Samsungov pametni prsten neće biti kompatibilan s

poruka: 11
|
čitano: 2.687
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsungov pametni prsten neće biti kompatibilan s ".
7 godina
offline
Samsungov pametni prsten neće biti kompatibilan s

Shvacam da je razvoj softvera za drugu platformu dugotrajan i skup proces i da je (relativno) lagano napraviti podrsku za druge Android uredjaje. Medjutim, cisto sumnjam da ce tipicni iPhone korisnik preci na Samsunga samo zbog prstena. Na ovaj nacin su otkacili znacajni broj potencijalnih kupaca. 
Osobno sam mislio mozda uzeti Samsungov prsten jer konkurencija hoce da im placam pretplatu, ali ne mislim preci na Samsunga samo zbog toga. Mozda u buducnosti promijene misljenje, ali do tada nadam se slicnom proizvodu koji ce raditi na svim platformama i biti bez pretplate. 

 
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Samsungov pametni prsten neće biti kompatibila
ne vidim u čemu je problem, to je osnovno pravilo applea, da te tjera da uzmeš sve njihovo
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsungov pametni prsten neće biti kompatibila
digitall kaže...
ne vidim u čemu je problem, to je osnovno pravilo applea, da te tjera da uzmeš sve njihovo

 

Točno to, niti Appleovo ništa nije kompatibilno s Androidom (niti ičim drugim).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Samsungov pametni prsten neće biti kompatibilan s

Mene je nedavno "razveselilo" kada sam spojio USB kablom Galaxy na Macbook Air da prebacim jednu sliku. 

Nije se desilo apsolutno ništa... Googlam i na apple stranicama piše da androidi "nisu kompatibilni" sa njima i da se zato to ne može. Super... Našao neku aplikaciju na netu, skinuo, pokrenuo i taj tool nekako, misteriozno, rješava problem "nekompatibilnosti" i kopiranja slike sa mobitela.
I onda netko proziva Micro$oft zbog gluposti, a ovima ližu pozadinu dok su otvoreno ograničavajući...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsungov pametni prsten neće biti kompatibila
Solo761 kaže...

Mene je nedavno "razveselilo" kada sam spojio USB kablom Galaxy na Macbook Air da prebacim jednu sliku. 

Nije se desilo apsolutno ništa... Googlam i na apple stranicama piše da androidi "nisu kompatibilni" sa njima i da se zato to ne može. Super... Našao neku aplikaciju na netu, skinuo, pokrenuo i taj tool nekako, misteriozno, rješava problem "nekompatibilnosti" i kopiranja slike sa mobitela.
I onda netko proziva Micro$oft zbog gluposti, a ovima ližu pozadinu dok su otvoreno ograničavajući...

 
Ja sliku uploadam na onedrive i problem riješen. 
Druga opcija ja kopiranje preko sticka.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Samsungov pametni prsten neće biti kompatibilan s

Jutros sam pregledavao neke fotke na svom Samsung mobitelu u default "Galerija" aplikaciji.

Aplikacija je zaštekala i srušila se. Kad sam ju opet otvorio, pitalo me želim li napisati recenziju za Google Play Store i dati 5 zvjezdica.

 

Recenziju za defaultnu aplikaciju za fotogaleriju.

 

Ali barem mi je mobitel kompatibilan sa Samsung Galaxy C*ckring.

The planet broke before the Guard did!
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsungov pametni prsten neće biti kompatibila
Bitanga kaže...
Solo761 kaže...

Mene je nedavno "razveselilo" kada sam spojio USB kablom Galaxy na Macbook Air da prebacim jednu sliku. 

Nije se desilo apsolutno ništa... Googlam i na apple stranicama piše da androidi "nisu kompatibilni" sa njima i da se zato to ne može. Super... Našao neku aplikaciju na netu, skinuo, pokrenuo i taj tool nekako, misteriozno, rješava problem "nekompatibilnosti" i kopiranja slike sa mobitela.
I onda netko proziva Micro$oft zbog gluposti, a ovima ližu pozadinu dok su otvoreno ograničavajući...

 
Ja sliku uploadam na onedrive i problem riješen. 
Druga opcija ja kopiranje preko sticka.

 Je, ima zaobilaznih načina, ali imam uređaj u ruci, drugi na stolu, kabel koji ide u oba i ne može se jer "nije kompatibilno" na umjetan način. Sa third party aplikacijom je najednom kompatibilno... 

Nositi OTG adapter da uštekam stick u mobitel pa kopiram i onda na mac mi baš nije idealno rješenje, treba imati OTG adapter. Za onedrive treba imati net. Dok kabel za punjenje mobitela imam, ali eto, netko je odlučio da to nije kompatibilno jer je konkurencija...

15 godina
online
Re: Samsungov pametni prsten neće biti kompatibila
Solo761 kaže...

 Je, ima zaobilaznih načina, ali imam uređaj u ruci, drugi na stolu, kabel koji ide u oba i ne može se jer "nije kompatibilno" na umjetan način. Sa third party aplikacijom je najednom kompatibilno... 

Nositi OTG adapter da uštekam stick u mobitel pa kopiram i onda na mac mi baš nije idealno rješenje, treba imati OTG adapter. Za onedrive treba imati net. Dok kabel za punjenje mobitela imam, ali eto, netko je odlučio da to nije kompatibilno jer je konkurencija...

 

Da, tko još ima net na mobu... koma.

BTW, imaš i one stickove sa jedne strane USB-A, s druge strane USB-C. Jeftini su.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Samsungov pametni prsten neće biti kompatibila
Solo761 kaže...

Mene je nedavno "razveselilo" kada sam spojio USB kablom Galaxy na Macbook Air da prebacim jednu sliku. 

Nije se desilo apsolutno ništa... Googlam i na apple stranicama piše da androidi "nisu kompatibilni" sa njima i da se zato to ne može. Super... Našao neku aplikaciju na netu, skinuo, pokrenuo i taj tool nekako, misteriozno, rješava problem "nekompatibilnosti" i kopiranja slike sa mobitela.
I onda netko proziva Micro$oft zbog gluposti, a ovima ližu pozadinu dok su otvoreno ograničavajući...

 što je tu čudno, android može glumiti usb stick, spoji na mac bilo koji usb stick koji nije formatiran za mac i dogodit će ti se isto...

appleov glavni feature je to da je izmislio nekompatibilnost s bilo čim na planeti zemlja.

možeš si instalirati neku app i bežično (preko wifi) prebaciti što ti treba...

16 godina
offline
Re: Samsungov pametni prsten neće biti kompatibila
Bitanga kaže...
Solo761 kaže...

 Je, ima zaobilaznih načina, ali imam uređaj u ruci, drugi na stolu, kabel koji ide u oba i ne može se jer "nije kompatibilno" na umjetan način. Sa third party aplikacijom je najednom kompatibilno... 

Nositi OTG adapter da uštekam stick u mobitel pa kopiram i onda na mac mi baš nije idealno rješenje, treba imati OTG adapter. Za onedrive treba imati net. Dok kabel za punjenje mobitela imam, ali eto, netko je odlučio da to nije kompatibilno jer je konkurencija...

 

Da, tko još ima net na mobu... koma.

BTW, imaš i one stickove sa jedne strane USB-A, s druge strane USB-C. Jeftini su.

 Je, na mobu, a na laptopu? Nisi uvijek doma, a paliti hotspot na mobitelu, pa se kačiti na to, pa... to je lakša o preferiranija opcija od spojiti kabel i kopirati kako bi bilo normalno? Tim više što kabel u pravilu imam uz sebe kao i punjač.

Isto i sa stickovima, moram skakati preko prepreka jer "netko" glumi nekompatibilnost zato što želi natjerati svoje korisnike da kupi i njihov mobitel koji je kao jedini kompatibilan?

 

digitall kaže...
Solo761 kaže...

Mene je nedavno "razveselilo" kada sam spojio USB kablom Galaxy na Macbook Air da prebacim jednu sliku. 

Nije se desilo apsolutno ništa... Googlam i na apple stranicama piše da androidi "nisu kompatibilni" sa njima i da se zato to ne može. Super... Našao neku aplikaciju na netu, skinuo, pokrenuo i taj tool nekako, misteriozno, rješava problem "nekompatibilnosti" i kopiranja slike sa mobitela.
I onda netko proziva Micro$oft zbog gluposti, a ovima ližu pozadinu dok su otvoreno ograničavajući...

 što je tu čudno, android može glumiti usb stick, spoji na mac bilo koji usb stick koji nije formatiran za mac i dogodit će ti se isto...

appleov glavni feature je to da je izmislio nekompatibilnost s bilo čim na planeti zemlja.

možeš si instalirati neku app i bežično (preko wifi) prebaciti što ti treba...

 
A evo, Galaxy A53 i nema opciju da glumi USB stick, ima Transfering files / Android auto, USB Tethering, MIDI, Transfering images i Charging phone only. Nijedan nije da glumi stick, tj. da se baš ponaša kao removable drive, bilo na windowsima, bilo na macu. Sa tim da na windowsima kada odaberem Transfering files ili Transfering images imam pristup, a na macu u nijednom slučaju.

Tek uz third party program Android File Transfer stvar radi, ali kroz taj program. Inače rade FAT32 i exFAT formatirani stickovi, što nije mac specifični format, a NTFS stickovi su read only bez third party drivera/aplikacije. Što je čak i zadivljujuće da su se to udostojili omogućiti...

15 godina
online
Re: Samsungov pametni prsten neće biti kompatibila
Solo761 kaže...

 Je, na mobu, a na laptopu? Nisi uvijek doma, a paliti hotspot na mobitelu, pa se kačiti na to, pa... to je lakša o preferiranija opcija od spojiti kabel i kopirati kako bi bilo normalno? Tim više što kabel u pravilu imam uz sebe kao i punjač.

Isto i sa stickovima, moram skakati preko prepreka jer "netko" glumi nekompatibilnost zato što želi natjerati svoje korisnike da kupi i njihov mobitel koji je kao jedini kompatibilan?

 

 

 

Da, to je čisti užas... pa tko bi to radio.

Evo doslovno svaki dan to radim, sjednem u birc i umjesto da žicam wifi upalim hotspot na mobu da mogu s tabletom u miru surfati. Doslovno jedan jedini klik na mobu i tablet se automatski spoji. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice