Windows 7 problem sa pokretanjem

poruka: 5
|
čitano: 1.909
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Windows 7 problem sa pokretanjem

pozdrav ovako imam problem sa windowsima nemogi ih pokrenuti izbacuje mi ovu poruku reboot and selct proper boot device or insert boot media in,citao sam na netu da moram zamjeniti u biosu mjesta da mi je hdd na prvom mjestu tipa tog ne kuzim, se bas u te stavri a posto mi bios izgleda drugacije nemogu se bas snaci moze netko pomoci,prije toga sam gledao nesto na youtubeu i samo se odjenom sve zamrznulo

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2015 16:57 (toma20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 7 problem sa pokretanjem

bios nije uzrok pa ne trazi u njemu rjesenje. crko disk, kvar, kabel i sl. testirati np hirensom i ovisno o konkretnom uzroku moguce rjesenje

googlanje je ststistcki problem, ispadne cesto dezinformacija

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Re: Windows 7 problem sa pokretanjem
ihush kaže...

bios nije uzrok pa ne trazi u njemu rjesenje. crko disk, kvar, kabel i sl. testirati np hirensom i ovisno o konkretnom uzroku moguce rjesenje

googlanje je ststistcki problem, ispadne cesto dezinformacija

 ako mi je prosao disk imam garanciju ajde bar nesto hvala na odgovoru

8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 problem sa pokretanjem
toma20 kaže...

pozdrav ovako imam problem sa windowsima nemogi ih pokrenuti izbacuje mi ovu poruku reboot and selct proper boot device or insert boot media in,citao sam na netu da moram zamjeniti u biosu mjesta da mi je hdd na prvom mjestu tipa tog ne kuzim, se bas u te stavri a posto mi bios izgleda drugacije nemogu se bas snaci moze netko pomoci,prije toga sam gledao nesto na youtubeu i samo se odjenom sve zamrznulo

Mozes pokusati vratiti bios na prvobitna podesavanja,pa zatim namjestiti da ti se hdd butuje prvi...mada i ja takodje mislim da nije uzrok bios nego hdd,mozda je glupo al ja bi poceo od toga da uradim reinstalaciju sistema-pa ako isto bude onda pokusat update-ovat  bios i opet probat sve,a ako ne htjedne onda tek o hdd-u razmisljaj prvo ga testiraj hirensom imas tamo "HDDTune" mislim da se zove i testiraj hdd provjeri mu "bad sector" za pocetak ako ih ima slucajno preko 0.6 % polako razmisljaj o mjenjanju hdd-a ali uradi i druge testove.Ako testovi ne budu pozitivni tek onda zamjeni hdd.

Locker
10 godina
offline
Windows 7 problem sa pokretanjem

rijesio sam problem izvadio sam disk izvadio dva kabela iz diska i ispuhao utor i to je to proradilo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice