Biciklizam, bicikli, oprema, staze... izdvojena tema

poruka: 30.294
|
čitano: 14.133.816
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Nasa HR ekipa radi ovo:

https://www.bguard.me/
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Pozdrav momci,

 

Može pomoć, gdje u Rijeci mogu naći zatvarač prednjeg kotača? Kad sam se pakirao za ljetovanje, ponio sam doslovno sve što mi treba, ali pri demontaži prednjeg kotača, ostane mi ta osovina na ulici i odem bez nje na put :D. No pošto nije skupa, radije ću dat 50ak kn nego 2 tjedna bez bicikla.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Ako već nisi riješio, imaš Rog Jomu dolje na obali u centru (nisam iz Rijeke, morat ćeš guglat). Za bilo kakav eventualni servis toplo preporučam Giro, čovjek je srce!

Gledam te!
10 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Zdravo,zanima me koliko otprilike kosta bicikl sa slike? Znam da je tesko procijeniti jer nema puno slika ali valjda mozete procijeniti. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2017 19:52 (Armin Reus).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Armin Reus kaže...

Zdravo,zanima me koliko otprilike kosta bicikl sa slike? Znam da je tesko procijeniti jer nema puno slika ali valjda mozete procijeniti. 

 15kn

13 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Zna li itko išta o biciklima imena Hercules Rocco Premium? Jel valja to šta?



 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Na prvu, daaa!

Ali bicikl ima dosta stare dijelove na sebi a i ovalo mi je cudno kako to da karbonac ide za te novce. Obavezno jako dobro provjeriti ječ karbon napuknut negdje!
Xiaomi Redmi 3@Latest Global Beta ROM
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Koji opis 

 

"idealan je za visinu od 160 do 195 cm

 

Bajk prodaje netko tko je potpuno neupućen i ne znam uopće što priča... bicikl ili je potrgan ili je ukraden. bicikl takvog profila ne prodaju neupućeni ljudi, a ni za te novce.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 11:50 (lllnuclearlll).
16 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

To je jedan on onih koji u ponudi imaju šleper bicikla. Gledao sam taj oglas prije više mjeseci - nije se još prodao? Čudno :)

Papire sigurno nema, da je 100% ispravan ne vjerujem, presumnjivo jeftin.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Treba mi bicikl za vožnju po gradu.Visok sam 184 i težak 115 kg,bicikl treba biti ženski (rama mi smeta)i sa blatobranima jer ga vozim cijele godine.Cijena do 4000kn.Na što da obratim pažnju kod kupovine?Svaki je savjet dobrodošao jer što više gledam (Njuškalo ,hervis )sve manje znam.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
preporuke str. gdje se mogu kupit bicikli s dobrom opremom za mannu cijenu?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Od naših rog-joma, tčt, marko projekt, dsg... Od stranjskih bike-discount.de, on-one, canyon bikes...

 

hajduk1962 

Gledaj da ima čvrste kotače, dvostruke obruče s obzirom da težinu jer to uglavnom stradava. To pitaj najbolje u prodavaonicama, za 4000 gledaj bajkove s ovih koje sam nabrojao.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.8.2017 8:40 (Pero Dinamit).
10 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Jel isplativije kupiti "gotovu konfiguraciju" ili posebno komponente i dat nekome ko se kuži u to da sklopi komplet bajk? 

 

Pred fajn godina sam ubo Giant Talon 2, rock shox, deore, shimano hidraulika, jeben paint job, za nekih 3700kn na snizenju, kostao je 5000kn. Danas, takav ne mozes u ducanu naci ispod 6k kuna. Još se grizem kaj sam ga prodao al eto.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Bolje gotovu kombinaciju.
Pogledaj canyon bajkove recimo, znam da ju jače kombinacije bajkova dosta jeftinije od ostalih pa su valjda i slabije isto tako. U Njemačkoj se nalaze ali dostavljaju u nas. Ili nešto iz domaćih trgovina... ali bolje gotov bajk.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Pero Dinamit kaže...
Bolje gotovu kombinaciju.
Pogledaj canyon bajkove recimo, znam da ju jače kombinacije bajkova dosta jeftinije od ostalih pa su valjda i slabije isto tako. U Njemačkoj se nalaze ali dostavljaju u nas. Ili nešto iz domaćih trgovina... ali bolje gotov bajk.

 Osim ak imaš para ko blata i možeš si priuštiti custom konfiguraciju. Ali za bicikle srednje i niže kategorije se nikako ne isplati.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 21:15 (lllnuclearlll).
13 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Preporuka gdje kupiti prvu vilicu DH sa duplom krunom za 26" kotač, te koje 26"x3 offroad gume uzeti i gdje? Tražim nešto tipa ovo sa slika (i vilica i gume). Potrebne su izdržljivije gume i ne previše mekane.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2017 2:27 (Osa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Mislis da je isplativije uzeti sve komponente i dati nekome da to sve slozi? Ok.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Pozdrav.

Uzeo bih sebi kakav bajs, ne razumin se u nista. 187cm, 135kg, ima li nade za mene?
Ne bi mi bio problem niti iz vani uzimati, npr one canyon sto je netko ovdje postao.

cjenovno bih isao do nekih 800-900 ojerica. 

cesta, makadam, malo off-roada, nista pretjerano, neki all rounder. 

 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2017 15:42 (Crucifixion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Pero Dinamit kaže...
Mislis da je isplativije uzeti sve komponente i dati nekome da to sve slozi? Ok.

Ovisno što tebi znači isplativo? Zato sam i napisao da ako se radi o biciklima srednjeg i nižeg ranga da nema smisla...

 

Ali ako se radi o biciklima vrlo visokog ranga, gdje hoćeš imati custom komponente kakvih nema u gotovim konfiguracijama naravno da je isplativo... Ali tu pričamo o biciklima 30 000+ kn

 

Ne mora to biti financijski jeftinije... Ali tko kupuje bicikle tog ranga teško da mu financije predstavljaju problem.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 13:29 (lllnuclearlll).
11 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Crucifixion kaže...

Pozdrav.

Uzeo bih sebi kakav bajs, ne razumin se u nista. 187cm, 135kg, ima li nade za mene?
Ne bi mi bio problem niti iz vani uzimati, npr one canyon sto je netko ovdje postao.

cjenovno bih isao do nekih 800-900 ojerica. 

cesta, makadam, malo off-roada, nista pretjerano, neki all rounder. 

 

 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Ma pogubio sam se vise u cijenama tak da mi je svejedno, neka kupuje komponente i slaže sam.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Bilo koji, tebi ce kotaci predatavljati najveci problem. Trebat ces neke jace kotace...
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

guma ili felga?

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Crucifixion kaže...

guma ili felga?

 felga... bez uvrede... a da pokušaš malo smršavjeti?? ima te poprilično za tvoju visinu. čak i moj full suspension bicikl je deklariran na 120-125kg, a to je traktor.

 

11 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

jesam vec. 15 kg. sobni bicikl. zato i zelim uzeri sebi nesto da ne buljim u zid jos 15 kg... kakva uvreda, nema toga :)

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 12:45 (Crucifixion).
14 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Crucifixion kaže...
Crucifixion kaže...

 

 

Pero Dinamit kaže...
Bilo koji, tebi ce kotaci predatavljati najveci problem. Trebat ces neke jace kotace...

@Crucifixion

Potvrđujem izjavu od Pere Dinamita. Imao sam iste mjere kao i ti sada i kupio sam Trek X Caliber 6. Prva žbica mi je pukla već nakon 100-tinjak kilometara na zadnjem kotaču sa original kotačima. Pretežno sam se vozio po asfaltu, ali bilo je puno vožnji i po šumama i poljima, ali svaki puta mi je žbica pukla kad sam se vozio na asfaltu. Zamjenio sam je u ovlaštenom servisu i tako sam ih par puta mijenjao dok mi nije prekipjelo i naručio po preporuci jednog kolege sa ovog foruma kvalitetniji komplet kotača i platio sam ih oko 300 eura (nisam siguran koliko me je točno ispalo, to je bilo prije 2 godine).

Od onda ni jednog pucanja žbica gdje god da vozim, a bilo je tu i svakakvih padova, naletavanja na rizol tako da ti kao i Pero Dinamit preporučujem da kupiš jače kotače.

 

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
11 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Thanks.

Nista onda, otopit cu jos koji kilogram, pa cu vidjeti sto i kako. :)

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Ja da sam na tvom mjestu,kupia bi bike i s njim smršavia,ja sam 190cm, kad sam kupio bike imao sam 110kg,vozia sam puno ceste,makadam bi malo manje vozio ali na bikeu nikad ništa nije puklo... Za početak najbolje ti je cesta i jači ritam,kilogrami će se samo topiti... A to da čekaš i smršaviš virujem da bi ti trebalo više vremena uz možda manje uživanja tokom vježbe.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
krokodil kaže...

Ja da sam na tvom mjestu,kupia bi bike i s njim smršavia,ja sam 190cm, kad sam kupio bike imao sam 110kg,vozia sam puno ceste,makadam bi malo manje vozio ali na bikeu nikad ništa nije puklo... Za početak najbolje ti je cesta i jači ritam,kilogrami će se samo topiti... A to da čekaš i smršaviš virujem da bi ti trebalo više vremena uz možda manje uživanja tokom vježbe.

 slažem se 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice