Savjet,pomoc?

poruka: 9
|
čitano: 3.119
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Savjet,pomoc?

Danas sam se mimoilazio s jednim autom,bilo je zaista usko,međutim nisam siguran jesam li ga zakacio prilikom mimoilazenja jer nisam cuo nikakav udar ili struganje,otišao sam ulicom sporednom te prošao pored istog mjesta gdje smo se i mimoilazili i tip je vjerovatno prošao i otišao.Punoljetan jesam ali vozačku dozvolu nemam,pa molim ove iskusnije vozače da mi daju neki savjet i kakav je zakon Bosne i Hercegovine po pitanju toga,obzirom da je otišao nadam se da ga nisam zakačio ili ogrebao,opet nisam siguran....

Softwer
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Savjet,pomoc?

Pa valjda vidis na svom autu jer ima koja ogrebotina i trag njegovog laka?

Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet,pomoc?
Zasto uopce vozis auto bez vozacke dozvole. Posto si punoljetan trebao bi znati da si isto tako i odgovoran za sve sto cinis.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
13 godina
neaktivan
offline
Savjet,pomoc?

Ako si ogrebao, a on je otišao, neće ti ništa biti.

A da bi trebao najebat jer nemaš vozačku, trebao bi i to dobrano.

Ispada da smo mi koji smo polagali i plaćali idioti jer se ti vozikaš bez vozačke.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savjet,pomoc?

Sreća znam tipa,zvao sam ga i kaže nisam ga zakačio,ogrebao i sl...Ipak sve je dobro završilo.

Softwer
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Savjet,pomoc?
Softwer kaže...

Sreća znam tipa,zvao sam ga i kaže nisam ga zakačio,ogrebao i sl...Ipak sve je dobro završilo.

 Je,kolega imaš sreće da je tak završilo i bez uvrede ali zbog takvih ko ti se događaju i ove veće nezgode i takvi mi uglavnom dignu živac kad mi uzmu prednost,ubace se ispred mene i sl...

Prvo ti položi, a onda se vozikaj, to ti je najpametnije!

12 godina
offline
Re: Savjet,pomoc?
Softwer kaže...

Sreća znam tipa,zvao sam ga i kaže nisam ga zakačio,ogrebao i sl...Ipak sve je dobro završilo.

 Ovaj put. Nemoj se vise za****vat i vozit bez vozacke. Ako skrivis nesrcu, osim kazne za voznju bez vozacke ne vrijedi ti ni osiguranje auta. 

Ako sam ti pomogao opali TD!
13 godina
offline
Savjet,pomoc?

Čovjek idi položi i budi miran ;) Hebiga jest da je kod nas oko 10k kn ali to jednom obaviš i miran si za cijeli život ;) Nemaš brige hoće te zaustaviti ili ne,hoće te neko skršit autom i takve akcije ;)
Vjeruj mi,do prije god dana sam vozio i ja bez vozačke i onda sam malo pričao s par starijih frendova koji su isto tako se zahebavali,svakog od njih su skršili i hebiga oni nisu imali dozvolu i bili su svakako krivi,podobijali zabrane od 4g polaganja i takve akcije i svi vele,odi položi i nemaš brige ;)

Kad god treba sjedneš i voziš gdje te volja.

Kad se sjetim prije nedjeljnjih vožnjica uvijek mi je bilo hoće me zaustaviti neće,no od kako sam položio milina mi je,svaku nedjelju na vožnjicu po prirodi laganini,hvala bogu pa u proteklih god dana nemam nikakvih kazni niti problema u prometu,ponašam se najnormalnije,jedino što divljam kad nema nikog na cesti i nikad na sporednim,samo obilaznica i autocesta ;)

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savjet,pomoc?

U pravu ste apsolutno,ali eto "omaklo" mi se ovaj put,neće više.Sreća pa nije bilo ništa,jer da jest vise bi me glava bolila od problema sa starim nego od kazne i zabrane polaganja na neko vrijeme...

Softwer
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice