Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.254.065
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

evo nisam vec dugo. nakupilo se par slika.

trebal sam ic za fotografa a ne racunalca {#}

ova zadnja slika, taman sam nekaj istovarival iz auta i ostavil gepek otvoren nek se ljufta. i moram ic nekamo onak da cu zatvorit gepek i vidim psa kak nutra lezi. {#}

Ride or die, remember?
12 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ne smeš pesa ostavljati na kiši, gle kak ti je pohrđavil?!

Crkva je zlo 21. stoljeća
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Krov mu ne treba, jer ima kapicu, a kapica naravno nebu odletjela, jer ima dva vizira za motor ispred sebe... {#} svašta...

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

to je sam deda napravio...vidjet cemo nas svih u njegovim godinama dal cemo ista sloziti

uredno registirao i atestirao

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

to je sam deda napravio...vidjet cemo nas svih u njegovim godinama dal cemo ista sloziti

uredno registirao i atestirao

 

Svaka njemu cast na tome, ali da ga je sam rodio ruzno izgleda.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
daniel.hajdinjak666 kaže...

Ne smeš pesa ostavljati na kiši, gle kak ti je pohrđavil?!

Pesek ima penthouse. Kucicu izoliranu s stiropolom, tondach crijepom (ostalo od kuce) i bakrenim žljebom za odvodnju kišnice. sve u svemu hotel. inace to je cistikrvni lovacki pticar. ali je otac kratkodlak a majka oštrodlaka pa je on između. pa onda je naucen cim se otvore vrata od auta on si ljepo sjedne di ima suvozac noge ili u gepek i vozi se. inace ulazi u 10godinu. 

kad je bil mali, imal je znak od mercedesa na njuški. budem potrazil na starom kompu sliku pa stavim.

 

inace sitno se broji do 250tkm {#}

Ride or die, remember?
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

to je sam deda napravio...vidjet cemo nas svih u njegovim godinama dal cemo ista sloziti

uredno registirao i atestirao

  Pa vidim da je složeno, farovi mi izgledaju kao od citroena c4, prednji usisi zraka su od bmwa, a grillovi na haubi od mercedesa i svaka čast dedi na uloženom trudu i vremenu, ali malo je pretjerao oko detalja, izgleda mi pre kičasto, a osobu njegovih godina držim kao puno ozbiljniju osobu  {#}

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

farovi i jesu od C4, tj svi dijelovi sta vidite su od raznih auta

 

bio deda jednom na meetingu u novom vinodolskom pred god dana...ako se ne varam govorili su da je neki izumitelj ili nesto stvara lik uglavnom (mozda i grijesim ako ga tko zna bolje od mene) tako da me ne cudi sta je ovako eskcentrican :D

 

unutra ako se dobro sjecam su urice od citroena XM i cijeli pogon je njegov, V6 motor...

 

ponavljam, mozda i grijesim, ne sluzi me pamcenje bas :D hehe

10 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Jedan vic za autoljubce {#}

 

Muž dolazi u policiju i prijavljuje nestanak žene.

 

Muž: – Prijavljujem nestanak svoje žene. Otišla je u kupovinu i još se nije vratila.

 

Policajac: – Koliko je bila visoka?

 

Muž: – Nemam pojma, nikad je nisam mjerio.

 

Policajac: – Mršava ili malo jača?

 

Muž: – Ne bi se moglo reći mršava, mogla bi biti malo jača.

 

Policajac: – Boja očiju?

 

Muž. – Ne znam da vam pravo kažem, nikad nisam pažljivo zagledao.

 

Policajac: – Boja kose?

 

Muž: – Ne znam, obično bi je menjala sa godišnjim dobima.

 

Policajac: –Što je imala na sebi?

 

Muž. – Nisam siguran je li bila suknja ili haljina.

 

Policajac: – Je li vozila auto?

 

Muž: – Da

 

Policajac: – Koje je boje bio auto?

 

Muž: – Crni Audi A6 sa turbo 3,0- litarskim V6 motorom koji razvija 333 konjske snage. Ima osmostepeni tiptronic automatski menjač sa ručnim načinom rada. Ima punu LED rasvjetu naprijed, sa svjetlosnim diodama za sve funkcije osvetljenja. Na prednjim lijevim vratima ima vrlo diskretnu ogrebotinu dužine 4 cm. (muž počne plakati)

 

Policajac: – Ne brinite gospodine… Naći ćemo vaš auto.

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Svašta se danas naziva vicem.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

naime zanima me kako doci do vozila koja su zaplijenjena i stavljena na bubanj od banke,leasing kuce od  vlasnika koji jednostavno nisu mogli otplatiti ratu.Naime nema na internetu niti jedna cista direktna informacija a sve sta se nađe pise kretenski općenito i bez ikakvih smjernica npr na ovom clanku

http://www.24sata.hr/potrosac/automobilske-kuce-najbolji-izbor-za-rabljena-vozila-339942

Znam da je na poreznoj na oglasnoj ploci visilo jedno vrijeme to,al kad bih gledao sve nesto šrot i nikakve marke auta.Činjenica jest da se već to odma sazna i po prijateljskim/rodijackim vezama rijesi za neke ljude a tako uvijek biva u nasoj drzavi.Pa ako netko ima konkretnu informaciju bio bih zahvalan...

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sta kazete na ovu Hondu? {#}

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Meni je ok,nema seljo tuninga.

 

 

 

ALI

malo manje izrazeni spoileri i tjt.

Ispadam picajzla,al ak idemo po misljenju...

 

 

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Xperiax1 kaže...

Sta kazete na ovu Hondu? {#}

 

 

 

Moja bolja :P

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jesu to vrata farbana? {#}

9 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Xperiax1 kaže...

Sta kazete na ovu Hondu? {#}

 

 

nije po propisima :D

Ako prdnem,usrat ću se.-Miroslav Krleža
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

unutrasnjost recimo pa dovrsena, ostale su spone i zadnji dobos (prije ce lec diskovi), pa onda na farbanje komplet i na kraju sredivanje i ubacivanje 2.0 16v...

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 0:59 (RuskeGTT).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Može mišljenje za ovaj auto, planiram ga ič pogledat sljedeči tjedan.

Astra 2000.god. diesel, 187000 km. prvi vlasnik, regan godinu dana, dosta opreme, a i čovjek pristaje da se auto može provjerit bilo gdje!!

Hvala

 

http://www.njuskalo.hr/auti/opel-astra-2.0-sport-oglas-12251766

Martin
14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Onjegin kaže...

Stoji ti u garaži konstantno i služi kao četvrti auto? Posao ti je pored kuće? Živiš u centru?

 

Objasni nam.

Pa i moj auto je 08.2009., pa sam pred koji mjesec dana zaokružio 20 000 km

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Mitsuoka kaže...

Pa i moj auto je 08.2009., pa sam pred koji mjesec dana zaokružio 20 000 km

Malo sam se iznenadio jer ja nikad ne idem na duža putovanja autom, niti se vozim cijeli dan (niti svaki dan), a opet kilometri nekako lete. 

12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Evo da malo predstavim sta sam radio ovaj tjedan. Na mercedesu mi se nisu htjele otvarati one klapne da puste zrak da puse pa sam da bi do toga dosao morao rastaviti skroz prednju unutrašnjost, pa onda kada sam vec skinuo gornju plocu sam stavio i drugu koju sam imao jer otac vec duze vrijeme zeli sivu koznu unutrasnjost koju smo imali doma pa sam onda kad sam vec sve to napravio ubacio i druga sjedala, tapicirunge na vrata, i volan. Posto to stoji vec jedno 10 godina bilo je uzasno zamazano pa sam morao to svbe ocistiti, steta sta nisam slikao prije kako je bilo zamazano. Nisam siguran jel mi se vise sviđa sada ili prije kada su bila crna tapicirana sjedala ali eto tati se sviđa i taman se je to pogodilo snjegovim rođendanom koji mu je bio jucer. Danas sam do kraja sve to ocistio i jos bi ga sada trebalo izvana ali nisam imao zivaca vise.

A forda smo kupili krajem 3 mjeseca u njemackoj, ispao nas je 2800 eura sveukupno s registracijom i svime, i evo vec smo napravili 9000km i auto je super, trosi kao upaljac, prostran, nije bilo jos nikakvih kvarova, uglavnom zadovoljni. 

 

Trebao bi oba dva auta oprati, ali ta kisa stalno pada, pa mi se bas i neda, operem ga i onda ga kisa opet zamaze.

 

Mercedes c220 , w203 linija, 2000 godina, 270 000km, 105kw, diesel

Ford fusion , 2000 godina, 109 000km, 55kw, diesel

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nakon 527 krugova Audi uzeo još jednu 24h utrku. 3 pobjede na 3 legendarne utrke, apsolutna dominacija.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Peugeot 308, 2008.g, 90k km, Diesel, mislim da 1.6. Od prvog vlasnika, privat kupnja od prijatelja od strica. Čovjek je profesionalni vozač, koristio je auto za na posao i s posla. Stariji čovjek, oženjen, bez djece. Dosad samo redoviti servisi, nikad lupan niti išta bitno krepalo. Registriran do 3.mj, osiguranje s kaskom do 5.mj. 55 000kn. Kaj mislite?

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 17:53 (Luuka).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Autić je regan,napravljen kompletan veliki i mali servis,promjenjeni svi loši i dotrajali djelovi..

 

Planiram nabaviti stock maglenke,prednju chrome sport masku i bolji radio..

 

 

Samsung Galaxy S5
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Nakon 527 krugova Audi uzeo još jednu 24h utrku. 3 pobjede na 3 legendarne utrke, apsolutna dominacija.

 

endurance utrke su postale totalna glupost, jer FiA-ine restrikcije (odnos snaga/težina/potrošnja) već godinama daju prednost dizelskim motorima.

negdje sam pročitao da kada se odnosi preračunaju (to je bilo za prošlu sezonu 2013.), dizelski motori imaju prednost od oko 80ks, tako da ne čudi audijeva dominacija.. ili dizelska ako se računa i ona jedna pobjeda pežota hdi.

također navodno im se i malo gleda kroz prste u vezi zacrnjenja u ispuhu.

 

kuda to vodi? ili će svi morati početi razvijati dizelske motore, ili će morati uvesti odvojene kategorije za dizel/benzin. mislim da je jako teško napraviti restrikcije/omjere gdje bi postojao neki realni balans.

po meni bi trebala postojati kategorija bez restrikcija, jer ovo što se trenutno događa koči razvoj pojedinih tehnologija, forsirajući one dominantne. sjetimo se samo restrikcija koje su stavljene na wankel nakon pobjede 91..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 9:12 (nine).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ma dizel koriste samo u Le Mansu na LMP1. 

Na druge dvije utrke koje sam spomenuo, radi se o N24H i SPA24, gdje voze GT klase, nema LMPova. Tu ulaze sa R8 LMS Ultra V10 GT3 spec autom, naravno V10 motor je FSI. 

Dapače do ove utrke su imali veće restrikcije na R8ici od ostalih vozila što se tiče veličine otvora za usis i još nekih stvari. 

 

Zanimljivo je kako nema pravih konkurenata. Jučer je Marc VDS parirao sa Z4 al samo zbog jednog ulaska u boks manje. No otišao je ABS i traction control na autu i jednostavno nisu mogli izdržati.

Čak su pokušali zadnji stint odvoziti na starim gumama da dobe nešto na vremenu. S tim su dobili 20tak sekundi prednosti, al Rast je skidao po 3 sekunde po krugu jer je imao nove gume + je auto nešto brži na ravnome.

Imali bi čak možda i 1-2-3-5 umjesto 1-3-4-12 da nije #2 imao sudar sa SLSom pa je morao u boks.

 

No kad vidiš koliko timova koristi R8, + WRT je skoro kao tvornički tim, svi važni likovi iz Audi Racinga su tamo počevši od Dr. Urllicha. Logično je da od toliko vozila bude dobrih rezultata.

Plus što imaju skoro pa sve najbolje vozače na gridu, Vanthoor, Rast, Ortelli, Basseng, Winkelhock, Stippler, Mies + pobjednički trojac iz Le Mansa. Uz par ostalih koji su u ostalim timovima, tipa Parente, Estre, Kane, Meyrick, Buhk, Schneider, Luhr imaju hrpu talenta i isknusnjara u svojim redovima.

Osim toga, pit stopove su doveli do savršenstva, pakne mjenjaju u 30 sekundi.

Uz Audi mislim da je jedino Bentley kao factory team u klasi, nisam siguran za McLaren i ART kakav im je odnos.

I Nismo/Nissan u PRO-AM klasi kroz RJN, ali oni primarno furaju GT Academy program i fokus im je na završetak utrke i dobivanje iskustva mladim vozačima za daljnje napredovanje. 

Bit će zanimljivo vidjet dogodine u Le Mansu vozače za Nissan, imaju hrpu talenta u razvoju, što kroz GT Academy i još više u Super GTu. 

 

 

Nevezano dalje uz timove, sama utrka je bila loša prvih 6 sati. Sve je krenulo izljetanjem u Eau Rougeu pa je SC morao van. Čim su povukli SC u istom krugu jedno ružno izljetanje u Blanchimontu pa SC opet na stazu. Nakon toga opet ista priča, SC još ne uđe i eto opet u Eau Rougeu 5 komada se nakupilo i taman sredili i krenulo par minuta i umalo kobno završilo za Mahyja i Kogaya pa su zaustavili utrku na 1h dok izvuku vozače iz vozila i helikopterom prebace u bolnicu. Ukupno 2h SCa i 1h red flag. Nakon toga se smirilo bez većih incidenata.

Uglavnom, više teških izljetanja nego na N24H što je relativno čudno, ali srećom bez težih posljedica.

 

Eto jedan bonusić prije samog početka. {#}(nvm, radi se o N24H al nek stoji)

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 10:21 (mystik).
11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Na putovanju od 805 km do Korčule i natrag Mercedes C klase W202 iz 1999. trošio je 6,88 litara u prosjeku.

 

S tim da su nas na granici s Hrvatskom zadržali oko pet sati, a auto je radio cijelo vrijeme radi klime.

 

Tužno je, što Up! iz 2012 s duplo manjim motorom ne troši puno manje.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Par slika mustang-a, da održimo temu živom... {#}

 

EDIT: ne znam zašto su slike sad tako male, meni ih je prikazivao normalne veličine, evo STRANICA pa samo kliknite na sliku...

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 16:16 (1BIT).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Nitro233 kaže...

naime zanima me kako doci do vozila koja su zaplijenjena i stavljena na bubanj od banke,leasing kuce od  vlasnika koji jednostavno nisu mogli otplatiti ratu.Naime nema na internetu niti jedna cista direktna informacija a sve sta se nađe pise kretenski općenito i bez ikakvih smjernica npr na ovom clanku

http://www.24sata.hr/potrosac/automobilske-kuce-najbolji-izbor-za-rabljena-vozila-339942

Znam da je na poreznoj na oglasnoj ploci visilo jedno vrijeme to,al kad bih gledao sve nesto šrot i nikakve marke auta.Činjenica jest da se već to odma sazna i po prijateljskim/rodijackim vezama rijesi za neke ljude a tako uvijek biva u nasoj drzavi.Pa ako netko ima konkretnu informaciju bio bih zahvalan...

 

Mene zanima a vjerujem i širu publiku kada ćeš ti kupiti Porsche Boxster konačno ??

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice