Windows autorun

poruka: 11
|
čitano: 2.843
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Windows autorun
pitanje

Pozdrav !

 

Uglavnom, kad ubacim DVD film u svoj DVD čitač, Vista mi otvori autorun, no ja za pregledavanje DVD sadržaja koristim GOMPlayer.

Problem je u što u Vistinim autorun opcijama za DVD autorun mogu samo izabrati pokretanje filma putem Windows media playera, Windows Media Centra, Alcohola 120% ili samo otvaranje kroz folder.

 

Pitanje je : Jeli ikako moguce dobiti opciju da sam izaberem koji ce program otvoriti DVD sadržaj pri autorunu?

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows autorun

Klikneš da Vista ne napravi ništa i onda iz GOMPlayer-a otvoriš film.

Daleko od interneta. Blizu internetu. Pregorio sam.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows autorun
autorov komentar

Kao sto sam vec naveo, nije mi cilj to, nego da je autorun kroz GOMPlayer. Ovo što si rekao je logična stvar.

16 godina
neaktivan
offline
Windows autorun

ENG: Control Panel - Autoplay

HRV: Upravljačka ploča - Automatska reprodukcija

 

Tamo podesiš sve vezano za autoplay

Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows autorun
autorov komentar

Ja neznam koji dio nije bio jasan :(

 

To se meni otvori odmah ali nemogu izabrati da mi pokrene autoplay GOMPlayer kao default za DVD filmove!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows autorun

Ni ja ne znam sto ovi gore ne razumiju :)

 

Probaj u Visti ući u Registry pa Edit - Find pa upisi PlayDVDMovieOnArrival.

 

Ako sto nades, ovdje bi trebao biti upisan MSPlayDVDMovieOnArrival AlcoholAutoPlayV2.ReadDisc...i jos neki

 

E ovdje trebas dodati i GOMplayer...ovdje i i jos par mjesta u registryju...ako si spretan s registryom slijedi

postavke u registryu za Windows media playera. - MSPlayDVDMovieOnArrival .

 

Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
16 godina
neaktivan
offline
Windows autorun
autorov komentar

Ok, hvala iako mislim da necu bzvz prtaljt radi toga u registryu.

 

Neznam zasto sile toliko taj WMP zasto nemogu "normalno" izabrati koji program hocu za autoplay...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows autorun

znam da to kod xp-a ide ovako odi na upravljačku ploču-odrednice mape onda odi na treći tab "vrste datoteka" i tu nađi DVD video, označi ga i odi na dodatno i tu se malo pozabavi..... nisam se s tim bavio na visti ali mislim da je sličan postupak i na visti

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows autorun
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows autorun
Thanatos kaže...

znam da to kod xp-a ide ovako odi na upravljačku ploču-odrednice mape onda odi na treći tab "vrste datoteka" i tu nađi DVD video, označi ga i odi na dodatno i tu se malo pozabavi..... nisam se s tim bavio na visti ali mislim da je sličan postupak i na visti

 
Neznam oce li ovo pomoci jer ovo je samo za asocijacije datoteka i drive-ova kad ih pokreces u exploreru. Autorun je nosto drugo.
Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows autorun

Sve sto treba da uradis je> U folderu gdje ti je instaliran Gom imas i aplikaciju GOM Wizard, pokreni je, na prva dva prozora klikni next, a treci je ovaj koji tebi treba...stavi 'kvacice' na   DVD files, i na ostale ako hoces da ti GOM bude default-ni za sve. Dalje opet next jos dva puta ako nista neces vise podesavati i to je to...

ako IF onda THEN...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice