Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.251.677
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

sjcam.com 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Po goricama samo okolo gledas di i na gemistu stal... 

:D
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

Dosla mi jucer akcijska kamera i ajd da ju idemo istestirat. izgleda da bi mi bilo bolje da sam investiral u nove gume  offroad pocinje negdje oko 8min. a zanimljiv dio i lekcija o vitlanju i kak ne namotavat vitlo par minuta kasnije 

 

trebaš samo neki spuh na to montirati da se bolje dere 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Po goricama samo okolo gledas di i na gemistu stal... 

 hahahah, totalno si me prokuzil. kaj mislis kak sam bil žejen nakon vitlanja 

nine kaže... 

trebaš samo neki spuh na to montirati da se bolje dere 

 a cuje se on inace dosta jer je auspuh modificiran. nego sam ja teletina ostavil gore vodonepropusna vrata na kameri a imal sam one s rupicama pa se bi bolje culo 

 

ali slazem se da jedan akrapovič nebi skodil :D

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema
Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
TheMenstalist kaže...

 IDEM SE NAPIT!!! cujemo se u ponedjeljak! 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel' to znači da već danas mogu sjesti u auto jači od 80kw i normalno se voziti pored policije ili mora proći još neko vrijeme da to dođe na snagu?

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dombak1608 kaže...

Jel' to znači da već danas mogu sjesti u auto jači od 80kw i normalno se voziti pored policije ili mora proći još neko vrijeme da to dođe na snagu?

 Ne, mora izac u narodnim novinama...

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Izaci ce sljedeci tjedan

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dombak1608 kaže...

Jel' to znači da već danas mogu sjesti u auto jači od 80kw i normalno se voziti pored policije ili mora proći još neko vrijeme da to dođe na snagu?

 Već vidim turiranje sa subaruom pored policije, ak se držiš ograničenja, za dobar zvuk te nebi smjeli globit

 

Nego evo šta sam uhvatio danas pred bauhausom

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas sam napravio veliko sranje, flaksal sam i jedan mali kamenčić mi je odletil i razbil zadnje staklo na desnim vratima. Jel znate možda jeftinog a dobrog staklara u Zagrebu?

Ako sam ti pomogao, pritisni hvala
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 za ukidanje zakona.

Ja baš navikao gledati one jeftinije aute do 80kW. Sad se treba priviknuti na to da nema ograničenja, da se može voziti bilo što.. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

 za ukidanje zakona.

Ja baš navikao gledati one jeftinije aute do 80kW. Sad se treba priviknuti na to da nema ograničenja, da se može voziti bilo što.. 

 Mahh, ko ima para za M5 ili E55 amg imat će i za kaznu 

 

Moj susjed ima 19 godina i vozi Audi A6 3.0 TDI Quattro S-Line 2007. Auto je strava i pošto je iz imućnije obitelji nema problema s plaćanjem kazni...

EUNE: RayzCRO
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Rayz00 kaže...
dv14 kaže...

 za ukidanje zakona.

Ja baš navikao gledati one jeftinije aute do 80kW. Sad se treba priviknuti na to da nema ograničenja, da se može voziti bilo što.. 

 Mahh, ko ima para za M5 ili E55 amg imat će i za kaznu 

 

Moj susjed ima 19 godina i vozi Audi A6 3.0 TDI Quattro S-Line 2007. Auto je strava i pošto je iz imućnije obitelji nema problema s plaćanjem kazni...

 Ko Mate Rimac, sa 19 godina je vozio M6-icu

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ne znaci da imamo svi love za 300kW odmah :D.

 

Super za ljude kojima je znacilo tih +10kW, obicno da ih je to mucilo.

 

Al opet dok ne bude full sluzbeno nema kaj. Vec ce oni smislit neki nacin za udarat po depu bez brige.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
Rayz00 kaže...

 Ko Mate Rimac, sa 19 godina je vozio M6-icu

Ako se ne varam onda jos nije bilo tog zakona, onda je bio samo onaj zakon za nocnu voznju...

:D
13 godina
online
Auti - ultimativna tema

sad ce mladi masovno kupovat alfe 147 jtd, svaka je imala bar 85 kw a tako lijepo izgleda, nebi me cudilo da sad dignu cijene 

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

sad ce mladi masovno kupovat golfa alfe 147 jtd, svaki je imalo bar 85 kw a tako lijepo izgleda dimi, nebi me cudilo da sad dignu cijene 

 there i fixed it

 

@CroNk3r nebih znao, moguće

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2015 23:23 (1BIT).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

sad ce mladi masovno kupovat alfe 147 jtd, svaka je imala bar 85 kw a tako lijepo izgleda, nebi me cudilo da sad dignu cijene 

 I hope not.. Ljudi nalete na Alfe u svakakvom stanju, ne održavaju ih i onda počnu uokolo pričati priče kako je Alfa šrot.

 

 

Ja bi bio zadovoljan sa ovim. To mi je tiha patnja, iako mislim da ima više mušica od 147/156.

Ima netko 5k eura, vraćam nikad.

 

Ništa ne ostavljam nezavrš
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...
domac5 kaže...

sad ce mladi masovno kupovat alfe 147 jtd, svaka je imala bar 85 kw a tako lijepo izgleda, nebi me cudilo da sad dignu cijene 

 I hope not.. Ljudi nalete na Alfe u svakakvom stanju, ne održavaju ih i onda počnu uokolo pričati priče kako je Alfa šrot.

 

 

Ja bi bio zadovoljan sa ovim. To mi je tiha patnja, iako mislim da ima više mušica od 147/156.

Ima netko 5k eura, vraćam nikad.

 

 jaoo ova alfa je nesto posebno, pogotovo za nas mlade, al mogu je samo gledat i slinit jer u ovoj drzavi uskoro nece ni trava rast a kamoli standard 

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...
dv14 kaže...
domac5 kaže...

sad ce mladi masovno kupovat alfe 147 jtd, svaka je imala bar 85 kw a tako lijepo izgleda, nebi me cudilo da sad dignu cijene 

 I hope not.. Ljudi nalete na Alfe u svakakvom stanju, ne održavaju ih i onda počnu uokolo pričati priče kako je Alfa šrot.

 

 

Ja bi bio zadovoljan sa ovim. To mi je tiha patnja, iako mislim da ima više mušica od 147/156.

Ima netko 5k eura, vraćam nikad.

 

 jaoo ova alfa je nesto posebno, pogotovo za nas mlade, al mogu je samo gledat i slinit jer u ovoj drzavi uskoro nece ni trava rast a kamoli standard 

Meni je iskreno zadnji kraj ruzan, ljepsa su mi klasicna alfa svjetla i rubovi, a ne ovako okrugli zadnji kraj.

:D
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2015 2:49 (CroNk3r).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...

Jel bi mi mogao netko preporuciti neke dobre kocione plocice za Pug 206 (2002., 1.1l)? Naprijed je disk, iza bubanj.

 Netko?

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ja ti iza i napred vozim ATE. Diskove neznam kakvi su, ali definitvno za par tkm prelazim na ATE PowerDisc i opet ate plocice 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...
gamer34 kaže...

Jel bi mi mogao netko preporuciti neke dobre kocione plocice za Pug 206 (2002., 1.1l)? Naprijed je disk, iza bubanj.

 Netko?

 Pa ne znam ako imaju neke special, za 106 nikad nismo previše o tome razmišljali...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...

 Netko?

Po meni je best buy kombinacija zimmermann diskovi i ferodo pločice. Al ako nađeš ATE po sitno većoj cijeni uzmeš njih.

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

ATE eventualno Power, ostatak je prosjek, po meni ništa iznad Zimmermanna, to dvoje pa što nađeš jeftinije. Pločice sam imao svakakve, pola ih je cvililo nevezano o proizvođača.

 

Mislim da sad imam Zimm + Ferodo Premier na autu, ne sjećam se više, prije 2g., tako, samo mijenjao.

In the name of tragedy...
15 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Jel ovo fakat prava cijena za ovakav auto?I koliko jos cca ima davanja do uvoza i rege?
http://www.autoscout24.eu/Details.aspx?id=271846145&cd=635684953310000000&asrc=st

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
Penryn kaže...
thedream kaže...

 

 

Puno hvala na preporukama, onda cu uzet ATE jer je ionak razlika par desetaka kuna, a na kocnicama necu stedit. Plus sto mrzim kada kocnice cvile, pa super ako to mogu izbjec.

Inace jel ima netko ideju kako skinuti stare naljepnice sa sajbe? Imam nekakvu staru vinjetu i kada sam ju pokusao skinut samo se ljustio prvi sloj naljepnice ostalo nista. Pokusao sam grijat, ali ista stvar. Jel postoji neko sredstvo koje bi moglu rastvorit tu naljepnicu?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Inace jel ima netko ideju kako skinuti stare naljepnice sa sajbe? Imam nekakvu staru vinjetu i kada sam ju pokusao skinut samo se ljustio prvi sloj naljepnice ostalo nista. Pokusao sam grijat, ali ista stvar. Jel postoji neko sredstvo koje bi moglu rastvorit tu naljepnicu?

Mozda ovo?

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Aceton, ili nkj na bazi alkohola.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice