Sve o nogometu izdvojena tema

poruka: 4.289
|
čitano: 742.475
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sve o nogometu

Previše igrača je Wenger prodao (Cesc, Nasri, Clichy), a nije kupio ništa pošteno.

14 godina
protjeran
offline
Re: Sve o nogometu
Don Strongtoni kaže...
Ad4pt3r kaže...

Kaj je to sa Arsenalom. 8:2 izgubili od Manchestera. Katastrofa.

Da se nadovezem: Snaga Man Utd-a izaziva katastrofu za obrane i golmane :D

  Koliko vidim, niti jedan poznat igrac ne igra u Arsenal-u.

 

Pa rezultat nije ni cudan.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
15 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Balvan8 kaže...

Previše igrača je Wenger prodao (Cesc, Nasri, Clichy), a nije kupio ništa pošteno.

To je njihova filozofija koja mi se osobno jako gadi. Kupuj mlado i onda dok dođe u zlatne godine i proigra, prodaj pa kupi mlade.
To je problem Arsenala i jednostavno kao takav će se teško boriti za prva dva mjesta sa klubovima poput Chelsea i Manchestera.

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
Mentalist kaže...
Don Strongtoni kaže...
Ad4pt3r kaže...

Kaj je to sa Arsenalom. 8:2 izgubili od Manchestera. Katastrofa.

Da se nadovezem: Snaga Man Utd-a izaziva katastrofu za obrane i golmane :D

  Koliko vidim, niti jedan poznat igrac ne igra u Arsenal-u.

 

Pa rezultat nije ni cudan.

Walcott,Robin Van Persie,Arshavin,Song,Wilshere,Vermalen su fakat nepoznati.....Nemre Wenger ocekivat da proda kraljeznicu momcadi i da bude ravnopravan s najjacima.Ja sam osobno vec dugi niz godina veliki navijac Arsenala,i ne sijecam se kad je ovako bio ponizen.Wenger mora trositi novce koje je zaradio na adekvatna rijesenja.Nekoliko igraca visoke klase ako misli spasit ovu sezonu.Ima novaca na brzinu sam zbrajao ali samo od zadnjih par transfera ima oko 95 milijuna eura,a da ne spominjem ranije transfere,a nije pretjerano puno trosio.Vec dugo nisam ovako razocaran bio.No vratit ce se Arsenal jos veci i jaci

13 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Arteta ,Mertezaher,onaj brazilac.Wengeru đe ti mozak to su igrači za klubove tipa aston villa,everton,fulham ne za klub koji   bi trebao biti top 4 u ligi

 

totalno bačen novac

Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
14 godina
offline
Sve o nogometu

Evo kad smo već kod Wengera i Arsenala, jedan sjajan video:

 

 

 

{#}

Get Busy Living... or Get Busy Dying.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2011 12:15 (EraserHead).
15 godina
offline
Re: Sve o nogometu

Stvarno odličan video, nasmijao sam se. It's all about the mental strenght :D 
Arsenal ide prema mjestu koje je bilo propisano manchester cityu 3 sezone prije. To je najviše 5. mjesto. Nemaju što tražiti pokraj Uniteda, Liverpoola ove sezone, Citya i Chelsea. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu

ma kako 5.mjesto oni mogu u europa ligu jedino ako pobjede u FA ili Liga kupu.

 

 

 

ili onako preko onog fer play sra*a

Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
15 godina
offline
Re: Sve o nogometu
teodosije kaže...

ma kako 5.mjesto oni mogu u europa ligu jedino ako pobjede u FA ili Liga kupu.

 

 

 

ili onako preko onog fer play sra*a

Ne mogu preko fair play nikako kad imaju 3 crvena u 3 kola i još dodatnu suspenziju. Zadnjih 2 sezone su počeli gomilat te kartone.

 

Titula će u Manchester ove sezone, jedino United i City se čini pravi kandidati. Liver možda iduće godine, Chelsea je ostario, Ars propo, Tott nikad nije bio vrh.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
13 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

jbg onda se mogu udarati nogom u gujicu ako budu top 10  {#}

 

nije treba prodati nasrija i fabregasa u jednom transfer roku ovako je prevelika rupa ostala.

 

da 80 % titula ide u manchester.

 

ako se Abramović ne razgoropadi u zimskom roku

Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Kako dobro igra naša repka, 10 repka svijeta, a tek modrić kako dobro igra.

{#}{#}

F.C LIVERPOOL
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
Praetorian1 kaže...

 a tek modrić kako dobro igra.

{#}{#}

Di si sad? {#}

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Evo me, desilo se čudo. Valjda je Mamić bio u svalčionici.

F.C LIVERPOOL
15 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

U drugom poluvremenu smo se baš preporodili i još nam je pomogao crveni karton..

I drago mi je šta je Eduardo napokon zabio :D

12 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

I kako je zavrseno Hajduk - dinamo? 

13 godina
offline
Sve o nogometu

Evo Totehnam dobio 4-0 Liverpool, Modrić dao sjajan zgoditak već u 7.minuti. Liverpool je od 63. minute bio s čak dva igrača manje na terenu što su iskoristili igrači Tottenhema. Golove su još zabili Defoe te dva gola Adebayor. Neke od golova možete pogledati na linku.

link

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2011 17:11 (fighterZu).
14 godina
offline
Sve o nogometu

ima li tko link za man utd - chelsea ?

 

edit:

 

http://jasontv.yolasite.com/

Get Busy Living... or Get Busy Dying.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2011 17:31 (EraserHead).
14 godina
offline
Sve o nogometu

*.* Ovaj United <3 je stroj koji jednostavno melje sve pred sobom...

 

Btw: Ocekujem reprizu Arsenala samo bez ona 2 gola posto je Torres u napadu...

LoL nick: Strongtoni R.I.P EP
16 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Don Strongtoni kaže...

*.* Ovaj United <3 je stroj koji jednostavno melje sve pred sobom...

 

Btw: Ocekujem reprizu Arsenala samo bez ona 2 gola posto je Torres u napadu...

Nemoj tako... Prošlu utakmicu namjestio 2 gola, a danas lijepo zabio jedan i ušao u nekoliko jako dobrih prilika (trebao je zabiti onaj zicer) + da je Ramires ono pogodio - eto još jedne asistencije. Očito je da se diže u formi.

 

Što se tiče same utakmice, očekivao sam tako neki rezultat iako moram reći da sam razočaran suđenjem. Navijač sam Manchestera i nije mi drago kad pobjede sa dva gola iz zaleđa uz dosuđeni nepostojeći penal (srećom nije realiziran) i još nekoliko odluka na stranu Uniteda. Enivej, mislim da imaju kvalitetu (i klupu) da osvoje prvenstvo ove godine, a možda i LP.

 

15 godina
offline
Re: Sve o nogometu

Torresov promašaj ćemo još puuuno puta vidjet po Internetskim portalima :D

 

Uzbudljiva i luda tekma, moglo je 10 golova past bez problema.

Što se tiče grešaka sudaca, prva 2 gola Uniteda su bila zaleđa, al krivim pomoćnika samo kod drugog jer je bil očajno postavljen. Kod prvog je bilo jako teško vidjet kad je bilo 10ak igrača u liniji. Penal je po meni bio, iz jednog kuta se lijepo vidlo da je Nani dobio po zglobu i nakon tog pao. Rooney puco penal ko Terry prije koju godinu u finalu LP, srećom pa je bilo 3-1.

 

City konačno kixal, sad je United sam na vrhu. Prvenstvo će svakako u Manchester, Uniteda vidim kao prvog favorita, a za LP moraš jako puno sreće imat, tak da se to nikad ne zna.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
Luuka kaže...

Torresov promašaj ćemo još puuuno puta vidjet po Internetskim portalima :D

 

 

i ja mislim :D

 

puno prilika, s obje strane, žao mi je šta Berba nije zabio onaj gol :\

 

no, sve u svemu, GGMU :D <3

Some say the world will end in fire. Some say in ice. From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire...
12 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

real madrid izgubio od levante 0-1

 

 

15 godina
offline
Re: Sve o nogometu

So there I was stood on the Stretford end watching Torres round De Gea and wondering if he would score... And then it hit me.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
Luuka kaže...

So there I was stood on the Stretford end watching Torres round De Gea and wondering if he would score... And then it hit me.

 

počelo na fejsu :D

 

Stephen Hawking has a better left foot than Fernando Torres.

 

Fernando Torres won't find this page because he can't find the Net.

 

The awkward moment when Torres can't score in an empty goal.

Some say the world will end in fire. Some say in ice. From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire...
15 godina
offline
Re: Sve o nogometu

Arsene Wenger has announced he wants to buy Fernando Torres.
When asked why he said, "If I play him at centre back, at least we won't score any own goals."

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
Luuka kaže...

Arsene Wenger has announced he wants to buy Fernando Torres.
When asked why he said, "If I play him at centre back, at least we won't score any own goals."

 

ahahah vidla sam to :D

Some say the world will end in fire. Some say in ice. From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire...
15 godina
offline
Sve o nogometu

hahah krepao sam na slike i naslov. LINK

16 godina
offline
Re: Sve o nogometu

problem je sta se wenger previsa oslanja na mlade igrace koji nemaju previse iskustva, a prodao je kapitalce.

 

jos pritom svake godine ozljeda na tone, ko da njih medicinski tim nema veze sta radi.

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
jbt arsenal ima politiku ko naši klubovi dovesti mladog/jeftinog igrača napraviti od njega zvjezdu prodati i onda...sve ispočetka nemaju neku ambiciju u zadnje vreme ova prodaja fabregasa i nasrija ih je stvarno dotukla sad su objektivno miljama od vrha engleske lige.Šteta
ne bojte se stiskati dugmiće ispod
15 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Trebali bi se oni riješit Wengera, ako zele sta osvojit

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice