NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 569.327
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: NBA liga
Wolverine kaže...
mar123 kaže...

 A pick nije prvi nego pick prve runde i to izvan lutrije, tako da i nije nesto pre pre vrijedan. 

 ajd čitaj točno kaj sam napisao, da pick ne može biti među prva tri a ne da je prvi

 znam ja dobro sto si ti napiso "houston je dao prvi pick sljedece godine ako nije u prva tri". u prijevodu dali su pick prve runde koji je protected od 1. do 3. picka prve runde. napravio si gresku u pisanju jer nisi napiso pick prve runde nego prvi pick. mnogi grijese u tome, shvatio sam ja sto si zelis rec. ta protekcija im ionako nista ne znaci kad ni nece bit u lutriji nego ce bit sigurno 3. momcad zapada, sto bi znacilo da ce pick vjerojatno bit neki pri kraju prve runde, samo sam htio rec da taj pick tada i nije nesto pre bitan, pogotovo za momcad koja slaze contedersku momcad a ne gradi ju preko drafta.

 

ponavljam sto se samog trejda tice, meni ovo ima smisla samo ako dovedu georgea i tad imaju sanse dobit gsw, ovako bez njega dali su previse a dobili ne bas puno. mislim stave hardena na pleja i harden se odlicno snade, najbolji asistent lige te brutalan skorer, i onda ga odluce sad opet vratit na sg i dat loptu paulu u ruke, ne vidim smisao u tome. ok cp3 je najbolji defanzivni plej, cuvat ce currya, ali beverly je po meni bolji defanzivac, a njega su trejdali za istog tog paula, plus dali su po meni najboljeg sestog igraca lige wiliamsa, oke imaju gordona na klupi, ali ovako su imali dvojicu. clippersi su zato odradili odlican trejd, dogovorili su s paulom da produzi ugovor tako da ne propadnu bas ko stari kauc, dobili su odlicnog sestog igraca i odlicnog beverlya i mozda ipak nece u lutriju(mozda). griffin ce vjerojatno otic osim ako mozda ne namirisi lovu posto ce ovi valjda ponudit maksimalni, sve ispod maksimale ce on vjerojatno odbit i otic dalje. a ako im griffin ode, s playoffom se pozdravit mogu i idu u lutriju samo tako, onaj panj deandre bez paula neznam kako ce zabit ista, posto taj lik nema nikakve kvalitete u napadu, samo defanziva. moram priznat da mi je drago, jer ne volim clipperse ni najmanje.

 

sve u svemu ceka nas jako jako zanimljivo ljeto.

7 godina
offline
NBA liga

Čitao sam puno komentara naših stručnjaka na raznim stranicama i vele kako su Clippersi opljačkali Rocketse, kako će sad izgledati to sa 2 igrača koja zahtjevaju loptu cijelo vrijeme. Podsjeća vas to malo sa situaciju sa Durantom? 

Naravno nemaju još najboljeg obrambenog lige i all-star šutera na timu, ali ne vidim problem sa ovom situacijom. Harden, iako je imao najviše? asistencija prošle sezone nije najbolji play lige. CP3 jednostavno iskorištava loptu bolje od njega. Po meni CP3 će biti na nivou Nasha ako ne bolji. Pobjednik ovog trejda Capela sa 20 poena po tekmi. 

Također se spominje da je Melo zainteresiran ako NY otkupi ugovor.

 

I naravno sad Clippersi, ajde barem su nešto dobili za njega. Mogo je Paul samo otići bez da ovi išta dobe tako da je ovo win situacija za njih.

8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Jako tesko ali moguce..Ipak mislim da ce George u Cavse

artuditu
8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Super tekst..i vratimo se na onu staru vijest od par dana, a to je trejd CP3 u Rocketse...Ja mislim da su na gubitku

 

http://nbacro.com/indiana-pacers/trade-koji-nema-smisla-29231#sthash.RKp9Eelp.dpuf

artuditu
15 godina
online
NBA liga

tekst je glup, no nazalost nba cro u zadnje vrijeme vrvi glupostima i pratim ih samo zato jer stavljaju smjesne slike na fejs i instagram.

 

zasto ovo nema smisla za okc? sad cu ja vama rec zasto ima. oklahoma je potpisala oladipa misleci kako ce bit odlican sg starter te pridonosit svojom obranom i kolko tolko oke napadom, atletican je, moze pogodit itd. u ovoj sezoni smo vidli da je oladipo jedva velika rupa, oscilira u utakmicama, obrana mu i nije nesto(nije da je i blizu butleru ili nedaj boze jednom kawhiu da mozemo pricat o nekom two way guardu), napad mu je katastrofa, ajde kuzim tricu promasuje, no on je promasivo otvorene mid range suteve kakve igrac koji dobiva para kolko on dobiva mora zatvorenih ociju pogadat. oklahoma je skuzila da se zajebala i odlucili su se rjesit oladipovog velikog ugovora, to je razlog ovog trejda. dobili su georga na samo jednu godinu? da i? bolje george na jednu godinu nego ova rupetina od igraca. i kakve su to gluposti da ispadaju u drugoj rundi sigurno? od koga to? trenutni mvp lige i top 3 sf lige su zasigurno bolji od jednog houstona. a ljeto je tek pocelo, davat zakljucke u smislu da je okc gotov s dovodenjem i unapredenjem momcadi je glupo. pogotovo sad kad imaju dva superstara u momcadi, sad se treba rjesit uzasno ugovora od kantera i potpisat startnog sg-a ili cetvorku. i eto vam odlicne momcadi, a pg13 ako vidi da to vodi nekud ce produzit, neznam otkud svima to da je on 100 posto u lakersima, da on trubi da ce tamo, mozda je samo jednom reko to, a i u to nisam siguran, molio bih citat gdje pg kaze "idem u lakerse".

 

sabonis? a sto smo to tocno od njega vidli? nista, pricate ko da je odigro sezonu ko porzingis pa da se okc odrice velikog potencijala, tako mozete za hrpetinu igraca rec potencijal su, i mario hezonja je potencijal, pa bi ga ja trejdo za vrecu krumpira odma sad.

 

zasto je los trejd za indianu? oke za njih je los, dobili su ovog panja oladipa s ogromnim ugovorom a mogli su dobit recimo lovea iz cavsa, ili neke igrace iz bostona, ne kuzim zasto ovaj trejd. mozda oni misle ko nba cro da ce dipo postat nekakav all star igrac u narednim godinama, mozda i oce ako se srusi avion koji prevozi team usa pa svi pomru.

 

nekad mi stvarno idu na zivce ovakvi novinari koji uopce ne pisu objektivno nego subjektivno. Sam Presti je odradio odlican posao, cak i da pg ode sljedece godine imaju hrpu mjesta na salary capu jer su se rjesili oladipo ugovora.

 

i danas vidim objavu nba cro kako su spursi odradili "vrhunski" posao potpisavsi millsa za 50 i kusur milijuna. to je dobar posao, no nije vrhunski, treba im vrhunski startni plej a oni potpisu millsa koji je odlican backup plej. iako su mi spursi jako dragi, ide mi na kurac to drkanje od strane nba cro na njih, doktori, magistri, ovo ono.

13 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

zasto ovo nema smisla za okc? sad cu ja vama rec zasto ima. oklahoma je potpisala oladipa misleci kako ce bit odlican sg starter te pridonosit svojom obranom i kolko tolko oke napadom, atletican je, moze pogodit itd. u ovoj sezoni smo vidli da je oladipo jedva velika rupa, oscilira u utakmicama, obrana mu i nije nesto(nije da je i blizu butleru ili nedaj boze jednom kawhiu da mozemo pricat o nekom two way guardu), napad mu je katastrofa, ajde kuzim tricu promasuje, no on je promasivo otvorene mid range suteve kakve igrac koji dobiva para kolko on dobiva mora zatvorenih ociju pogadat. oklahoma je skuzila da se zajebala i odlucili su se rjesit oladipovog velikog ugovora, to je razlog ovog trejda. dobili su georga na samo jednu godinu? da i? bolje george na jednu godinu nego ova rupetina od igraca. i kakve su to gluposti da ispadaju u drugoj rundi sigurno? od koga to? trenutni mvp lige i top 3 sf lige su zasigurno bolji od jednog houstona. a ljeto je tek pocelo, davat zakljucke u smislu da je okc gotov s dovodenjem i unapredenjem momcadi je glupo. pogotovo sad kad imaju dva superstara u momcadi, sad se treba rjesit uzasno ugovora od kantera i potpisat startnog sg-a ili cetvorku. i eto vam odlicne momcadi, a pg13 ako vidi da to vodi nekud ce produzit, neznam otkud svima to da je on 100 posto u lakersima, da on trubi da ce tamo, mozda je samo jednom reko to, a i u to nisam siguran, molio bih citat gdje pg kaze "idem u lakerse".

 

sabonis? a sto smo to tocno od njega vidli? nista, pricate ko da je odigro sezonu ko porzingis pa da se okc odrice velikog potencijala, tako mozete za hrpetinu igraca rec potencijal su, i mario hezonja je potencijal, pa bi ga ja trejdo za vrecu krumpira odma sad.

 

 Kao OKC fan slazem se s tobom u potpunosti. Protiv Houstona ih je sam Russel skoro dobio, igrao je 40 min na oba dijela, vodili su cijelo vrijeme kad je bio u igri, no kad on izade igra pada. Igraci nemaju ideje, ne znaju sta ce s loptom, ovim tradeom ce se skinut pritisak s Russela te ce se moc malo odmorit bez da ekipa padne jer je tu PG. PG je igrao sam protiv Clevelanda i drzao se odlicno, je da su bili sweepani ali svaki game je bio napet. OKC bi lagano ako dovedu sutera mogli doc do finala konferencije. Nije San Antonio nesto puno bolji, OKC ih je dobio u regular season i to bez PG-a. Najveci problem im je bio sut za tri, ali to ce se sad sigurno promijeniti.

VISCA BARCA
14 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

tekst je glup, no nazalost nba cro u zadnje vrijeme vrvi glupostima i pratim ih samo zato jer stavljaju smjesne slike na fejs i instagram.

 

zasto ovo nema smisla za okc? sad cu ja vama rec zasto ima. oklahoma je potpisala oladipa misleci kako ce bit odlican sg starter te pridonosit svojom obranom i kolko tolko oke napadom, atletican je, moze pogodit itd. u ovoj sezoni smo vidli da je oladipo jedva velika rupa, oscilira u utakmicama, obrana mu i nije nesto(nije da je i blizu butleru ili nedaj boze jednom kawhiu da mozemo pricat o nekom two way guardu), napad mu je katastrofa, ajde kuzim tricu promasuje, no on je promasivo otvorene mid range suteve kakve igrac koji dobiva para kolko on dobiva mora zatvorenih ociju pogadat. oklahoma je skuzila da se zajebala i odlucili su se rjesit oladipovog velikog ugovora, to je razlog ovog trejda. dobili su georga na samo jednu godinu? da i? bolje george na jednu godinu nego ova rupetina od igraca. i kakve su to gluposti da ispadaju u drugoj rundi sigurno? od koga to? trenutni mvp lige i top 3 sf lige su zasigurno bolji od jednog houstona. a ljeto je tek pocelo, davat zakljucke u smislu da je okc gotov s dovodenjem i unapredenjem momcadi je glupo. pogotovo sad kad imaju dva superstara u momcadi, sad se treba rjesit uzasno ugovora od kantera i potpisat startnog sg-a ili cetvorku. i eto vam odlicne momcadi, a pg13 ako vidi da to vodi nekud ce produzit, neznam otkud svima to da je on 100 posto u lakersima, da on trubi da ce tamo, mozda je samo jednom reko to, a i u to nisam siguran, molio bih citat gdje pg kaze "idem u lakerse".

 

sabonis? a sto smo to tocno od njega vidli? nista, pricate ko da je odigro sezonu ko porzingis pa da se okc odrice velikog potencijala, tako mozete za hrpetinu igraca rec potencijal su, i mario hezonja je potencijal, pa bi ga ja trejdo za vrecu krumpira odma sad.

 

zasto je los trejd za indianu? oke za njih je los, dobili su ovog panja oladipa s ogromnim ugovorom a mogli su dobit recimo lovea iz cavsa, ili neke igrace iz bostona, ne kuzim zasto ovaj trejd. mozda oni misle ko nba cro da ce dipo postat nekakav all star igrac u narednim godinama, mozda i oce ako se srusi avion koji prevozi team usa pa svi pomru.

 

nekad mi stvarno idu na zivce ovakvi novinari koji uopce ne pisu objektivno nego subjektivno. Sam Presti je odradio odlican posao, cak i da pg ode sljedece godine imaju hrpu mjesta na salary capu jer su se rjesili oladipo ugovora.

 

i danas vidim objavu nba cro kako su spursi odradili "vrhunski" posao potpisavsi millsa za 50 i kusur milijuna. to je dobar posao, no nije vrhunski, treba im vrhunski startni plej a oni potpisu millsa koji je odlican backup plej. iako su mi spursi jako dragi, ide mi na kurac to drkanje od strane nba cro na njih, doktori, magistri, ovo ono.

 Pobijanje boldanog je strogo vezano činjenicom da ekipu ne čine imena (što smo nebrojeno puta doživjeli, stvaranja novih title contendera koji bi se ubrzo raspali zbog loše igre). Za stvoriti ekipu treba vremena, a ugovor od godinu dana ne čini uslugu Oklahomi. Ukoliko PG ode sljedeće sezone izgubili su sezonu za stvoriti ekipu, a Russ nije mlađi iz godine u godinu, tako da ovo je tek privremeno dobro za OKC.

Naravno sve je to "ako PG ode", no ako ne ode onda je deal i više nego dobar

 

Da su potpisali s PGom na duže vrijeme deal bi bio izvanredan

 

Ne slažem se da je Presti odradio "odličan" posao, kao ni da su spursi odradili "vrhunski" 

 

Aldridge se pokazao kao greška, Mills nadajmo se neće

You have to be odd to be number one
15 godina
online
NBA liga

bitno je znati i da okc sad ima bird prava na pg-a sto znaci da ga u toku sezone mogu potpisat na vise godina bez da cekaju ljeto. zamislite situaciju ako si pg i russ sjednu odlicno, a nema nijednog razloga da ne jer njih dvojica su realno trenutno jedina opcija u napadu i nece bit borbe oko lopte pogotovo jer russ zeli asistirat ako ima kome, i npr usred sezone okc bude 2. ili 3. na zapadu i okc ponudi ogroman ugovor pg-u, ja sam gotovo siguran da ce pg prihvatit to.

 

ja sam fan lakersa, odkad pratim kosarku i uvijek cu bit ma kolko losi bili, i bio bi jako sretan da nam dode igrac kalibra georga da se ne lazemo, ali mislim da je za samog georgea bolje da nade ekipu kao okc i pokusa nesto. russell je jedan od najboljih igraca u ligi, meni osobno najdrazi igrac tako da sam sretan kad okc igra dobro(ne zbog okca nego zbog russa naravno) i nadam se da ce ovo sve sjest dobro.

 

inace da se malo prebacimo, sto kazete na sixerse, evo potpisali su reddicka i amira, odlicna stvar. snaga istoka je svakim tjednom sve manja, imamo cavse i celticse koji ce imat 1. i 2. mjesto, onda wizardse koji ce vjerojatno na trece a ostalo je borba, sixersi po meni ako ih zaobidu vece ozljede gotovo sigurno ulaze u playoff. ja sam cak toliko optimistican da bi reko kao 4. pozicija. popunili su sve pozicije kako treba, mlada momcad s odlicnom kemijom i kvalitetom, skoro svaki igrac prve postave nije jednolican nego zna i dodat, i skakat a i zabijat koseve. mislim imamo tu jednog embiida koji je uz KAT-a buduci superstar ove lige, embiid me tolko odusevio svojim igrama i srcem koje ostavlja na terenu. imamo simmonsa koji iako nije jos proveo minute u sluzbenoj nba tekmi je pokazo da je vrhunski razigravac i igrac s odlicnim pregledom terena(rang lebrona i giannisa ako govorimo o pozicijama koje nisu guardovi), imamo okafora koji moze pripomoc u napadu s klupe, imamo najboljeg igraca ovog drafta fultza koje se predvida najmanje all star kvaliteta te naseg sarica koji je vec 100 puta pokazo da ostavlja sve na terenu i rodeni je pobjednik. mislim da cu sljedece sezone jako pratit sixerse, postali su od krsa jedna od najzanimljivijih momcadi.

 

a onda tu imamo i zanimljivu minesottu, krcata je talentom ali tu tek treba vidit kako ce to izgledat u praksi. mislim da bi se jimbo trebao postavit ko vođa momcadi i povest te klince konacno u playoff.

 

sve u svemu, sljedeca sezona bit ce sigurno puno zanimljivija od ove a onda nadam se i playoff, barem na zapadu jer na istoku ce bit kurcina ko i zadnjih neznam kolko godina.

13 godina
offline
NBA liga

Minenesota mora u playoff. Imaju strasnu ekipu jos k tome veliki talenti i potencijali. Mislim da bi mogli doc do 6-7 seeda, Butler ce ih vodit. 


Istok ima sve manje i manje talenata i dobrih igraca, kako stvari stoje nebi se cudio da Brooklyn ude u playoff. A za Philadelphiju bi rekao da ce doc do 4 ili 5 seeda. Embiid je zvjer, Simmons sad kad pocne igrat, najbolji pick na draftu Fultz i buduci allstar, Saric. To je mlada ekipa koja je zeljna pobjeda i playoffa, trust the process.

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 0:40 (Jack Black).
10 godina
offline
Re: NBA liga
Jack Black kaže...

Minenesota mora u playoff. Imaju strasnu ekipu jos k tome veliki talenti i potencijali. Mislim da bi mogli doc do 6-7 seeda, Butler ce ih vodit. 


Istok ima sve manje i manje talenata i dobrih igraca, kako stvari stoje nebi se cudio da Brooklyn ude u playoff. A za Philadelphiju bi rekao da ce doc do 4 ili 5 seeda. Embiid je zvjer, Simmons sad kad pocne igrat, najbolji pick na draftu Fultz i buduci allstar, Saric. To je mlada ekipa koja je zeljna pobjeda i playoffa, trust the process.

 veliko je pitanje za philu, po meni su malo preoverhypeani, pa embiid prvo treba ostat čitav, a fultz i simmons nisu odigrali niti minute prave nba košarke tako da je i to za vidit

 

ako se uigraju i ako ce ih povrede stedit onda bi mogli bit nesto

 

15 godina
online
NBA liga

Istina, nisu odigrali minute, i za simmonsa nemogu nesto previse rec jer ga iskreno nisam puno pratio, ali fultz glasi za jednog od najvecih talenata u zadnjih neznam kolko godina. Lik je cudo, zvjer, poseban igrac. Naravno da nece odma u pocetku imat predstave ko neki superstar i ko to ocekuje je glup, ali bit ce jako dobar vec ove sezone, vjerojatno roty. 

 

I za lebrona kad je dolazio su govorili ma nije odigro jos minute u nba, on je samo hype, maksimala mu je all star itd. (Ovo provjereno pricam, ima na redditu postova iz vremena kad je lebron ulazio u nba). Danas neki kazu da je najbolji ikad. Tako da...

 

meni je i lonzo cudo od igraca, puno ljudi je zahejtalo lonza zbog kretena lavara, ali lonzo je oke decko, vidi se to po izjavama njegovim, i jako jako dobar igrac. Mana mu je ne igranje obrane, ali ima perfektan pregled terena i pass first plej je. Popravit izbacaj kod suta i bit ce on jako dobar u tandemu s ingramom koji se samo mora pronac i bit ce isto odlican. 

10 godina
online
NBA liga

Fultz je 100 % spreman za NBA a nadam se da ce to i dokazati. Takoder vjerujem da ce i Lonzo odigrati odlicnu sezonu i da ce borba za ROY biti izmedu njih dvojice, iako je meni osobno Fox odlican igrac. Ljevoruki Wall 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 12:09 (jopaa991).
7 godina
offline
NBA liga

Hayward u Bostonu. Panika kod Cavsa 

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Gledajuci dugorocno Boston je ubjedljivo najbolje prosao ove offsezone, a i sljedece ce. Sacuvali su jezgro koje je doslo do finala Istoka, draftali Tatuma koji sa Brownom odlicno igra Summer ligu, imaju pick od Netsa sljedece godine + imaju pick od Phile zbog zamjene na ovom draftu, a evo sad i Hayward dosao kao slag na tortu. Svi su mladi, imaju hemiju, igraju dobru odbranu, dok dodju u prime time Golden State i Cleveland ce posustati. Definitivno ekipa koja ce da rastura za par godina (ako ne vec i sada).

10 godina
offline
NBA liga

ovaj ainge ima trenutke potpune genijalnosti i trenutke potpune ludosti

 

današnja novost, ainge čisti cap tako da šalje bradleya i njegovih 5 milja skupa sa pickom druge runde 2019. za marcusa morrisa

 

što je njemu ovo trebalo

16 godina
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...

ovaj ainge ima trenutke potpune genijalnosti i trenutke potpune ludosti

 

današnja novost, ainge čisti cap tako da šalje bradleya i njegovih 5 milja skupa sa pickom druge runde 2019. za marcusa morrisa

 

što je njemu ovo trebalo

 navodno su Lakersi bili zainteresirani za trejd za Bradleya ali Ainge nije htio ojačati Lakerse da ne bi izgubio njihov pick u 2018.

14 godina
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...

ovaj ainge ima trenutke potpune genijalnosti i trenutke potpune ludosti

 

današnja novost, ainge čisti cap tako da šalje bradleya i njegovih 5 milja skupa sa pickom druge runde 2019. za marcusa morrisa

 

što je njemu ovo trebalo

 Pa Bradley je sljedeće ljeto free agent i tražiit će veliku lovu koju Boston neće moći ponuditi. Osim toga, imaju previše igrača na pozicijama 2 i 3 i netko je morao biti trejdan. Za Bradleya iako je odličan igrač, pogotovo u obrani je bilo očekivati da će biti među prvima na listi za trade jer dugoročno ga Boston nebi mogao zadržati, a trenutno bar mogu dobiti nešto za njega.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
online
NBA liga

Traje ljetna liga, zanimljiva je ko natjecanje u bocanju penzionera duge rese. Dosad jedino tatum pokazo nesto, ostali nista posebno. Lonzo pokazo da ima potencijala za asistencije, sut nema al to me ni ne brine tolko kolko me brine to sto obranu nema blage veze igrat. Njegovu obranu bi usporedio s obranom igraca a1 lige. 

10 godina
offline
NBA liga

u boston irving, u cleveland thomas, crowder, žižić i pick prve runde 2018. (nets)

 

što kažete na trejd? po meni je cleveland blago bolje prošao zbog picka

15 godina
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...

u boston irving, u cleveland thomas, crowder, žižić i pick prve runde 2018. (nets)

 

što kažete na trejd? po meni je cleveland blago bolje prošao zbog picka

 Super trejd za obje strane, razmišljam uzet sezonske za Celticse.

 

CLE je dobro prošao radi picka, ali opet imaju puno FA iduće sezone pa zato su morali dobit pick.

Kyrie je 2+1

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Boston je previse dao, to je bar moje misljenje. Irving jeste vrhunski igrac ali i Thomas je tu negdje. Crowder igra iznadprosjecnu odbranu i sut za trojku i nikako nije igrac koji se onako ubacuje da popuni trade. To bi nekako progutao ali predati i pick Netsa sljedeceg drafta je suludo. Znam da Thomasu istice ugovor za godinu i da ce zahtijevati max ali isto tako i Irvingu istice za dvije, i ko garantuje da ce ostati u Bostonu, ili recimo prihvatiti manje od maxa?

A evo sad Thomas nije prosao medical check u Clevelandu (povreda kuka) i sad im Cavsi mogu traziti jos jednog igraca ili blokirati trade

10 godina
offline
NBA liga

upravo zbog medical checka se skuzilo da ainge ipak nije dao previse, jedino sto ce sad cavsi trazit jos vise

13 godina
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...

upravo zbog medical checka se skuzilo da ainge ipak nije dao previse, jedino sto ce sad cavsi trazit jos vise

Da sam ja u pozicija Aingea nebi im dao nikaj više, po meni su Cavsi bolje prošli u ovom trade-u, kolega Shelby je sve objasnio, s tim da bi ja još dodao da je ovaj pick od Netsa u TOP 5 zicer, njih će i sljedeće sezone puniti kako žele. Cavsi bi sada Brownea ili Tatuma, mislim da su pohlepni, njih neće sigurno dat Danny, dobili su Crowdera koji je veoma dobar defender i solidan šuter,a to je točno ono kaj im treba.

 

Al bit će zanimljivo ako se odustane od treadea, hoće li Cavsi poslati Kyriea negdje drugdje, hoće li biti sr*nja ako ostane? Isto tako sad je s ovime trade value Thomasa dosta pao, momčadi vide da je ozlijeđen, neće Boston sada dobiti neke lude ponude, a žele ga se riješiti jer ga neće moći platiti kad mu istekne ugovor.

15 godina
offline
NBA liga

Problem je kaj sad IT i Crowder ne zele u organizaciju koja im je okrenula leda.

 

Mogao bi se ubacit jos jedan pick i to je to.

 

IT nema sanse da ostane tamo, nece dobit max u CLE.

15 godina
offline
Re: NBA liga

navodno Tatuma spominju kao dodatak za Cavse...to je onda već respektabilno... fino je Ainge uvalio , đubre računalo da neće čekirati HIP od IT-a u Cavsima ko da su amateri , a IT ne može ni potrčati još a kraj je 8mj... šteta za njega ...

Bit će zanimljivo... možda  totalno brutalan trade neki ispadne na kraju sa još 2,3 momčadi u kombi ...

MuWu
13 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...

Problem je kaj sad IT i Crowder ne zele u organizaciju koja im je okrenula leda.

 

Mogao bi se ubacit jos jedan pick i to je to.

 

IT nema sanse da ostane tamo, nece dobit max u CLE.

Da i to je istina, ali opet IT već dugo cmizdri da hoće biti plačen, znači želi max contract. Pa valjda zna da ga Boston neće moći platiti, a neće ga ni sigurno pustiti ko Free Agenta.

 

Čitam nekaj da će Boston ponuditi pick 2. runde, ovu dvojicu mladih nedaju, sad koliko će to Cavsima značiti je upitno. Osobno mislim da ne previše.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.8.2017 18:38 (Promster).
15 godina
offline
NBA liga

AB0 je bio idealni igrac za Cavse.

 

Shebao je Ainge, trebao je poslat AB + Crowdera Zizica i pick i to je to.

 

 

U suprotnom smjeru JR + Kyrie + Shumpert..

10 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...

AB0 je bio idealni igrac za Cavse.

 

Shebao je Ainge, trebao je poslat AB + Crowdera Zizica i pick i to je to.

 

 

U suprotnom smjeru JR + Kyrie + Shumpert..

 pa ko bi pri zdravoj pameti to odobrio u cavsima, plus tu se plaće ne poklapaju niti blizu

 

13 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...

AB0 je bio idealni igrac za Cavse.

 

Shebao je Ainge, trebao je poslat AB + Crowdera Zizica i pick i to je to.

 

 

U suprotnom smjeru JR + Kyrie + Shumpert..

Mislim da to Cavsi nebi prihvatili, previše dobrih role playera na rosteru, a nitko ne može sam iskreirat šut, Bron je sve stariji, trebao bi ga Lue sve više odmarati, ne može on stalno bit na terenu da im kreira šuteve . A s druge strane kako bi IT i Kyrie surađivali? Obojica trebaju loptu da bi bili maksimalno efektivni, a i Kyrie kaže da želi biti tata-mata u momčadi, mislim da bi i tu bilo problema.

15 godina
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...
Mitch kaže...

AB0 je bio idealni igrac za Cavse.

 

Shebao je Ainge, trebao je poslat AB + Crowdera Zizica i pick i to je to.

 

 

U suprotnom smjeru JR + Kyrie + Shumpert..

 pa ko bi pri zdravoj pameti to odobrio u cavsima, plus tu se plaće ne poklapaju niti blizu

 

Ma mislio sam na onaj three way deal, jos je bio Morris u paketu itd.

 

Ali u glavnom trebao je AB bit prioritet.

 

Cavsima nema tko čuvat 1-2...pogotovo ne IT i Kyrie koji su trash u obrani kao i Melo.

 

 

Pa kako se sad uopće plaće poklapaju? IT4 ima 2 mil manje nego Bradley.

 

 

 

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice