Bnet Total TV - iskustva

poruka: 29
|
čitano: 36.364
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Bnet Total TV - iskustva

http://www.bnet.hr/cro/televizija/satelitska_tv

 

Zanimaju me vasa iskustva s novom satelitskom televizijim i naravno cijene prikljucka itd. jer na bnetovim stranica cjenik djeluje dosta zbunjujuce.

Hvala.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bnet Total TV - iskustva

cijena je ok za velik broj programa no, meni je bolje uzet neki jeftini tanjur i reciver (vec ih ima po 400 kn sa hd-om) i imas 500-tinjak programa, skidas kljuceve sa sat-planet foruma i neplacas pretplatu, najbolje ;)

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
 
0 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
RE: Bnet Total TV - iskustva
Mitch kaže...

cijena je ok za velik broj programa no, meni je bolje uzet neki jeftini tanjur i reciver (vec ih ima po 400 kn sa hd-om) i imas 500-tinjak programa, skidas kljuceve sa sat-planet foruma i neplacas pretplatu, najbolje ;)

OK, ali ja osobno TV niti ne gledam, vec sam odlucio uzet neki paket (MaxTV itd.) i da se ne moram zezat s kljucevima, itd. pa da supruga i klinci imaju kaj gledat.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
16 godina
protjeran
offline
Bnet Total TV - iskustva

Kaj fakat niko nema iskustva?

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Bnet Total TV - iskustva

Otkad je odapeo DigiTV (napustili Nagra2) teško se išta može gledat a da je za žene i djecu... Čak su i HD kanali sada uredno zaskremblani ... na forumima se jos dijele kljucevi ali najcesce traju po par sati (eventualno par dana)...

 

Jedini satelit sto se jos uspjesno da "razbit" je Hellasat na 39'' istocno... al njega em je tesko uhvatit em se ne svidja svima izbor programa...

 

Card Sharing je jedino sto je preostalo za gledanje kakve takve "ilegale"... a to je koji put skuplje nego placat pakete (osim ako ti susjedov klinac nije ubermegaturbowizard koji ima sve karte za sve satelite na obzoru, pa ti sredi da gledas za sladoled ili kutiju kondoma... :)

 

P.S. Malo je offtopic al jbg...

P.S.S. Sorry na shvrakopisu...

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Bnet Total TV - iskustva

Svi kažu da je teško naći hellas ali moj stari ga je sam našao bez problema - a u životu tako šta nije radio. Ključevi se promjene svakih cca 7-10 dana i možeć naći novi za par sati. Programi su OK...

 

Sorry na OT {#}

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bnet Total TV - iskustva

Evo znam da je tema stara koji mjesec ali ako nekoga jos zanima ili namjerava uzeti   Bnet Total Tv da podjelim svoje iskustvo. Nedavno mi je u kucu uveden isti na dvije televizije , jedan na katu jedan u prizemlju (oba su SD prijemnici-Echolite??). Za sada sve radi ok,slika nije losa-spojeno scartom na crt tv-e. Prije sam imao maxtv , on se upocetku stalno blokirao , moralo ga se iskljucivati iz struje , daljinski imao jako slab odaziv itd. , kod Bneta za sada nema takvih problema. Sto se tice samog programa i kanala , ponuda je po meni sasvim zadovoljavajuca , svi danas nude vise-manje iste programe (maxtv,optitv,bnet...) ,ali ovdje kod bneta cak ima vise prevedenih programa nego na maxtv-u tako da je to jos jedna prednost.   Imao sam malo skepse u pocetku racunajuci na smetnje u prikazu slike jer je to ipak satelit ali se i to pokazalo neosnovano-bar za sada nema smetnji, tu i tamo dode malo do zatrzavanja ali nista strasno. Uglavnom da zakljucim, za 105Kn (79Kn pretplata+25Kn za dodatni Sd prijamnik) i vise nego dobra opcija za sve koji zele gledati nesto drugo osim asi,gumus,1001 noc,strasti orijenta,zabranjena ljubav.........

Optima Telekom 2.048/256 kbps - Bnet Total Tv 2x
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet Total TV - iskustva
vombat kaže...

Evo znam da je tema stara koji mjesec ali ako nekoga jos zanima ili namjerava uzeti   Bnet Total Tv da podjelim svoje iskustvo. Nedavno mi je u kucu uveden isti na dvije televizije , jedan na katu jedan u prizemlju (oba su SD prijemnici-Echolite??). Za sada sve radi ok,slika nije losa-spojeno scartom na crt tv-e. Prije sam imao maxtv , on se upocetku stalno blokirao , moralo ga se iskljucivati iz struje , daljinski imao jako slab odaziv itd. , kod Bneta za sada nema takvih problema. Sto se tice samog programa i kanala , ponuda je po meni sasvim zadovoljavajuca , svi danas nude vise-manje iste programe (maxtv,optitv,bnet...) ,ali ovdje kod bneta cak ima vise prevedenih programa nego na maxtv-u tako da je to jos jedna prednost.   Imao sam malo skepse u pocetku racunajuci na smetnje u prikazu slike jer je to ipak satelit ali se i to pokazalo neosnovano-bar za sada nema smetnji, tu i tamo dode malo do zatrzavanja ali nista strasno. Uglavnom da zakljucim, za 105Kn (79Kn pretplata+25Kn za dodatni Sd prijamnik) i vise nego dobra opcija za sve koji zele gledati nesto drugo osim asi,gumus,1001 noc,strasti orijenta,zabranjena ljubav.........

 E dali je potrebna telefonska linija i koliko se čeka od dana narudžbe???

15 godina
neaktivan
offline
Bnet Total TV - iskustva

Cuj ja doma imam dva SD prijemnika i oba moraju biti spojena na telefonsku liniju, to ti je zbog toga sto se za jedan placa pretplata od 79kn a za drugi 25kn, oni moraju biti spojeni na liniju kako bi bnet povremeno mogao provjeriti dali su oba prijemnika doista u kucanstvu za   koji su oba izdana. Teoretski se mozes dogovoriti sa komsijom da skupa uzmete bnet-2 prijemnika, jedan od vas sluzbeno potpise ugovor a potom razvuce kabel do onog drugog i tada placate 79+25kn pretplatu umijesto 79+79kn. Sad ako ti mislis uzeti samo jedan prijemnik onda vjerojatno nemora biti spojen na telefonsku liniju. Sto se tice cekanja, ja sam ako se nevaram cekao oko 10-ak dana,medutim moze to i brze. 645kn je kostalo postavljanje sa svom njihovom opremom.

Optima Telekom 2.048/256 kbps - Bnet Total Tv 2x
 
1 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Bnet Total TV - iskustva

Pozdrav evo imao bih jedno pitanje u vezi TotalTV-a dali je potrebno imati za svaki dodatni SD prijemnik telefonsku liniju ili je moguće i preko etherneta odnosno preko ADSL-a jer LAN kabliranje mi je provedeno kroz kuću međutim telefon imam samo jedan a bogme mi je problem provlaciti telefonske kablove. Mislim da nije moguće ali ipak pitah :)

Life suck's and then you die.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bnet Total TV - iskustva

Ja imam dva SD prijamnika, kako sam vec i napisao, oba su spojena na telefonsku uticnicu , ethernet mislim da cak ni nemaju na sebi. Tip mi je rekao kada je postavljao da Bnet satelitska moze na cetiri tv ,kako bi to islo neznam!?

Optima Telekom 2.048/256 kbps - Bnet Total Tv 2x
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet Total TV - iskustva
poštovani forumaši
sve na startu zamotano je u sjajni papir.
bnet nije iznimka a evo i zašto gledano iz mog smjera koji ne mora biti ok.
1-) odkud im pravo da uvjetuju garanciju instalacije "ovlaštenim tehničarima" ?
- nisu proizvođaći ni recivera ni tanjura ni lnb-ea, a pogotovo ne satelita w2
ono kupiš auto i sad ti neko uvjetuje čiji benzin trebaš kupovati
usporedba sa servisom ne pali, ovdje nema servisa
pa kad nazoveš njihov centar jadnik-ca koji se javi nema informacija a
sa šefom te ne smije spojiti, heheh prije bi dobio josipovića-)
2-) autorizacija ponekad traje cijelu noć, ono čekam ne mogu dočekati
čekam sat-dva ugasim pa ujutro dovršim
3-) stranke mi se žale da "ovlašteni" tehničari mlate po 250-450 kuniča
po preuzimanju opreme s time da ponekad "zaborave" dat tanjur i lnb-)
samo 1 kuna!!!!!!!!!!!
4-) ukoliko ne griješim u osnovni paket su "stavili" bivše ex-yu free too air programe
baš slatko
pošto sam vas udavio svojim mišljenjem koje ne mora biti "ok", samo da npomenem
bnetovci zasad krše zakon o zaštiti potrošaća:
članak 1. t 4
članak 7. t 2
članak 13. t1
članak 43
članak 44
članak 110. t1
članak 112
- koga zanima neka čita članke-)
- toliko o "med i mlijeko" bnetovca-)
- za kraj: da ja postavljam sat. antene al sam bogu iza leđa i "ovlaštenima" se ne
isplati u moj "kraj"-), a ja ne želim biti "(p)ovlašteni"
s poštovanjem
damir
14 godina
neaktivan
offline
Bnet Total TV - iskustva

što se tiče total tv-a instalcija se može odraditi i sama, i za jednu kunu se dobije prijemnik antena i sve potrebno.

Pa tko zna instalirati sam, nek se igra s time.

Jer ipak radije ovo nego uzeti od tcoma bilo što ako ne moraš :D

http://www.demonoid.me/users/franjo15
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bnet Total TV - iskustva
Ja neznam za vas ali ja imam do centra 10 min pjeske do tramvaja i 5 minuta tramvajom do centra a nemogu imat bNet
Ako zelite zaraditi http://www.potentialbux.com/?ref=thenovak65
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bnet Total TV - iskustva

dali je stvarno moguće instalirati taj sd satelitski reciver na već postojeću sat antenu.njihov operater je rekao da može

 

 

uvijek je tjesno kad su ljudi mali
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bnet Total TV - iskustva

Ajde korisnici bneta, jedno pitanje..

 

Citam postove malo starije, iz 2010, 2011, i pise da se moglo 3 ili 3 dodatna prijamnika uzeti, znaci za cise televozira u kuci..

 

A sada, kao da sam procitao, da se neomze uzimati vise od 1 dodatnog prijamnika u najam, znaci ukupno 2..

 

Sta je na kraju istina?Glupo mi je da se prije moglo, sad ne..Molim vas za odgovor, tko zna, i tko je korisnik b-neta..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Bnet Total TV - iskustva

Bnet Total TV

 

Imao jednom i nikad vise, nikad .....

 

Da skratim pricu, dok je radilo sve super, jednog dana nece, nece pa nece (onaj plavi ekran s autorizacijom se pojavio), racuni s trajnim nalogom placani, svakog 5-10 u mjesecu skidalo s racuna automatski.

 

Svaki put zovi 060 broj. nakon 4-5 sati proradi. dan-dva normalno pa onda opet. plava poruka. i tako 2mjeseca. Pismene, usmene, telefonske, nikakve zalbe nisu pomagale.

 

Jednog dana totalno prestao raditi TotalTV, neradi, prijava kvara. Niko se nejavlja tjedan dana, opet prijavljujem kvar, prolazi i 2 tjedan. Treci tjedan, u medjuvremenu racun uredno stigao i placen za prosli mjesec. Saljem prijavu drzavnom inspektoratu, javlja mi se iduci dan lokalni inspektor u zupanijskoj upravi da su moj zahtjev primili te da prituzbu prosljedjuju (mislim) uredu za telekomunikacije jer oni nisu mjerodavni. Isti taj dan zove netko iz Zagreba da su prituzbu zaprimili te da ce Bnet zurno kontaktirati.

 

Sutradan ujutro evo majstora iz Bnet /lokalni zastupnik/, polomi se covjek izvinjavajuci, kaze da mu nitko nije iz Zagreba nikakav dopis poslao a on nemoze bez dokumentacije nist radit.

 

Iz Bneta nitko me nikad kontaktirao nije da se izvini, jos ja njih zvao na 060 i trosio svoje kune za prijavu kvara.

 

Stigo novi reciver, sve radi, sve ok, nakon 4 tjedna dobro da je dosao.

 

Prodju 2 mjeseca, opet ista prica. Plava poruka za autorizaciju. Odmah isti dan putem maila javljam Bnetu da raskidam ugovor s zadnjim danom tog mjeseca.

 

 

Mogu vam reci da nisam nikad bio sretniji nego tog dana kad sam raskinuo ugovor s Bnetom.

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Bnet Total TV - iskustva

Uf,koja priča.

 

Imam total tv preko satelita i nisam imao takvih problema,ali bilo je problema u početku sa prijemom signala sa satelita,jer im je bio neki slabiji,ali sada je ok.Mala kišica,bura i tako je ometalo odmah,a da ne pričam za jače kiše,ali je dobro sada.

Baš mi je istekao ugovor od 2 godine,i jedini problem sada je nedolazak računa,sad će biti treći put da nije stigao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bnet Total TV - iskustva

Danas su mi spojili total tv, na 3 prijamnika..

 

I imam jedno pitanje..Vidim da mogu gledati sve programe, i one koji su u premium paketu, hbo, cinemax, sve..

 

Jel to nesto probno, ili?ukinut ce se?kada?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bnet Total TV - iskustva

Stvarno nitko?

 

Ako je probno, koliko dugo traje?jos jednom kazem, mogu gledati i sve premium kanale..

 

Valjda netko zna odgovoriti..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bnet Total TV - iskustva

To ti je probno na mjesec dana, onda ti zaljučaju uslugu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet Total TV - iskustva
Matozan kaže...

To ti je probno na mjesec dana, onda ti zaljučaju uslugu.

  Jesi siguran?i ti si imao tako?

 

Vec imam primjedbe..na receiver..stvarno je govno..zablesira se i nigdje nema prijevod, pa nekad kad stisnes na listu programa, ne pisu neki programi, imena..moram ga iskljucit na onaj prekidac iza..svasta..

15 godina
offline
Re: Bnet Total TV - iskustva
brane47 kaže...
Matozan kaže...

To ti je probno na mjesec dana, onda ti zaljučaju uslugu.

  Jesi siguran?i ti si imao tako?

 

Vec imam primjedbe..na receiver..stvarno je govno..zablesira se i nigdje nema prijevod, pa nekad kad stisnes na listu programa, ne pisu neki programi, imena..moram ga iskljucit na onaj prekidac iza..svasta..

isti problem ko ja, samo zablokira i moram ga resetirat iza i onda mi pise po cijeli dan na pola programa da učitavam.zvao sam prije 3 dana sluzbu za korisnike i zelim novi resiver nek si taj okače mačku o rep

11 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet Total TV - iskustva
Matozan kaže...

To ti je probno na mjesec dana, onda ti zaljučaju uslugu.

 

 

Da se nadovezem, je malo stariji post, ali nikad neznas.

 

Nece ukinuti uslugu, moras ih nazvati na 060 broj i zahtijevati da ti ukinu nakon 3 mjeseca jer ces inace jedan mjesec da se iznenadis kad sve stigne na naplatu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2012 21:28 (SlavkecD3).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet Total TV - iskustva

Meni su ukinuli sami od sebe, nisam ih morao zvati. Iznenadilo me, jer sam mislio da sve gledam tijekom tri mjeseca trajanja akcije, ali isključili su točno za mjesec dana.

11 godina
neaktivan
offline
Bnet Total TV - iskustva

B NET TOTAL TV korisnik cca 1,5 godina.

Korisnička podrška ne zaslužuje da se tako zove. Ukratko rečeno NEMA JE. Na početku je bila ok a poslije cca 8 mjeseci se TOTAL TV nekako razdvojio od B NET-a te nije moguče razgovarati sa korisničkom podrškom. 

Ne odgovaraju na e-mailove a ako kojim čudom odgovore poslie 3 MJESECA onda dobiješ nesuvisle odgovore.

Unatoč obećanjima čekam već 3 mjeseca poziv od takozvane podrške. Receiver se naime svako malo resetira.

Bila akcija za 1 kunu koju sam na kraju platio 500,00 kn.

Na upit čija je to sada oprema,moja ili njihova, odgovor je njihova ali da se dogovorim sa serviserom !!!!!!!

Serviser mi tvrdi da mu je nemoguče komunicirati sa njima pošto je to običan kaos u organizaciji.

Pošto mi jedno vrijeme nisu slali račune, nisam platio 3 mjeseca te su me unatoč mogućnosti najave isključili. Imam na tanjuru i LNB za Astru, tojest za free to air programe koji se ne plačaju. Isključili su i njih makar na to nemaju pravo pošo sam LNB za Astru posebno platio. Nakon plačanja računa i slanja faksa uplate, trebalo im je unatoč obećanjima 74 SATA do ponovnog uključenja.

 

Na pitanje kako raskinuti ugovor....večinom odgovaraju sa NEZNAM. Na kraju moraš poslati faks sa preslikom osobne.

 

NEMA TELETEKSTA jer to navodno ne podržavaju,što nije istina pošto isti paket koristi moja kćer u karlovačkoj županiji te ima uredno teletekst na programima koji pružaju tu uslugu.Inače kada se receiver uključi i isključi teletekst je dostupan cca 20 do 30 minuta i onda se zamrzne.

Na meniju Obavijest korisniku te stanje računa nikada nema obavijesti kao ni stanja računa.

Receiver nema HDMI izlaz.

Najave programa netočne.

Opis programa nedostatan, tojest uopće nema opisa filmova.

Na nekoliko programa imaš samo srpski prijevod. Na MGM-u je na čirilici.

Premještanje programa nemoguče.

Sijaset nezanimljivih srpskih programa.

Nemoguće brisanje njihove liste programa.

U zadnje vrijeme traži šifru za npr HTV1, RTL. Prije tražio šifru samo za jedan program koji zbog zaštite djece iza 24.00 prikazuje soft erotske filmove . Sada za taj program ne traži šifru.

 

 

 

I naravno iznad svega totalno nesposobna korisnička podrška.

Odlučio sam da na kraju ugovora zaboravim TOTAL TV za stalno jer nemam živca za njih.

Evo. Ovo su moja loša iskustva sa gospodom B-NET TOTAL TV-a

Pa tko voli neka se izvoli dalje zezati sa njima.

 

 

Miki
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bnet Total TV - iskustva
ogo.mik kaže...

B NET TOTAL TV korisnik cca 1,5 godina.

Korisnička podrška ne zaslužuje da se tako zove. Ukratko rečeno NEMA JE. Na početku je bila ok a poslije cca 8 mjeseci se TOTAL TV nekako razdvojio od B NET-a te nije moguče razgovarati sa korisničkom podrškom. 

Ne odgovaraju na e-mailove a ako kojim čudom odgovore poslie 3 MJESECA onda dobiješ nesuvisle odgovore.

Unatoč obećanjima čekam već 3 mjeseca poziv od takozvane podrške. Receiver se naime svako malo resetira.

Bila akcija za 1 kunu koju sam na kraju platio 500,00 kn.

Na upit čija je to sada oprema,moja ili njihova, odgovor je njihova ali da se dogovorim sa serviserom !!!!!!!

Serviser mi tvrdi da mu je nemoguče komunicirati sa njima pošto je to običan kaos u organizaciji.

Pošto mi jedno vrijeme nisu slali račune, nisam platio 3 mjeseca te su me unatoč mogućnosti najave isključili. Imam na tanjuru i LNB za Astru, tojest za free to air programe koji se ne plačaju. Isključili su i njih makar na to nemaju pravo pošo sam LNB za Astru posebno platio. Nakon plačanja računa i slanja faksa uplate, trebalo im je unatoč obećanjima 74 SATA do ponovnog uključenja.

 

Na pitanje kako raskinuti ugovor....večinom odgovaraju sa NEZNAM. Na kraju moraš poslati faks sa preslikom osobne.

 

NEMA TELETEKSTA jer to navodno ne podržavaju,što nije istina pošto isti paket koristi moja kćer u karlovačkoj županiji te ima uredno teletekst na programima koji pružaju tu uslugu.Inače kada se receiver uključi i isključi teletekst je dostupan cca 20 do 30 minuta i onda se zamrzne.

Na meniju Obavijest korisniku te stanje računa nikada nema obavijesti kao ni stanja računa.

Receiver nema HDMI izlaz.

Najave programa netočne.

Opis programa nedostatan, tojest uopće nema opisa filmova.

Na nekoliko programa imaš samo srpski prijevod. Na MGM-u je na čirilici.

Premještanje programa nemoguče.

Sijaset nezanimljivih srpskih programa.

Nemoguće brisanje njihove liste programa.

U zadnje vrijeme traži šifru za npr HTV1, RTL. Prije tražio šifru samo za jedan program koji zbog zaštite djece iza 24.00 prikazuje soft erotske filmove . Sada za taj program ne traži šifru.

 

 

 

I naravno iznad svega totalno nesposobna korisnička podrška.

Odlučio sam da na kraju ugovora zaboravim TOTAL TV za stalno jer nemam živca za njih.

Evo. Ovo su moja loša iskustva sa gospodom B-NET TOTAL TV-a

Pa tko voli neka se izvoli dalje zezati sa njima.

 

 

Končno netko s istim iskustvom, slažem se s gore navedenim i da su KATASTROFA, živce su mi pokidali i imam hrpu dopisivanja s njima ali

niakako izgladiti te nepravilnosti !

 

Ali moram i ovo reći istekao mi je sada dvogodišnji ugovor i tražeći novog distributera s sličnim nisam našao jer u moru obećanja od svih ovi su mi i dalje nekako "prirasli srcu". Nastavio sam koristiti uslugu jer nisam obavezan ugovorom već je raskid kada budem htio.

 

Koristi dva recivera SD a onaj HD i nije loš, cijena paketa i dobivenog je OK, ali kakav teletekst se spominje nemam pojma jer preko HD nema, opis programa je da pokaže redatelja i glumce, i to u dvije rečenice u tri reda, katastrofa. Pregled programa je sada u redu unazad 30-ak dana.

Ima prednosti jer slika na HD je odlična, SK Prime u osnovnom paketu, HBO 36,00 kn,

 

ALI ČIM SE NAĐE NOVI ODE BAJA OD NJIH ŠTO DALJE (najvjerovatnije Vip) a i ovo što pošta daje je interesantno !

 

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
11 godina
neaktivan
offline
Bnet Total TV - iskustva

Hej. Ja sam ciparskih Grka Interes za Total TV, a željeli biste znati ako se HD kanali imaju dobar uvid u zašto neki kažu da nije kvalitetna. Hvala Vam.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bnet Total TV - iskustva

Programi su dobri i kvalitetni ali usluga im je loša !

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice