Real Madrid - Kraljevski klub! zaključana tema

poruka: 23.325
|
čitano: 2.557.612
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
cahalovry kaže...

Joj da Real osvoji sve bodove do kraja, osvojit će prvenstvo 100% Atletico ima dosta teških utakmica u prvenstvu + liga prvaka. Između ostalog imaju gostovanje kod Barce, tako da Real treba brinuti da ne izgubi još bodova do kraja.

Ali to gostovanje sad nije bitno više, ako ATM pobijedi sve ostalo. 4 boda zaostajemo, tehnički. A teških utakmica imamo bome i mi, a da ne spominjem sad ove probleme s ozljedama. Ali fantastična sezona, kako god završilo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Di Maria je ludi od CR-a sa sutevima izvana. Izgleda opasnije.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

a joj koja peta benzeme za balea i ovaj ne zabije ...

*di maria 1:0

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.4.2014 22:29 (hrvooje).
11 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Bez Ronalda igramo kao Barca, jednostavno se želimo ušetat u gol. Jedino Di Maria pokušava izvan 16m.

Svi igraju odlično, samo Bale i Benzema malo štekaju.

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Prosječno prvo poluvrijeme. Isco dobar danas, ima ga svuda po terenu. Panjzema i Mr. 100m eura standardno nevidljivi. Da stavi Moratu i jednog od ovih juniora s klupe bilo bi bolje. Treba zabiti još jedan i to će biti to jer su ovi skroz bezopasni. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Nadam se da ce odmoriti luku i uvesti casemira

16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
mazy651 kaže...

Nadam se da ce odmoriti luku i uvesti casemira

neće dok ne bude imao rezultat

Life is too short to remove USB safely
12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!
Djeluju totalno nezainteresirano, jedino Di Maria i Bale su raspoloženi i tu i tamo imaju proboj kako kada, ovi ostali čine se baš nezainteresirano, nadam se da im se to neće obiti o glavu i da prime još na kraju neki bezvezni gol, a sada nam je pobjeda itekako važna. Trebali bi dati još jedan gol i onda lagano to samo držati pod kontrolom.
Tony Soprano
14 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Otvorilo se.

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

ajmooooooooo trpajjjjjjjj

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

4:0 gg

ajde barem i ako izgubimo prvenstvo necemo biti 3.

11 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Igrač utakmice FantastISCO :D
Sve u svemu odlična utakmica, jedini loš Benzema..

 

U srijedu očekujem ovaj sastav Casillas-Carvajal;Pepe;Ramos;Coentrao-Modrić;Xabi;Di Maria-Bale;Morata;Isco

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Benz 2 asistencije i još par dobrih dodavanja,ali zato je sigurno imao jedno 6 šuteva od toga 3 veoma izgledna ali je naravno panjzema to fula.Bale mora bolje,iako nije bio loš das.Illara je danas odigrao dosta dobro a Morata definitivno zaslužuje više prilike pored panjzeme,da nema Zidana na klupi vjerojatno bi i dobio

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
sstrmi kaže...

Benz 2 asistencije i još par dobrih dodavanja,ali zato je sigurno imao jedno 6 šuteva od toga 3 veoma izgledna ali je naravno panjzema to fula.Bale mora bolje,iako nije bio loš das.Illara je danas odigrao dosta dobro a Morata definitivno zaslužuje više prilike pored panjzeme,da nema Zidana na klupi vjerojatno bi i dobio

igrali smo stvarno dobro ali ne smijemo se zavaravati to je almeria, mozemo mi jos i bolje.nadam se da ce ancelotti uspjet dobro poslozit momcad protiv barce

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
15 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

S obzirom kako je Almeria igrala rezultat je trebao biti i bolji, totalno su bezopasni bili. Benzema je promašio sve što se dalo promašit, ostali su kao što ste i rekli odigrali dobro ili zadovoljavajuće, ali treba imati na umu i jačinu protivnika, ovdje se doslovno mačka poigravala s mišom.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2014 0:03 (Hyperion).
16 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
sstrmi kaže...

Benz 2 asistencije i još par dobrih dodavanja,ali zato je sigurno imao jedno 6 šuteva od toga 3 veoma izgledna ali je naravno panjzema to fula.Bale mora bolje,iako nije bio loš das.Illara je danas odigrao dosta dobro a Morata definitivno zaslužuje više prilike pored panjzeme,da nema Zidana na klupi vjerojatno bi i dobio

Benzema je i prije dolaska Zidana igrao u prvih 11, a nije nista bolje igrao nego sad. Danas je morao zabiti jednu od onih sansi. Ni meni nije jasno zasto igra, pretpostavljam jer ima vise iskustva od Morate, posebno u velikim utakmicama i zato jer je manje sebican od Morate, ima dosta asistencija, a vec imamo Ronalda i Balea koji vole sami zavrsiti... ne vjerujem da je zbog Zidanea, onda bi igrao mali Verane u prvoj jer Zidane ga obozava on ga je i doveo.

13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ovo gore, a i Benz ima puno veći respekt obrambenih od Morate. Bome ne znam što sad tu napraviti. Bit će jedan od zanimljivijih prijelaznih rokova ove godine.

 

 

U srijedu Barca koja ne briljira, ali je ipak favorit. Najradije bih da vrati Di Mariu u sredinu, a Moratu stavi na lijevi bok. A moguće da će opet ići eksperimentirati sa Illarom i Xabijem u sredini pa nam se dogodi BVB. Ne vjerujem da će Isco početi tekmu. Prevažna je ovo tekma da se on uči igrati CM.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...

Ovo gore, a i Benz ima puno veći respekt obrambenih od Morate. Bome ne znam što sad tu napraviti. Bit će jedan od zanimljivijih prijelaznih rokova ove godine.

 

 

U srijedu Barca koja ne briljira, ali je ipak favorit. Najradije bih da vrati Di Mariu u sredinu, a Moratu stavi na lijevi bok. A moguće da će opet ići eksperimentirati sa Illarom i Xabijem u sredini pa nam se dogodi BVB. Ne vjerujem da će Isco početi tekmu. Prevažna je ovo tekma da se on uči igrati CM.

Bolje ne stavljati Moratu na krilo. Odigra je protiv BvBa na krilu zadnji dio utakmice, pa nije dobro prošlo, čitali su ga i izgubia je puno lopti.

 

Mislim da bi najbolje bilo staviti Isca na krilo, Di Maria u sredinu, a u vrh napada Moratu, pošto ovaj nije normalan što može promašiti.

13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
fico ipo kaže...

Bolje ne stavljati Moratu na krilo. Odigra je protiv BvBa na krilu zadnji dio utakmice, pa nije dobro prošlo, čitali su ga i izgubia je puno lopti.

 

Mislim da bi najbolje bilo staviti Isca na krilo, Di Maria u sredinu, a u vrh napada Moratu, pošto ovaj nije normalan što može promašiti.

Ne bih baš na temelju te tekme nekoga prosuđivao jer je cijela momčad odigrala loše. Plus, ne vjerujem da će Benza ostaviti na klupi. Jači je od Morate u skok igri što je protiv Barce bitna stvar. Isco je pak nekako najbolji kad ima slobodniju rolu, kad može i lijevo i desno i u sredinu, ovisno kak mu dođe. Morata je direktiniji od njega i puno brži pa bi za samo krilo po meni možda bio i bolji. Posebno kad Alves ode naprijed i ne stigne se vratiti. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Obožavam Real Madrid no moram priznati da sam bio sretan kad sam vidio da se neymar uspio izborit za zrak i preživio onaj udar afričkog bizona koji je direkt sa savane došao..

Ona grčevita borba i bol, strašno, čudo kak je uspio nastavit tekmu, svaka mu čast.. Neviđeno, man of steel, al jbg opasan je stadion Granade, svašta sakriva

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2014 14:39 (gamer_101).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...
fico ipo kaže...

Bolje ne stavljati Moratu na krilo. Odigra je protiv BvBa na krilu zadnji dio utakmice, pa nije dobro prošlo, čitali su ga i izgubia je puno lopti.

 

Mislim da bi najbolje bilo staviti Isca na krilo, Di Maria u sredinu, a u vrh napada Moratu, pošto ovaj nije normalan što može promašiti.

Ne bih baš na temelju te tekme nekoga prosuđivao jer je cijela momčad odigrala loše. Plus, ne vjerujem da će Benza ostaviti na klupi. Jači je od Morate u skok igri što je protiv Barce bitna stvar. Isco je pak nekako najbolji kad ima slobodniju rolu, kad može i lijevo i desno i u sredinu, ovisno kak mu dođe. Morata je direktiniji od njega i puno brži pa bi za samo krilo po meni možda bio i bolji. Posebno kad Alves ode naprijed i ne stigne se vratiti. 

Dobro si, Alves će sigurno podcijeniti Moratu i ostaviti mu prostora kad ode prema naprijed pa bi moglo biti prostora, ali sigurno će Ancelotti izvesti neku postavu koja se nikome od nas neće potpuno sviđati, no on zna najbolje.

12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Izgleda da ništa od CR-a za finale kupa

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Barem za Bayern da se oporavi. Je da su favoriti, ali nismo bez šanse.

 

A vidjet ćemo što će iskemijati za kup. Možda čak i Benz, Bale, Di Maria u napadu. Ima tu kombinacija, samo što nam sredina izgleda najbolje kad igraju standardna trojica.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...

Barem za Bayern da se oporavi. Je da su favoriti, ali nismo bez šanse.

 

A vidjet ćemo što će iskemijati za kup. Možda čak i Benz, Bale, Di Maria u napadu. Ima tu kombinacija, samo što nam sredina izgleda najbolje kad igraju standardna trojica.

bolje da ostane sredina Alonso,Modrić i Di Maria a nek stavi Moratu ili Isca u napad.Ili čak da stavi jedno zadnjeg veznog više a u napadu samo Bale i Benz

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Stojim iza onog što sam rekao i u prvenstvenoj tekmi. Ovu Barcu treba napasti jer im je obrana stvarno katastrofalna. Stoga, radije 3 prava napadača gore. U prvenstvu smo im mogli bez brige zabiti 5 komada, pa možemo sigurno i sad. Samo ak će opet realizacija zakazati (da Benz tebe gledam), onda nam ništa ne pomaže.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...

Stojim iza onog što sam rekao i u prvenstvenoj tekmi. Ovu Barcu treba napasti jer im je obrana stvarno katastrofalna. Stoga, radije 3 prava napadača gore. U prvenstvu smo im mogli bez brige zabiti 5 komada, pa možemo sigurno i sad. Samo ak će opet realizacija zakazati (da Benz tebe gledam), onda nam ništa ne pomaže.

Benz zabija svaki 3. ili 4. žicer, ja se ne bih nadao dobroj realizaciji, ali je zato sposoban za dobre asistencije. {#}

 

BTW: otprilike je vrijeme za Modrića da zabije gol (svaka ~2-3 mjeseca).

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.4.2014 19:01 (Hyperion).
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Mislim da Morata kojem triba 47 minuta za gol može zabiti :D

15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
fico ipo kaže...

Mislim da Morata kojem triba 47 minuta za gol može zabiti :D

Istina, ali sumnjam da će ga prije 70. minute ubacit u igru, ako uopće bude?

 

Svi se slažemo da ne bi nikako bilo dobro izgubit i 3. put za redom od Barcelone u jednoj sezoni.

 

I samo da ne bude crvenih i penala, ali protiv Barce teško...

Fortune favours the brave
11 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Neka pokušaju jednom barem igrat ko ljudi, pa crvenih neće dobit, ali to je teško,vrlo teško. Bolje udarit čovjeka ako mu loptu nisi sposoban uzet....I onda plakat zbog crvenog i "nepravde".

Nikad ni vi navijači niste znali gubit i ostat ljudi u porazu, uvijek je netko kriv.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice