Ipod touch pitanje

poruka: 6
|
čitano: 1.639
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ipod touch
Znam da ima vec otvorenih tema o tome, ali imam samo jedno pitanje: dali se dobije cd sa itunesom, il dali vec ima itunes "u sebi" kad prvi puta spajam sa kompom, il se mora skinuti sa neta?? I dali je potrebna konekcija sa internetom prvi puta, jer imam svoj laptop koji trenutačno nema net.?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch pitanje

Pa iTunes moraš skinuti sa Appleove stranice,a to znači da bi trebao net.Jedino ako kod frenda skineš iTunes pa ga prebaciš na svoj komp.

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Ipod touch pitanje
Znaci islo bi ovako: skinem itunes sa kompa s kojim imam net. Instal na laptop. Spojim ipod s laptopom. Stavljam muziku i ostala sr. A sa app storea mogu aplikacije skinuti na komp -> laptop -> ipod.?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod touch pitanje
Sesvetski Kraljevec kaže...
Znaci islo bi ovako: skinem itunes sa kompa s kojim imam net. Instal na laptop. Spojim ipod s laptopom. Stavljam muziku i ostala sr. A sa app storea mogu aplikacije skinuti na komp -> laptop -> ipod.?

 E sad...Za aplikacije sa iTunesa trebaš imati pristup internetu.A ostalo bi išlo tako kako si i napisao.

Punk's not dead!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Ipod touch pitanje
Oke hvala
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ipod touch pitanje

ee ovako , imam jedno pitanje,

kupio sam iPod Touch 3g 8gb i baterija mi je namještena na brzo punjenje pa mi se baterija jako brzo potroši :S

a ja ju neznam vratit na normalno punjenje pa ako bi mi netko mogao pomoć?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice