Windows SP3

poruka: 30
|
čitano: 5.424
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
WIindows SP3

zanima me :
skinuo sam sp3 kao .exe i jel bi trebao radit njegov .iso i przit ga na cd pa radit boot il mogu samo pokrenut instalaciju preko tog .exe filea?


sromic
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows SP3

vjerujem kako samo trebaš pokrenuti taj .exe i da će ti se onda pokrenuti isntalacija SP3


...there is no death; there is the God...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows SP3

Ma najsigurnije je da ga pokusam instalirat preko samog .exe file na virtual serveru, tak se necu morat brinut za moguci gubitak podataka


m. g. & r. g.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: WIindows SP3

KAD IZLAZI SP3 TOČNO???? MISLIM NA ONAJ PRAVI A NE NA -RC- ILI NEŠTO SLIČNO.

VISTA ME JAKO ŽIVCIRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: WIindows SP3
Neznam dali znaš ali pisanje velikim slovima i sa toliko uskličnika znači vikanje a to nije rado viđeno na forumima
16 godina
neaktivan
offline
Windows SP3

SP3 je tek izašao u beti a druga je najavljena oko 4mj/2008 a finalna verzija bi se trebala pojaviti 6-7 /2008 ako bude sve ok

al ja sumnjam  prije na jesen....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows SP3

Kako su krenuli sa tim odgadjanjima mogli bi je docekati sledece godine.Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows SP3

Nemoj si stavljati jos SP3.ali ako bas oces radi backup.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows SP3

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2011 23:07 (XPCBIT).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows SP3

Moras pokrenuti taj exe. Ako ga pokusas bootati, prilicno sam siguran da nece raditi


Što se mora, ne mora se
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: WIindows SP3

Jel moguće da MS stavi i neke 'slućajne' bugove u SP3 kako bi nagnao korisnike da ipak odu na Vistu?   Nevinašce

16 godina
neaktivan
offline
RE: WIindows SP3
Dado_ZG78 kaže...

Jel moguće da MS stavi i neke 'slućajne' bugove u SP3 kako bi nagnao korisnike da ipak odu na Vistu?   Nevinašce

 Moguce je... isto kako je moguce da proizvodaci antivirusa pisu viruse i stavljaju ih u promet,
isto tako proizvodaci grafickih kartica u novije drivere ubace bugove da bi starije kartice jos losije
radile... a na kraju i farmaceutska industrija vjerojatno proizvodi viruse smrtonosne za covjeka kako
bi deset ili dvadeset godina kasnije ubrala miljarde funti na lijeku na kojem su KAO godinama
radili, istrazivali, ispitivali itd... to su sve stvari o kojima bolje ne razmisljat  :-)
16 godina
neaktivan
offline
Windows SP3

svakome preporucam sp3, ocito je povecanje performansi, ali uz slipstream, a ne naknadnu instalaciju jer onda nastaju s*anja...


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows SP3
Pudge kaže...

svakome preporucam sp3, ocito je povecanje performansi, ali uz slipstream, a ne naknadnu instalaciju jer onda nastaju s*anja...


 Zašto preporučuješ SP3 svima kad je još u RC fazi?
Kad izađe konačna verzija udrite po SP3 ali dotad to jednostavno još nije to.
Strpljenja pa čemo vidjeti

C2D@3360mhz,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz
16 godina
neaktivan
offline
Windows SP3

zato sto je win dosta brzi..., a problema uopce nema. cak mi je fps u nekim igrama veci i arhiviranje je ocigledno ubrzano u winraru


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: WIindows SP3

Ah, ja sam se rješio brige oko toga prelaskom na Vistu Ultimate 64bit.

Pogonim ju već par tjedana i sve sam zadovoljniji i zadovoljniji..

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: WIindows SP3
Dado_ZG78 kaže...

Ah, ja sam se rješio brige oko toga prelaskom na Vistu Ultimate 64bit.

Pogonim ju već par tjedana i sve sam zadovoljniji i zadovoljniji..

 

 

 

Ne znam bas, pogledaj prvu vijest na www.bug.hr

Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
16 godina
neaktivan
offline
Windows SP3

Neću nikome sugerirati da si instalira SP3, ali smao mogu reći da mi sistem solidno radi. Poboljšanja se osjećaju. Puno lakši, ugodniji rad. Sistem "klizi". Iako zbog činjenice da je RC verzija ima problema. Zna mi se totalno usporit sistem kad mi se na laptopu ugasi monitor. Onda samo restart pomaže. Ma i onako dok izađe službeno SP3 ću bar još dva puta "osvježit" windowse.


...code your life...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows SP3
Pudge kaže...

zato sto je win dosta brzi..., a problema uopce nema. cak mi je fps u nekim igrama veci i arhiviranje je ocigledno ubrzano u winraru


 mozda ti je "win dosta brzi" jer si napravio frisku instalaciju... i meni je puno brzi i sa service pack-om 1 kad napravim
novu instalaciju...

da je fps veci u igrama zbog service packa zvuci malo cudno... a i zasto bi microsoft takve promjene radio na xp-u?
nije im bas u interesu...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows SP3
Vicko kaže...

a i zasto bi microsoft takve promjene radio na xp-u?
nije im bas u interesu...
 Možeš to i ovako gledat:

Moraju nekako zadržat korisnike koji su se nadali da će u visti naći "ono nešto". Tj.usere koji baš nisu bili zadovoljni sa win xp sp2. A kako su i sami svjesni (samo ne želie jevnosti priznati) da vista nije ispala onakva kakvu su ljudi očekivali...eto ga novi sp3 za xp.
Ok, SP3 je još davno najavljen. Možda je bio samo osiguranje u ovakvom slučaju.

ovo je samo teorija. Može bit točno, a i ne mora. Nitko ne zna točnu politiku, osim Microsofta.Smijeh

...code your life...
15 godina
neaktivan
offline
Windows SP3

gdje mogu skinut sp3..moim vas recite jer mmi gta4 neće radi sp2

core 2 duo e8500 3.16 ghz- gf9800gt 1gb ddr3- 3gb ram ddr2- aa to se na hdd 320gb- 500w antec ii asus p5q pro lga775
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows SP3
Nvidia maniak kaže...

gdje mogu skinut sp3..moim vas recite jer mmi gta4 neće radi sp2

 Ajme majko što je dosadan on bi igrao gta 4,a nezna ni u google otipkat xp sp3?!Plač
"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows SP3
tandara kaže...
Nvidia maniak kaže...

gdje mogu skinut sp3..moim vas recite jer mmi gta4 neće radi sp2

 Ajme majko što je dosadan on bi igrao gta 4,a nezna ni u google otipkat xp sp3?!Plač
 de ti "ajme majko"..nepametuj to sam uradio nema....ddd...n00b
core 2 duo e8500 3.16 ghz- gf9800gt 1gb ddr3- 3gb ram ddr2- aa to se na hdd 320gb- 500w antec ii asus p5q pro lga775
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows SP3
Nvidia maniak kaže...
tandara kaže...
Nvidia maniak kaže...

gdje mogu skinut sp3..moim vas recite jer mmi gta4 neće radi sp2

 Ajme majko što je dosadan on bi igrao gta 4,a nezna ni u google otipkat xp sp3?!Plač
 de ti "ajme majko"..nepametuj to sam uradio nema....ddd...n00b

http://www.download.hr/windows/download/5132/Windows-XP-SP3(klikni download,main download link,save)

"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
16 godina
neaktivan
offline
Windows SP3

Pisati ću u koracima, da dokažem jednostavnost ovog postupka:

  1. MSov site --> http://www.microsoft.com/
  2. Downloads & Trials --> Download center --> http://www.microsoft.com/downloads/Search.aspx?displaylang=en
  3. Windows --> http://www.microsoft.com/downloads/Browse.aspx?displaylang=en&productID=38DF6AB1-13D4-409C-966D-CBE61F040027
  4. 5. Link po redu na popisu --> http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=5b33b5a8-5e76-401f-be08-1e1555d4f3d4&DisplayLang=en
  5. I izravan download link --> http://www.microsoft.com/downloads/info.aspx?na=90&p=&SrcDisplayLang=en&SrcCategoryId=&SrcFamilyId=5b33b5a8-5e76-401f-be08-1e1555d4f3d4&u=http%3a%2f%2fdownload.microsoft.com%2fdownload%2fd%2f3%2f0%2fd30e32d8-418a-469d-b600-f32ce3edf42d%2fWindowsXP-KB936929-SP3-x86-ENU.exe
Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows SP3

Ljudi, imam jedan problem s instalacijom SP3 za XP.

 

Znači, ne želi ga instalirati, al sam ja nešto promijenio u registryju i zatim je htjelo instalirati SP3. I sve je bilo bajno i sjajno...

 

Trebao sam restartati komp i on je krenuo učitavati Winse, pojavio se onaj logo i traka za učitavanje, zatim crni ekran pa opet restart...

 

Nisam mogao pristupiti Winsima ni u Safe modu, ni s Last known configuration... To je sve dovelo do reinstalacije. A pošto ja hoću SP3, molim vas pomagajte...

 

Jel je možda problem što sam dirao registry, iako sam radio kako je već neko objasnio u topicu o instalaciji SP3. Skinuo sam SP3 s OVE stranice...

They say it's mostly vanity That writes the plays we act They tell me that's what everybody knows There's no such thing as sanity And that's the sanest fact That's the way the story goes Dire Straits - One World
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2008 8:47 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows SP3

mogul dobit cd-key od sp3....traži mi za instalaciju...(haris_ganci@hotmail.com

core 2 duo e8500 3.16 ghz- gf9800gt 1gb ddr3- 3gb ram ddr2- aa to se na hdd 320gb- 500w antec ii asus p5q pro lga775
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows SP3

Evo samo malo da dodam o sp3.....puno ljudi mi je jednostavno bijesno na sp3 pack jer napravio je toliko
reinstalacija XP-a koliko nije bilo u zadnjih dvije godine.Što je toliko loš?!Imam komp i s XP2 i ne mislim na SP3 XP prijeći upravo
iz tog razloga---rušenje !Nažalost ,XP polako odlazi u mirovinu i to neće nikada biti dokraja riješeno.

Private
16 godina
offline
RE: Windows SP3

Kakvi problemi s XP SP3?!?!? Kakvo rušenje?!?!? O čem ti?!?!? Kod mene SP3 na 3 kompa i 1 laptopu i sve radi kako treba (nedo mu ja da nešta pokuša zeznuti ili još gore, da se pokuša srušiti hehe)... Možda netko ne zna srušiti windows i instalirati XP SP3 (ima i toga)...

Inače, jel ti valja uopće taj SP3, jel si instalirao drivere itd.. itd...

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest!
10 godina
offline
Windows SP3
Windowsi xp se ne dižu,safe mode ne radi,nego se samo isčita crni ekran gdje prepoznaje hdd diskove i dolje poruka da treba restartati računalo koje naravno ponovo isčita isto.Neznam što da radim,ne bi želio u reparu (Recovery Cosoli) izgubiti podatke.Molim pomoć
GS
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice