Instalacija na Win 7 na Hp probook 4510s

poruka: 6
|
čitano: 3.870
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Instalacija na Win 7 na Hp probook 4510s

Imam jedan problem pokusao sam da instaliram win 7 ma hp 4510s probook ali instalacija nije prosla u cemu je problem dali neko zna da mi pomoze unapred zahvalujem cao i pozdrav.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Instalacija na Win 7 na Hp probook 4510s

Čekaj da bude vidoviti Milan na TV-u jer kako si opisao gdje ti je greška i šta se desi jedino ti on može pomoči.

I don't need sex, T-com fucks me every day
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Instalacija na Win 7 na Hp probook 4510s

Vo red moja greska ne go opisav dovolno problemot pominuva instalacijata se e vo red no koga treba da se registrira win 7 ne saka i pak me vraka na 30 dena koristenje mislam deka sega gopoisav problemot

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija na Win 7 na Hp probook 4510s

Ja sam pokušao ovo skužiti, ali nisam uspio nikako. Ajde to molim te ponovo napiši :)

SilvioS, MSP Lead
16 godina
neaktivan
offline
Instalacija na Win 7 na Hp probook 4510s

Vjerovatno ne može aktivirati windowse.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija na Win 7 na Hp probook 4510s

Mislim da sam skužil problem! Ali da ponovimo : instalacija prođe u redu ,ali kad treba aktivirati ima ''problem'' - treba ukucati ključ i aktivirati Windowse!!! A to je očito problem kad nemaš ključ!!

 

Sorry ,saso ,ali rješenje toga ćeš morati potražiti negdje drugdje ,jer piraterija ovdje nije dopuštena!

 

A ako imaš kupljene ,legalne Windowse i svoj ključ ,ali iz nekog razloga ih ne možeš aktivirati online ,moraš zvati Microsoft službu za korisnike i aktivirati telefonski.

 

Ako si iz Makedonije ,probaj ovdje saznati više - KLIK

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2010 1:21 (kizo2703).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice