Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.225.718
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Polaganje vozačkog

Maribor?

Mislim da u juznom djelu engleske postoji sličan sustav.

Uostalom, možemo i u nečemu drugom biti lideri, ne samo po kriminalu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Diablo86 kaže...

Prijatelj mi je poginuo u prometnoj nesreći. Slavio je rođendan. Vozio se sa jednim kome je stari dao prejak auto

Žao mi je tvoga prijatelja, ali može se poginuti i sa 50kw i sa 500kw, totalno glup zakon, mislim da bi i tu trebali oprostiti 10% 20 u vrh glave što se tiče snage automobila. Ne ubija auto ljude, nego glupa i ne zrela glava. U mome slučaju trenutno ne vozim jaki auto pošto sam još mladi vozač, ali kad kupim jače, sigurno ga neću testirati koliko može od 0-100 i ludovat po cesti jer nisam takav tip za razliku od mojih prijatelja koji to rade svakodnevno, npr. stave sportski filter odmah kroz grad 1.brzina 6000rpm, 2.brzina 5000rpm itd... Isto tako policajci moraju shvatiti da očevi i majke ne mogu priuštiti sinu auto drugi ako nemaju. Postoje dobri i pristojni policajci i uživljeni i bahati policajci, s takva 2 tipa sam se susreo do sada, a stopirali su me preko 10 puta u zadnjih godinu dana... Talk about luck {#}

BMW
16 godina
offline
Polaganje vozačkog

mozes poginuti i na mopedu od 2kw, i u autu od 30kw i u autu od 300kw. dok izađes na cestu s jenom nogom si u grobu. mlad sam vozac, krsim svjesno zakon (85kw). ne pijem, ne ludujem. ali jbg imam prejak auto. 3 puta su me zaustavili. svaki puta su mi napomenuli tih 5kw previse. ali nikad kazne. znate zasto? jer sam vozio po ogranicenju, i bio kulturan. ljepo sam im objasnio da mi je to najslabiji auto u obitelji, 99% ce te pustiti uz usmeno upozorenje.

 

kaj se tice kw-ta. nije isto voziti recimo auto sa 80kw i 900kg i voziti recimo đip sa 2 i pol tone i 80kw, i jos snjim ici preticat. mogli su staviti neki omjer kilowata:tezine auta

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Lord_Marko kaže...

mozes poginuti i na mopedu od 2kw, i u autu od 30kw i u autu od 300kw. dok izađes na cestu s jenom nogom si u grobu. mlad sam vozac, krsim svjesno zakon (85kw). ne pijem, ne ludujem. ali jbg imam prejak auto. 3 puta su me zaustavili. svaki puta su mi napomenuli tih 5kw previse. ali nikad kazne. znate zasto? jer sam vozio po ogranicenju, i bio kulturan. ljepo sam im objasnio da mi je to najslabiji auto u obitelji, 99% ce te pustiti uz usmeno upozorenje.

 

kaj se tice kw-ta. nije isto voziti recimo auto sa 80kw i 900kg i voziti recimo đip sa 2 i pol tone i 80kw, i jos snjim ici preticat. mogli su staviti neki omjer kilowata:tezine auta

Još više bi bilo komplikacija, onda bi ti naplatilo kaznu zbog toga jer ti je auto lakši 150kg na odnosu kw-a haha {#} , ne rade oni svoj posao kako treba, ja znam da plaća nije idealna, ali po vijestima upozoravaju za zimsku opremu, prva pomoć, aparat za gašenje požara ( posebno kod LPG-a ) i tako dalje pa ništa ne gledaju.... Takva smo država jbg..

BMW
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2013 23:22 (HP4520s).
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
mystik kaže...

Maribor?

Mislim da u juznom djelu engleske postoji sličan sustav.

Uostalom, možemo i u nečemu drugom biti lideri, ne samo po kriminalu.

Prijetelju jesi ti svjestan gdje živiš?

 

Mi kasnimo za svijetom... država će nam bakrotirat a ti pričaš o stavljanju nekih gps-ova po autima i radarima na cestama što nema ni jedna Švicarska

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2013 23:26 (cuspajz).
16 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
HP4520s kaže...
Lord_Marko kaže...

mozes poginuti i na mopedu od 2kw, i u autu od 30kw i u autu od 300kw. dok izađes na cestu s jenom nogom si u grobu. mlad sam vozac, krsim svjesno zakon (85kw). ne pijem, ne ludujem. ali jbg imam prejak auto. 3 puta su me zaustavili. svaki puta su mi napomenuli tih 5kw previse. ali nikad kazne. znate zasto? jer sam vozio po ogranicenju, i bio kulturan. ljepo sam im objasnio da mi je to najslabiji auto u obitelji, 99% ce te pustiti uz usmeno upozorenje.

 

kaj se tice kw-ta. nije isto voziti recimo auto sa 80kw i 900kg i voziti recimo đip sa 2 i pol tone i 80kw, i jos snjim ici preticat. mogli su staviti neki omjer kilowata:tezine auta

Još više bi bilo komplikacija, onda bi ti naplatilo kaznu zbog toga jer ti je auto lakši 150kg na odnosu kw-a haha {#} , ne rade oni svoj posao kako treba, ja znam da plaća nije idealna, ali po vijestima upozoravaju za zimsku opremu, prva pomoć, aparat za gašenje požara ( posebno kod LPG-a ) i tako dalje pa ništa ne gledaju.... Takva smo država jbg..

mah, ja vozim monovolumen s valjda tonom o pol, pa me uopce ne dira {#}

ali daj zamisli crx-icu sa 80 kw vtec motorom i nekim wanna-be rejserom, a takvih tu po zagorju ima. sprasi te on na cesti. ali ok, splasne njima smjesak kad idu na benzinsku pa kad za pol tanka naprave 75km {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

Sin od kolege doslovno Need For Speed uzivo ovaj vikend tokom noci: Sa 21 godinom pijan sa negdje 2.4 u krvi letio u BMW M5 gradom sa 100-150 a van grada oko 200 pa do cak 240 na sat, nije stao na policisku lizalicu nego je lijepo kulturno produzio da je krenula opca potjera u Puli...nakon pazite...25-30 min su ga uspijeli uhvatit oko 40km od Pule s tim da se slupao u stablo razbio 3 policiska auta i dva civilna, radi njega je marica izletila sa ceste i skoro se izprevrtala, pokupio xxx znakova.Njemu nista, ni ogrebotina tako reč al zato opci kaos iza njega kao u NFS most wantedu...Neznam dal je bilo na vjestima, al sigurno oce :D

 

 

Dolazi mi kolega danas na posao onako sav miran sav nekako zamišljem, pitam ja njega "sta je bilo?"   "Ma pusti me, imam sina koji glumi need for speed u zivo"  I tako nastavili pricat i sve mi je ovo sta sam gore napisao on ispricao...neznam kakva ce bit kazna, a pogotovo materijalna...al jedino sta znam je da ce koleega doslovno sina izbacit iz kuce...teska vremena dolaze za malog...

 

 

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
12 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog
TheDarkSide kaže...

 

 

Nek usput i sebe izbaci iz kuce, kad mu je vec dal M5.

daniel
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
daniel.hajdinjak666 kaže...
TheDarkSide kaže...

 

 

Nek usput i sebe izbaci iz kuce, kad mu je vec dal M5.

A jbga:) Doad je bio miran koliko znam, valjda nesto se sa curom zakacio/prekinuo pa je valjda to uzrok cijelog tog kaosa...al opet...tako nesto bi se trebalo viđat samo u filmovima...

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
16 godina
online
Re: Polaganje vozačkog
TheDarkSide kaže...

A jbga:) Doad je bio miran koliko znam, valjda nesto se sa curom zakacio/prekinuo pa je valjda to uzrok cijelog tog kaosa...al opet...tako nesto bi se trebalo viđat samo u filmovima...

E, radi ovog i ovakvih idiota i jesu uvedena ograničenja za mlade vozače.

11 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog
eto samo da kazem da sam se normalno vozio jer se tamo nema gdje u centru grada stisnut auto ....
Znaci redovna kontrola bila i *bg naiso sam ....
Al zalit cu se jer prije nisam imo nikakvog grijeha pa cemo vidjet sta ce bit
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
nix2811 kaže...
eto samo da kazem da sam se normalno vozio jer se tamo nema gdje u centru grada stisnut auto ....
Znaci redovna kontrola bila i *bg naiso sam ....
Al zalit cu se jer prije nisam imo nikakvog grijeha pa cemo vidjet sta ce bit

Dobar vozač se svugdje normalno vozi e kako bi mu što dulje trajao auto (a i kako bi i on sam što dulje trajao {#}), a ne gleda gdje će imati priliku "stisnuti" auto...

 

14 godina
moderator
online
Polaganje vozačkog

Vratite se na temu!

 

{#}

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Moj PC  
2 5 hvala 0
13 godina
offline
Polaganje vozačkog
Jel polagao tko nedavno? Zanima me koliko ga je to sve skupa koštalo..
Nešto sam načuo da neke autoškole nude popuste.za maturante.
http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
dv14 kaže...
Jel polagao tko nedavno? Zanima me koliko ga je to sve skupa koštalo..
Nešto sam načuo da neke autoškole nude popuste.za maturante.

Sve zajedno cca. 7500 kn ako sve prođeš iz prve. Pad na ispitu je 147,50 kn, pad na prvoj pomoći  118,75 kn  , a pad na vožnji cca 800kn.

Potrudi se dobiti ono što voliš jer ćeš inače biti prisiljen voljeti ono što si dobio
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
dv14 kaže...
Jel polagao tko nedavno? Zanima me koliko ga je to sve skupa koštalo..
Nešto sam načuo da neke autoškole nude popuste.za maturante.

oko milju eura

 

Ako si u Osijeku to Đapić neš priča kao ak bude gradonačelnik da će maturanti imat besplatni vozački

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

Najbolje da okines testove i prvu pomoc po jedanput onda imas sansu za voznju iz prve :-)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cuspajz kaže...

 

Ako si u Osijeku to Đapić neš priča kao ak bude gradonačelnik da će maturanti imat besplatni vozački

 

 

Naivan si kao francuska sobarica.

14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
ChillyBoy kaže...
cuspajz kaže...

 

Ako si u Osijeku to Đapić neš priča kao ak bude gradonačelnik da će maturanti imat besplatni vozački

 

 

Naivan si kao francuska sobarica.

Iz kojeg si djela rečenica shvatio da ja mislim da će on to napravit? Ja samo prenosim što je on rekao

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
@ilija2010lukic - plus ljecnicki pregled 450-500 kn
15 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Samo da se pohvalim, prosao sam i prvu pomoc iz prve :D.2 frenda koji su bolji ucenici od mene i vise su znali su rusili :S...

Savjet za sve koji idu: drzite glavu hladnu i nedajte da vas ispitivac izbaci iz takta...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2013 16:09 (zerocool12).
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

evo ja sam prosao ljecnicki :D  i od sutra pocinje predavanje :P :P 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
zerocool12 kaže...

Samo da se pohvalim, prosao sam i prvu pomoc iz prve :D.2 frenda koji su bolji ucenici od mene i vise su znali su rusili :S...

Savjet za sve koji idu: drzite glavu hladnu i nedajte da vas ispitivac izbaci iz takta...

 

Cestitam :)= :P

16 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Diablo86 kaže...

Prijatelj mi je poginuo u prometnoj nesreći. Slavio je rođendan. Vozio se sa jednim kome je stari dao prejak auto

Zanima me koga bi okrivio da je zakon jednak snazi tog auta? Državu zato što nije manji broj u zakonu?

 

Nemoj se glupirat. Netko je sa 50ks veća opasnost na cesti nego ja sa 200ks..zašto? Iz jednostavnog/ih razloga..i on će poželit pretjecat, a kad da gasa šta će se desit? Otprilike apsolutno ništa i tu dolazi do sranja.

 

Apsolutno nema veze koliko je jak auto već kakav je vozač.

 

Primjera radi, ujak ima Alfu 140ks. Čovjek može vozit potpuno normalno, a vjeruj može vozit po gradu kao po stazi kad je potrebno. Psiha čovjeka utječe na vožnju, a ne konjaža vozila. Tko god misli suprotno glup je.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
zerocool12 kaže...

Samo da se pohvalim, prosao sam i prvu pomoc iz prve :D.2 frenda koji su bolji ucenici od mene i vise su znali su rusili :S...

Savjet za sve koji idu: drzite glavu hladnu i nedajte da vas ispitivac izbaci iz takta...

hehehe, bravo..tako sam i ja prije skoro 2 god. nisam ni knjigu otvorio..pregledao slike prije uleta, išao sam unutra zadnji sa još jednim frendom i od 3 pitanja jedno i pol sam znao oodnosno improvizirao i osto smiren..i položio

znam neke koji su  učili cijeli dan pa su pali..

14 godina
offline
Polaganje vozačkog

Malo je glupo tako razmisljat, sto se tice prve pomoci. Moze ti se stvarno desit nekakva glupost i da moras intervenirat i pruzit pomoc a nemas vise blage veze kako i sta.

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog
sto se tice prve pomoci duzan si pomoc ... al neki ljudi (citaj ja) cim vide krv bjeze i ostale stvari ... pogotovo lomove i povracanje ... ja nmg podnjet kad nego povraca odmah i ja povracam tak da najvise ovisi o tebi hoces li pomoc ili neces .... eto za neke stvari koje mi se ne gade pomogao bih ... al sto se tice tih tezis ... no way ...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
nix2811 kaže...
sto se tice prve pomoci duzan si pomoc ... al neki ljudi (citaj ja) cim vide krv bjeze i ostale stvari ... pogotovo lomove i povracanje ... ja nmg podnjet kad nego povraca odmah i ja povracam tak da najvise ovisi o tebi hoces li pomoc ili neces .... eto za neke stvari koje mi se ne gade pomogao bih ... al sto se tice tih tezis ... no way ...

pa i meni se krv gadi al ak čovjek umire naravno da neću sam stajat sa strane nego ću mu pomoć ako mogu

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
ok krv mi se tolko ne gadi kolko povracanje i sl .... tako da ...
al htio sam rec da ce nekad bolje reagirat ljudi koji su jedva prosli prvu pomoc nego oni koji su nastrebali preko noci ....
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
nix2811 kaže...
sto se tice prve pomoci duzan si pomoc ... al neki ljudi (citaj ja) cim vide krv bjeze i ostale stvari ... pogotovo lomove i povracanje ... ja nmg podnjet kad nego povraca odmah i ja povracam tak da najvise ovisi o tebi hoces li pomoc ili neces .... eto za neke stvari koje mi se ne gade pomogao bih ... al sto se tice tih tezis ... no way ...

Od tebe se ni ne ocekuje da ides pomagati ako nemozes pomoci, to je jedno od osnovnih pravila prve pomoci, ne ocekuje se od tebe vise nego sto mozes uciniti...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice