Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo što je

poruka: 18
|
čitano: 4.402
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo što je".
16 godina
offline
Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo što je

Typo u naslovu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo što je

Greskom dva posta.

 

EDIT: Inace sam zeni kupil onaj njihov pad 5 i super zadovoljan. Je malo skuplji ali ono build quality i sve je same shit ko moj iPad koji je bil duplo skuplji.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.8.2023 15:38 (NEW_MAN).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo što je

Snapdragon 680? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo št
NEW_MAN kaže...

Greskom dva posta.

 

Inace sam zeni kupil onaj njihov pad 5 i super zadovoljan. Je malo skuplji ali ono build quality i sve je same shit ko moj iPad koji je bil 4x skuplji.

  

Ukoliko kolega nemate neki bolji argument, da ne spominjem dokaz, nemojte toliko dušu griješiti! 
BTW, koji to iPad vi imate, sa koliko interne memorije?!?! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo št
Marko :D kaže...

Snapdragon 680? 

 A čuj, u tom cjenovnom rangu taj Snap je tu negdje. Uz 4 GB RAM-a i 128 GB ROM te 11"...

Nisam ja ništa prčko.
16 godina
offline
Re: Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo št
ATJLučko kaže...
NEW_MAN kaže...

Greskom dva posta.

 

Inace sam zeni kupil onaj njihov pad 5 i super zadovoljan. Je malo skuplji ali ono build quality i sve je same shit ko moj iPad koji je bil 4x skuplji.

  

Ukoliko kolega nemate neki bolji argument, da ne spominjem dokaz, nemojte toliko dušu griješiti! 
BTW, koji to iPad vi imate, sa koliko interne memorije?!?! 

 iPad Air 5th gen sa 64 GB interne memorije.

Ok, lagal sam, sry. iPad opce nije bil tak skup. Kosta samo duplo skuplje. 

 

Sry my bad. Nisam ga platil pa ne znam kolko kosta. Znam da mi je iPhone kostal 1300€ pa sam zabrijal da i iPad kosta 1k+.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.8.2023 14:50 (NEW_MAN).
13 godina
offline
Re: Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo št

U tom cijenovnom rangu ima i boljih SoC-eva. Tako da izbor Xiaomija baš i ne razumijem.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.8.2023 16:31 (Marko :D).
7 godina
offline
Re: Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo št
Marko :D kaže...

U tom cijenovnom rangu ima i boljih SoC-eva. Tako da izbor Xiaomija baš i ne razumijem.

 Primjer?

13 godina
offline
Re: Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo št

778G.

13 godina
offline
Re: Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo št
NEW_MAN kaže...
ATJLučko kaže...
NEW_MAN kaže...

Greskom dva posta.

 

Inace sam zeni kupil onaj njihov pad 5 i super zadovoljan. Je malo skuplji ali ono build quality i sve je same shit ko moj iPad koji je bil 4x skuplji.

  

Ukoliko kolega nemate neki bolji argument, da ne spominjem dokaz, nemojte toliko dušu griješiti! 
BTW, koji to iPad vi imate, sa koliko interne memorije?!?! 

 iPad Air 5th gen sa 64 GB interne memorije.

Ok, lagal sam, sry. iPad opce nije bil tak skup. Kosta samo duplo skuplje. 

 

Sry my bad. Nisam ga platil pa ne znam kolko kosta. Znam da mi je iPhone kostal 1300€ pa sam zabrijal da i iPad kosta 1k+.

Budimo onda iskreni do kraja, ja se ne sjećam da sam ikada igdje u Hrvatskoj imao prilike vidjeti i isprobati u svojim rukama Xiaomi Pad gadget

 

Možda da sam mogao isprobati nebih reagirao onako, NHF u svakom slučaju, ali dok govorimo o kapacitetu memorije (svima nam znam nije jasno zbog čega je toliko skuplje i skuplja duplo više) modeli sa relativno malim kapacitetom, vjerojatno su oko sa cijenom, tko će ga znati, prošla su vremena sa samo mobitelima i pokojim brandom! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo št

Xiaomi mobitele, tablete i ostale njihove gadgete možeš isprobati u Mi Store-u, te svim trgovinama koje ih prodaju. Doslovno.

15 godina
offline
Re: Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo št
Marko :D kaže...

Xiaomi mobitele, tablete i ostale njihove gadgete možeš isprobati u Mi Store-u, te svim trgovinama koje ih prodaju. Doslovno.

 Nismo svi u Zagtebu,u Šibeniku se ama baš ništa,nigdje nemože isprovati.

13 godina
offline
Re: Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo št

Ne razumijem, Šibenik nema poslovnice HT-a, A1, Telemacha? Informatičke trgovine isto ništa?

15 godina
offline
Re: Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo št
Marko :D kaže...

Ne razumijem, Šibenik nema poslovnice HT-a, A1, Telemacha? Informatičke trgovine isto ništa?

 Imaju,ali ne drže tablete.

13 godina
offline
Re: Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo št

Eh, onda nemaš sreće. U Zagrebu svaka veća prodavaonica informatičke opreme ima izložene mobitele, tablete, laptope. Operateri osim mobitela i tableta znaju imat izložene i gadgete; kojekakve pametne satove, sjećam se da je Telemach imao izložene routere i GoPro kamere. 😆

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2023 11:42 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo št
Ni Emeceta, Harvi ?
15 godina
offline
Re: Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo št
mGT kaže...
Ni Emeceta, Harvi ?

 Nemaju poslovnice u Ši.

13 godina
offline
Xiaomi uskoro predstavlja Redmi Pad SE, evo što je

Imaš u aloalo u poslovnici u dalmaru više manje sve od xiaomia i možeš isprobat šta ti srce želi

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice