Koji auto kupiti.Pezo 407,Pasat 5+ ili Golf 5

poruka: 14
|
čitano: 10.444
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Koji auto kupiti.Pezo 407,Pasat 5+ ili Golf 5
Pozdrav!

Zamolio bih ljude koji su imali ili imaju navedeni auto, a takodje se i dovoljno dobro razumeju u automobile da mi daju par saveta koji od ovih auta je Best Buy za nase prostore, po udobnosti, itd.
Raspolazem sa fondom od nekih 4500-5000 Evra, pa bi u tom rangu i uzeo auto.
Takodje nisam siguran da li je sa ovu svotu novca i ove navedene automobile koje sam naveo, bolje uvesti auto ili kupiti kod nas...

LP
13 godina
offline
Re: Koji auto kupiti.Pezo 407,Pasat 5+ ili Golf 5

 Pa kad kupuješ polovno auto staro 8 godina onda ti je svakako bolje WV nego Peugeot. Traži Golfa, mada ne znam baš kakvi sada idu za 5 cigli eura.

15 godina
offline
Koji auto kupiti.Pezo 407,Pasat 5+ ili Golf 5

Golf 5 neces nac za te novce, Passat 5 ide oko 6.5 - 7.5k €

 

http://www.njuskalo.hr/auti/toyota-corolla-1.6-vvti-oglas-3333556

 

Eto Corolla očuvana

 

Edit - a i za tih 6k €, bolje uzet noviji auto npr : http://www.njuskalo.hr/auti/hyundai-i20-1.4-cedi-2011-god-klima-reg-09-2013-oglas-8560682

i20, Ovaj 1.4 crdi je odličan motor

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2013 0:10 (Mitch).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koji auto kupiti.Pezo 407,Pasat 5+ ili Golf 5
Mitch kaže...

i20, Ovaj 1.4 crdi je odličan motor

Po čemu je to točno odličan?

13 godina
offline
Koji auto kupiti.Pezo 407,Pasat 5+ ili Golf 5

uzmi pežo, gledaj da je hdi i da nema fap filter, npr 2.0hdi 136ks bez fap-a iliti dpf-a

 

i7 power!
16 godina
offline
Re: Koji auto kupiti.Pezo 407,Pasat 5+ ili Golf 5
flokiviky kaže...
Pozdrav!

Zamolio bih ljude koji su imali ili imaju navedeni auto, a takodje se i dovoljno dobro razumeju u automobile da mi daju par saveta koji od ovih auta je Best Buy za nase prostore, po udobnosti, itd.
Raspolazem sa fondom od nekih 4500-5000 Evra, pa bi u tom rangu i uzeo auto.
Takodje nisam siguran da li je sa ovu svotu novca i ove navedene automobile koje sam naveo, bolje uvesti auto ili kupiti kod nas...

LP

Prvo definiraj što ti treba. Ono što si jedino naveo (udobnost) ne ide u istu rečenicu s VW-om.

Što ti točno treba, za koju namjenu, koliko ljudi se vozi, kolike kilometraže itd.

10 godina
offline
Koji auto kupiti.Pezo 407,Pasat 5+ ili Golf 5

Best Buy auto za naše prostore je VW.

 

A best buy auto je Peugeot.

 

Golfa V za te pare nema, tj. možda se i nađe, ali stanje za otpad, Passat ovisi koju liniju gledaš, ali generalno većina je kramp.

13 godina
offline
Koji auto kupiti.Pezo 407,Pasat 5+ ili Golf 5

Pozdrav, 

da ne otvaram sad novu temu o autima na informatičkom forumu;

koji rabljeni auto preporučate za nekih 80 000kn? Radim oko 15k km godišnje, tjednom po zg.u, vikend oko 150 km otvorene i autoceste.

Više ne znam ni sam, gledao sam VW Polo 1.4 benzniac, pa onda bacio oko i na Focuse, Clio, Megan, Fluence, pa onda nešto i na Corse ili možda Astru... Bilo bi super da je diesel, ali opet, neki ekonomični benzinac isto bi bio dobar. Motor da bude 60kW na više.. i naravno, što manje km da ima, npr. do 60k km.

Da bar kupujem komp, u aute se ne razumijem toliko ;)

http://www.youtube.com/user/Bambytalica
13 godina
offline
Koji auto kupiti.Pezo 407,Pasat 5+ ili Golf 5

@PaoloDP {#} !!

 

Ja ti nisam ljubitelj francuza baš nekakav, a niti dizelaša, ALI, u krugu ljudi u kojem se krećem velika većina je naklonjena nečem jedinstveno, jednoglasno; RENAULT MEGAN čini mi se 1.5 DCI.

Evo ti dajem link na sliku, pa ako nađeš nešto i novije, kod mene ekipa je kupovala od 3.500.00 € pa možda i malo više, a ti si napomenuo kako si dugačak over 10.000.00 €, pa ti razmisli kolega!

 

LINK; http://autobestpics.com/img/Renault-Megane-II-Authentique-15-dCi3.jpg

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 20:46 (ATJLučko).
13 godina
offline
Re: Koji auto kupiti.Pezo 407,Pasat 5+ ili Golf 5

Hvala ATJ,

 

možda ću se sad više fokusirat na megane-a!

http://www.youtube.com/user/Bambytalica
9 godina
protjeran
offline
Koji auto kupiti.Pezo 407,Pasat 5+ ili Golf 5

Megan je srot naspram VW...kraj price..

13 godina
offline
Koji auto kupiti.Pezo 407,Pasat 5+ ili Golf 5

ako imas te novce mozda neki audi a3 ili a4 od 2005. god nadalje, samo neces nac sa 60 000 km, neznam uopce zasto do 60 000 kupujes kad niko ne prodaje s tako malom kilometrazom osim ako nije neka auto kuca, jedino neki 3-4 god star onda bi i mogo nac ali to je neki srotex kao taj polo 1,4 sta si naveo, uopce se ne moze usporedit s audijem a3 recimo, audi ce jmat vjse kilometara i bjt ce starjji a opet veci woow efekt ces imat s tim audijem,dizel naravno, ekonomican da ne moze bot ekonomicniji

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
15 godina
neaktivan
offline
Koji auto kupiti.Pezo 407,Pasat 5+ ili Golf 5

Nemoj audi za te pare. Audiji koji se prodaju jeftino su obično oni kojima se u relativno kratko vrijeme nabilo puno kilometara i ne prodaju se bez razloga. Najčešće nisu baš dobro voženi i paženi pa može doći do velikih s*anja s time. Večina ljudi za koje čujem da su kupili audi jeftino se žale da stalno neš moraju popravljati.

--------------------------------------------------------------------------------------------
13 godina
offline
Re: Koji auto kupiti.Pezo 407,Pasat 5+ ili Golf 5

Da, ma znam i ja da je Audi 3 super auto, ali glupo mi je kupovat auto sa preko 150 tisuća km (to je još malo), i onda lagano mijenjat dio po dio.. Moram još malo istraživat... Nisam siguran još da li bi noviji gradski autić poput Pola ili Fieste nove, ili kompaktni malo stariji, ali bolji.. ali opet i rizičniji... Ima tko kakva iskustva sa Seatom? Leon ili Ibiza? Svakakvi prijedlog je dobrodošao, čitam po forumima svega i svašta, vidim da su mišeljnja podjeljena, subjektivna. Ali iz prve ruke iskustva ipak nešto znače.

http://www.youtube.com/user/Bambytalica
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice