No speakers or headphone are plugged in Win7

poruka: 5
|
čitano: 2.345
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
No speakers or headphones are plugged in Win7 Prof

 Ovako, pojavio mi se jedan problemčić koji nikako ne mogu riješiti.


Nakon godina i godina korištenja XPa, instalirao sam Win7 Professional. Sve radi perfektno, samo što mi je dole na zvučniku kao mali križić. Skidao sam neke drivere, ali ništa ne pomaže. U device manager imam onaj "High Definition Audio Device".. 

Može li mi neko pomoći šta da radim samo da ovo riješim? Zvučnike nemam jer su pregorili i ja ih bacio. Skidao sam onaj everast da vidim drivere i ovaj sam driver skidao ali ništa ne pomaže "Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller"

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
No speakers or headphone are plugged in Win7

Planiras li imati zvucnike uopce? Ako ne, cemu sredivati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: No speakers or headphones are plugged in Win7
Konza kaže...

 Ovako, pojavio mi se jedan problemčić koji nikako ne mogu riješiti.


..

 

 

 

 

 -i što bi sredio? Prevedeno, ništa nije priključeno, tek kad priključiš ako bi bilo problema sređuješ, ali po navedenom je sve OK.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Re: No speakers or headphone are plugged in Win7
Alkaline kaže...

Planiras li imati zvucnike uopce? Ako ne, cemu sredivati?

 Pa koristio sam zvučnike do prije mjesec, međutim nešto su se sjebali. Ne zvučnici, već kablovi. 

Ali sam na XPu iskopčao zvučnike i svaki komp ima u sebi tu zvučnu karticu, gdje možeš bar normalno imati malo zvuka. Da li to može i na Win7? 

14 godina
offline
No speakers or headphone are plugged in Win7

Ako mislis na PC speaker, on nije ni vrijedan spomena. Samo bipkanje koje vise smeta nego koristi icemu.

Ali da, Windows 7 ga ne podrzava, a beep iz legacy programa je proslijeden na zvucnike.

 

A ako si bas mislio na zvucnik koji je spojen na intergiranu zvucnu karticu na maticnoj ploci koji se ugasi kad spojis zvucnike skoro nijedan stolni PC to nema.

Imale su stare IBM desktop kante. Mozda novi modeli jos uvijek imaju ali ih nisam koristio pa neznam.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 23:29 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice