Windows 8.1 internet problem zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.863
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8.1 internet problem

Otkad sam instalirao windows 8.1 imao sam problem sa ucitavanjem web stranica, svako malo pri ucitavanju neke stranice javlja mi probleme, ili stranicu ne ucita potpuno, ili ucita vecinu stranica, ali ne ucitava neke slike. Ako manijakalno pocnem stiskati refresh, nakon nekih 5 do 10 pokusaja se stranica loada, ali posto je to vrlo iritantno molio bih vas da mi pomognete :)
Hvala unaprijed, u prilogu vam saljem slike svojih problema

 

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 18:23 (Somebody).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 8.1 internet problem

Jesi li pokušao reset browser settings u Advanced opcijama Chrome-a?

Moj PC  
0 1 hvala 1
13 godina
offline
Windows 8.1 internet problem

Imao sam isti problem. Promijeni DNS-ove na 8.8.8.8 i 8.8.4.4

 
1 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8.1 internet problem

jesam, sve sam resetirao sta se da resetirat :D
i problem sigurno nije u chromeu, jer se i na ostalim browserima pojavljuje ista greska, a i kad palim ostale programe, ponekad zna rec da nema interneta... 

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
13 godina
offline
Windows 8.1 internet problem

Jesi promijenio DNS-ove?

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Windows 8.1 internet problem
Somebody kaže...

Otkad sam instalirao windows 8.1 imao sam problem sa ucitavanjem web stranica

http://www.bug.hr/forum/topic/windows/windows-8-81-problemi/157053.aspx?page=44&jumpto=4324686&sort=asc&view=flat

Ne obaziri se na TD, to su samo TD Trollovi, nemaju pojma o ničemu, pa moraju zaje... one koji nešto znaju. ;-))))))) (i3 4130 pojede ovaj tvoj i3 3240 za doručak) :D OMG.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice