Na Saturnovom mjesecu Enkeladu pronađen fosfor, kl

poruka: 5
|
čitano: 12.060
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na Saturnovom mjesecu Enkeladu pronađen fosfor, kl".
15 godina
offline
Na Saturnovom mjesecu Enkeladu pronađen fosfor, kl

a što se priča po nasama, hoće li u srpnju biti hod za život na enkeladu? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 2 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Na Saturnovom mjesecu Enkeladu pronađen fosfor, kl

u članku ne stoji da je na tom mjesecu debljina ledenog pokrivača oko 20km, a nažalost ne postoji nikakva tehnologija koja bi omogućila kopanje tako nekakve duboke rupe, tako da će ovo pitanje ostati neotkriveno još jako dugo vremena.

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Na Saturnovom mjesecu Enkeladu pronađen fosfor, kl


"Nastanjiv" je mislim malo prejaka riječ u ovom slučaju.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Na Saturnovom mjesecu Enkeladu pronađen fosfor
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

u članku ne stoji da je na tom mjesecu debljina ledenog pokrivača oko 20km, a nažalost ne postoji nikakva tehnologija koja bi omogućila kopanje tako nekakve duboke rupe, tako da će ovo pitanje ostati neotkriveno još jako dugo vremena.

 To je srednja vrijednost, na polovima je debljina 1-5 km. Osim toga, kora Enkelada se ciklički širi pri čemu se stvaraju pukotine u ledu (otuda i gejziri).

Amenoum
6 godina
offline
Re: Na Saturnovom mjesecu Enkeladu pronađen fosfor
#Ajar

Neće...ne klanjaju se pravom nebeskom ocu...nego krivom...krivoj...stoga budemo ih silom za njihovo dobro pokrižali...mnogi ne shvaćaju da silom nametnut križ je znak milosrđa i ljubavi za drugog
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice