Fajl sa we transfera

poruka: 5
|
čitano: 1.496
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Fajl sa we transfera

Pozdrav,

 

prmio sam fajl koji mi je poslan na mail preko we transfera, imam problem da ne znam kako otvoriti ništa u njemu nakon preuzimanja na komp?

Kad pokušam otvoriti neku datoteku nudi mi neke programe koje imam na kompu tipa VLC player, explorer, bojanje, word pad i sl.

Niže slika kako to izgleda nakon preuzimanja, nemam CD ROM na kompu jer vidim da se tu niže spominje.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Fajl sa we transfera

Tko ti je to poslao?

Nisam koristio, no brzim googleom, većina rezultata su sumnjivi, a na neke čak security plače i blokira site.

Ako ti je to poslan nalaz od lječnika (sjećam se nešto da se tako slalo), pokreni ovaj "CDViewer" - aplikacija, mora ti se pokrenuti jer je exe file. Ako ne, najbolje da pitaš pošiljatelja. No prije nego to napraviš, odi na VirusTotal i provjeri aj CDViewer.exe file.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Fajl sa we transfera
mile59 kaže...

Pozdrav,

 

prmio sam fajl koji mi je poslan na mail preko we transfera, imam problem da ne znam kako otvoriti ništa u njemu nakon preuzimanja na komp?

Kad pokušam otvoriti neku datoteku nudi mi neke programe koje imam na kompu tipa VLC player, explorer, bojanje, word pad i sl.

Niže slika kako to izgleda nakon preuzimanja, nemam CD ROM na kompu jer vidim da se tu niže spominje.

 

Hvala

 To ti je sa rendgena? Kao sto kolega rece pokreni cdviewer pa ces unutar te aplikacije vidjeti sliku koju mozes exportovati u jpg....

12 godina
offline
Re: Fajl sa we transfera
Da sa rendgena, probam tako.. tnx
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fajl sa we transfera

-pokreneš izvršnu-exe datoteku (skrivene extenzije, ako želiš uključiš i tad vidiš extenziju-završna tri slova iza točke.. ) dok može biti problema jer je to za cd-dvd tj ovisi kako je program konfiguriran, staza-path.. pa možda ne radi kao file-folder na računalu ako traži konkretno slovo izmjenjivog medija kao d: e-f-g-h: itd.. 

-relativno zastarjeli način izrade appsa i koriste za rendgen-snimke.. no zgodno što ipak radi i korisnik ne ovisi o tome da ima neki preglednik slika, što je ekšli besmisleno jer svaki uređaj ima .. tj bilo bi daleko jednostavnije da snime konkrente slike kao bitmap-tiff-jpeg.. nešto, ne kao apps-bazu-podatak s kojim tad mora baratati konkretna apps koja zna što je što .. no radi pa i dalje guraju isto mada većina korisnika više nema cd-dvd uređaj na računalu pa se moraju snalaziti ..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice