se dogodilo ovo...

 

 

Imati "bradu" u HW kategoriji je nemoguće. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2016 21:46 (Danny_HR).
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Danny_HR kaže...

 Hm. Mislim da je drugi comeback nemoguće napraviti. Treba znati da je prvi comeback (taj koji spominješ) bio više posljedica promjene kampa (Jackson-Wink). Trenutno ne vidim nikakav način da napravi drugi comeback. Možda griješim, ali mislim da će teško ići. 

 

Danny_HR kaže...

Imati "bradu" u HW kategoriji je nemoguće. 

 Roy Nelson? 

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Svaka čast svim kategorijama, ali nije bezveze teška ''kraljevska'' kategorija...Barnett i Arlovski priuštili odličan meč, iskustvo je frcalo na sve strane...top 3 HW meča ove godine.

A Baderov KO je izgledao bolesno, mislio sam da će Latifi iz dvorane na nosilima, ali se brzo oporavio.

12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Solidan event. Bader brutalan nokaut, ali do toga me i nije posebno impresionirao. Blachowicz iznenađujuće dobar u stand-up, ali vrlo prosječan TDD i ground game. Ipak mislim da on i može biti zadovoljan s ovom borbom s obzirom na reputaciju protivnika.  Drago mi je za Alexa da se vratio pobjedama nakon dva ubitačna poraza. 

 

Barnett iako se totalno zapustio ipak je veliki znalac u svome području. Andrei definitivno mirovina. Tužno mi je gledati ovo, pa čovjek se jedva digao na kraju runde. Pogodio Josha odmah na početku, umjesto da završi - umalo popio KO. Još prvi submission loss u karijeri. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice