MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.330.675
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nije mma, ali svejedno.

 

Bard Hari izgleda odlično, jedva čekam borbu protiv Verhoevena početkom 12. mjeseca. Šteta što Hari nije malo više pametniji i malo manje nasilan van ringa, tko zna gdje bi mu bio kraj.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Cormier - Rumble revanš u prosincu. Nekako si mislim da će završiti kao prvi fight, ali možda Rumble iznenadi. Ne znam kakva je situacija s Jonesom, ali ako Cormier opet dobije ne vidim nikoga koga mu mogu dati da fajt bude imalo zanimljiv. Eventualno rematch sa Gustafssonom. Treba pod hitno novih lica u diviziju.

 

Na UFC 207 je dodan Werdum vs Velasquez. Vjerojatno eliminator za slijedećeg Miočićevog protivnika. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...

Cormier - Rumble revanš u prosincu. Nekako si mislim da će završiti kao prvi fight, ali možda Rumble iznenadi. Ne znam kakva je situacija s Jonesom, ali ako Cormier opet dobije ne vidim nikoga koga mu mogu dati da fajt bude imalo zanimljiv. Eventualno rematch sa Gustafssonom. Treba pod hitno novih lica u diviziju.

 

Na UFC 207 je dodan Werdum vs Velasquez. Vjerojatno eliminator za slijedećeg Miočićevog protivnika. 

 I da Rumble pobijedi ni za njega ne vidim tko bi mu bio idući protivnik ako nema Jonesa.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ranko Kukumar kaže...

 I da Rumble pobijedi ni za njega ne vidim tko bi mu bio idući protivnik ako nema Jonesa.

 Eventualno OSP ili isti vrag ko i gore, revanš sa Gustafssonom. Baš je postala dosadna divizija.

 

Zato i velim da treba pod hitno LHW-ova. Sad je polovica od top 10 boraca praktički za otpis, a ni ovi ispod nisu bog zna šta. Jedino Krylov mi se dopada.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Guss je otpao na neodređeno zbog ozljede leđa, čak se spominje i mogući kraj karijere, tako da ništa ni od njega.

 

Manuwa ispred OSP-a, OSP je uspavan u njihovom meču. Bader je isto tu, ali da ih nema puno, nema ih.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Po tome Manuwa je ispred, ali nekako si mislim da bi OSP napravio više problema Rumbleu nego Manuwa. Visok, dug, solidno hrvanje.

 

Bader je već dobio po tamburi od Rumblea, a nekako ne vjerujem da bi protiv Cormiera imao puno veće šanse.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
online
MMA (Mixed Martial Arts)

LHW divizija je otprilike kao i HW prije 3 godine. Dva borca (Cain i JDS), ostali daleko. Srećom, danas je HW divizija nešto bolja dolaskom Stipe. 

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ranko Kukumar kaže...

LHW divizija je otprilike kao i HW prije 3 godine. Dva borca (Cain i JDS), ostali daleko. Srećom, danas je HW divizija nešto bolja dolaskom Stipe. 

 Yep, baš sam mislio to spomenuti par postova prije. Imamo Stipu, Werduma i Overeema od kojih svaki može biti prvak uz ta dva koja si spomenuo, Struve isto nije loš, a i Travis Browne je jedno vrijeme izgledao kao legit contender. Da se tu složiti još dosta zanimljivih borbi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...
Ranko Kukumar kaže...

LHW divizija je otprilike kao i HW prije 3 godine. Dva borca (Cain i JDS), ostali daleko. Srećom, danas je HW divizija nešto bolja dolaskom Stipe. 

 Yep, baš sam mislio to spomenuti par postova prije. Imamo Stipu, Werduma i Overeema od kojih svaki može biti prvak uz ta dva koja si spomenuo, Struve isto nije loš, a i Travis Browne je jedno vrijeme izgledao kao legit contender. Da se tu složiti još dosta zanimljivih borbi.

 A nemojte otpisat i Bena, krenilo ga je dobro, tu se vrti po sredini iza nabrojanih.

LHW treba napravit nekakav TUF zanimljiv i doć će boraca.

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...

Po tome Manuwa je ispred, ali nekako si mislim da bi OSP napravio više problema Rumbleu nego Manuwa. Visok, dug, solidno hrvanje.

 

Bader je već dobio po tamburi od Rumblea, a nekako ne vjerujem da bi protiv Cormiera imao puno veće šanse.

 Pa Manuwa je isto unakažen od strane Rumblea prije nekog vremena, tako da ne vidim nikoga osim te trojice Jones/Rumble/DC tko se može uključiti u borbu za titulu.

A što se tiče DC vs Rumble, ja nekako mislim da će ga Johnson napucati, u prvi meč je ušao bez ikakve taktike, sav cardio je iscrpio već na pola prve runde jer je navalio kao bijesan, što i ne čudi jer je čovjek navikao prvim udarcem slati protivnike na neko bolje mjesto.

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Rumble je izjavio neki dan da se spremao za jon jonesa ,a dobio cormiera i da je imao sasvim drugačiju taktiku,da ovaj put to nece biti tako.Bez obzira na to mislim da rumble pobjeđuje ovaj put, Cormier je stariji nekih 10 godina, mislim ni da nema toliko motivacije u ovoj borbi ,ako pobijedi ionako ga je vec pobijedio,ako izgubi onda je izgubio titulu tako da sa ovom borbom bas nista ne dobiva, njemu jedino sta treba je pobjeda protiv jonesa i to je to,više nema sta dokazivat i bilo bi najbolje za kraj karijere,osim ak ne zeli jos malo namlatit para.

7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Još dva tjedna otprilike

Jeben card, po meni bolji od onog UFC200

 

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
the_prodigy kaže...

Još dva tjedna otprilike

Jeben card, po meni bolji od onog UFC200

 Bolji je sigurno, samo da ne bude bitnih otkazivanja u zadnji tren kao kod 200-tke.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
the_prodigy kaže...

Još dva tjedna otprilike

Jeben card, po meni bolji od onog UFC200

 

 McGregor, Woodley, Jedrzejczyk, Romero, Cerrone, Tate, Edgar, Nurmagomedov, Evans, Luque, Miller, Natal, Carmouche!

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
9 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
the_prodigy kaže...

Još dva tjedna otprilike

Jeben card, po meni bolji od onog UFC200

 

 bolji je dva puta,samo da se neko ne ozlijedi

 

 

 

inace sta mislite moze li alvarez dobiti konjora?

nesto je alvarez govorio kako mu odgovara kada je autsajder i da tako vazda dobija mečeve sad ne znam tocno sta je rekao ali nesto na taj for

ugl slabo sam njega pratio pa ne znam kakav je,sto mu je najbolji segment?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Na Alvareza gledam kao na nešto većeg Edgara, a budući da smatram da bi Edgar skinuo Conora...računica je jasna, mislim da će isto učiniti Alvarez za dva tjedna.

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jel se zna što je s Jonesom? Čini mi se već da dosta dugo niti jedna vijest u vezi toga nije izašla.

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
the_prodigy kaže...

Još dva tjedna otprilike

Jeben card, po meni bolji od onog UFC200

 

 Još da se neka viša sila umješa pa da umjesto ''Tate - Rocky'' na main eventu gledamo Khabiba i Johnsona...

16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
emerik kaže...

Jel se zna što je s Jonesom? Čini mi se već da dosta dugo niti jedna vijest u vezi toga nije izašla.

 BIlo je nedsavno govora, od strane njegovog odvjetnika, da je USADA testirala uzorke tog suplementa koji je uzimao, i da je u svima pronađena nedozvoljena supstanca na koju je bio pozitivan i za koju nije navedeno na deklaraciji da ju sadrži.

Prema tome bi vjerojatno mogao dobiti puno kraću suspenziju od predviđene 2god, nešto tipa 8 mjeseci, retroaktivno od kada je suspendiran, što je super vijest za LHW diviziju, i nadam se da je tako.

ALi USADA tj NSAC još ništa nije potvrdila.

 

Osim toga, malo se porječako s DC-om i Rumbleom na twitteru i to je to otprilike...

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Miočić sutra u 18h u Mallu. Oće tko ić da da bar ekipno upoznamo kralja?
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ništa od borbe Rockhold - Souza.

Edit: navodno je Rockhold ozljedio koljeno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2016 0:10 (Glavas_ZG).
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Glavas_ZG kaže...

Ništa od borbe Rockhold - Souza.

Edit: navodno je Rockhold ozljedio koljeno.

 Ništa čudno... Suoza napokon za titulu borba i nek mu daju pare kao da se boria.

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
1.Lovac kaže...
Glavas_ZG kaže...

Ništa od borbe Rockhold - Souza.

Edit: navodno je Rockhold ozljedio koljeno.

 Ništa čudno... Suoza napokon za titulu borba i nek mu daju pare kao da se boria.

 Kakvu titulu?

 

Slažem se da bi trebali dobiti nekakvu kompenzaciju ako se borba otkazuje, a protivnik je "kriv".

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...

 Kakvu titulu?

 

 

 

S Bispingom za titulu, mada su to za sada samo špekulacije.
Nisam ni 100% siguran da li bi Bisping sada htjeo tu borbu, čini mi se da što duže želi uživati kao šampion pa bira protivnike koji mu pašu ili ide na money fight. A Jacare sigurno nije jedan od tih koji mu pašu.

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Prije bih rekao da će pobjednik Weidman Romero dobiti shot. Ili će se ići na Bisping Diaz.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
1.Lovac kaže...
Miočić sutra u 18h u Mallu. Oće tko ić da da bar ekipno upoznamo kralja?

 Ja možda zaletim ako budem imao vremena.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Meh, nema nist zanimljivo od poznatih imena za fight night 98. Mislim da ce borbe bit show.

 

Netko ceka connor vs alvarez ali netko ceka cro cop vs silva 3

10 godina
protjeran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Evo gledam snimku aldo vs mcgregor i dalje mi nije jasno da je on onako pao nakon prvog udarca.
...Nije baš da puno pratim to ali ozbiljni borci nebi trebali onako padati.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Boixus Nois PS kaže...
Evo gledam snimku aldo vs mcgregor i dalje mi nije jasno da je on onako pao nakon prvog udarca.
...Nije baš da puno pratim to ali ozbiljni borci nebi trebali onako padati.

 Jaki i precizan udarac. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice