Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 712.868
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Opet jako lose...barca nikad losija, mi se snjom mucimo...nakraju uloge se promjene, mi ispadnemo ko da smo u tko zna kakvoj krizi a da oni sve melju pred sobom..pa koj k ovaj real. Samo se zivciram bezveze...

Origin ID: ReaLazio
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.

Niste vi nijednu veliku utakmicu dobro odigrali ove sezone nego ste imali sreće da ste od 4 gola u drebijima dali 3 iz prekida.

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Boixus Nois PS kaže...

da nisu...da si ti pametan enbi pisao ovakve gluposti.ostavi se nogometa nije to za tebe.

Vrijeme ti je da počnes o sucima.. Već kasniš. Barca ima srece vise nego pameti. Sa onakvom igrom mogu biti sretni uopce da su i drugi. Ako je Real loš komparativ od loš je gori, e to je Barca. 

O pameti nemoj previše pisat jer ne možeš rečenicu napisat bez greške.

 

Pričaš o sreći Reala nešto, bit će da je Barca do vodstva došla neviđenom opsadom gola i ogromnim brojem prilika popraćenih sa visokim postotkom posjeda. Daj ajde. Kontrolirana utakmica dok se sreća nije ukazala zubatu.

 

 

Na tabeli ne piše rubrika "dobro odigrano ili loše" Bodovi stvaraju prvaka a ne dojam. Fiorentina 3-4 sezone zaredom igra lijep nogomet pa nisu ni prismrdili tituli. Kao što ni Barca nije prismrdila trofeju LP 37 godina.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 18:41 (LeskiRM).
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Real 26 utakmica zaredom bez poraza u ligi,a ovom sve sreća.Nemojte ga bezveze citirati i odgovarati mu na poruke

http://www.24sata.hr/sport/svijet-se-divi-nasem-kapetanu-luka-je-najbolji-igrac-el-clasica-501796

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Gdje god klikneš Modrić. Casemirova obrana u zadnjoj minuti je bila odlična

 Upravo je repriza na SK2

 

But how do it know
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 1:46 (hrvooje).
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Boixus Nois PS kaže...

Niste vi nijednu veliku utakmicu dobro odigrali ove sezone nego ste imali sreće da ste od 4 gola u drebijima dali 3 iz prekida.

 

 Kompa, ja sve više sumnjam da ti navijaš za Barcu. Više si aktivan u ovoj temi nego u onoj u kojoj trebaš biti. Sorry ako ti je to netko već rekao do sada.

Pokušaj se odlučiti za koji klub bi navijao, ovako se samo mučiš i jecaš potišteno u mraku svoje sobe. To izaziva karcinom, budi na oprezu.

10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Samo kad se sjetim likovanje klinaca kada je Barca "ukrala" Gomesa prije Reala...

"Došao je u Barcu za manje novaca nego mu je Real nudio" A sad ga žele torpedirat, pa čak i u Real :P

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 18:47 (LeskiRM).
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
LeskiRM kaže...

Samo kad se sjetim likovanje klinaca kada je Barca "ukrala" Gomesa prije Reala...

"Došao je u Barcu za manje novaca nego mu je Real nudio" A sad ga žele torpedirat, pa čak i u Real :P

 damo vam Gomesa i 10 Milja € za Modrića  uzmi ili ostavi 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 18:48 (Balvan8).
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Pa Gomes je mlad 23, kao i Kovačić 22, imaju vremena. I za Modrića su rekli najgore pojačanje 2012. Sudite knjigu prema koricama. 

But how do it know
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Igrači pozvani za Dortmund

 

Goalkeepers: Navas, Casilla and Yáñez

Defenders: Carvajal, Pepe, Ramos, Varane, Danilo and Marcelo

Midfielders: Kroos, James, Casemiro, Modric, Asensio and Isco

Attackers: Cristiano Ronaldo, Benzema, Morata and Lucas Vázquez

 

Vratili nam se Kroos i Morata prije predviđenog, ljudi moji jel moguće?

Kovačić dobio poštedu, a i zaslužio je!

 

Znači mogli bi gledat trio: Isco-Casemiro-Modrić u prvih 11. Međutim, prvi put u dugo vremena nisam baš siguran. Možda opet bude 4-4-2, što znači da će samo dodat Jamesa/Vasqueza, a opet može krenut sa Kroosom. Sada opet imamo opcija

 

Napokon nećemo više morat gledat mrtvog Benzemu, toliko je loš da ga ni sunarodnjak više neće trpit.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 21:56 (Hyperion).
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Benz igra kao mrtvac,tj ne igra 

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Da se mene pita nebi gurao ni moratu a kamoli krosa osim ako su stvarno 100% spremni, a sta se tice utakmice, sutra, tj danas ocekujem svasta :D tako da nemam pojma kako ce zavrsit, al trebalo bi bit vatrometa sa obadvije strane...

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

S obzirom da su Bayern, PSG i Man City završili kao drugi u svojim skupinama, neće nam teško pasti ako i mi ostanemo drugi u skupini. Nije baš da nam je sila ići na nekog od njih već u drugom krugu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Sigurno će biti puno golova s obzirom kako borussia igra i koliko ih je zabila u posljednje vrijeme (ali i primila dosta).
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Još bolje drugi završiti,jer osim ta 3 kluba nemožemo dobiti ni španjolske - Barcu i Atletico u osmini

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
sstrmi kaže...

Još bolje drugi završiti,jer osim ta 3 kluba nemožemo dobiti ni španjolske - Barcu i Atletico u osmini

 Yep. Na papiru nam najgore može biti Arsenal i Juve. 

 

Naravno treba ići danas na pobjedu, ali eto spletom okolnosti ispada da je bolje biti drugi nego prvi. Tak je to kad je sustav žešće sranje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Od tih 5 koje si nabrojao, Juventus mi se čini najtvrđi orah. Ali ako ideš na nepobjedu, onda većinom izgubiš. Uostalom, publika na Bernabeu to ne bi dobro primila, latili bi se bijelih maramica kad bi primjetili da se noga povlači

But how do it know
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Nece real udarit po kocnici, em im dolazi borusija, em se zna da real mora bit prvi, pa i u skupuni..tako da ic ce se na pobjedu.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Real Madrid Starting XI: Keylor Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Casemiro, James, Modrić; Vázquez, Benzema, Ronaldo.

 

Vidim da se šale na drugim forumima da krećemo s 10 igrača (Ako računamo da je Benzema igrač manje)

 

Znači, James i Casemiro mijenjaju Isca i Kovačića, sve ostalo isto. Bojim se na što će to ličit, dva plemenita veznjaka zamijenit za kasapina i tromog lijenčinu. But who know, right?

 

Možda ovi što su opsjednuti Jamesom napokon prestanu whineat da ne dobiva prilike?

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2016 20:16 (Hyperion).
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Puno bolja utakmica nego El Clasico zadnji.

 

James i Casemiro nisu loši. Modrić malo kao da je umoran pa griješi, ali i dalje dobar.

 

Benzema nam (kritičarima) odgovorio golom XD

Fortune favours the brave
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

cijelo vrijeme si govorim zadnjih 10 min dobit ce gol 100% i dobiju, ne znam sta nisam stavio na kladaru haha,na koga mozemo ici sada?

10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Arsenal i Juv3 od jačih ostali bezveze
This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Igrom slučaja ispada da je ove godine bolje biti drugi u skupini nego prvi jer nas spada "lakši" ždrijeb.Kao što kaže Boixus od "jačih" u obzir dolaze Arsenal i Juventus.  Mislim ne znači to sad da nismo danas trebali pobijediti i ostaviti dojam dobar. Šteta, glupo primljen gol, već par tekmi Marcelo ode napred izgubi loptu i eto sran*a. Uglavnom prvo poluvrijeme je bilo brutalno dobro, Varane,Dani i Navas bili najbolji, Modrić nekoliko loših dodavanja vidi se umor na njemu,James pozitivna promjena napokon ima u njemu još života.

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
toma20 kaže...

cijelo vrijeme si govorim zadnjih 10 min dobit ce gol 100% i dobiju, ne znam sta nisam stavio na kladaru haha,na koga mozemo ici sada?

 Na bilo koga od prvih u skupini osim Barce i ATM-a. Drugo ograničenje mislim da nema.

 

U teoriji su čak jači klubovi završili mahom drugi u svojim skupinama, ali kakve smo sreće dobit ćemo Juve.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...
toma20 kaže...

cijelo vrijeme si govorim zadnjih 10 min dobit ce gol 100% i dobiju, ne znam sta nisam stavio na kladaru haha,na koga mozemo ici sada?

 Na bilo koga od prvih u skupini osim Barce i ATM-a. Drugo ograničenje mislim da nema.

 

U teoriji su čak jači klubovi završili mahom drugi u svojim skupinama, ali kakve smo sreće dobit ćemo Juve.

 To pravilo da se ne dobije protivnik iz iste zemlje do kad vrijedi? Mislim u kojoj fazi natjecanja to više ne vrijedi? Osmina finala ? 

10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Zar si već zaboravio na prošle godine?
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Još ovu fazu.Iza toga sve je otvoreno.
Kad je ždrijeb?
This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Boixus Nois PS kaže...
Još ovu fazu.Iza toga sve je otvoreno.
Kad je ždrijeb?

 Mislim da 12. Ponedjeljak

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Na Fox sports je pisalo u ponedjeljak. Čudno, obično se u petak to odrađivalo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Samo u osmini

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice