Pomoć oko windowsa

poruka: 19
|
čitano: 3.350
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko windowsa

pozz all!

 

evo ja zaboravoi šifru na windowsima pa molim ako ima neka fora za provalu u windowse bez šifre

hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Pomoć oko windowsa
mate kaže...

pozz all!

 

evo ja zaboravoi šifru na windowsima pa molim ako ima neka fora za provalu u windowse bez šifre

hvala

  Jedini (legalni) način da probiješ šifru jest taj ako si izradio disketu ili CD za resetiranje lozinke.
Procesor: Intel Celeron D331 2,66Ghz 256KB L2 Cache, Presscot Matična Ploča: MSI P4M900M2-L RAM: 2GB (2*1) Kingmax DDR2 800Mhz HDD:80GB Hitachi Grafička Kartica: Xpert Vision GeForce 8400GS 512MB DVD-RW: Pioneer DVR-112D
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko windowsa

kao misliš disketu ili cd kakav

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko windowsa

jel se moze u safe modu ili tako nešto

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pomoć oko windowsa
mate kaže...

pozz all!

 

evo ja zaboravoi šifru na windowsima pa molim ako ima neka fora za provalu u windowse bez šifre

hvala

 Kako si uspio zaboravit šifru? Šta je nemaš napisanu negdje?
To mi baca kao ono; Imam original windowse, lai sam izgubio serial....
pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2009 11:06 (doktor1).
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko windowsa

šifru od user acounta

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko windowsa

Ja kad imam šifru mogu ući u windows u safe modu bez šifre.

ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko windowsa

kako s eulazi u safe mode

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko windowsa
mate kaže...

kako s eulazi u safe mode

 Kada upališ kompjuter pritiskaš F8.
ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1.
16 godina
offline
Pomoć oko windowsa

Prilikom pokretanja računala stišći F8

 

EDIT: Preteko

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2009 11:09 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Pomoć oko windowsa
mate kaže...

kao misliš disketu ili cd kakav

  Dakle, disketa (ili CD) za resetiranje lozinke koja se napravi i na nju se spremi lozinka, i kad ti zaboraviš ubaciš CD i lozinka se resetira i odabereš novu lozinku. Ali, sumnjan da si to napravio, budući da tek prvi put čuješ. Ako imaš Password Hint, možda se sjetiš lozinke.

EDIT: Možeš probat uć u safe mode, i logirati se u Administrator account, ali i on će ti tražit lozinku koja se unese prilikom instalacije windowsa. 
Procesor: Intel Celeron D331 2,66Ghz 256KB L2 Cache, Presscot Matična Ploča: MSI P4M900M2-L RAM: 2GB (2*1) Kingmax DDR2 800Mhz HDD:80GB Hitachi Grafička Kartica: Xpert Vision GeForce 8400GS 512MB DVD-RW: Pioneer DVR-112D
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2009 11:10 (UPDaTEa ŽeljaN).
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko windowsa

nije uđe mi u boot menu

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko windowsa
UPDaTEa ŽeljaN kaže...
mate kaže...

kao misliš disketu ili cd kakav

  Dakle, disketa (ili CD) za resetiranje lozinke koja se napravi i na nju se spremi lozinka, i kad ti zaboraviš ubaciš CD i lozinka se resetira i odabereš novu lozinku. Ali, sumnjan da si to napravio, budući da tek prvi put čuješ. Ako imaš Password Hint, možda se sjetiš lozinke.
Možeš li mi reći kako to napraviti.
ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1.
15 godina
protjeran
offline
RE: Pomoć oko windowsa
mate kaže...

nije uđe mi u boot menu

  Uđe ti u boot menu, i onda odaberi Safe Mode i enter.
Procesor: Intel Celeron D331 2,66Ghz 256KB L2 Cache, Presscot Matična Ploča: MSI P4M900M2-L RAM: 2GB (2*1) Kingmax DDR2 800Mhz HDD:80GB Hitachi Grafička Kartica: Xpert Vision GeForce 8400GS 512MB DVD-RW: Pioneer DVR-112D
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko windowsa

nema toga piše hard disk i cdrom

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Pomoć oko windowsa
Razer_Copperhead kaže...
UPDaTEa ŽeljaN kaže...
mate kaže...

kao misliš disketu ili cd kakav

  Dakle, disketa (ili CD) za resetiranje lozinke koja se napravi i na nju se spremi lozinka, i kad ti zaboraviš ubaciš CD i lozinka se resetira i odabereš novu lozinku. Ali, sumnjan da si to napravio, budući da tek prvi put čuješ. Ako imaš Password Hint, možda se sjetiš lozinke.
Možeš li mi reći kako to napraviti.
  Dakle ovo je način za Windows XP (pošto vistu ne koristim) : Ubaci USB stick/disketu otvori User Acounts u Control Panelu, odaberi svoj account, pa zatim odaberi Prevent a forrgoten Password. I dalje, samo slijedi čarobnjak.
Procesor: Intel Celeron D331 2,66Ghz 256KB L2 Cache, Presscot Matična Ploča: MSI P4M900M2-L RAM: 2GB (2*1) Kingmax DDR2 800Mhz HDD:80GB Hitachi Grafička Kartica: Xpert Vision GeForce 8400GS 512MB DVD-RW: Pioneer DVR-112D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko windowsa
mate kaže...

nema toga piše hard disk i cdrom

 Pritisni kad ti se to pojavi ESC i nastavi pritiskati F8.
ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1.
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko windowsa

uspio sam hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko windowsa
UPDaTEa ŽeljaN kaže...
Razer_Copperhead kaže...
UPDaTEa ŽeljaN kaže...
mate kaže...

kao misliš disketu ili cd kakav

  Dakle, disketa (ili CD) za resetiranje lozinke koja se napravi i na nju se spremi lozinka, i kad ti zaboraviš ubaciš CD i lozinka se resetira i odabereš novu lozinku. Ali, sumnjan da si to napravio, budući da tek prvi put čuješ. Ako imaš Password Hint, možda se sjetiš lozinke.
Možeš li mi reći kako to napraviti.
  Dakle ovo je način za Windows XP (pošto vistu ne koristim) : Ubaci USB stick/disketu otvori User Acounts u Control Panelu, odaberi svoj account, pa zatim odaberi Prevent a forrgoten Password. I dalje, samo slijedi čarobnjak.
 Hvala ti!! Evo pogledao na visti jer nju koristim i isti je postupak.
ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice