Trebam pomoć oko vraćanja izbrisanih podataka

poruka: 6
|
čitano: 1.651
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Trebam pomoć oko vraćanja izbrisanih podataka

bok, i oprostite na temi, naime imam problem, danas sm spojio tablet na laptop, da bi prebacio slike i slično na laptop. U tabletu se nalazila sd kartica, i neznam kako , ali dok sam briso stare foldere s kartice preko laptopa, tako su se nekako obisale i sve slike s tablet. e sad dali netko može pomoć kako da uspiejm spasiti to sve, probo sam google + sigurnosna obnova, međutim nije vratile i slike s kartice, pa eto ako bi itko imo vremena pomoći bio bi zahvalan. :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Trebam pomoć oko vraćanja izbrisanih podataka

Stavi karticu u neki citac pa prikopcaj na komp i skini recuva soft pa probaj sa njim. Ako nisi nista ponovo pisao po kartici vratice ti skoro sve

15 godina
offline
Trebam pomoć oko vraćanja izbrisanih podataka

Probaj sa sljedećim programima povratiti podatke:

 

Recuva

Wise data recovery

Free undelete

Pandora recovery

ima ih još, ali Recuva bi trebala biti dovoljna.

 

Najbolje bi bilo da karticu sa adapterom spojiš na PC, pa onda probaš vratiti podatke (moraš imati dovoljno prostora na HDD na PC da ti vrati podatke.

 

Osim toga tablet što manje koristi da ne bi nešto zapisivao na SD karticu i samim time bespovratno obrisao podatke!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Trebam pomoć oko vraćanja izbrisanih podataka

probao sam recuva, ali nemože naći pošto traži samo po diskovima koji se nalaze na laptopu, probavo sam i različite programe koji su za android, i zbilja nađu slike stare, ali nemogu ih restorati jer moram kupiti punu verziju programa, ako netko zna neki program koji bi mi pomogao 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Trebam pomoć oko vraćanja izbrisanih podataka
smotanistudent kaže...

probao sam recuva, ali nemože naći pošto traži samo po diskovima koji se nalaze na laptopu, probavo sam i različite programe koji su za android, i zbilja nađu slike stare, ali nemogu ih restorati jer moram kupiti punu verziju programa, ako netko zna neki program koji bi mi pomogao 

Odradi to sa Minitool Power Data Recovery 6.5, prvo izaberi modul Digital Media Recovery. Ako ne nađeš sve pobrisane slike, onda još odradi preko Damaged Partition Recovery.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/lista-besplatnog-softvera/30365.aspx?page=7&jumpto=1521735&sort=asc&view=flat

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
8 godina
odjavljen
offline
Re: Trebam pomoć oko vraćanja izbrisanih podataka
Kartica ti je u citacu prikopcan na lap?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice