Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.112
|
čitano: 13.249.259
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
daniel.hajdinjak666 kaže...

 jbg, felga mora biti okrugla i samim time je ograničen dizajn.

 

Ovo ti je glupa izjava jer osnovni oblik mora bit krug, ali unutra mogu radit sto hoce, nije da ne postoje tisuce dizajna felgi.

dv14 kaže...

 

Čak su je počeli i na Golfove stavljati.. {#}

 

Jel mi moze netko objasnit koja je poanta zabijanja kotaca u blatobrane kao ovom golfu? 

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...

 

Jel mi moze netko objasnit koja je poanta zabijanja kotaca u blatobrane kao ovom golfu? 

Ha ćuj, nekad je to bilo moderno. {#}

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže..

 

Jel mi moze netko objasnit koja je poanta zabijanja kotaca u blatobrane kao ovom golfu? 

razbijanje bubrežnih kamenaca {#}

 

inace meni najljepse felge: volk te37, oz ultraleggera i RS5 oem felga.

volk te37 volk te37
oz ultraleggera oz ultraleggera
OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 21:55 (Lord_Marko).
12 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Pa to sam i rekel da je dizajn ograničen kružnim oblikom.

Crkva je zlo 21. stoljeća
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...

Jel mi moze netko objasnit koja je poanta zabijanja kotaca u blatobrane kao ovom golfu? 

 

smanjuje drag koeficijent.. ali je bolje izvedeno na citroenu kaje 1BIT postao {#} čitaj funkcionalnije {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

 

inace meni najljepse felge: volk te37, oz ultraleggera i RS5 oem felga.

Ove zadnje Audijeve se mogu naći na svim njihovim modelima (rade ih u više veličina). Od pravih RS-ova do A3ojki 2.0 TDi (znam čovjeka iz ZG koji ih fura na crnom Sportbacku)

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...

Ovo ti je glupa izjava jer osnovni oblik mora bit krug, ali unutra mogu radit sto hoce, nije da ne postoje tisuce dizajna felgi.

Ne možeš reći da unutra mogu raditi što hoće. 

Felga ima određenu funkciju koju mora zadovoljiti. Pritom mora isto tako mora poštivati određena pravila, odnosno biti unutar ograničenja nastalih prema ostatku auta(način montiranja, mora biti u stanju podnijeti određene sile koje nastaju i hrpu ostalih naizglednih glupih sitnica).

S obzirom da sam kažeš da postoji hrpa različitih dizajna, jako je teško napraviti nešto što neće barem malo podsjećati na neku već postojeću felgu. I naravno da kružni oblik ograničava mogućnosti.

 

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

 

inace meni najljepse felge: volk te37, oz ultraleggera i RS5 oem felga.

Sad si me navukao, pa moram i ja podjelit neke meni ljepše kombinacije...{#}

Inače ja bi rekao da ne stoji jedno te ista felga svakome, na nekom će autu izgledati odlično, a na nekom odvratno, zato treba kombinirati...

 

Evo npr ADV.1 proizvodi felge za luksuznije/skuplje aute i savršeno uklope model felge sa autom.

 

Šećer na kraju

Oem fiat abarth su mi baš nekako updaljive Oem fiat abarth su mi baš nekako updaljive
ATS gtr ATS gtr
Volk te37 Volk te37
Borbet lv4 Borbet lv4
Neke custom made, spoj modernog fiće i old school felgi, baš pun pogodak Neke custom made, spoj modernog fiće i old school felgi, baš pun pogodak
Sparco Pista Sparco Pista
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 11:05 (1BIT).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

jos uvijek mi ovo ljepse

Evo malo bolje fotke. {#}

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema
JEDAN DAN!!!!!!!!!!!
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

Što se felgi tiče, prije sam patio za "multi spoke" felgama, a sada, ova mi je no.1

 

 

Čak su je počeli i na Golfove stavljati.. {#}

Golf je na Air ridu, dizanje i spuštanje preko ''daljanskog'', s obzirom da sam se vozio na takvom sistemu, udobnost je bolja od bilo kakvih amortizera i slično.

Samo što je dosta skupo i naravno ne može se atest napravit....al to je više do naše države i propisa.....

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kolege, trebao bi info o stanju na auto cesti Zg-Žu i da li je otvoren granicni u Zupanji ( od HAK-a nema bas nesto pomoci) , i kakvo se vrijeme ocekuje u toku tjedna jer  u cetvrtak bi trebao preko Zupanje do Brckog pa nazad a volio bih da saznam iz prve ruke kakvo je stanje. Hvala.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
marionezi82 kaže...

Kolege, trebao bi info o stanju na auto cesti Zg-Žu i da li je otvoren granicni u Zupanji ( od HAK-a nema bas nesto pomoci) , i kakvo se vrijeme ocekuje u toku tjedna jer  u cetvrtak bi trebao preko Zupanje do Brckog pa nazad a volio bih da saznam iz prve ruke kakvo je stanje. Hvala.

Gledam hak-ovu aplikaciju preko mob-a, kažu da je otvoren granični u Županji i da je pojačan promet, evo ti i slike sa kamere, a vrijeme si pogledaj na OVOM linku, nema Županje, pa sam stavio Đakovo, blizu su jedan drugoga, pa je prognoza gotovo ista...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
marionezi82 kaže...

Kolege, trebao bi info o stanju na auto cesti Zg-Žu i da li je otvoren granicni u Zupanji ( od HAK-a nema bas nesto pomoci) , i kakvo se vrijeme ocekuje u toku tjedna jer  u cetvrtak bi trebao preko Zupanje do Brckog pa nazad a volio bih da saznam iz prve ruke kakvo je stanje. Hvala.

Gledam hak-ovu aplikaciju preko mob-a, kažu da je otvoren granični u Županji i da je pojačan promet, evo ti i slike sa kamere, a vrijeme si pogledaj na OVOM linku, nema Županje, pa sam stavio Đakovo, blizu su jedan drugoga, pa je prognoza gotovo ista...

Samo da kažem, da imaš na DHMZu Gradište koje je par KM od Županje, pa je malo točnija prognoza. {#}

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ima tko iskustva s poliranjem farova? Jer su mi bas jako matirali, i izgledaju katastrofa. Citao sam po internetu da je najbolje s vodobrusnim papirom granulacije 800/1500/2000 i onda s polir pastom. Rucno bi radio jer nemam onu spravu za poliranje, pa ako netko ima iskustva pa da kaze jel uredu tako.

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Odi u Partes, 75kn/far, rade jako dobro i sa kvalitetnim materijalima (Meguiars). Frend je bio nedavno, i ja se spremam, po drugi put ih obnoviti, prije kupnje novih.

 

Ako ćeš ručno, imaš set za 120kn od QUIXX-a u Intersparu, gotovo jednostavno kao poliranje za dummiese. {#}

 

No velim, ručno je to nemoguće dobiti tako dobro i kvalitetno kao strojno, a mala razlika u cijeni.

In the name of tragedy...
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 15:34 (thedream).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
laux kaže...

Ima tko iskustva s poliranjem farova? Jer su mi bas jako matirali, i izgledaju katastrofa. Citao sam po internetu da je najbolje s vodobrusnim papirom granulacije 800/1500/2000 i onda s polir pastom. Rucno bi radio jer nemam onu spravu za poliranje, pa ako netko ima iskustva pa da kaze jel uredu tako.

Ja sam kod sebe krenuo sa 600/1000/1500/2000 i kasnije polirao sa finom i grubom pasta rucno i odlicno ispalo.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema
moze i pasta za zube sa granulama...
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
marionezi82 kaže...

Kolege, trebao bi info o stanju na auto cesti Zg-Žu i da li je otvoren granicni u Zupanji ( od HAK-a nema bas nesto pomoci) , i kakvo se vrijeme ocekuje u toku tjedna jer  u cetvrtak bi trebao preko Zupanje do Brckog pa nazad a volio bih da saznam iz prve ruke kakvo je stanje. Hvala.

Gledam hak-ovu aplikaciju preko mob-a, kažu da je otvoren granični u Županji i da je pojačan promet, evo ti i slike sa kamere, a vrijeme si pogledaj na OVOM linku, nema Županje, pa sam stavio Đakovo, blizu su jedan drugoga, pa je prognoza gotovo ista...

 

TheMenstalist kaže...
1BIT kaže...
marionezi82 kaže...

Kolege, trebao bi info o stanju na auto cesti Zg-Žu i da li je otvoren granicni u Zupanji ( od HAK-a nema bas nesto pomoci) , i kakvo se vrijeme ocekuje u toku tjedna jer  u cetvrtak bi trebao preko Zupanje do Brckog pa nazad a volio bih da saznam iz prve ruke kakvo je stanje. Hvala.

Gledam hak-ovu aplikaciju preko mob-a, kažu da je otvoren granični u Županji i da je pojačan promet, evo ti i slike sa kamere, a vrijeme si pogledaj na OVOM linku, nema Županje, pa sam stavio Đakovo, blizu su jedan drugoga, pa je prognoza gotovo ista...

Samo da kažem, da imaš na DHMZu Gradište koje je par KM od Županje, pa je malo točnija prognoza. {#}

Hvala obojici, informisao sam se. {#}

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

.

12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

zna li netko dobar autoradio do oko 400 kn ( manje pozeljnije )  ?

Some say that he resined a job in Rome to have a fulltime job in here in London and that all of his legs are hydraulic... all we know is, he's called the Stig. PSN :theMeanDuck
16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

U Metroa uzeo nekidan Castrol Edge 5W-40(proizvodnja Italija) 5l+1l za 300kn, mislim da akcija još traje pa povirite, ima još drugih marki i vrsta na akcijama. 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Saint96 kaže...

zna li netko dobar autoradio do oko 400 kn ( manje pozeljnije )  ?

http://www.pioneer.eu/eur/products/25/121/61/MVH-160UI/page.html
Osobno ga imam u golfu i prezadovoljan sam. 

#yolo
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas opet neka dva purgerska debila koji misle da su oni bogom dani.

Kako je pol istočne obilaznice bilo zatvoreno, promet koji ide prema autocesti se preusmjeravao kroz cehovsku u zagrebačku. Inače je cehovska malo prometna, a s obzirom da se spaja na glavnu, nastala je kolona skoro od nekih 30 auta. Da stvar bude bolja, kroz tu cestu i prolazi pruga na kojoj nema rampe, samo križ, a i nije najpreglednije nego moraš baš zastat metar pred prugom da vidiš jel možeš proć.

I tak čekam u koloni, taman prošo prugu i još par auta ispred i eto glavne ceste. Kad najedanput, pokraj mene projuri neki qrac i koči ko luđak da bi se uspio zaustavit prije glavne. Za njim još jedan. Novi civic type r skucan u pod, i nova bembara m3 skucana u pod. I sad stanu oni, vidiš ima dosta prometa s desne strane i moraš ih pustit. Naravno šta će oni sad čekati da tu neki sporedni likovi prođu, ipak su oni došli iz metropole, pa onda još i na glavnoj oderu pol kilometra po suprotnoj dok ih jedan lik nije pustio.

 

Da je kojim slučajem naletio kamion ili vlak, garant bi se ovi imbecili izvukli a netko nedužan naj*bo.

 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nešto je slabo aktivna tema u zadnje vrijeme, evo par slika, da vam uljepša dan. {#}

 

meanwhile in Croatia

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 13:34 (1BIT).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

pozdrav momci, imam jedne alu felge u prostoriji koje stoje vec 2-3 godine, original Opelove su, znaci imaju poklopac za ove srafe, razmak rupa je 4x100 ako me sjecanje ne vara, gore su neke gume marke Stella?
Dvije su u lošem stanju dok druge dvije su u još kolko tolko dobrom stanju, koliko bi mogao dobiti za njih nakon sto ih operem? 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Sheeva kaže...

pozdrav momci, imam jedne alu felge u prostoriji koje stoje vec 2-3 godine, original Opelove su, znaci imaju poklopac za ove srafe, razmak rupa je 4x100 ako me sjecanje ne vara, gore su neke gume marke Stella?
Dvije su u lošem stanju dok druge dvije su u još kolko tolko dobrom stanju, koliko bi mogao dobiti za njih nakon sto ih operem? 

75 kn /  komad = 300 kn komplet.

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Kad se sjetim koliko su me koštale na akciji u Vulkalu, još naletim na ovaj svježiji test, ne mogu odoliti a da ne poželim malo prave zime u 12/1 mjesecu, da ih mogu pošteno provozati. {#}

 

Rasturaju zimske WR D3 .

 

 

In the name of tragedy...
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

wut? winter sport 4D 1112kn. omg

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice