Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

poruka: 36
|
čitano: 11.728
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene".
8 godina
offline
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

Imam onaj srednji paket po osam eura i mislim da je to taman ok obzirom da zelim minimalno 1080p kvalitetu. Dok god je tako, okej je. Najjeftiniji je ukoliko se ne varam 5 eura i to je doslovno bagatela, a razlika u slici je nešto manja no za one koje to nije briga, ne bi trebao biti nikakav problem.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
Mancera kaže...

Imam onaj srednji paket po osam eura i mislim da je to taman ok obzirom da zelim minimalno 1080p kvalitetu. Dok god je tako, okej je. Najjeftiniji je ukoliko se ne varam 5 eura i to je doslovno bagatela, a razlika u slici je nešto manja no za one koje to nije briga, ne bi trebao biti nikakav problem.

 najveća je debilana pretplata po rezoluciji

nemam za potpis
15 godina
offline
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

Jeste li grafove cijena preračunali za inflaciju? Ona je 5-15% godišnje, na 4 godine to je jako jako puno.

Najbolje to osjete stari ljudi koji štede cijeli život. U štednju ulupaju vrijednost kuće, a za 30 godina im taj novac vrijedi za bolji bicikl.

Idi i radi nešto korisno!
 
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

Nisam htio Sky+ i slicne pakete jer kostaju 70€. 

Sad moram uzeti Netflix, Disney, Apple, HBO, Prime, ..., koji zajedno kostaju sigurno preko 70€ (naravno, nisam kupio) da bi pogledao tih par serija koje me zanimaju. 

Dobrodosli nazad torenti, long time no see

 

~~ sound sommelier ~~
Moj PC  
35 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
tenac kaže...
Mancera kaže...

Imam onaj srednji paket po osam eura i mislim da je to taman ok obzirom da zelim minimalno 1080p kvalitetu. Dok god je tako, okej je. Najjeftiniji je ukoliko se ne varam 5 eura i to je doslovno bagatela, a razlika u slici je nešto manja no za one koje to nije briga, ne bi trebao biti nikakav problem.

 najveća je debilana pretplata po rezoluciji

 Dobro je dok nije po minutama. Pola filma po nižoj cijeni, druga polovica s krajem - po višoj cijeni.

15 godina
offline
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

junački deseterac (uz gusle, jasno): 

 

mili bože, čuda velikoga

gdje razbija glavu pretplatniče,

o zaludnom trošenju novaca,

uz mogućnost besplatna gledanja,

dok je nama intrernetske mreže

i torenta za preuzimanje.

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

Bilo bi im bolje da ulažu u kontrolu kvalitete i barem donekle poboljšaju to smeće od sadržaja koje ljudima serviraju. 

 

Ovako imaju samo hiperprodukciju bezveznog sadržaja namijenjenog buzdovanima kojima je mozak u alfa režimu.

Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

Treba naplaćivati AI koji im kreira sadržaj jednak kao jaje-jajetu?
Usluga/kvaliteta je prejadna.

Nek' se yebu. Moje novce više neće dobit.

 

Toliko mi se zgadio Netflix da ću si label markerom isprintati "Njetflix" kako bi mogao prelijepiti tipku na daljinskom.

Reklame, pretplate po rezoluciji, zabrana šeranja accounta i sad im još nije dovoljno novaca.

Marš kapitalistička smeća!

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
8 1 hvala 0
9 godina
offline
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

 

Povećanje cijene ne bi bio nikakav problem da se proporcionalno povećava i kvaliteta, a ono na djelu obrnuta proporcionalnost.

 

Ovako će dobiti Ku*ac, ima rješenja, barem kod nas 

 

 

Moj PC  
15 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
Koliko godina je prošlo od Game of Thrones....I ja tek ovih dana pogledao sedam sezona još mi ostaje osma...i sa tim odmakom mogu reći da je serija precijenjena....tako da ono većina tog sadržaja je godinama većinom sranje.... od serije do filmova...kad se već zaželiš razbibrige zvana sedma umjetnost...bolje je po tko zna koji put gledati stare stvari...sve je to postalo fast food kvaliteta...brdo kalorija...hranjivost nula

Mogu dignuti i na 100€ mjesečno...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
11 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
Po meni hbo ima manje sadrzaja ali puno kvalitetnijeg sadrzaja, netflix je postao tesko smece...
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

Sadrzaj svih tih streaming servisa je toliko zanimljiv da mi ga se ni ne torrentira.

Linux, Arch Linux.
 
16 0 hvala 2
13 mjeseci
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
HCMAA kaže...
Koliko godina je prošlo od Game of Thrones....I ja tek ovih dana pogledao sedam sezona još mi ostaje osma...i sa tim odmakom mogu reći da je serija precijenjena....tako da ono većina tog sadržaja je godinama većinom sranje.... od serije do filmova...kad se već zaželiš razbibrige zvana sedma umjetnost...bolje je po tko zna koji put gledati stare stvari...sve je to postalo fast food kvaliteta...brdo kalorija...hranjivost nula

Mogu dignuti i na 100€ mjesečno...

 Ima kvalitetnih stvari, samo ih je puno manje, te ih je teze naci.

6 godina
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
Nisam baš nešto gledao serije....i onda prije 5-6 godina odem na Google da mi kaže best of the best serije unatrag određeni broj godina...nakon toga na rarbg:)...i onda jedno 4TB...s obzirom na brzinu trebalo mi je 60 dana

I onda krenem s gledanjem...novi TV(65")...Sony...i ubrzo krenem s tipkom na daljinskom preskakati 10 sec....tek kasnije vidio da na media playeri mogu naštimati brzinu playa....počeo sa 1,25....1,33...1,5....i na kraju završio na 2,0...pa čak i 3,0....ono većina epizoda tih serija tek postanu gledljivim kad je brzina reprodukciju duplo brža...eto toliko o njihovoj kvaliteti....evo GOT u prosjeku X2 brzina reprodukcije....toliko nepotrebne radnje....rastezanja....fillera....ajme...ustvari jedna od rijetkih serija koje sam pogledao pr normal brzini je upravo s Netflix...orange is the new black...peaky blinders je isto ok...na jednu dobru moram se nervirati sa deset sranja

S obzirom na količinu sadržaja....mini serije su najbolji format...imaš do deset epizoda zaokruženu priču...i čiča mića....
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2023 15:56 (HCMAA).
Moj PC  
5 0 hvala 2
13 mjeseci
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
HCMAA kaže...
Nisam baš nešto gledao serije....i onda prije 5-6 godina odem na Google da mi kaže best of the best serije unatrag određeni broj godina...nakon toga na rarbg:)...i onda jedno 4TB...s obzirom na brzinu trebalo mi je 60 dana

I onda krenem s gledanjem...novi TV(65")...Sony...i ubrzo krenem s tipkom na daljinskom preskakati 10 sec....tek kasnije vidio da na media playeri mogu naštimati brzinu playa....počeo sa 1,25....1,33...1,5....i na kraju završio na 2,0...pa čak i 3,0....ono većina epizoda tih serija tek postanu gledljivim kad je brzina reprodukciju duplo brža...eto toliko o njihovoj kvaliteti....evo GOT u prosjeku X2 brzina reprodukcije....toliko nepotrebne radnje....rastezanja....fillera....ajme...ustvari jedna od rijetkih serija koje sam pogledao pr normal brzini je upravo s Netflix...orange is the new black...peaky blinders je isto ok...na jednu dobru moram se nervirati sa deset sranja

S obzirom na količinu sadržaja....mini serije su najbolji format...imaš do deset epizoda zaokruženu priču...i čiča mića....

 Od novijih Last of us nije losa. Ako hoces seriju bez dijaloga onda imas:

13 godina
offline
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

Hvala lijepo Njetflix

 

Dobro došao HBO max

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2023 17:01 (sudy_freak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

Uzeo sam hbo max godišnju pretplatu i za par mjeseci više nemaš kaj gledati.. Doduše vjerojatno je sa svakom platformom tako..

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

Meni je Netflix onako, meh....počnem pretraživati šta bi se moglo gledati i nakon par minuta odustanem.

Uglavnom se vraćam na HBO Max gdje se može ipak uhvatiti kakva solidna serija ili mini serija a često i film.

Još uvijek imam pristup Netflix-u preko accounta koji kćer plaća, no sve manje zalazim tamo i što se mene osobno tiče, ne bi mi uopće falio Netflix.

Tigar Krezumica
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

Rjesenje su ili torrenti, ili jednom u 3 mjeseca platit pretplatu i u tom mjesecu odgledat sve sto se misli i onda opet otkazat dok se ne nakupi serija i filmova za odgledat... 

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
tenac kaže...

 najveća je debilana pretplata po rezoluciji

 Pa i nije. Pretpostavljam da je Netflixu bandwidth koji plaćaju jedan od većih operativnih troškova, a on je direktno zavistan od rezolucije.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
11 godina
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
HCMAA kaže...
Koliko godina je prošlo od Game of Thrones....I ja tek ovih dana pogledao sedam sezona još mi ostaje osma...i sa tim odmakom mogu reći da je serija precijenjena....tako da ono većina tog sadržaja je godinama većinom sranje.... od serije do filmova..

Stvar je u tome što si ti sve pogledao od jednom. Ja sam pratio seriju kako je izlazila i prve četri sezone su stvarno bile zanimljive. Nakon toga sve je krenulo nizbrdo. Kad gledaš u kratkom vremenu puno epizoda, tzv. binge watch sve ti se počne miješati u glavi i brzo nakon gledanja zaboraviš radnju. To je slično kao kad postaneš alkoholičar ili drogeraš pa stalno tražiš novu dozu. Umjerenost je najvažnija. Preporučio bih pogledati maksimalno jednu epizodu na tjedan. Najbolje je gledati dok je serija aktualna jer onda možeš s drugima raspravljati o njoj. Negativna strana je naravno ta što serija može postati loša, kao što je GoT postao, pa se razočaraš. Kad je serija u potpunosti gotova sa snimanjem, pročitaš recenzije i ideš gledati na sigurno. Ali ponavaljam, onda si u napasti da za redom gledaš 4, 5 epizoda, a to nije zdravo.

7 godina
online
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
CVET2 kaže...

Stvar je u tome što si ti sve pogledao od jednom. Ja sam pratio seriju kako je izlazila i prve četri sezone su stvarno bile zanimljive. Nakon toga sve je krenulo nizbrdo. Kad gledaš u kratkom vremenu puno epizoda, tzv. binge watch sve ti se počne miješati u glavi i brzo nakon gledanja zaboraviš radnju. To je slično kao kad postaneš alkoholičar ili drogeraš pa stalno tražiš novu dozu. Umjerenost je najvažnija. Preporučio bih pogledati maksimalno jednu epizodu na tjedan. Najbolje je gledati dok je serija aktualna jer onda možeš s drugima raspravljati o njoj. Negativna strana je naravno ta što serija može postati loša, kao što je GoT postao, pa se razočaraš. Kad je serija u potpunosti gotova sa snimanjem, pročitaš recenzije i ideš gledati na sigurno. Ali ponavaljam, onda si u napasti da za redom gledaš 4, 5 epizoda, a to nije zdravo.

Baš to.

Binge watch je najgora stvar.

Samo su ljudi danas toliko konformisti, sami sebi na štetu.

Bingeati se mogu samo antologijske serije, a one kojima se radnja veže iz epizode u epizodu ne, jer je to previše informacija za procesuirati, i uopće se ne ufuraš u atmosferu, pa onda ostane meh okus...

 

A kaj se GoT-a konkretno tiče: ta serija završava u trenutku kad Arya krene u Braavos.

Do tog trenutka je u top 10 serija u povijesti, nakon toga u top 10 najgorih (znači čak i gore od Uwe Boll filmiva, baš tolko loše, pogotovo zadnja sezona).

 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2023 8:55 (fer-de-lance).
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
sudy_freak kaže...

Hvala lijepo Njetflix 

Dobro došao HBO max

 

 Sve su te platforme slične. Korisnik sam HBO-a već godinama i nakon što pogledam par boljih serija i pokoji film koji su zanimljivi, nema se što gledati. Bogme sigurno više neću gledati Dva i pol muškarca ili Prijatelje nakon što sam ih u reprizama na TV-u odgledao desecima puta.

13 godina
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
NetkoNegdje kaže...
sudy_freak kaže...

Hvala lijepo Njetflix 

Dobro došao HBO max

 

 Sve su te platforme slične. Korisnik sam HBO-a već godinama i nakon što pogledam par boljih serija i pokoji film koji su zanimljivi, nema se što gledati. Bogme sigurno više neću gledati Dva i pol muškarca ili Prijatelje nakon što sam ih u reprizama na TV-u odgledao desecima puta.

Ne kažem da nisu niti da će mi sad HBO promijeniti život u ne znam kojoj mjeri.

Nego jednostavno, jeftinije je, account se može šerat i ipak mi se čini da više idu na kvalitetu, a ne na kvantitetu za razliku od Njetflixa.

Serije uglavnom ne gledam, dokumentarci i filmovi me zanimaju.

Ako i pogledam seriju, to je je 1/15 stvari koje pogledam.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
10 godina
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
sudy_freak kaže...

Hvala lijepo Njetflix 

Hvala lijepo HBO max

 

 Dobro dosao Stremio....mogu se jebat svi po redu s tim servisima dok god Stremio+torrentio sa real debirdom postoji.Cak moze i bez realdebirda tada je besplatno,a ovako 2-3e mj.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

Rješenja vam nisu ni torrenti ni drugi servisi. Rješenje vam je to sve skupa otkazat, kupite si bicikl/motor, nađite ekipu i uživajte u prirodi, druženju s ljudima, vremenu s obitelji, a tu i tamo pogledajte neki film u kinu ili TVu. Ionako je 99% sadržaja teško smeće i radi se o totalnom gubljenju vremena ispred TVa, pogotovo što se tiče serija.

 

Govori vam čovjek koji je pol mladosti proveo pred filmovima i serijama, a sad kad se osvrnem na to, radije bih da sam radio nešto pametnije. Sportom sam se ozbiljnije krenuo bavit tek oko 30te, i sad mi je stvarno žao što to nisam napravio ranije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2023 11:58 (lllnuclearlll).
Moj PC  
14 0 hvala 1
9 godina
offline
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

Za tih 5-10 filmova godišnje koje pogledam ne mislim plačati pretplatu. A i nemam dosta dobru brzinu za 4k filmove bez da pomaknem ruter u sobu gdje je tv. Torrenti su mi jednostavnije i bolje rješenje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

Možda bi bilo bolje otići na temu "automobili - kupnja2 pa tamo napisati da je bicikl i priroda bolja opcija....

svatko ima svoja zadovoljstva....

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
lllnuclearlll kaže...

Rješenja vam nisu ni torrenti ni drugi servisi. Rješenje vam je to sve skupa otkazat, kupite si bicikl/motor, nađite ekipu i uživajte u prirodi, druženju s ljudima, vremenu s obitelji, a tu i tamo pogledajte neki film u kinu ili TVu. Ionako je 99% sadržaja teško smeće i radi se o totalnom gubljenju vremena ispred TVa, pogotovo što se tiče serija.

 

Govori vam čovjek koji je pol mladosti proveo pred filmovima i serijama, a sad kad se osvrnem na to, radije bih da sam radio nešto pametnije. Sportom sam se ozbiljnije krenuo bavit tek oko 30te, i sad mi je stvarno žao što to nisam napravio ranije.

 Kad mala zaspe,od 21-22h uvecer do najcesce 12-1h niti mogu vozat motor/biciklo,a ni vejat ko blecina okolo po brdu,drustvo je vecinom kod kuce jer svi na posao ustaju.E tada gledam film ili seksam,nekad oboje u isto vrime,a ako bas ocu da mene jebu onda igram Tarkov.

Tada dobro dodje bilo koji od servisa...tako da,jbga...samo malo raposredi vrime bolje.Ne mislim 10h visit za tv-om.

Origin_Steam: hrka11
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
sudy_freak kaže...
NetkoNegdje kaže...
sudy_freak kaže...

Hvala lijepo Njetflix 

Dobro došao HBO max

 

 Sve su te platforme slične. Korisnik sam HBO-a već godinama i nakon što pogledam par boljih serija i pokoji film koji su zanimljivi, nema se što gledati. Bogme sigurno više neću gledati Dva i pol muškarca ili Prijatelje nakon što sam ih u reprizama na TV-u odgledao desecima puta.

Ne kažem da nisu niti da će mi sad HBO promijeniti život u ne znam kojoj mjeri.

Nego jednostavno, jeftinije je, account se može šerat i ipak mi se čini da više idu na kvalitetu, a ne na kvantitetu za razliku od Njetflixa.

Serije uglavnom ne gledam, dokumentarci i filmovi me zanimaju.

Ako i pogledam seriju, to je je 1/15 stvari koje pogledam.

 Razumio sam što si želio reći, bez brige. HBO je isto morao pročistiti ponudu jer se neke serije i filmovi nisu gledali, a morali su ih nekome plaćati ili su ih jednostavno morali plaćati previše, pa su ih maknuli. Na primjer, taman sam bio na kraju gledanja Westworlda, kada su ga maknuli.

 

Općenito, ponuda je slaba osim ako se potrefi par razvikanih serija u isto vrijeme, pa se čini je ponuda bogata. Evo, sada subotom dodaju epizodu finalne sezone serije Milijarde. Gledam solidnu seriju Fortuna o podmorskom blagu. Imaju i meni izvrsnu španjolsku seriju Trideset novčića koja bi uskoro trebala imati nastavak...


Filmovi su im tako, tako.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice