Real Madrid - Kraljevski klub! zaključana tema

poruka: 23.325
|
čitano: 2.561.582
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
15 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!
Battlelog: MUDO_HR
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...
matić_žu kaže...

Khedira se opet ozljedio. KAKO?

Ne vidim da piše igdje o tome, ali i na treningu se dogode ozljede. Što je tako čudno?

 

Khedira se oglasio na službenom FB profilu.

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Danas opet igra Isco, necu pratit takmu jer nije bitna a imam vaznijeg posla, bojim se da ova formacija moze prolaziti samo protiv slabijih momcadi, previse je to ofenzivno...

Ocekujem da Ronaldo danas isto skine Raulov rekord :)

 

btw. evo mojih idealnih 11 sto sam sastavio na uefa.com, kakva bi to momcad bila ljudi moji....

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
fakEEE kaže...

Danas opet igra Isco, necu pratit takmu jer nije bitna a imam vaznijeg posla, bojim se da ova formacija moze prolaziti samo protiv slabijih momcadi, previse je to ofenzivno...

Ocekujem da Ronaldo danas isto skine Raulov rekord :)

 

btw. evo mojih idealnih 11 sto sam sastavio na uefa.com, kakva bi to momcad bila ljudi moji....

 

 

Skupa...

13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Na temelju čega bi Alaba mogao biti u TotY? Nije mi jasno ni zašto je među nominiranima, a kamoli išta više. Isto na temelju starih zasluga ko i hrpa drugih.

 

 

Tekma tako tako. Napad više manje funkcionira, obrana nešto slabije. Ramos ko da je na nekim drogama. Koji vrag je bio onaj pokušaj driblinga meni nije jasno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Odigrali loše... S 20% snage. Mogli su se malo više potruditi.

12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Kako je Bale odigrao?i dalje loše igra ili je bilo nešto bolje?

http://social.xfire.com/profile/strmi007
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Cordas kaže...

Odigrali loše... S 20% snage. Mogli su se malo više potruditi.

Pokrali jadnog Basela.

Coentrao trebao dobiti crveno,Ramos napravio penal.

This time next year we'll be millionaires
11 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Dugo se nisam ovako nasmijao kao zadnjih par minuta tekme.
Em četvrti sudac, em oni fanovi što su uletili.

Uleti kineski par s kamerama i nije im jasno zašto moraju sa terena {#}

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
10 godina
protjeran
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!

Izvor je kurir novina BiH...Mislis da ovo nije istina,ako nisu objavili na stranici Real Madrid Balkan?

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!

Znaš da je izvor relevantan čim piše Anćeloti u naslovu. Bilo kako bilo, podržavam dovođenje Kovačića i Pogbe, a za tog klinca nemam pojma valja li.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...

Znaš da je izvor relevantan čim piše Anćeloti u naslovu. Bilo kako bilo, podržavam dovođenje Kovačića i Pogbe, a za tog klinca nemam pojma valja li.

Sumnjam da Poga ide igdje,jer je neki dan obnovio ugovor.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Obnovis ugovor da nemozes otici za male novce...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
SimeKZ kaže...

Obnovis ugovor da nemozes otici za male novce...

Jedno te isto.Uz to je izjavio da sad kad ga svi zele,da ce ostati u Juventusu,jer kad je tisao iz Manschestera nitko ga nije htio.

 

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
SimeKZ kaže...

Obnovis ugovor da nemozes otici za male novce...

Pa no. Juve će zaraditi više nego bi zaradio da je ostala godina ugovora npr, a Pogba može tražiti veći plaću od budućeg poslodavca. A i na kraju dana, lik igra u prosječnom klubu drugorazredne lige. Morat će otići kad tad.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!

Nije bitno,rekao je da ostae u Juveu,to sam htio reci.

Juve nije prosjek talijansk elige.

 

Real ga nebi prosao da Ronaldo se nije bacio kao krmaca u blato kad je kao zadnji klosar simulirao prekrsaj te je Chellini dobio crveni karton.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 12:56 (Boixus Nois PS).
11 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Most completed passes in the CL this season:
Xabi Alonso 450
Toni Kroos 365
Dani Alves 360
Cesc Fàbregas 358

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Kak je ovaj panj Alves tu, valjda štamparska greška.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

I ti bi bio da 70min radis dupli pas sa rakiticem.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Vidim nitko ne hvali Navasa. Jučer je pokazao da nije Neuer jedini koji može driblingom izbaciti igrača :D
A tek ona obrana uf

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
10 godina
protjeran
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

http://www.mundodeportivo.com/20141127/balon-oro/coentrao-seria-una-verguenza-no-dar-el-balon-de-oro-a-cristiano_54420821208.html

 

Kako realovci napadaju po medijima za svog kolegu Ronalda,sve samo da dobije zlatnu loptu...Ovo je 5. u nizu koji je rekao isto.

Cini se da su se prepali,ipak Messi rusi sve rekorde.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
matić_žu kaže...

Vidim nitko ne hvali Navasa. Jučer je pokazao da nije Neuer jedini koji može driblingom izbaciti igrača :D
A tek ona obrana uf

Da, iskazao se u par navrata. Ne vidim baš potrebu da se ide ponovno u nabavu golmana, a zadnjih par tjedana se baš piše i o De Gei (priznam da bi dugoročno ovo moglo biti jako isplativo), Čehu, Lorisu i kome sve ne. Casillas je opet u solidnoj formi, a Navas je imao premalu minutažu za konačnu ocjenu, ali izgleda kao sasvim solidna zamjena. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Sveti Keylor sve brani!

 

Al ćemo nadrapat u nekoj utakmici bez Kroosa, javno je izjavio da treba odmor jer je igrao sve utakmice na svjetskom prvenstvu, igrao je cijeli drugi dio sezone u Bayernu i mislim da je samo jednu propustio u prvoj polovici sezone Reala...

 

http://www.goal.com/en/news/12/spain/2014/11/28/6580541/kroos-i-need-rest?ICID=OP

 

 

Isco - Illaramendi/Khedira - James u veznom redu, pa ja ću plakat od muke dok to budem gledao.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2014 12:18 (Hyperion).
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!
To je ono što smo pričali na početku, bit će problema ako će Kroos i Luka morati igrati svaku tekmu.

Sad neka odigra protiv Malage da srušimo rekord u uzastopnim pobjedama, pa neka ga odmori slijedeće 3 tekme koje igramo doma.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...
To je ono što smo pričali na početku, bit će problema ako će Kroos i Luka morati igrati svaku tekmu.

Sad neka odigra protiv Malage da srušimo rekord u uzastopnim pobjedama, pa neka ga odmori slijedeće 3 tekme koje igramo doma.

Prije bi dobio na lotu nego rekao da će Ancelotti odmorit igrača 3 utakmice XD

 

Ancelottijev je problem što ne radi rotacije i ne odmara igrače kako spada, zato smo prošle godine završili ligu kako jesmo. Isto pričaju i na forumima što našim što stranim, ne znam jel to jedan od uzroka zašto je osvojio samo 3 puta ligu u svojoj karijeri? Sjetite se one utakmice samo kada je glavni napadač bio Morata odnosno Ramos, lijevo krilo Isco, a desno krilo Modrić dok Di Maria, Jese, Ronaldo, Benzema itd. su ozlijeđeni ili su preumorni.

 

 

BTW:

Službeno priopćenje Real Madrida u vezi izjave Platinija da "Baloon d'or" treba dobit netko od švaba jer su osvojili svjetsko prvenstvo.

 

http://www.realmadrid.com/en/news/2014/11/official-announcement

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2014 14:36 (Hyperion).
11 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!
10 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

ovo je živi jad, što sad oni moraju vršiti pritisak na to da ronaldo osvoji, kao da rezultati ne govore sami za sebe nego su se jos i oni uzhebali

 

neka mu daju zlatnu loptu odma jer ovo je jadno

13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Pa i ja mislim da Švaba treba dobiti, Neuer prije svih.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice