Tesla Tablet 7.85 rom pomoc doridboot provision os

poruka: 1
|
čitano: 1.029
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Tesla Tablet 7.85 rom pomoc doridboot provision os

Zdravo svima novi sam ovdje i trebalo mi je citavih 2 sata da se snađem na forumu hahaha prvi put sam ovdje pa imajte razumjevanja za mene e  ovako ovo je moj problem htjeo sam na ovaj tablet kao sto pise u naslovu teme da skinem neki drugi rom i da promjenim droidboot provision os tako nesto da stavim recovery cwm i slucajno sam kopirao i uklonio systems files sa tableta tablet samo ima droidboot i recovery obicni koji nema ni update.zip eto koliko je retardirano znam da je intel inside i mozete mi pomoci kad hocu da intaliram Pošalljem ja preko sideload on sve posalje i primi sve to al na kraju samo pise installing aborted tako nesto mrsko mi sad prepisivati molio bih da mi probate naci rom jer ja nmg naci bilo sta da mi popravi tablet da ga mogu koristit ako neko zeli neka mi pošalje poruku ako zna dopustit cu mu da preko teamviewer pokuša popraviti da miu ne na placuju u servisu sigurno ovdje ima pametnih koji znaju koji je problem ako zelite napisite ja cu vam sikat i poslati sve hvala na pomoci unaprijed. :( :(

P.S molim vas ako mozete da mi nađete recovery drugi ako ne mozete rom da nađete bio bih jako sretan i zahvalan vam puno.

MArs bree
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice