Foobar2000, problem kod zatvaranja aplikacije

poruka: 4
|
čitano: 836
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Foobar2000, problem kod zatvaranja aplikacije

Hej ekipa, imam "mali" problem s foobar2000.

Naime prije nekog vremena mi je poceo bacati cudne errore i gluposti te vise ne znam sta da napravim i kako da to sredim....ocajan sam.

Probao sam clean install, portable instalaciju, instalaciju na neki drugi HDD, probao sam pogasiti sve dijelove CIS-a (da ne bi slucajno on nesto blokirao), UAC mi je ugasen, foobar2000 ima sve moguce dozvole....stvarno ne znam sta da vise radim (probao sam i sa starijim verzijama no problem ostaje isti).

Evo koja dva upozorenja mi konstatno izbacuje kada ga gasim (probao sam ga i pokretati s admin postavkama kako ima u nekim preporukama na netu):

http://i.imgur.com/WuEWeim.jpg

 

http://i.imgur.com/lGhopZ6.jpg

Ima netko ideju kako to srediti jer nemam volje mjenjati player nakon toliko godina koristenja.

Zahvaljujem....

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 14:44 (win32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Foobar2000, problem kod zatvaranja aplikacije

Do sada nisam nikada na dobio konkretan odgovor na neko svoje pitanje na npr. BOL-u (a da je problem vezan uz software i da nije rijec o nekoj preporuci npr. misa), tocnije na kraju sam uvijek sve sam rijesio.

 

Bilo bi ok da netko od "lokalnih gurua" za foobar2000 koji toliko kao znaju sve o aplikaciji, znaju rijesenje za ovaj problem pa bi bio zahvalan da ga podjele sa mnom.

 

Ili ce sve opet zavrsiti tako da cu uz par dana zezanja sve sam rijesiti ili potraziti pomoc jednostavno na Hydrogenu.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Foobar2000, problem kod zatvaranja aplikacije

Iako ne znam puno o Foobaru (osim da ga ljudi vole kap MP3 player...), ovo mi smrdi na "sheban" APPDATA folder od Foobara (s obzirom da javlja grešku vezanu za prava pisanja). Ajde za probu, "izkataj" sve vezano za foobar iz C:\users\USERNAME  i svih podfoldera. U teoriji, nakon toga reinstaliras Foobar i on bi trebao zapisati defaultne postavke. Desila mi se slična stvar kod reinstalacije windowsa, dok sam vukao stari APPDATA folder od iTunesa; radilo 3 dana i samo su odjednom "pukla" user prava na folderu (kao owner je bio ???). Reinstall, zapisana defaultna konfa, opet pejstanje APPDATA foldera od iTunesa i radi dan danas 2 godine kasnije{#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
offline
Re: Foobar2000, problem kod zatvaranja aplikacije
Jovanka kaže...

Iako ne znam puno o Foobaru (osim da ga ljudi vole kap MP3 player...), ovo mi smrdi na "sheban" APPDATA folder od Foobara (s obzirom da javlja grešku vezanu za prava pisanja). Ajde za probu, "izkataj" sve vezano za foobar iz C:\users\USERNAME  i svih podfoldera. U teoriji, nakon toga reinstaliras Foobar i on bi trebao zapisati defaultne postavke. Desila mi se slična stvar kod reinstalacije windowsa, dok sam vukao stari APPDATA folder od iTunesa; radilo 3 dana i samo su odjednom "pukla" user prava na folderu (kao owner je bio ???). Reinstall, zapisana defaultna konfa, opet pejstanje APPDATA foldera od iTunesa i radi dan danas 2 godine kasnije{#}

Budem probao, hvala na savjetu. {#}

 

Edit:

 

Rijeseno.

 

Nije bila stvar u ovome appdata, ali iskreno ni sam ne znam kako se sve opet poslozilo.

Nakon svega sto sam probao, ocito je nesto upalilo.

Ovo s appdata cu isprobati ako dode dopet do neke greske.

 

Sada vidim koliko sam zapravo zadovoljan s playerom jer sam isprobao u ovih par dana sve ostale i niti jedan mi nije bi blizu dobar kao foobar2000.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.8.2014 12:47 (win32).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice