Prvi dan s Cybertruckom: novi vlasnik ga "parkirao

poruka: 6
|
čitano: 3.710
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi dan s Cybertruckom: novi vlasnik ga "parkirao".
16 godina
offline
Prvi dan s Cybertruckom: novi vlasnik ga "parkirao

Servis 50k :)

Bolje ispast glup nego iz automobila.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Prvi dan s Cybertruckom: novi vlasnik ga "parkirao

Još jedno vozilo koje ne bi smjelo postojati.  3T teško vozilo izrađeno tako da se ne deformira pri sudaru (ne upija energiju udara), bez ikakvih sustava aktivne zaštite pješaka, prolazi kroz zidove kuća kao kroz sir. Da je vozio brže vjerojatno bi ušao u hotelsko predvorje uz desetke mrtvih na putu.  U sudaru s ovim vozilom u drugom vozilu smrt zagarantirana + usputne žrtve i šteta. 

 

 

 
5 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Prvi dan s Cybertruckom: novi vlasnik ga "park
mr.potter kaže...

Još jedno vozilo koje ne bi smjelo postojati.  3T teško vozilo izrađeno tako da se ne deformira pri sudaru (ne upija energiju udara), bez ikakvih sustava aktivne zaštite pješaka, prolazi kroz zidove kuća kao kroz sir. Da je vozio brže vjerojatno bi ušao u hotelsko predvorje uz desetke mrtvih na putu.  U sudaru s ovim vozilom u drugom vozilu smrt zagarantirana + usputne žrtve i šteta. 

 

 

 I ne smije postojati na eruopskim cestama.

Ali u slobodnoj americi mozes ti i doma sklepati svoje vlastito vozilo i registrirati ga, tamo je sve moguce.

- Psiho246
11 godina
online
Prvi dan s Cybertruckom: novi vlasnik ga "parkirao

"Mali dodir pedale gasa..." u podnaslovu i onda "Teška noga na gasu" u međunaslovu, nekako nejdu skupa 

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Prvi dan s Cybertruckom: novi vlasnik ga "park
treba nešto zakonski regulirati, ovo se ne događa prvi put. U Dubaiju je zaposlenik hotela slupao novi Lamborghini jer je prebrzo krenuo kada ga je trebao parkirati.

Osobno smatram da je ubrzanje od 2-3 sec do 100 teška glupost i nije za upotrebu u prometu. Kome to treba? Možda da naprave sportski mod kad se ide utrkivati na stazu?
 
2 0 hvala 1
3 godine
offline
Prvi dan s Cybertruckom: novi vlasnik ga "parkirao

lol čuo sam za ovo al mislio sam da je to nekakav kamionet a ne SUV verzija DeLorean-a. NCAP će morati izmisliti negativne zvjezdice za sigurnost pješaka

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice