Ne mogu instalirati windows :/ zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 4.897
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Ne mogu instalirati windows :/

Pozdrav imam laptop toshiba satellite c660-11p  i nemogu instalirati windows.Probo sam windows 7 i kada odaberem jezik stisnem next a sad kad trebam odabrati koji os trebam instalkirati 64 ili 32 pise mi there are no avaiable images.Probam xp i dode mi neki error setup could not determine the type of one or more mass storage devices installed in your system.Nikad nisam imao ovaj problem.
Trenuto imam win 7. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Ne mogu instalirati windows :/
Čovjeka možeš najlakše upoznati po njegovim manama. Vrline može svatko odglumiti
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu instalirati windows :/
FaZe wizZY kaže...

Pozdrav imam laptop toshiba satellite c660-11p  i nemogu instalirati windows.Probo sam windows 7 i kada odaberem jezik stisnem next a sad kad trebam odabrati koji os trebam instalkirati 64 ili 32 pise mi there are no avaiable images.

Sa čega ti to pokušavaš instalirati Sedmicu? Jel ,obično su instalacijski diskovi samo 32 ili samo 64 bitni.

FaZe wizZY kaže...

Probam xp i dode mi neki error setup could not determine the type of one or more mass storage devices installed in your system.Nikad nisam imao ovaj problem.
Trenuto imam win 7. 

Windows XP NEMA SATA drivere integrirane u sistem i to je problem. Moraš u BIOS-u isključiti AHCI ili instalirati drivere prije početka instalacije.

To ti znači onaj F6 na početku setupa XP-a.

Pošto čisto sumnjam da imaš floppy drive na laptopu ,možeš na to zaboraviti.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu instalirati windows :/

Nisi razumio znam instalirati windows nego dode mi neki error na xp-u a na win 7 there are no avaiable images

13 godina
offline
Re: Ne mogu instalirati windows :/
FaZe wizZY kaže...

Nisi razumio znam instalirati windows nego dode mi neki error na xp-u a na win 7 there are no avaiable images

- Prebacite se u odgovarajuću temu:

 

http://www.bug.hr/forum/topic/windows/instalacija-windows-7-operativnog-sustava/61304.aspx

15 godina
offline
Re: Ne mogu instalirati windows :/
FaZe wizZY kaže...

Nisi razumio znam instalirati windows nego dode mi neki error na xp-u a na win 7 there are no avaiable images

 -ne, ti nisi razumio... XP treba SATA driver (F6) ili prebaci disk u compatible mod (ili slipstream drivera u install), dok ti sedmica javlja da nemaš ispravan medij, nema potrebnih install fileova. Vidi u temi prave ISO-image i s njima će raditi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu instalirati windows :/
FaZe wizZY kaže...

Nisi razumio znam instalirati windows nego dode mi neki error na xp-u a na win 7 there are no avaiable images

''there are no avaiable images'' znači da je instalacijski file ''install.wim'' koji se nalazi u sources folderu na instalacijskom mediju prazan (ili oštećen)!!

 

Ako nemaš drugi ,skini i probaj sa original MS medijem.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice