Europska premijera Redmi Note 13 serije, uz početn

poruka: 7
|
čitano: 3.973
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Europska premijera Redmi Note 13 serije, uz početn".
14 godina
offline
Europska premijera Redmi Note 13 serije, uz početn

Cekaj, ovi izbacili novu seriju, i odmah popust ?🤣🤣🤣🤣  ono nabijes cijenu na ono po cemu bi prodavao i onda ka das popust 🫣🥴

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Europska premijera Redmi Note 13 serije, uz po
Isto ko sto i samsung daje 512gb za cijenu 256, cemu cudenje za preorder odmah u startu...
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
15 godina
offline
Europska premijera Redmi Note 13 serije, uz početn

I dalje ništa novo.

Sve jače i jače kamere kooje većini korisnika ne trebaju.

Ali su zato izbacili jack za slušalice i utor za memorijsku karticu.

Dobro, za razliku od Samsunga, bar su ostavili IR port a i cijena im je razumna

 

Sve u svemu, strpit ću se dok ne uvedu izmjenive baterije, nije mi hitno da mojenjam mobitel

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Europska premijera Redmi Note 13 serije, uz po
Kupil sam +model djetetu prije par dana i kaj da vam recem, dela. Same shit ko i sve drugo, samo skuplje.

Nekad su ti telefoni bili povoljni. Redmi 9 sam platil 112€, Redmi 11 Pro za 224€ i sad ovaj Pro + 450! Sam bog pa mi dijete pazi na telefon i moze ga komotno koristit pet godina. Ok, nisam moral kupiti + model nego obicni, ali htel sam da ima telefon kak spada na duze staze.
7 godina
offline
Re: Europska premijera Redmi Note 13 serije, uz po
ivanv000 kaže...

I dalje ništa novo.

Sve jače i jače kamere kooje većini korisnika ne trebaju.

Ali su zato izbacili jack za slušalice i utor za memorijsku karticu.

Dobro, za razliku od Samsunga, bar su ostavili IR port a i cijena im je razumna

 

Sve u svemu, strpit ću se dok ne uvedu izmjenive baterije, nije mi hitno da mojenjam mobitel

 

U prve tri glavne stvari smartphonea je kamera.
Iste su i zaslužne za potop fotoaparata na svim područjima osim kod profesionalnih potreba. 

16 godina
offline
Re: Europska premijera Redmi Note 13 serije, uz po
Kamere na Pro + modelu mi se cine jako jako ispupcane. Imam iPhone pro sa kamerama koje strse pola metra iz telefona i cini mi se da su ove na Redmi jos mrvicu jace vani. Moral bi uzeti pomicno mjerilo i izmjeriti jer sam se stvarno iznenadil kad sam izvadil telefon iz kutije. Telefon ima zastitnu foliju na ekranu pa ne treba nikaj kupovat ali zastitna maska koja se dobije stiti samo telefon a kamere ko sljivi. Budem pofotkal kad dojdem s posla jer to morate vidjeti.

Prije nego sam narucil telefon sam narucil razne maskice, zastite za kamere i sve kaj treba jer je preskupa igracka da se razbije prvi tjedan. Jedini je problem kaj to dolazi iz Kine i nem videl jos valjda mjesec dana.
9 mjeseci
online
Re: Europska premijera Redmi Note 13 serije, uz po
NEW_MAN kaže...
Kupil sam +model djetetu prije par dana i kaj da vam recem, dela. Same shit ko i sve drugo, samo skuplje.

Nekad su ti telefoni bili povoljni. Redmi 9 sam platil 112€, Redmi 11 Pro za 224€ i sad ovaj Pro + 450! Sam bog pa mi dijete pazi na telefon i moze ga komotno koristit pet godina. Ok, nisam moral kupiti + model nego obicni, ali htel sam da ima telefon kak spada na duze staze.

 nekad, ne tako davno, je i burek koštao 7-8kn, sad je preko 2 eura ili 17-18kn.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice