Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.225.675
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

Ja sutra krećem s prvom pomoći,a već imam 20 sati odvoženo,mislio sam da će prije biti prva pomoć.

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
9 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog
Rocker kaže...

Ja sutra krećem s prvom pomoći,a već imam 20 sati odvoženo,mislio sam da će prije biti prva pomoć.

meni isto bilo,prva pomoć je obično,skupo sranj€

 

za TDovce koji misle da je prva pomoć važna,to iskreno,mislim i ja,ali ono što te ispita nema veze s pružanjem pomoći..

pitanja koja sam ja dobio:nabroji sadržaj prve pomoći,čemu služi flaster,čemu služi kaliko zavoj i to je to.....ja sam za 60 kuna završio tečaj kod GSS-a u kojem sam naučio sve o svemu,a ovdje sam za 100€ naučio čemu služi flaster {#}

https://www.facebook.com/pages/Čombe/464895040303865?ref_type
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2014 21:11 (KerFlorijan).
14 godina
offline
Polaganje vozačkog

Ja tek sutra pišem propise iako sam završio s predavanjima prije 3 tjedna :@

Nisam ni pogledao, ima vremena do sutra ujutro :P

“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

Možda je skupo sranje,ali da te vidim kako bi ti bilo da te nešto nabode+kralježnicu ošteti,ili padneš nasred trga i lupiš glavom i onesvjestis se.

Pa da te vidim,kaj je sranje.

 

EDIT:
Lagano je laprdat,prigovarat,a kada se nešto dogodi tu se samo klonimo,"bude neko drugi".Nejde to tak'. 

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2014 17:54 (Paradox1).
9 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog
Paradox1 kaže...

Možda je skupo sranje,ali da te vidim kako bi ti bilo da te nešto nabode+kralježnicu ošteti,ili padneš nasred trga i lupiš glavom i onesvjestis se.

Pa da te vidim,kaj je sranje.

 

EDIT:
Lagano je laprdat,prigovarat,a kada se nešto dogodi tu se samo klonimo,"bude neko drugi".Nejde to tak'. 

kad se ošteti kralježnica,realno ni prvoj pomoći nije lako postupat s tobom,čupao sam ja ljude i iz jama i skidao čehe u japankama s biokova

https://www.facebook.com/pages/Čombe/464895040303865?ref_type
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

Moram ovo napisat,self control mi je inace brutalan,ali ponekad:

Vjerojatno su ti iz jame preminuli na kraju?

Kada vidim kakve gluposti i ne logicne stvari pises,bojim se da si ubio par ljudi,bilo izravno ili ne izravno.{#}

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
9 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog
Paradox1 kaže...

Možda je skupo sranje,ali da te vidim kako bi ti bilo da te nešto nabode+kralježnicu ošteti,ili padneš nasred trga i lupiš glavom i onesvjestis se.

Pa da te vidim,kaj je sranje.

 

EDIT:
Lagano je laprdat,prigovarat,a kada se nešto dogodi tu se samo klonimo,"bude neko drugi".Nejde to tak'. 

Ja sam položio prvu pomoć točno 41 put u ovih 10 godina i ja znam kako postupat u bilo kojoj situaciji,ali mi predavanje doktora čije sam laprdanje platio 100€ nije ni približno vrijedno tih 100€ jer mene ne zanima,citiram: ''ja imam voćnjak od 500 šljiva,na svakoj grani bude po 10 kila,a kakvu tek ja rakiju napravim....2 dana ljudi otresaju glavom nakon što probaju''....mislim da mi takvo predavanje neće pomoć u situaciji sa smrskanom kralježnicom

Paradox1 kaže...

Moram ovo napisat,self control mi je inace brutalan,ali ponekad:

Vjerojatno su ti iz jame preminuli na kraju?

Kada vidim kakve gluposti i ne logicne stvari pises,bojim se da si ubio par ljudi,bilo izravno ili ne izravno.{#}

Hvala ti što sereš po mom 10-o godišnjem iskustvu koje mi nije plaćeno na nikakav način niti sam iti jedan dan bio na teret državi hrvatskoj koja nije u stanju zaposlit normalne ljude za osposobljavanje budućih vozača,kod nas ima puno nezaposlenih mladih ljudi koji su željni održavat baš takva predavanja.

 

neću se svađat sa tobom,jer nije vrijedno toga....kod tebe je situacija drukčija,kod mene je ovakva,ja nisam kriv što živim u prpizd1ni,ali svoje nezadovoljstvo ću svakako iskazat jer sam ja i  zaradio tih 100€.

15 godina
offline
Polaganje vozačkog

Na koji način si ti to položio 41 put? Zašto si uopće onda išao sada polagati(plaćati). Ako imaš položeno to se prizna, sam trebaš potvrdu.{#}

 

O kvaliteti predavača ne ću. Jer tu ima svašta, to ovisi o sreći koga dobiješ. No knjiga je knjiga i jednaka za sve.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog
plavi08 kaže...

Na koji način si ti to položio 41 put? Zašto si uopće onda išao sada polagati(plaćati). Ako imaš položeno to se prizna, sam trebaš potvrdu.{#}

 

O kvaliteti predavača ne ću. Jer tu ima svašta, to ovisi o sreći koga dobiješ. No knjiga je knjiga i jednaka za sve.

 

 

???????? {#}

 

ja sam pitao oni su rekli da moram polagat ponovno....idem s gss-om par puta godišnje,budu planinarske škole,razne vježbe,i u školi sam čak išao na prvu pomoć i natjecanja,i par puta s crvenim križom,naravno...

 

istina,knjiga je dobra,ali ipak je sve ukratko napisano...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 10:49 (KerFlorijan).
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Kako ste se učili za propise? Ja sam nabavio samo onu knjigu s pitanjima. Treba još što?

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog
ROFLOLMAO kaže...

Kako ste se učili za propise? Ja sam nabavio samo onu knjigu s pitanjima. Treba još što?

proprofs stranica s testovima

11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
KerFlorijan kaže...
ROFLOLMAO kaže...

Kako ste se učili za propise? Ja sam nabavio samo onu knjigu s pitanjima. Treba još što?

proprofs stranica s testovima

Od usera "Crni" ima 25 testova https://www.proprofs.com/quiz-school/search.php?search=prometni+propisi+i+sigurnosna+pravila

i "Cibi" ima 21 test https://www.proprofs.com/quiz-school/user.php?login=cibi

Puno pitanja se ponavlja dok ima i nekih totalno cudnih

i plus još pitanja s haka koja su dosta lakša naspram ovih gore: http://www.hak.hr/vozacki-ispiti/online-ispiti/

14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
ROFLOLMAO kaže...

Kako ste se učili za propise? Ja sam nabavio samo onu knjigu s pitanjima. Treba još što?

Nisu li ti u autoškoli dali knjigu + zbirku?

Ja sam dobio udžbenik i zbirku riješenih zadataka..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Cheezl kaže...
ROFLOLMAO kaže...

Kako ste se učili za propise? Ja sam nabavio samo onu knjigu s pitanjima. Treba još što?

Nisu li ti u autoškoli dali knjigu + zbirku?

Ja sam dobio udžbenik i zbirku riješenih zadataka..

Prodaju ih po cijeni od 90kn po komadu.

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
ROFLOLMAO kaže...
Cheezl kaže...
ROFLOLMAO kaže...

Kako ste se učili za propise? Ja sam nabavio samo onu knjigu s pitanjima. Treba još što?

Nisu li ti u autoškoli dali knjigu + zbirku?

Ja sam dobio udžbenik i zbirku riješenih zadataka..

Prodaju ih po cijeni od 90kn po komadu.

Platis tolike novce i oni jos hoce da im platis i knjigu? Hhh

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Only in CRO {#}{#}

proprof  i udzbenik.

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Evo kome treba, tu je sve (prva pomoc i propisi, ima svasta): https://dl.dropboxusercontent.com/u/20590482/Vozacki.zip

 

Ja sam samo iz toga ucio i polozio bez problema (imao sve tocno).

 

Sutra polazem voznju, nadam se da nece biti problema.

WordPress ❤
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

U mojoj autoskoli posudis knjigu s tim da das 150kn koje dobijes nazad kad prode ispit.

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
OriginalEXE kaže...

Evo kome treba, tu je sve (prva pomoc i propisi, ima svasta): https://dl.dropboxusercontent.com/u/20590482/Vozacki.zip

 

Ja sam samo iz toga ucio i polozio bez problema (imao sve tocno).

 

Sutra polazem voznju, nadam se da nece biti problema.

Puno ti hvala na ovome. 
Preporučujem svima, ima sveukupno skoro 200MB, ali je vrlo korisno (testovi, prezentacije, priručnik, prva pomoć) ;) 

14 godina
offline
Polaganje vozačkog

Bacite oko i na ovo. 25 testova sa mislim 900 pitanja, čini mi se da su to sva koja vam mogu doći u ispit.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

Np. Evo samo da javim da sam polozio danas, napravio jednu gresku (nisam pjesaka propustio). Tako da je bilo gusto, ali nisam neku drugu gresku napravio pa sam prosao.

 

Sretno svima koji jos polazu.

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.8.2014 15:22 (OriginalEXE).
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Evo ja danas uplatio za ispit iz voznje. U cetvrtak imam i jos 6 sati za odvoziti.

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Za sve koji se pitaju, kada podnesete zahtjev za vozacku, odmah dobijete potvrdu s kojom mozete voziti (a vozacku podignete za 20-ak dana).

 

Ne zaboravite na salter nositi uplatnicu i biljege da se ne morate dva puta vracati kao ja :) http://www.mup.hr/46.aspx

WordPress ❤
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

Ah,biljeg.{#}

Tko ga barem jedanput nije zaboravio,il ima srece,il ima popis sto-gdje-kada-kako.

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Pao sa 108 bodova :$

 
1 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Evo da se i ja uključim vezano za prvu pomoć, vidim da se dosta o tome raspravlja. 

Dobio sam vozačku prije 5 godina i neznam dali ste svijesni toga, ali budite sigurni da vrlo vjerovatno nikada nećete ni pokušati izvlačiti osobu iz slupanog auta ako imate sumnju da je npr kralježnica ili vrat te osobe u lošem stanju zbog samog sudara. Izuzetak je da auto gori ili se osoba utapa ili tako nešto, tada ćete naravno probati nešto poduzeti, ali kažem, u večini nesreća gdje postoji šansa da je ozbiljnije povrijeđen nećete dirati osobu. 

To naravno kažu i sami doktori, nećete se petljati u takvim situacijama i da ste 100 puta položili 1. pomoć. Zamislite da zbog vas čovjek ostane u kolicima cijeli život, radije ćete sačekati hitnu pomoć da oni odrade to profesionalno. Nema potrebe glumiti heroja kad su ljudski životi u pitanju.

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog
jezdovec kaže...

Pao sa 108 bodova :$

se ti salis ili?

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
14 godina
odjavljen
offline
Re: Polaganje vozačkog
Stjepanj kaže...

se ti salis ili?

 

Zašto bi se šalio, pasti možeš i sa 117 bodova, jer je dovoljno da jedno raskrižje fulaš.

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Mi imamo sva pitanja moguća koja mogu bit ( 700 ) i po tome učimo + profi profesor i u 7 , 8 puta koliko smo se dosad vidjeli savladao sam kompletno gradivo samo treba slusat pažljivo profesor je majka kod nas. Spreman sam za bilokoje križanje ili pitanje iz znakova. Kad to razumiješ onda si naučio a ne ko neki napamet nešto..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Jakovp kaže...
Stjepanj kaže...

se ti salis ili?

 

Zašto bi se šalio, pasti možeš i sa 117 bodova, jer je dovoljno da jedno raskrižje fulaš.

Nemoguće. jer ne možeš imati 117 ako si pao križanje jer jedno križanje nosi toliko bodova da taman budeš ispod minimalnog bodovnog praga.

 

Znači max je 120 bodova, a min za prolaz je 108, križanje nosi 13 bodova - pišem napamet, nesječam se točnih brojki.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice