Korisnici - najbolje i najgore

poruka: 56
|
čitano: 17.488
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Korisnici - najbolje i najgore

Eh, ti korisnici.

 

Imate li anegdota o istima? Da vam je ostalo u sjećanju kad su vas najviše nasmijali ili najviše naljutili? Da li ste imali nerelanih zahtjeva? Itd.itd.

 

Upozorenje: ovdje nije riječ o susjedu koji nije znao krekirati CoD. Admins only.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Korisnici - najbolje i najgore
Smooth Operator kaže...

Eh, ti korisnici.

 

Imate li anegdota o istima? Da vam je ostalo u sjećanju kad su vas najviše nasmijali ili najviše naljutili? Da li ste imali nerelanih zahtjeva? Itd.itd.

 

Upozorenje: ovdje nije riječ o susjedu koji nije znao krekirati CoD. Admins only.

Nema dovoljno mjesta na diskovima za forum. {#}

15 godina
offline
Re: Korisnici - najbolje i najgore
Smooth Operator kaže...

Eh, ti korisnici.

 

Imate li anegdota o istima? Da vam je ostalo u sjećanju kad su vas najviše nasmijali ili najviše naljutili? Da li ste imali nerelanih zahtjeva? Itd.itd.

 

Upozorenje: ovdje nije riječ o susjedu koji nije znao krekirati CoD. Admins only.

Dan 1.

Narudžba stroja sa predinstaliranim XP i njihovim programima za mrežni rad (poslali i postavke mreža)

Dan 2.

Zovu da stroj koji su kupili ne radi.

Kažem im vratite stroj da vidim iako sam 100% siguran da je radio kad sam ga isporučio (vidio sam na svoje oči da win rade)

donese njihov vozač nakon 2 sata

Uštekam komp i sve radi, isprobam sve i sve radi, od interneta (dial-up modem) do mreže i 3D marka

Zovim ih nazad da pokupe stroj

dolazi opet njihov vozač (par sati kasnije) i odnese stroj

Dan 3.

zovu opet da stroj ne radi

sad su već i malo bahati i počeli spominjati kaj su to kupili.

Ok, ponovo njihov vozač vraća stroj.

Upalim ja stroj i sve 5 isto kao i jučer.... ne da sam zbunjen već ne znam kaj da mislim.

Ponovno zovemo da je stroj ispravan i garantiramo da sve radi.

dolazi njihov vozač i on vidi da stroj radi

Dan 4.

Ponovo poziv da stoj ne radi, sad već psuju da radim majmuna od njih i da žele povrat novaca.

I da oni više ne žele imati posla samnom i da sam izvolim doći po stroj iz Zagreba u Sisak jer oni više ne žele plaćati gorivo za kombi da se voza do Zagreba i nazad u Sisak

On, sjedam ja u auto i odlazim kod njih.

Dolazim tamo i pitam gdje je taj stroj koji ne radi.

Pokazuju mi jednu postariju gospođu koja je čim me vidjela počela spočitavati da kakvo sam to "smeće" prodao.

Odem do kompa, pogledam iza kučišta, uštekam kabel od struje i upalim komp.

Ekipa je zanijemila od zbunjenosti.

Sve radi

Otišao sam bez riječi bez ijdenog komentara nazad u ZG.

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.2.2011 15:10 (Darky).
16 godina
offline
Re: Korisnici - najbolje i najgore
Darky kaže...

Otišao sam bez riječi bez ijdenog komentara nazad u ZG.

 

 

 

 

 

 

 A faktura? {#}

15 godina
offline
Re: Korisnici - najbolje i najgore
Old Iggy kaže...
Darky kaže...

Otišao sam bez riječi bez ijdenog komentara nazad u ZG.

 A faktura? {#}

to je rješavao moj šef sa njima kasnije

ja sam ionako koristio službeni auto, gorivo je platila firma, u sklopu redovnog radnog vremena, pa sam uglavnom samo bio na izletu {#}

i naravno nisam morao raditi dok sam bio na "terenu" već su drugi morali mene pokrivati.

 

14 godina
neaktivan
offline
Korisnici - najbolje i najgore

najbolje - seks (za to trebate barem MCSA bit {#})

 

najgore - sve ostalo

 

 

(neke sam bolestan tak da nisam za neku priču)

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici - najbolje i najgore
cekpi kaže...

najbolje - seks (za to trebate barem MCSA bit {#})

 

Explain yourself.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici - najbolje i najgore
Smooth Operator kaže...
cekpi kaže...

najbolje - seks (za to trebate barem MCSA bit {#})

 

Explain yourself.

 veća odgovornost, više posla, intervencije nakon radnog vremena, velika system sala, ja mlad, ona malo starija, restore se polako tovari i treba ubit vrijeme {#}

kod mene normalno radi.....
15 godina
offline
Re: Korisnici - najbolje i najgore
Darky kaže...
Smooth Operator kaže...

Eh, ti korisnici.

 

Imate li anegdota o istima? Da vam je ostalo u sjećanju kad su vas najviše nasmijali ili najviše naljutili? Da li ste imali nerelanih zahtjeva? Itd.itd.

 

Upozorenje: ovdje nije riječ o susjedu koji nije znao krekirati CoD. Admins only.

Dan 1.

Narudžba stroja sa predinstaliranim XP i njihovim programima za mrežni rad (poslali i postavke mreža)

Dan 2.

...

A ti nisi mogao odma pitati o čemu se radi?

---

Zabavna priča, ali mislim da izmišljaš da budem pristojan... =)

 

Da nitko u firmi ne zna uštekati komp, za nepovjerovati.

Can't find a better Jam!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici - najbolje i najgore
Gunner_V kaže...
Darky kaže...
Smooth Operator kaže...

Eh, ti korisnici.

 

Imate li anegdota o istima? Da vam je ostalo u sjećanju kad su vas najviše nasmijali ili najviše naljutili? Da li ste imali nerelanih zahtjeva? Itd.itd.

 

Upozorenje: ovdje nije riječ o susjedu koji nije znao krekirati CoD. Admins only.

Dan 1.

Narudžba stroja sa predinstaliranim XP i njihovim programima za mrežni rad (poslali i postavke mreža)

Dan 2.

...

A ti nisi mogao odma pitati o čemu se radi?

---

Zabavna priča, ali mislim da izmišljaš da budem pristojan... =)

 

Da nitko u firmi ne zna uštekati komp, za nepovjerovati.

 jesi li ikad radio s korisnicima???

kod mene normalno radi.....
15 godina
offline
Korisnici - najbolje i najgore

Gunner

prijavi se u t-com ili vip helpdesk i odradi jedno 3 mjeseca, pa ćeš imati i ti takvih priča 

problem je kaj u takvim situacijama moraš biti i diplomat (da tipa ne pošalješ na jedno mjesto) i moraš znati sve i malo više od toga.

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici - najbolje i najgore
cekpi kaže...

 veća odgovornost, više posla, intervencije nakon radnog vremena, velika system sala, ja mlad, ona malo starija, restore se polako tovari i treba ubit vrijeme {#}

Jel bio sex stand-alone, ili su je polegao kao rack?!

 

{#}{#}{#}{#}{#}{#}

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici - najbolje i najgore
cekpi kaže...

 veća odgovornost, više posla, intervencije nakon radnog vremena, velika system sala, ja mlad, ona malo starija, restore se polako tovari i treba ubit vrijeme {#}

 

Danas (sa ovim divljačkim brzinama prijenosa podataka) ti to vjerojatno više ne bi prošlo, hehe... {#}

 

Inače, u potpunosti te razumijem. Tko je normalan još vidio buljiti u progress barove ako postoje zanimljivije alternative. {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici - najbolje i najgore
vlad0 kaže...
cekpi kaže...

 veća odgovornost, više posla, intervencije nakon radnog vremena, velika system sala, ja mlad, ona malo starija, restore se polako tovari i treba ubit vrijeme {#}

 

Danas (sa ovim divljačkim brzinama prijenosa podataka) ti to vjerojatno više ne bi prošlo, hehe... {#}

 

Inače, u potpunosti te razumijem. Tko je normalan još vidio buljiti u progress barove ako postoje zanimljivije alternative. {#}

 restore je išao sa vanjskog diska samo se nemrem sjetit zašto sam ga spojio preko usb-a a ne sate {#}

kod mene normalno radi.....
15 godina
offline
Re: Korisnici - najbolje i najgore
cekpi kaže...

 restore je išao sa vanjskog diska samo se nemrem sjetit zašto sam ga spojio preko usb-a a ne sate {#}

i to na USB 1.1 radiš 80Gb restore ? {#}

16 godina
neaktivan
offline
Korisnici - najbolje i najgore

Evo jedna o korisnicima u jednoj vecoj firmi. (Nisu moji hvala bogu)

 

Svatko tko je ikad radio u MS domeni zna da postoji password policy za domenu. Opcenite preporuke za taj password policy su da se passwordi mijenjaju svakih 30 ili 45 dana, da se nemogu koristiti zadnjih XX koristenih passworda, te da password treba biti barem 8 znakova, ukljucujuci velika i mala slova, brojke, te posebne znakove.

 

Frend koji radi tamo, kaze kako su ljudi nezadovoljni jer moraju pamtiti svaki mjesec novi password. Pa su se onda dosjetili kako zahebati sistem. Svakih 30 dana kada moraju promijeniti password oni su odlucili koristiti imena mjeseca i godinu. Dakle  za ovaj mjesec im je svima password    Veljača 2011.

Dakle zadovoljili su policy, koji naizgled izgleda sigurno i super slozeno, a zapravo svi imaju isti password.

 

Tek toliko da znate da ipak netreba pretjerivati sa password policyem.

 

 

Evo i jos jedna

Zove me korisnica kako nemoze snimiti CD jer joj je laptop neispravan te me trazi novi?!. Dodem kod nje za laptop, ubacim novootvoreni prazni CD i kazem snimi CD. Ona selektira par dokumenata s desktopa i drag i dropa ih na ikonicu od CD-a u exploreru. Potom izvadi CD i da ga kolegici da vidi jer ga dobro snimila... {#}

Nakon toga sam je pitao zar nikad nije do sad przila CD, na sto je pobijesnila i derala se kako sam bezobrazan da je omalovazavam i govorim joj da je glupa prek kolegicama.. {#}

Cak me isla tuzakati sefu.

 

 

EDIT: jos sam se par sjetio.

Ista ova korisnica dok je radila na laptopu, isteka punjac za laprop iz struje kako bi mogla puniti mobitel. Zove me kako joj se laptop nece upaliti iz standbya, te bijesno lupa po tipkovnici i govori mi kako ne reagira. Dodem ja do nje, te ona jos par puta opali po tipkovnici i kaze kako se nece upaliti.

Pitam ja sto je bilo, kaze ona da je otisla natociti si vode te kada se vratila da je otisao u standby kao i inace sto se dogada kada je nema neko vrijeme (da treba joj 20 min da popije vode). Kazem ja jesi probala na tipku za paljenje, opet se zapjeni, koji k... ja sad nju opet, pa nije ona glupa naravno da je probala. Pritisnem ja tipku i latpo se upali, naravno kada je otisao u hibernate zato jer radi samo na bateriji. Samo smo se pogledali....

 

 

I jos jedna u kojoj je ponovo sef sudjelovao.

Prije koju godinu nakon team buildinga, puno me korisnika trazilo da li mogu napraviti neki share kako bi mogli svi razmijeniti slike, jer eto ima veze s poslom. Otvorim ja share, te me konstantno trazili da ga i dalje ostavim dostupnim kako nisu svi stigli razmijeniti slike. I ja naravno zaboravio na taj share, te me nakon ohoho vremena zove korisnica da vratim neki fajl iz backaupa koji je slucajno obrisala. Pitam ja gdje se nalazio taj fajl i ona mi kaze na tom shareu... Naravno taj share nije u backupu... Da stvar bude gora firma je platila SharePoint koji je namijenjen za razmjenu podataka unutar firme. Samo naravno korisnici neznaju korisititi nista sto nije drag'n'drop. Trebam li reci da se ponovo islo kod sefa na razgovor?

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2011 13:39 (raf).
 
10 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Korisnici - najbolje i najgore

Evo jedna priča iz bivše firme.

 

Daklem, radilo se o tome da su korisnici imali Excelice povezane na SharePoint liste preko kojih su se vrtili neki podaci (za priču nebitno što i kako). Uglavnom, jednog sunčanog dana stiže panični poziv jedne korisnice da su se (citiram) "svi podaci obrisali i da više ne mogu ništa vidjeti!". PAnika, strka, znate kako to već ide... A kako sam otprije znao da nema smisla s tim korisnicima rješavati to preko telefona, rekoh sam sebi "ne budi lijen" i potegao ja lijepo do njih. Već sam se spremio na to da ću morati iz backupa potezati bazu nazad, ali kad sam bacio oko na SharePoint, sve liste su i dalje veselo bile tamo. Vrlo brzo se (kroz 2 moja pitanja) ispostavilo kako ostalim ljudima (osim toj korisnici) u tvrtki pristup radi OK i vide podatke. To je dobro, znači da je samo ona nešto zaribala.

 

A rekoh, niš' i otišao do kompa te korisnice... Pogledam ekran kad ono prazna Excelica. Tražim undo (prvo sam pomislio da je bilo nešto tipa Crtl+A+Del). Ali undo zasivljen. Gledam malo, to je ta Excelica, ali stvarno nema ničeg na ekranu... I onda mi zapne oko na indexima stupaca: žena je zaskrorala sheet po horizontali uredno do negdje BN i nije to uopće skužila.

 

Složio sam ozbiljnu facu, izustio onaj značajan "hm-hm-hmmm" i poslao je po kavu. Čim je otišla stisnuo Ctrl + Home i naravno: sa podacima je sve bilo OK. Dakle, "problem" je riješen. Ali rekoh, ajde da se malo našalim s njom kad me je već zvala radi takve gluposti i izvadio sam patch kabel iz džepa jakne. I kad se vratila malo sam odglumio kao da sam ga iščupao sa stražnje strane monitora i istovremeno sam pritisnuo off gumbić da ugasim monitor. Popratio sam to sa nekom izjavom u stilu "Evo, sad će se izresetirati i bude bilo dobro nakon toga!". E to sam gotovo zažalio - jer je njoj na tu scenu malo nedostajalo da ispusti moju naručenu kavu! {#} Kad je konačno nekako uspjela drhtavim rukama staviti kavu pred mene, samo sam teatralno ponovo upalio monitor i gle čuda - njena Excelica je ponovo vrvila podacima! Žena je doslovno bila u šoku ("Što? Pa kako?? Huh?!"), ništa joj nije bilo jasno. {#}

 

(Naravno, kad sam se pošteno nasmijao obasnio sam se što je zapravo bilo. Onda je i sama je rekla da je zaslužila svaku zafrkanciju zbog toga. Ajde - bar je iskreno priznala... {#})

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Korisnici - najbolje i najgore

Zanimljiv članak:

 

Just in case you think you are TC (technologically challenged). The following is an excerpt taken from a Wall Street Journal article:

1.Compaq is considering changing the command "Press Any Key" to "Press Return Key" because of the flood of calls asking where the "Any" key is.

2.AST technical support had a caller complaining that her mouse was hard to control with the dust cover on. The cover turned out to be the plastic bag the mouse was packaged in.

3.Another Compaq technician received a call from a man complaining that the system wouldn't read word processing files from his old diskettes. After trouble-shooting for magnets and heat failed to diagnose the problem, it was found that the customer had labeled the diskettes, then rolled them into the typewriter to type the labels.

4.Another AST customer was asked to send a copy of her defective diskettes. A few days later a letter arrived from the customer along with photocopies of the floppies.

5.A Dell technician advised his customer to put his troubled floppy back in the drive and close the door. The customer asked the tech to hold on, and was heard putting the phone down, getting up and crossing the room to close the door to his room.

6.Another Dell customer called to say he couldn't get his computer to fax anything. After 40 minutes of trouble-shooting, the technician discovered the man was trying to fax a piece of paper by holding it in front of the monitor screen and hitting the "send" key.

7.Yet another Dell customer called to complain that his keyboard no longer worked. He had cleaned it by filling up his tub with soap and water and soaking the keyboard for a day, then removing all the keys and washing them individually.

8.A Dell technician received a call from a customer who was enraged because his computer had told him he was "bad and an invalid". The tech explained that the computer's "bad command" and "invalid" responses shouldn't be taken personally.

9.A confused caller to IBM was having troubles printing documents. He told the technician that the computer had said it "couldn't find printer". The user had also tried turning the computer screen to face the printer - but that his computer still couldn't "see" the printer.

10.An exasperated caller to Dell Computer Tech Support couldn't get her new Dell Computer to turn on. After ensuring the computer was plugged in, the technician asked her what happened when she pushed the power button. Her response, "I pushed and pushed on this foot pedal and nothing happens." The "foot pedal" turned out to be the computer's mouse.

11.Another customer called Compaq tech support to say her brand-new computer wouldn't work. She said she unpacked the unit, plugged it in and sat there for 20 minutes waiting for something to happen. When asked what happened when she pressed the power switch, she asked "What power switch?"

12.True story from a Novell NetWire SysOp:

Caller: "Hello, is this Tech Support?"
Tech: "Yes, it is. How may I help you?"
Caller: "The cup holder on my PC is broken and I am within my warranty period. How do I go about getting that fixed?"
Tech: "I'm sorry, but did you say a cup holder?"
Caller: "Yes, it's attached to the front of my computer."
Tech: "Please excuse me if I seem a bit stumped, It's because I am. Did you receive this as part of a promotional, at a trade show? How did you get this cup holder? Does it have any trademark on it?"
Caller: "It came with my computer, I don't know anything about a promotional. It just has '4X' on it." At this point the Tech Rep had to mute the caller, because he couldn't stand it. He was laughing too hard. The caller had been using the load drawer of the CD-ROM drive as a cup holder, and snapped it off the drive!

13.Another IBM customer had troubles installing software and rang for support. "I put in the first disk, and that was OK. It said to put in the second disk, and had some problems with the disk. When it said to put in the third disk - I couldn't even fit it in..." The user hadn't realized that "Insert Disk 2" meant to remove Disk 1 first.

14.In a similar incident, a customer had followed the instructions for installing software. The instructions said to remove the disk from it's cover and insert into the drive. The user had physically removed the casing of the disk and wondered why there were problems.

As Ripley would say, believe it or not!

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
13 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Korisnici - najbolje i najgore

Imam ja jednu priću al u ovom slučaju sam ja korisnik.

Jednu večer je grmilo a ja (budala) zaboravio isključit PC iz struje.
Uglavnom otisla je neka komponenta, ispricam ja to sve svom prijatelju i on mi kaže da ima pravog za tako nešto
ja ono okej ajde da vidimo(servis).
Čovjek me prvo tražio 1800 kuna (za cijeli NOVI PC, ja ono oke ionako mi nije trebao za igranje.)
Nakon 15 dana čekanja čovjek mi donese "NOVI" PC(a moj stari koji sam mu dao nije ni donjeo kaze kao da je otislo sve) koji je izgledo na prestare PC-eve iz 90-tih.
Ja ono chill nema veze, idem da vidim šta je na njemu(od programa) kad ono odjednom ugledam MSN na kojem je slika od neke cure i dečka(to na slici je bio moj frend sa curom),
ja nisam vjerovo nakon toga ugledo sam i skype al iste ljude ko šta su bili na MSN-u samo druga slika al isti par(cura i dečko.)
Pitam ja njega kakav mi je on dao kompjuter kad on "Molim" ja ponovim opet isto pitanje "kakav si mi to prodo kompjuter, od koga su to slike na njemu?" 

a on meni kao to mi je od brata kompjuter (napočetku me naravno levatio al nakraju je sve prizno, skoro da ga nisam prebio) vratio mi je samo 500 kuna
i moj stari kompjuter, a ostatak je kao potrošio.
I šečer na kraju taj lik koji mi je dao "NOVI" PC je brat od tog mog "PRIJATELJA" ... stvarno sam se razocaro nisam vjerovao da ima takvih to nije covjek to je zadnje smece za mene!!!

Zele da uzmu od tebe zadnji pare koje imas.

Dvije stvari su beskrajne: svemir i ljudska glupost. Albert Einstein
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Korisnici - najbolje i najgore

Eh ja sam dobio komp u kojem je usao mis/stakor, pojeo pola kablova i posrao se po cijelom kompu...

 

problem ??? Neznam kako je usao, korisnik se kune da nije otvorio kuciste nikada... osim toga, ne postoji niti jedna rupa na kompu... Mogao je jedino kroz floppy... lol

 
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Korisnici - najbolje i najgore

Zadnjih 15 godina... u blogu :)

13 godina
neaktivan
offline
Korisnici - najbolje i najgore

Ovo je ziva istina, desilo se meni prije par godina, radio sam za jednu organizaciju kao predavac na temu osnove Windows XP OS-a, grupica se smjestila, ja sam poceo sa povijesti racunara i tako dalje. Nakon nekog vremena korisnici su upalili racunare i poceo sam objasnjavati sto je desktop. Nakon toga su poceli da cackaju i klikaju da se upoznaju sa okruzenjem.

Jedna od polaznica kursa me upitala sto su ikonice i cemu sluze, nakon sto sam rekao da moze da klikne misem na ikonicu na ekranu da je pokrene i vidi sto ce se desiti, uzela je mis prislonila ga na monitor i pocela klikati.

 

Morao sam da izadjem van i da se ismijem kao budala, nakon toga sam se vratio isve ono ok, idemo dalje :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Korisnici - najbolje i najgore

Osnovna škola, još se učio MSDOS. Profa ispituje lika neke naredbe, sad ekran se ispunio tekstom i kaže ona njemu sad da obriše ekran (misleći da upiše cls), lik potegne rukav i počne brisati monitor.

When all else fails - crowbar the fucker
 
6 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Korisnici - najbolje i najgore

Projekt od preko 10 milijona kuna. Nakon par mjeseci u dotičnoj, naravno državnoj agenciji nitko ne zna gdje je baza s orginalnim podacima.

Najbolji, ne mogu se sjetiti.

 

EDIT: E sjetio sam se. Isto se aplikacija instalira, nešto se u bazi krčka. Kad eto ti dotične, tek izašla s faxa zbog nečega počela pričati kako ona voli samostojeće čarape i kakve su joj najdraže. A meni neugodno, bio sam se oženio par mjeseci prije tog događaja. Sexa nije bilo.

Programko http://programko.bloger.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 10:31 (Programko).
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Korisnici - najbolje i najgore

U maloprodaji instaliram xp ,ulazi kupac želeći kupiti nekakav steznik za nogu,kako ga nije bilo pita prodavačicu može li ostaviti mail pa da ga se obavijesti po dolasku - kaže ona da može.

I krene zapisati mail - ime.prezime ,to je bilo lako ,pa "@" već malo teže ,no to je bilo ništa kad je na red došao  đimejl.kom ,kupac gleda i ne vjeruje.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Korisnici - najbolje i najgore

Pokrećem kao domenski administrator pokrećem upgrade Kaspersky anti-virusa s konzole za administraciju. Kako treba računala restartati, nakon instalacije pišem poruku, koja se pojavi na ekranu:

"Poštovani, instalirana je posljednja verzija Anti-virusa, molimo vas da spremite što radite i da nanovo upalite računalo."

 

Prvi poziv:

"Meni se čini da imam neki virus, ovdje mi se nešto javlja, možeš li ovo vidjeti..."

 

Jednostavno ne čitaju, niti žele znati.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
13 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici - najbolje i najgore
cekpi kaže...

najbolje - seks (za to trebate barem MCSA bit {#})

 

najgore - sve ostalo

 

 

(neke sam bolestan tak da nisam za neku priču)

Cekpi znaci drzis se onoga "Source in Destination"

hehehhe =))))

13 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici - najbolje i najgore

-

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2011 16:27 (Franjic).
15 godina
neaktivan
offline
Korisnici - najbolje i najgore

Jutros sam otišao na jedno radno mjesto, gdje je instalirano računalo i stari CRT monitor.

 

Na gornjem dijelu okvira monitora, iznad zaslona, napisano moje ime i broj mobitela. {#}

 

No pic, it did happen. Zaštita privatnosti.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Korisnici - najbolje i najgore

kod jednog korisnika mi je vrisnula ploča na serveru pa su mi iz tvornice poslali novu

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice