Problem s instalacijom XP-a. zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 536
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Problem s instalacijom XP-a.

Lijep pozdrav! Prije početka, samo da kažem, da mi je potpuno jasno kako je XP 10 god star OS, i da ima mali milijun broj tema na internetu, i za neke, ovo je glupa tema, ali za mene nije, jer nisam našao na internetu ništa što bi mi pomoglo.

Kao što se iz naslova da primjetiti, imam problema s instalacijom XP-a preko USB-a. Usb je formatiran na FAT vrstu, doduše, pratio sam ove tutoriale - http://www.bug.hr/forum/topic/windows/howtoinstalacija-windowsa-xp-usb-sticka/30878.aspx

 

Prije 2 tjedna sam instalirao bez ikakvih problema Xp na laptop, Asus EEE 904HD, i sada sam pokušao instalirati XP na jedno staro računalo, no bezuspješno.

Da napomenem, koristio sam USB miš i tipkovnicu, i moj usb je USB 2.0. 

http://imgur.com/RLnjVBh,qwzicT9,F7AJysP,XQiUXNH,eTRmEls,GOlPyWd,btGNzMH,h7bvsYC,deOiDCS#0

 

Prve sam slikao ono što odabirem, i što god odabrao, uvijek bude ista situacija. A zadnje slike su postavke biosa. 

Pa me zanima, u čemu je problem? Zašto mi izbaci taj crni ekran, i stoji na mjestu? 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s instalacijom XP-a.
Klasika , maticna ploca ti ne podrzava instalaciju os-a preko usb sticka , snimi xp na dvd pa pokusaj tako , imao sam isti problem sa kantom iz 2001 , ps:lakse ti je ako imas usb u ntfs formatu ,
14 godina
offline
Re: Problem s instalacijom XP-a.
Hvala legendo!
USB sam stavio u FAT jer je valjda tako trebalo iz tutoriala ili nešto slično, inače 7 i 8 sam instalirao u NTFS formatu.
Odoh probati ovo s CD-om.
Optimizam je nedostatak iskustva.
14 godina
moderator
offline
Re: Problem s instalacijom XP-a.

Onda si tamo trebao i postaviti pitanje, a ne nepotrebno otvarati novu temu.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice