Problem s prženjem windowsa na DVD zaključana tema

poruka: 22
|
čitano: 3.388
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Problem s prženjem windowsa na DVD

Pozdrav.Pokušao sam spržit windows 7 ISO file na DVD pomoću IMGburna,Nera i CDburnerXP.Uglavnom nakon prženja piše da je operacija  uspjela ,   ali DVD   je ostao  prazan .Isto sam pokušao  na drugom komjuteru i isto mi se dogodilo .Glazbu na oba kompa pržim bez problema.Još bih htio nadodat da sam pokušavao to radit na različitim brzinama i ni to nije pomoglo.Jel zna tko gdje griješim?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s prženjem windowsa na DVD

Ako nece na dvd stavi ga na usb stick, bar to nije problem...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem s prženjem windowsa na DVD
---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ----------
 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Problem s prženjem windowsa na DVD

Evo ti službeni Microsoftow SW http://www.microsoftstore.com/store/msusa/html/pbPage.Help_Win7_usbdvd_dwnTool#overview.

S njim možeš napraviti bootabilni CD/DVD/USB, free je i radi odlično, brzo i jednostavan je za korištenje.

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s prženjem windowsa na DVD

Nažalost nije pomoglo .Samo sam stvorio DVD koji se ne da očitati.

10 godina
offline
Problem s prženjem windowsa na DVD

A jesi li ti siguran da je to sta przis iso slika da nije mozda folder pa zato nece.

nicky.sl
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s prženjem windowsa na DVD

100 % siguran da je slika .Uglanom DVD nakon prženja ostane prazan ,a nekad se uopće više neda učitati(već sam 3 DVDa tako upropastio).Uopće neznam jel riječ o nekom hardverskom ili softverskom problemu.Uredno sam slijedio upute tutoriala sa You tuba ,ali nije pomoglo.

10 godina
offline
Problem s prženjem windowsa na DVD

Mozda iso slika ne valja probaj ju mountat s power iso ili nekim drugim programom koji stvara virtualni cd/dvd pogon.

nicky.sl
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s prženjem windowsa na DVD

Upravo sam pokušao s Power isom.Uspio sam spržit ,ali problem je što kad kliknem na DVD na   koji sam spržio Windows treba 5 minuta da se otvori,a kad idem restartat računalo javi se tamni ekran i onda piše nešto tipa da se nemože naći boot device i nakon toga mi prebaci na ovaj windows koji je već instaliran.

12 godina
offline
Re: Problem s prženjem windowsa na DVD

Ja sumnjam u ispravnost tvoje pržilice , meni je slično sa mojom, meni ne prži dobro svaki dvd, a na sekinom laptopu prži sve. Probaj pržit sa ovim, meni on najbolje radi.

http://d-u-d.deviantart.com
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s prženjem windowsa na DVD

Pokušao sam i na laptopu i evo već 6 DVD uništen.Ne znam šta više napravit.Očito nije problem u pržilicama .Nemoguće da na sva 3 kompa ne rade.Pada mi na pamet 2 stvari .Jedna ja da možda riječ o nekakvim softverskim problemima mada sumnjam u to,a druga je  da nešto nije u redu s DVDima  koje koristim .Radi se o TDK   DVD+R  4.7 GB  DATA/VIDEO .

13 godina
offline
Problem s prženjem windowsa na DVD

Koji DVD koristiš? Ovo je u win7

 i onda ovo

 

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem s prženjem windowsa na DVD

Nije nemoguće da si naletio na lošu seriju DVD medija, ali to ćeš morati ustanoviti na način da kupiš 1 DVD medij drugog proizvođača i probaš snimanje.

Također, za snimanje .iso imagea diska, preporučam ImgBurn (freeware), tamo postavi brzinu 4x, a možeš u njemu i vidjeti koji je stvarni proizvođač medija koje koristiš (tj. proizvođački kod).

KaeR
13 godina
offline
Re: Problem s prženjem windowsa na DVD
KaeR kaže...

Nije nemoguće da si naletio na lošu seriju DVD medija, ali to ćeš morati ustanoviti na način da kupiš 1 DVD medij drugog proizvođača i probaš snimanje.

Također, za snimanje .iso imagea diska, preporučam ImgBurn (freeware), tamo postavi brzinu 4x, a možeš u njemu i vidjeti koji je stvarni proizvođač medija koje koristiš (tj. proizvođački kod).

Neka samo drugi dvd proba, imaš u win 7 i win 8 pržilicu koja odlično radi i prži slike bez neotrebnog skidanja programa i namještanja brzina

Strm
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s prženjem windowsa na DVD

Na jednom  kompu piše DVD R  Drive (D:) ,a na drugom DVD R DRIVE(E:).Ovaj treći komp mi nije dostupan trenutno.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s prženjem windowsa na DVD
KaeR kaže...

Nije nemoguće da si naletio na lošu seriju DVD medija, ali to ćeš morati ustanoviti na način da kupiš 1 DVD medij drugog proizvođača i probaš snimanje.

Također, za snimanje .iso imagea diska, preporučam ImgBurn (freeware), tamo postavi brzinu 4x, a možeš u njemu i vidjeti koji je stvarni proizvođač medija koje koristiš (tj. proizvođački kod).

Već sam probao s ImgBurn i ne ide ,jedino zajedničko na sva tri kompa su ista vrsta DVD-a koje sam koristio.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.3.2014 15:31 (Dr. death).
13 godina
offline
Re: Problem s prženjem windowsa na DVD
Dr. death kaže...

Na jednom  kompu piše DVD R  Drive (D:) ,a na drugom DVD R DRIVE(E:).Ovaj treći komp mi nije dostupan trenutno.

Kupi neki skuplji dvd i probaj spržiti na moj način, jav i rezultate

Strm
10 godina
offline
Problem s prženjem windowsa na DVD

Uvjeren sam da iso slika koju pokušavaš spržit nije ispravna

nicky.sl
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Problem s prženjem windowsa na DVD
nicky.sl kaže...

Uvjeren sam da iso slika koju pokušavaš spržit nije ispravna

Nego sto nego je ne ispravna!

 

Ali neka on jos koji dvd baci u smece ili ne daj boze napravi boot usb stick. Sto je sigurno sigurno je! {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s prženjem windowsa na DVD
Sint1 kaže...
nicky.sl kaže...

Uvjeren sam da iso slika koju pokušavaš spržit nije ispravna

Nego sto nego je ne ispravna!

 

Ali neka on jos koji dvd baci u smece ili ne daj boze napravi boot usb stick. Sto je sigurno sigurno je! {#}

Već sam pokušao skiniti dvije različite verzije windowsa 7 jedna 4,22gb ,a druga  3.7  i s obe ista priča ,a 95 % komentara na torentima su pozitivni.Ovu prvu verziju je jedan moj poznanik skinuo mjesec  dana prije i spržio bez problema.

10 godina
offline
Problem s prženjem windowsa na DVD

Ma daj adresu ja cu ti poslat win7 (naravno na privatnu porukicu)

nicky.sl
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s prženjem windowsa na DVD
Dr. death kaže...

Već sam pokušao skiniti dvije različite verzije windowsa 7 jedna 4,22gb ,a druga  3.7  i s obe ista priča ,a 95 % komentara na torentima su pozitivni.

Bloatano smeće puno virusa.

 

A da si malo prosurfal po forumu ,našel bi na barem desetak tema linkove za download original MS Windowsa 7!

 

No dobro ,evo ih opet:

 

Windows 7 Home Premium x86 SP1
Windows 7 Home Premium x64 SP1
Windows 7 Professional x86 SP1
Windows 7 Professional x64 SP1
Windows 7 Ultimate x86 SP1
Windows 7 Ultimate x64 SP1

 

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.3.2014 21:07 (kizo2703).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice