Ujedinjeni HBO Max i Discovery Plus postat će samo

poruka: 4
|
čitano: 6.893
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ujedinjeni HBO Max i Discovery Plus postat će samo".
13 mjeseci
protjeran
offline
Ujedinjeni HBO Max i Discovery Plus postat će samo

Jedna relativno poznata tjuberica iz Nizozemske na Twitteru pita što će biti s onim povlaštenim pretplatama koje su se nudile za HBO Max kako bi se privuklo korisnike.

 

Kako ja imam HBO putem drugog providera, a ne izravno putem HBO-a, pitam se, hoće li opet doći na red nova aplikacija za TV, a onda tu postoji opasnost da se pojedini modeli TV-a proglase prestarima za novu aplikaciju (kao što je to bio slučaj s HBO Max)?

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Ujedinjeni HBO Max i Discovery Plus postat će samo

Fino bome (za njih), 10 dolara i na to još reklame. Za osnovni paket. Doslovno neki dan prekinuo HBO Max preplatu, sad mi je i još draže.

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ujedinjeni HBO Max i Discovery Plus postat će
Ovo sa naplatom rezolucije mi je najveća idiiotarija na svijetu

Kao kada bi autoput u Njemačkoj naplaćivali po prosječnoj brzini izračunatoj od naplatnih kućica pa ako želiš brže - to i platiš.

Tako i ovi Streaming servisi. Idealno bi bilo ovako:
Free verzija je ona sa SD rezolucijom i crno-bijelom slikom.
Osnovni paket: 1 ili 2 dolara SD 576i sa reklamama svakih 5 minuta.... izd itd pa dok ne dođete do UHD i offline skidanja za nekih 50€ mjesečno. I to sa cakom da ne možete naći "zlatnu sredinu".

BTW: ne vezeno za ovu vijest HBO Max mi je za klasu bolji od Netflixa.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Ujedinjeni HBO Max i Discovery Plus postat će samo

$20 za 4K. Baš tjeraju ljude na piratluk.

Moj PC  
7 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice