YouTube to MP3 zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 6.329
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
YouTube to MP3

Pokusavam vec dosta dugo pronaci neki dobar program ili web stranicu preko kojeg ili koje bio mogo video s youtuba skinuti na racunalo kao mp3 bez dodatnog pretvaranja, vecinu tog sto sam pronasao (free studio, freemake video downloader i sl.) skida prvo video pa ga zatim pretvara u mp3. Pronasao sam i nekoliko stranica (youtube-mp3.org, video2mp3.net ili clipconverter.cc i sl.) no problem je samo sto vecinu videa nije moguce skinuti. Na slikama je to vidljivo. Zamolio bih bilo koga tko je pronasao rijesenje za ovaj problem da mi pomogne a vjerujem da jos dosta osoba ima slican problem i treba pomoc, hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: YouTube to MP3
A da jednostavno skidaš pjesme s nekog sajta specijaliziranog za to (beemp3.com) ili cijele albume s torrenta? po meni isplativija opcija
Pričam i serem bezveze
12 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube to MP3

Skini sony vegas , onda skini sa keepvidom cijeli video koji oces pretvoriti i onda odvoji i pobrisi video od zvuka . renderaj kao mp3/FLAC i gg.

15 godina
neaktivan
offline
YouTube to MP3
World Championships: 7, GP started: 299, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,546
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice