Prijedlog i molba za BUG-ovce

poruka: 6
|
čitano: 1.781
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog i molba za BUG-ovce

Ovako sumnjam da bilo tko od vas zna da se ovaj tjedan organizira jedan od najvecih do sad LAN-partya u lijepoj našoj.

Na  CoD.Hr Lan Tournamentu  ce  sudjelovati  klanovi koji dolaze i izvan granica lijepe naše...

Uglavnom  igrat  ce  se  iskljucivo  CoD2  i  CoD4  ništa  drugo.  Uglavnom evo nekih informacija o samom CoD.Hr Lan Tournamentu...

 

Veliko nam je zadovoljstvo obavijestiti Vas da ce se u subotu, 15.03.2008. godine s pocetkom u 09 sati u prostorijama DVD-a Dragonozec, Donjodragonoska cesta 30, odrzati Lan Party pod nazivom CoD.Hr Lan Tournament. Natjecanja ce biti u Call of Duty-u 2 i Call of Duty 4 Modern Warfare.

Osigurano je 40 kompjutera na kojima ce se igrati CoD2 i CoD4.

*Vrijeme dolaska: 08:30h

*Vrijeme pocetka: 09:00h

*Igraca po timu: 5

*Kotizacija po igracu: 70kn (po klanu: 350 kn - ovaj iznos se odnosi samo na jednu igru)

*Gledateljima ulaz BESPLATAN

 

Pokrovitelji CoD.Hr Lan Tournamenta su:

* Vemil

* Hcl.Hr

* Iskon

* MMC Zagreb

* MagazinRS

* Metronet

* Coca-Cola

NAGRADE:

Ono sto Vas najvise zanima su nagrade. Nagrade koje cemo navesti su samo glavne nagrade i te nagrade su ako bude sveukupno 35 klanova u obje kategorije (ako bude vise klanova, nagradni fond ce se povecati):

1. mjesto - 5 x tipkovnica Logitech G15 gaming keybord

2. mjesto - 5 x Razer Copperhead, laserski, 2000 dpi, Tempest blue

3. mjesto - 5 x slusalice Raptox RT-700MVI, 2.0, mikrofon, Bass vibration

(ponavljam, ovo su samo glavne nagrade)


Nagradna igra CoD.Hr Lan Tournamenta - IZNENADENJE


************************WARNING************************

IZNOS NAGRADNOG FONDA: cca 25.000,00 kn!!

************************WARNING************************


Više informacija mozete naci na sljedecim stranicama:

 

http://www.nolimit-clan.com/joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=66&Itemid=76

 

Na  sluzbenim  stranicama  CoD.hr:

 

http://www.codhr.com/

 

http://www.lan.codhr.com/

 

Forum  na  kojemu  mozete  procitati  ili  pitati  ako  vas  nešto  zanima  i  gdje  se  vodi  generalna  rasprava:

 

http://codhr.com/forum/viewforum.php?f=39

 

Ja  vas  ovim  putem  molim  da  dođete  na  taj  LAN.  Da  ga  medijski  popratite  i  izdvojite    2,  3,  4  stranice  u  svojemu  casopisu  i  napišete  o  ovom  dogadaju.

Stavite par fotki, sastavite neki tekst, klanovi koji su sudjelovali itd...

Mi smo u pokušaju da dignemo gaming na viši nivo u lijepoj našoj i mislim da bi bilo idealno kad bi dobili medijsku "pozornost" najboljeg i najveceg casopisa u hrvatskoj.

Gaming  je  nazalost  kod  nas  jako  slabo  zastupljen  i  nema  takvu  pozornost  kao  vani..npr.  susjedna  slovenija  je  nekoliko  puta  naprednija  od  nas  i  kod  njih  je  sasvim  normlano  da  su  klanovi  sponzoriarni  od  vecih  IT  firmi.

Kod  nas  te  ljudi  gledaju  ispod  oka  kad  ih  tako  nešto  pitaš  :(  Jedini  koji  su  nešto  takvo  razumjeli  je  MagazinRS koji je ujedno sponzor citave CoD.hr scene i od pocetka je bio sponzor  nekima od najacih HR klanova.

Pa eto obracam vam se u nadi kako vi nešto tako ipak razumijete i nadam se da nas necet odbit.

 

za daljenje informacije o samom lanu obratite se ladderu No Limit klana i jednom od glavnih organizatora "Grabi" tj. Dariu na mail: graba100@yahoo.com




May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog i molba za BUG-ovce

Ovom prilikom se zahvaljujem bug-ovcima na nicemu. Decki se nisu udostojili niti odgovoriti ništa. LOW ali stvarno LOW nisam to od vas ocekivao.

Cak  se  pitam  dali  je  netko  od  vas  procitao  ovo  mogli  ste  barem  nešto  reci....

Ovime  ste  jako  "poboljšali"  moje  mišljenje  o  vama.

Da  je  netko  od  vas  tu  napisao  bilo  šta  da  ne  mozete  doci  iz  ovih  i  onih  razloga  da  vas  ne  zanima  ili  vec  ste  mogli  nešto  smisliti  ali  ovo  je  LOW  od  jednog  takvog  casopisa.


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog i molba za BUG-ovce

Hahaha. Mozda Bug-ovci nisu imali vremena doci gledati kako se ljudi napucavaju jer su imali previse "posla". Morali su nabaciti sami koju igru kod kuce da recenziraju. Bogataš

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog i molba za BUG-ovce

...puno toga Bug ne zanima pa se nemojte čuditi...


v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog i molba za BUG-ovce

Kao da njih boli briga za naše prijedloge ja sam razgovarao na forumu s ljudima koji su imali super ideje koje bi potakle veču kupovinu BUG-a

ali neee kao da njih boli briga

na tim temama koje su imali dobre ideje niti jedan moderator se nije javio koji radi u BUG zar ih je strah nama reči ne ?bolje reci te ne nego da zauvijek šutite

16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog i molba za BUG-ovce
Darth Punisher kaže...

Ja  vas  ovim  putem  molim  da  dođete  na  taj  LAN. 

 
Dobro, a jesi li ti kao organizator doista službeno Bugu poslao uredan prijedlog i poziv da dođu? Ili misliš da bi ozbiljan medij s imenom, prezimenom, matičnim brojem, poreznim knjigama i ostalim trebao reagirati na post koji je na nekom forumu objavio anonimni nick s prijedlogom da se za daljnje informacije obrate drugom anonimnom nicku na anonimni mail?
To što je to njihov forum i što iz tvoje registracije ili iz čega drugog možda mogu saznati kako se zapravo zoveš ovdje ne igra ulogu. Kao što je za moju poantu nebitno i da Bug nije gamerski časopis i da su mu igre tek sporedna tema, a o LAN-partyjima da i ne govorimo - da nije tako, ja bih odavno počeo kupovati nešto drugo. ;)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice