Softver za obradu zvuka/glasa

poruka: 4
|
čitano: 1.518
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Softver za obradu zvuka/glasa

Počeo sam s izradom nekih kratkih animacija i slično, ali naravno moj glas zvuči užasno, pa me zanima u kojem softveru to što snimim preko mikrofona mogu obraditi da zvuči bolje, možda neki efekt ubaciti kao robot i slično? može free preporuka i paid. Best.!

powered by sashab
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Softver za obradu zvuka/glasa

Ekipa može pomoć? Počeli smo snimati ali glas nam je užasan pa bi trebao neku malo bolju obradu :D a i da imamo efekte za razne likove i slično? Hvala.

powered by sashab
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Softver za obradu zvuka/glasa
sashab kaže...

Ekipa može pomoć? Počeli smo snimati ali glas nam je užasan pa bi trebao neku malo bolju obradu :D a i da imamo efekte za razne likove i slično? Hvala.

 Adobe Audition?

10 godina
neaktivan
offline
Softver za obradu zvuka/glasa

Osobno mislim da je Wavelab najbolji software, ali dosta je skup pa ne znam isplati li ti se kupovati ga. Adobe Audition je dobra alternativa, vrlo kvalitetan program sa hrpom opcija i ne previše kompliciran za upotrebu. Možeš skinuti i trial ili staviti povez preko oka, if you know what I mean 

 

Najbolja besplatna alternativa je svakako Audacity. To definitivno preporučam da skineš jer je za jedan open-source software i nekog tko se ne planira profesionalnije baviti time sasvim dovoljan. 

 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice