"Downgrade" sa Windows 8.1 na WIndows 7?

poruka: 6
|
čitano: 924
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
"Downgrade" sa Windows 8.1 na WIndows 7?

Pozdrav, ekipa!

 

Želio bi odmah napomenuti da nisam "computer geek" tako da nemojte bit preteški na meni. ;)

 

A sad... Buraz mi je poslao prije nekoliko dana njegov "stari" laptop na kojem je Win 8.1 (8.1 je došao sa laptopom kad ga je kupio). Zanima me da li je moguće prijeći sa 8.1 na dobru staru sedmicu.

Windows 8/8.1/10 i ja smo kao krava i kozmetika, ne? Jednostavno ih ne volim i gotovo. I da... Nemam legalnu kopiju win7 na cd-u.

Zanima me mogu li napraviti downgrade sa piratskom verzijom preko usb-a i kako? I treba li biti neki specijalni Win7 tipa Professional i sl., ili može Ultimate? 

Na laptopu nema ni mjuze, ni igara, ni slika, videa itd., tako da nemam što izgubiti. Ako igra ulogu, laptop je ASUS X75VD.

Probao sam sam i nisam apsolutno ništa postigao osim što sam izgubio 4-5 sati. 

 

Kada bi netko mogao lijepo napisati što i kako, to bi bilo odlično. :)

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
"Downgrade" sa Windows 8.1 na WIndows 7?

Skines Windows 7 bilo koju verziju. Skines Windows USB tool. Pokrenes USB tool i odaberes ISO file. Restartas komp i odaberes da se boota sa USB-a. Instaliras Windowse i drivere.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Downgrade" sa Windows 8.1 na WIndows 7?
steelman kaže...

Skines Windows 7 bilo koju verziju. Skines Windows USB tool. Pokrenes USB tool i odaberes ISO file. Restartas komp i odaberes da se boota sa USB-a. Instaliras Windowse i drivere.

 Zvuči jednostavnije nego što sam mislio. Idem skuhat kavu, pa lagano to rješavati. Koji sam pajser još ću i (nedao Bog) zahebati radnju.

Javit ću jesam li uspio ili ne, iako to nikoga to ne zanima. ;)

 

Hvala! 

11 godina
offline
Re: "Downgrade" sa Windows 8.1 na WIndows 7?
MrKrPr kaže...
steelman kaže...

Skines Windows 7 bilo koju verziju. Skines Windows USB tool. Pokrenes USB tool i odaberes ISO file. Restartas komp i odaberes da se boota sa USB-a. Instaliras Windowse i drivere.

 Zvuči jednostavnije nego što sam mislio. Idem skuhat kavu, pa lagano to rješavati. Koji sam pajser još ću i (nedao Bog) zahebati radnju.

Javit ću jesam li uspio ili ne, iako to nikoga to ne zanima. ;)

 

Hvala! 

 Na instaliciji windowsa dok dodes tam gdje se bira hard disk, izbrisi sve particije i na novo ih napravi kak ti pase.

16 godina
offline
Re: "Downgrade" sa Windows 8.1 na WIndows 7?
Najlakse ti je instalirati classic start i dobis izgled sedmice. Imas ga skinuti na ninite.com
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Downgrade" sa Windows 8.1 na WIndows 7?
MrKrPr kaže...

Pozdrav, ekipa!

 

Želio bi odmah napomenuti da nisam "computer geek" tako da nemojte bit preteški na meni. ;)

 

A sad... Buraz mi je poslao prije nekoliko dana njegov "stari" laptop na kojem je Win 8.1 (8.1 je došao sa laptopom kad ga je kupio). Zanima me da li je moguće prijeći sa 8.1 na dobru staru sedmicu.

Windows 8/8.1/10 i ja smo kao krava i kozmetika, ne? Jednostavno ih ne volim i gotovo. I da... Nemam legalnu kopiju win7 na cd-u.

Zanima me mogu li napraviti downgrade sa piratskom verzijom preko usb-a i kako? I treba li biti neki specijalni Win7 tipa Professional i sl., ili može Ultimate? 

Na laptopu nema ni mjuze, ni igara, ni slika, videa itd., tako da nemam što izgubiti. Ako igra ulogu, laptop je ASUS X75VD.

Probao sam sam i nisam apsolutno ništa postigao osim što sam izgubio 4-5 sati. 

 

Kada bi netko mogao lijepo napisati što i kako, to bi bilo odlično. :)

 

 Zašto mijenjat legalnu 8-cu sa piratskom 7-com? Pa jel ti nije jednostavnije instalirat classic shell i puff eto ti start ko u 7-ici. Ili legalno upgradeaj na 10-ku

pero_HR
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice