FPS u Igrama

poruka: 16
|
čitano: 4.950
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Fps u igrama

Yo ovako zanim me zasto ja nemam veci fps u cod 4 multiplayer s grafom gts 250  zasad mi je na 150 pogledajte u moj PC i moj frend ima 9500gt pa ima 250 fps na igri :SS kako? Konfiguraciju pogledajte na "moj PC" Hvala Unaprijed To vrijedi i za druge igre

N-zeyac
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Fps u igrama
VEHT kaže...

Yo ovako zanim me zasto ja nemam veci fps u cod 4 multiplayer s grafom gts 250  zasad mi je na 150 pogledajte u moj PC i moj frend ima 9500gt pa ima 250 fps na igri :SS kako? Konfiguraciju pogledajte na "moj PC" Hvala Unaprijed To vrijedi i za druge igre

imas u opcijama kakva grafika da bude ,low,med,max.
mozda je on stavio na low.....
a pokusaj com_maxfps 250 i

14 godina
neaktivan
offline
FPS u Igrama

Ako se želiš dokazati s frendom, stavi 640*480, bit će najviše, ali vjeruj mi, slika baš i neće izgledati kao cod4. Belji se

Neznam šta da napišem :) xf:cerina14
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: FPS u Igrama

Oprostite sto ovako drugo pitanje ali jel u Cod2 imam fps max 91 :S a upiso sam za maxfps 250 i nece max je na 91 :S a u cod 4 mi je fps 270 sad s starijim driverima

N-zeyac
14 godina
protjeran
offline
FPS u Igrama

nije nes u cod2 uredu max fps normalo je 91 si sigurno upisato  /com_maxfps 250

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FPS u Igrama

moras napisat /com_maxfps 250. Budi siguran da si napisao ovu kosu crtu ispred svake komande, jer u protivnom ti nece radit.

http://www.youtube.com/beleudovice
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: FPS u Igrama
VEHT kaže...

Oprostite sto ovako drugo pitanje ali jel u Cod2 imam fps max 91 :S a upiso sam za maxfps 250 i nece max je na 91 :S a u cod 4 mi je fps 270 sad s starijim driverima

ti su mozda u cod2 stavio da koristis direct x 9 a to ti snizi fps za velikooo!

Predobro, ovo se mora pogledat http://shrinkthis.net/1lu posjetite www.podbuzz.com
15 godina
offline
RE: FPS u Igrama
MarioVk kaže...
VEHT kaže...

Oprostite sto ovako drugo pitanje ali jel u Cod2 imam fps max 91 :S a upiso sam za maxfps 250 i nece max je na 91 :S a u cod 4 mi je fps 270 sad s starijim driverima

ti su mozda u cod2 stavio da koristis direct x 9 a to ti snizi fps za velikooo!

u cod2 ima 270

inace govori za cod4.

Zelim OC-ati procesor, ako mi neko moze pomoc nek se javi na PP jer mi je to novo i prvi put biradio.
14 godina
neaktivan
offline
FPS u Igrama

dosadni ste već s tim "zašto ja imam 1000 fps, a moj frend 1100??" dajte shvatite već jednom da vam više od 60 ništa ne znači.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: FPS u Igrama
ATiGamer kaže...

dosadni ste već s tim "zašto ja imam 1000 fps, a moj frend 1100??" dajte shvatite već jednom da vam više od 60 ništa ne znači.

znaci ak os jumpat :D

Zelim OC-ati procesor, ako mi neko moze pomoc nek se javi na PP jer mi je to novo i prvi put biradio.
14 godina
neaktivan
offline
RE: FPS u Igrama
DommY kaže...
znaci ak os jumpat :D

daj mi reci što to znači jer nisam na ti s multijem...

14 godina
offline
RE: FPS u Igrama

možeš skočiti tamo gdje drugi sa manjim fps-om nemogu

moj e-republik profil/ http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3358359/ ///////// Trackmania nations forever login:mirkeckiller
15 godina
offline
RE: FPS u Igrama
ATiGamer kaže...
DommY kaže...
znaci ak os jumpat :D

daj mi reci što to znači jer nisam na ti s multijem...

jump-skociti.:D

znaci na neke zgrade nemos skocit sa 60 fps, treba ti barem 125 ili vise sta vise to ces lakse skocit..

sa 333 fps skaces najvise..ima neka kuca nebi mogo skocit na nju sa 332 fps, nego ti treba bas 333lock ako hoces na neki krov skocit:)

 

Zelim OC-ati procesor, ako mi neko moze pomoc nek se javi na PP jer mi je to novo i prvi put biradio.
14 godina
neaktivan
offline
RE: FPS u Igrama
DommY kaže...
jump-skociti.:D

znaci na neke zgrade nemos skocit sa 60 fps, treba ti barem 125 ili vise sta vise to ces lakse skocit..

sa 333 fps skaces najvise..ima neka kuca nebi mogo skocit na nju sa 332 fps, nego ti treba bas 333lock ako hoces na neki krov skocit:)

 

hvala na pojašnjenju :)

15 godina
offline
RE: FPS u Igrama
ATiGamer kaže...
DommY kaže...
jump-skociti.:D

znaci na neke zgrade nemos skocit sa 60 fps, treba ti barem 125 ili vise sta vise to ces lakse skocit..

sa 333 fps skaces najvise..ima neka kuca nebi mogo skocit na nju sa 332 fps, nego ti treba bas 333lock ako hoces na neki krov skocit:)

 

hvala na pojašnjenju :)

nista i drugi put :D

 

Zelim OC-ati procesor, ako mi neko moze pomoc nek se javi na PP jer mi je to novo i prvi put biradio.
13 godina
offline
RE: FPS u Igrama

Velika je razlika igrati cod2 na 60 fpsa i na 250 fpsa. Moj brat ima 75 fpsa i iskreno neznam kako moze tak igrati. razlika se jakooo osjeti...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice