Redmi Note 10

poruka: 125
|
čitano: 66.382
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Redmi Note 10

Pozdrav ljudi da ne otvaram novu temu, ima Redmi note 10 Pro i unatrag mjesec dana nakon nekog manjeg updatea mi se počela prazniti ubrzano baterija.

Znači ima padove po 20,30 % u pola sata bez da diram mobitel, ili nekad tijekom surfanja, al ono nebi smjelo tolko odjedamput. Tražim po postavkama da se nešto uključilo dodatno da jede bateriju al nema niš. Pokazuje mi da 50 % potrošnje baterije jede galerija jer imam sd karticu i mob skoro punu memoriju oko 120 GB od 128, al to sam imao i prije pa se nije ništa događalo.

Ima neko ideju što bi moglo biti, je to jednostavno tako sa Xiaomijem, imam ugovor prek A1 i garanciju još do 5 mj, dal bi to prošlo pod garanciju da zamijene bateriju?

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Redmi Note 10
Bok svima!
Klinac/18g./ treba novi mob. On bi Redmi Note 11,a ja sam mu predložio Redmi Note 10Pro. Stariji je model, ali, s obzirom da ga gazi, mislim da je bolje rješenje. Može preporuka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Redmi Note 10

Redmi Note 10 Pro 4G - Da li ima smisla stavljati EU ROM(MIUI 13)?

Do sada sam imao Redmi 5 Plus s MIUI 10 i najviše mi fali Mi dialer i mogućnost gesti dok se koristi 3rd party launcher(Microsoftov).

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Redmi Note 10

Pozdrav,

Imam xiaomi rn10 pro.

Je li moguće da sistem zauzima ovako puno prostora (11.66 gb)?

Za sistemske datoteke mi je razumljivo jer uključuju prošireni ram i rezervirani prostor za nadogradnje i sl.

Koliko kod vas zauzima sistem?

Slika u prilogu

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2023 18:26 (mmmnnn).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Redmi Note 10

Bok ekipa, imam problem sto mi mi music app ne prikazuje vise videa/pjesme sa Youtubea recimo, nego samo 3 koje su po defaultu na njemu bile. 
Nesto sam nakon update "popravljao" i eto ne radi online services jel. Probao u postavama off-on nista, uninstall updates pa sve ponovo skidat, cak i brisao aplikaciju ali nista ne pomaze. Ima nekog da zna di je caka il kako to sredit? 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice